Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārtraucot lietot kontracepcijas tabletes

 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Sveikas, meitenes!
Esmu nolēmusi pārtraukt lietot kontracepcijas tabletes - krasi samazinājies libido, palēlinājusies vielmaiņa, kā rezultātā apelsīnu miziņa sāk rasties :( lietoju jau vairāk kā pusgadu, bet vēl joprojām bieži jūtos nogurusi, sāp galva. Neder tabletes, varbūt jāmaina citas, bet esmu izlēmusi, ka negribu vairs grūst sevī hormonus. Jā, ērtāk tas ir + asiņošana katru mēnesi vienā un tajā pašā dienā, bet mīnusu daudz vairāk.
Tad nu mans jautājums un interese ir par to, kāpec izlēmāt pārtraukt (neskaitot vēlmi pēc bērniņa), kā jutāties pirmajā laikā, kad pārtraucāt lietot? Vai palielinājās vēlme pēc seksa (zinu, ka daudzām arī samazinās) un vai palielinājāš vielmaina - vai ar uzturu un regulārām aktivitātēm izdevās tik vaļā no liekajiem kg, ja tādi radās, vai varbūt paši no sevis sāka zust? Un kāda bija vispārējā pašsajūta? Viens no svarīgāākajiem jautājumiem - vai mēnešreizes atsākās nākamajā mēnesī normāli un cikls bija regulārs.
Liels paldies jau iepriekš par atbildēm! :-/
05.03.2015 20:49 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Internetā izčekoju, ka svars tikai palielinoties pēc OK, to nu galīgi es negribu + nesaprotu to apelsīna miziņas iemeslu, it kā nav nekas traks, bet lēnam parādās, varbūt mazliet ēšanā norāvos no ķēdes un tā nemaz nav tablešu vaina, bet varbūt tomēr tas ir vielmaiņas dēļ no tabletēm. :/
05.03.2015 21:00 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Pārtraucu un viss bija labi. Mr atgriezās uzreiz normāli, svars nepieauga.

No sākuma domāju, ka man libido neietekmēja, bet kad beidzu lietot biju kā nogribējusies kaķe, tad labāk bija ar tabletēm. :D

No liekajiem kg vaļā netiku, jo pārtraucu lietot, lai tiktu pie mazā, kas ātri arī pieteicās.
05.03.2015 21:06 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man ar to svaru ir tā, ka paši kg nav pieauguši, bet tas celulīts gan ir parādījies. Un nesaprotu, kāpēc. Un man ir kaut kāda naiva cerība, ka, pārtraucot lietot, viss būtu atkal labi. + Tas, ka agrāk gribēju mīlēties vismaz 4-5x nedēļā, tagad tās ir 2x un arī tad nav tā, ka tīīīk ļoti gribētos, kāda tad jēga no tabletēm?
05.03.2015 21:10 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu es lietoju tabletes 5 gadus un man svars pieauga, bet nu nezinu vai tabletes vainīgas, jo fiziskās aktivitātes un ēšana nebija tās labākās.
05.03.2015 21:13 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Pārtraucu, jo...es nezinu kāpēc :D likās,ka jau ilgi lietoju un gribējās pārtraukt :D Gribēju, lai organisms atcerās,kā viņam dabiski jāstrādā.:-D
OK lietošanas laikā kg klāt nenāca, libido palika kāds bijis, nekādu blakusparādību nebija- tikai lielākas krūtis, kas nemainījās arī pēc OK nomešanas.
Pārtraucu kā nākas, izdzerto visu tablešu paciņu, tad sākās 7 dienu atpūta, kuru laikā sākās paredzētās MR.Un jaunu paciņu vairs nesāku. Nākamās MR bija paredzētajā laikā, tikai ar 2 dienu nobīdi.,kā dzerot OK. Tad nākamjā mēnesī MR iztrūka. Un tad uzradās mistiska regularitāte - 3 mēnešus MR bija, 1 nebija :D bet nu arī doka pateica, ka drīzāk,ka viss aizies vecajās sliedēs un nebūs tik regulārs, jo arī pirms OK nebija baigi regulāri viss.
MR sāpju stiprums gan palika kā ar OK- tikpat kā nesāpīgas un arī ilgums kā ar OK.
Ar OK parādījās celul
its. To gan es nemanīju, kad dzēru OK, bet kad atmetu- tad pamanīju,ka ciskas ir gandrīz gludas un tad sapratu,ka kaut kas ir pazudis :D
Pēc OK atmešanas man parādījās pāris pumpas, (pumpas man nekad nav bijušas aktuālas), kuras ilgi un dikti nepārgāja, bet nu jau arī tās ir pazudušas.
Cikla stabilitātei likās,ka baigi palīdz 3 mēneši ar Naktssveces eļļas kapsulām.
05.03.2015 21:16 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
es lietoju 3 gadus.
05.03.2015 21:16 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Pārtraucu lietot, jo dēļ hormonālās kontracepcijas paaugstinājās spiediens (pie tam stipri). Ātri pamanīju, ka celulīts sāka mazināties un seksuālā tieksme tik tiešām uzlabojās. MR man ir daudz maz regulāras, bet pirms OK lietošanas bija kaut kā so-so. Tagad viss kārtībā, kaut gan nelietoju tos draņķus jau gadus 3. Asinsspiediens normā, galva nekad nesāp (ar hormoniem gan mēdza sāpēt).
05.03.2015 21:17 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ar OK parādījās celul
its. To gan es nemanīju, kad dzēru OK, bet kad atmetu- tad pamanīju,ka ciskas ir gandrīz gludas un tad sapratu,ka kaut kas ir pazudis


Šī ir mana cerība, es ceru, ka tā notiks ar mani, jo galīgi nepatīk un nesaprotu, kas notika :(
05.03.2015 21:19 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es tikko iesāku jaunu paciņu, pabeigšu līdz galam un jaunu neuzsākšu. Paldies visām var dalīšanos iespaidos! Gaidu vēl kādu domugraudu. Nepārdomāšu, bet gribas zināt, kā citām bija.
05.03.2015 21:20 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Pārtraucu, jo lietoju jau samērā ilgi (ar pāris pārtruakumiem kādi 6 gadi) un šogad ir doma sākt plānot mazo. Pirmajos trijos mēnešos izmaiņs nemanīju, bet tagad diemžēl sākās problēmas - sejas āda neforša palikusi, saradās pumpas. Un tagad arī cikls sāka ārīdīties, MR kļūst aizvien retākas (nevis izkrīt, bet cikls paliek aizvien garāks). Tagad ieplānota vizīte pie ārsta, jo sāku satraukties par olnīcu normālu funkcionēšanu.
05.03.2015 21:22 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
es gan nepaartaucu, bet man bija liidziigi simptomi ka tev, pargaju uz citam un shiis tabletes labakais ,kas man dzive bijis - svars acim redzami nokritas, ka tagad jadomaa kaa uzesties :D, celuliits pazuda, aada uzlabojaas un sexu gribas
05.03.2015 21:27 |
 
Reitings 297
Reģ: 08.10.2013
Un , es netaisos prezi tagat speciali valkat
05.03.2015 21:28 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man tablešu dēļ bija slikta dūša un baigās galvassāpes (burtiski), tam visam klāt vēl nelaba dūša brīvajā nedēļā, tad nu - atmetu ar roku.
Viss bija normāli un regulāri. Ar svaru nekādu problēmu nebija. Pašsajūta - ļoti laba, vienīgi ar laiku sāpīgās MR atgriezās, tablešu lietošanas laikā tikpat kā neko just nevarēja. Izmaiņas tikai pozitīvas. :)
05.03.2015 21:33 |
 
Reitings 33
Reģ: 15.01.2015
stiprais_dzimums , kādas tad tu lieto? :-)
Man atkal pretēji autorei, gribas sākt lietot. Sakiet lūdzu, pumpas pāriet vai mazinās, kad lieto OK? un ar to sexu ir tā ka arī libido parasti samazinās? man jau tā ne tik ļoti gribas, puisim sāpētu sirds, ja gribētu vēl retāk :-D
05.03.2015 21:55 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Pirmo reizi, kad pārtraucu, jo likās, ka konkrētās tabletes organismam īsti nepatīk, mēnešreizes turpinājās teju kā dzerot tabletes, varēju paredzēt ar teju minūtes precizitāti :D Pēc seksa vēlme nebija mazinājusies, tāpēc arī nebija, kam atjaunoties. Svars arī nebija mainījies, tur viss palika pa vecam.
Tagad beidzu lietot otrās tabletes (pirms nedēļas beidzās pēdējais 7 dienu periods), jo izrādās, ka tabletes man vispār nav piemērotas, nevis tikai konkrētās. Taču šajā reizē uzreiz seja sametās pilna ar mazām pumpiņām, joprojām turpinās tādā kā MR smērēšanās, kas iepriekšējā reizē nebija. Ja reiz tā piemin, man arī dibens un kājas nav tik gludi kā agrāk un to tikai ievēroju pēdējos trijos mēnešos, bet pie tā vainoju to, ka man vairāk brīvdienu :D taču kas zina, varbūt OK vaina.
05.03.2015 21:59 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man pārgāja, principā nekas nemetās, lai gan man iepriekš arī nekas daudz nebija, bet par libido vismaz no savas pieredzes saku, ka samazinās nenormāli.. citreiz pat veselu nedēļu var nebūt, ja ir, tad man pat gribas, lai tas beidzas, jo vienkārši negribas. :( tas noteikti nav godīgi pret manu puisi, gribu, lai ir kā agrāk :(
05.03.2015 22:00 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Mabel' , man vienmēr MR laikā un arī pirms pumpas parādījās noteiktās sejas zonās, bet, kopš lietoju OK, nevienu reizi nav bijušas. Tagad skatīšos, kā būs pēc pārtraukšanas :D Ar pirmajā tabletēm libido bija tāds pats, kā bijis, ar otrajām mazinājās, taču ne kritiski.
05.03.2015 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 465
Reģ: 09.04.2009
Es pārtraucu lietot pagājušā gada jūnijā, mr sākās nedēļu vēlāk, nekā būtu jābūt ar ok, pagaidām ar ciklu viss ir kārtībā. Bet biežāk uzmetās kāda pumpa, lai gan lietojot ok un pirms sākot lietot ok pumpu nekad nebija, arī pusaudžu gados, bet pamazām arī tas jau izzūd. Vēk, ko esmu ievērojusi, ka mati ātrāk taukojās, lietojot ok varēju matus nemazgāt 3-4 dienas, tagad jau otrās dienas vakarā ir speķaini, bet tas mazākais. Kopumā jūtos labāk nelietojot ok. Seksu gribas biežāk, draugs laimīgs :D
OK lietoju 5 gadus bez pauzēm.
05.03.2015 22:17 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
No sākuma lietoju OK un man organismam nepatika (kuņģis un galva sāpēja), tad pārgāju uz horm.plāksteriem. Tos man pēc vairāk kā gada lietošanas nācās pārtraukt cikla vidū (ar ārsta ziņu), jo parādījās briesmīgas blaknes, kā arī libido krasi kritās. Varēja pat beigās pielīdzināt 0. Rezultātā izkrita MR 2 mēnešus, kad sākās asiņošana, tad nu tiešām asiņoja pa riktīgo, bet tai pašā laikā libido bija uhhh. Vienīgais man strauji palielinājās svars (+5 kg), bet no tā esmu veiksmīgi tikusi vaļā.
05.03.2015 22:40 |
 
Reitings 176
Reģ: 14.09.2011
Kad pārtraucu pirmās MR protams bija kā parasti, nākošās bija tikai pēc kkādām 50 dienām, turklāt ļoti sāpīgas. Par svara pieaugumu, pumpām, celulītu neko nepateikšu, jo nebija pirms tam un nebija arī pēc pārtraukuma.
09.03.2015 14:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits