Pirmais sekss...kāzu naktī?

 
Reitings 62
Reģ: 22.02.2015
Ko Jūs domājat par nevainības saglabāšanu līdz kāzām?
Kaut kas ļoti novecojis vai normāls un pat apsveicams?
Pati arī esmu nevainīga un gaidu savu vienīgo un īsto. Man ir gandrīz 20.
Vai tas ir tā vērts?
01.03.2015 17:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Bet cilvēki ir tik dažādi, katam savas prioritātes un velmes, vajadzības.
++
Tiesi taa!Ir tik daudz cilveeku,kuri vispaar daudz neiedzilinaas intiimaja dziivee-nav galvenais attieciibaas ,ir cilveeki ,kuriem tas ir viens no svariigaakajiem "laadiniem" attieciibaas.
01.03.2015 19:32 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Kādā raidījumā nesen redzēju par tēmu Purity ball,
Balles laikā starp pusaudžu meiteni un tēvu tiek noslēgts līgums, ka meita saglabās nevainību līdz kāzām. Ja nemaldos, statistiski tika minēts, ka katra 8 pusaudz Amerikā slēdzot šādu līgumu ar tēvu. Tika rādīts no dažādiem aspektiem.
01.03.2015 19:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gazele-interesanti kuros Statos!;-)Es te vairaak dzirdu,ka visas meitenes nodarbojas ar sex loti agri!
01.03.2015 19:38 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Un kāda jēga no tāda līguma?
01.03.2015 19:39 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Gazele-interesanti kuros Statos!Es te vairaak dzirdu,ka visas meitenes nodarbojas ar sex loti agri!


Es arī biju pārsteigta par šādu skaitli. Raidijumā, ja nemaldos bija Colorado.
Varbūt tas papīrs tik vecākiem par prieku ;-)
01.03.2015 19:42 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Un kāda jēga no tāda līguma?


neprasi man :D
Tas līgums ir domāts kā solījums tēvam, nevainības saglabāšanai līdz kāzām.
Cik viņu ievēro nav ne jausmas.
Ja interesē painformējies :D
01.03.2015 19:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gazele-gribeeju tev paprasiit,vai tu dziivo kaut kur mana pusee?Atceros diskusiju par apelsiinu ievaarijumu un 'blanseesanu"!:-)
Veel par so teemu-loti daudzi ciilveeki negrib neko vairaak zinaat par seksologiju ,kaa zin savos 20+ gados,bet taa labi padomaajot, tas nemaz nav slikti zinaat vairaak...:-P
01.03.2015 19:46 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Veel par so teemu-loti daudzi ciilveeki negrib neko vairaak zinaat par seksologiju ,kaa zin savos 20+ gados,bet taa labi padomaajot, tas nemaz nav slikti zinaat vairaak...


+ Man arī tā liekas :) Un, manuprāt, tas ir tāpēc, ka daudzas liekas par šo tēmu ir nepatīkami dzirdēt un pieņemt. Vai arī daudzi fakti iet pretstatā ar romantiku un paliek nu tādi pārāk bioloģiski.
01.03.2015 19:49 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Katram sava izvēle.
Ja kāda grib gaidīt līdz kāzām(bravo, ja ir 40 gadi, vēl nav precēta un gaida) - lūdzu. Tā ir viņas izvēle un nevienam nav tiesību spiest viņu seksot pirms kāzām. Vienā raidījumā par kāzām ārzemēs bija pāris, kas bija kopā vairākus gadus un pat neskūpstījās - pirmais skūpsts bija pie altāra... es tā nevarētu, bet viņi abi bija laimīgi, no malas izskatījās, ka viņš viņai seju grib apēst, bet... galvenais, ka viņiem abiem labi.
Es līdz kāzām neesmu gaidījusi. Mana pasaule negriežas ap seksu, bet būtu melots, ja es teiktu, ka man šī šķautne attiecībās ir vienaldzīga un vispār vienalga, kāda saskaņa, ir labi vai nav, utt. So - man tomēr ir svarīgi, lai vēlmes ar vīrieti sakristu, būtu labi utt. Negribētos, lai sanāk kā Šarlotei ''Seksā un lielpilsētā'' :D:D

Taču, kā jau minēju - tādi lēmumi ir individuāli un tas, ka es tā nedarītu, nenozīmē, ka tas ir nenormāli, briesmīgi un visām tagad jāsekso pirms kāzām.
Ja vēlies gaidīt - gaidi. Galvenais, lai pati esi apmierināta ar savu lēmumu un jūties labi.
01.03.2015 19:50 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Gazele-gribeeju tev paprasiit,vai tu dziivo kaut kur mana pusee?Atceros diskusiju par apelsiinu ievaarijumu un 'blanseesanu"!


Neesmu no tavas puses,
bet arī esmu lieliskā vietā :-) (l)
01.03.2015 19:54 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Zinu reālu stāstu, protams, neesmu turējusi sveci, bet man to stāstīja cilvēks kas pēc pieturējās pie tā. Abi pirms tam ap 30 gadu jauni, nebiha nevainīgi, sieviete iepriekš pat dzīvoja vieglas uzvedības dzīvi un pievērsās Dievam, vīrietis gaidīja, laikam 2 gadus, acīmredzot tik stipri mīlēja, sagaidīja un tagad saka ka jēgu tādai lietai neredz, laulājās Dieva priekšā baznīcā, ātri laulība tika šķirta jo sieviete iemīlējās citā, dzīvoja zem viena jumta ar vīru bet atklāti tikās ar citu. Vēlāk šķīrās un apprecēja jauno draugu. Protams pēc šī pāra nevar neko spriest. Bet kāda tam jēga? Ko tas maina? Nesaprotu. Bet ja kādam tas ir ok - lai notiek...
01.03.2015 19:59 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tas nav priekš manis. Man nav sevišķi svarīgs pats precēšanās fakts, man nav mērķis - apprecēties. Pirms šāda soļa speršanas es gribētu gan gulēt ar konkrēto vīrieti, gan arī kādu laiku padzīvot kopā, lai būtu droša, ka tas tiešām ir cilvēks, ar kuru gribu pavadīt kopā atlikušo mūžu. Es negribētu apprecēties iemīlēšanās un rozā briļļu periodā, lai tikai pēc tam saprastu, ka ikdienas realitāte rādās krietni citādās krāsās.

Seksuālā nesaderība arī nav nekāds mīts, citādi nebūtu sieviešu, kas pirmo orgasmu pieredz, teiksim, ap 25 gadu vecumu vai pat vēlāk. Vai vispār nekad. Taisnība, ir gadījumi, kad iemesli ir psiholoģiski, bet ne vienmēr. Tāpat libido mēdz atšķirties - nu kāda tur laimīgā kopdzīve, ja vienam gribas reizi dienā, bet otram reizi mēnesī? Katram cilvēkam ir kādas seksuālās fantāzijas un preferences (varbūt patīk maigāk, varbūt agresīvāk), citiem ir seksuāli fetiši, citiem atkal jebkādas novirzes no visnormālākās normas ir tabu. Var saiet kopā un intelektuālā, emocionālā plānā iemīlēties divi cilvēki, kuriem seksuālajās preferencēs vienkārši nav tik daudz kopīgo punktu, lai kā arī necenstos.
01.03.2015 20:08 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Šeit gribās piebilst, ka tas tev kļuva nozīmīgs tikai tad, kad to izmēģināji, nevis pirms vēl vispār zināji, kas tas ir un kā tas jādara...

Ne īsti. Man bija interese par seksu jau tad, kad biju nevainīga, es par to domāju, gribēju, izjutu ziņkāri, un tādu domu, ka vispirms man ir jāatrod nez kāda mūža mīlestība, jāapprecas un tikai tad es spēšu to izmēģināt, pat nepieļāvu.

Elizabete lieliski izskaidroja to nesaderību:
Tāpat libido mēdz atšķirties - nu kāda tur laimīgā kopdzīve, ja vienam gribas reizi dienā, bet otram reizi mēnesī? Katram cilvēkam ir kādas seksuālās fantāzijas un preferences (varbūt patīk maigāk, varbūt agresīvāk), citiem ir seksuāli fetiši, citiem atkal jebkādas novirzes no visnormālākās normas ir tabu. Var saiet kopā un intelektuālā, emocionālā plānā iemīlēties divi cilvēki, kuriem seksuālajās preferencēs vienkārši nav tik daudz kopīgo punktu, lai kā arī necenstos.


Otra lieta, nedaudz nesvarīgāka, bet tomēr - cik tad skaista un baudāma būs tā pirmā kāzu nakts, ja sieviete ir nevainīga un vīrietis arī bez pieredzes (neko daudz īsti neprot un nepārzina)? Nu var jau būt, ka retos gadījumos tur kaut kas labs sanāk, bet parasti vienmēr sievietei pirmā reize ir diezgan neērta, varbūt pat sāpīga un par lielu baudu nevar runāt.
01.03.2015 20:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Otra lieta, nedaudz nesvarīgāka, bet tomēr - cik tad skaista un baudāma būs tā pirmā kāzu nakts, ja sieviete ir nevainīga un vīrietis arī bez pieredzes (neko daudz īsti neprot un nepārzina)? Nu var jau būt, ka retos gadījumos tur kaut kas labs sanāk, bet parasti vienmēr sievietei pirmā reize ir diezgan neērta, varbūt pat sāpīga un par lielu baudu nevar runāt.
+++
01.03.2015 20:25 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Noteikti negaidītu. Nemelošu sakot, ka sekss manā dzīvē un attiecībās ar otru cilvēku ir vien no vissvarīgākajām lietām. Un ja gultā nesader, tad agri vai vēlu sāktos sānsoļi.

Es gribēju jautāt tām, kas saka, ka ir jāpamēģina pirms kāzām, citādi kaut kas var nesaderēt.
Kāda var paskaidrot, kas tieši? Proti, kas tieši varētu nesaderēt?


Var nesaderēt daudz kas. Viens partneris var nesaprast otra vēlmes. Varbūt, ka nemaz nevēlas saprast vai kaut ko ne tā dara. Otrs partneris līdz ar to negrib būt skolotāja lomā, stāstot un rādot kas viņam patīk un kas ne. Pašai bija vīrietis, kurš negribēja neko citu kā tuvību tikai tumsā, tikai zem segas, tikai vienā pozā. Un nemaz i dzirdēt negribēja par ko citu. Protams, var to ciest un pieciest, bet ar laiku tas sievietei rada nepatiku pret seksu kā tādu, ja viss scenārijs jau no galvas zināms. Iemeslu, kas var nesapasēt, tiešām ir daudz un dažādi.
01.03.2015 21:39 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Priecājos, ka vēl esmu jauna un naiva, neesmu savā personīgajā pieredzē saskārusies ar seksuālo nesaderību un varu vēl atļauties domāt, ka, ja nu mans vilciens nebūtu jau aizgājis un būtu izlēmusi gaidīt, ar cilvēku, ko mīlu, tomēr varētu likt visam izdoties, jo man tomēr šķiet, ka viss svarīgākais sākas galvā (un sirdī) :D (l)
01.03.2015 21:51 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Neredzu jēgu seksam tikai pēc kāzām. Tomēr attiecības sekss arī ir viena no galvenajām sastāvdaļām. Sekss uzlabo un satuvina attiecībās. Kaut kā dīvaini man šķistu, kad attiecībās ir tikai plika skūpstīšanās. :D Vai tad tās var nosaukt par attiecībām?
01.03.2015 21:58 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Vai tad tās var nosaukt par attiecībām?

Nē, jo attiecības par attiecībām padara tikai sekss(t) (saraksms, protams)
Bet es kad izlasu šitādus apgalvojumus, man uzreiz prātā nāk tāds retorisks jautājums - kā tad jūs, tās, kas uzskata, ka bez seksa nav attiecību, nosauktu to, kas notiek starp diviem cilvēkiem, kuri abi izlēmuši pārgulēt kāzu naktī?!

Es domāju, ka šādā jautājumā nav tādu - pareizo vai nepareizo viedokļu. Jādara ir tā, kā pats uzskata par pareizu. Pati tā negribētu, man tas liktos savādi. Bet es nenosodu tos, kuri tā dara. Pati pat pazīstu meiteni, kurai pirmā reize bija kāzu naktī. Viņas vīram arī. Nu forši, galvenais, lai abi apmierināti:-)
01.03.2015 22:13 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.08.2011
A ja nu apprecies un sekss nav labs? es nevarētu ar to sadzīvot, tāpēc labāk pārliecināties pirms saistīties laulībās.
01.03.2015 22:29 |
 
Reitings 114
Reģ: 23.12.2014
Nesaderibas:
1) virietim liels loceklis, bet sieviete ir mazas maksts ipasniece, statiskos datus nemacesu pateikt.
2) sievietei liela maksts virietim mikro penis zem 10 cm
3) virietis pec kazu nakts sak gribet oral/ anal sex, ko sieviete nevelas.
4) gribesanas nesaderiba, viens velas stipri vairak par otru.
5) vaginas forma neiepatikas, ir 36 dazadi veidi bildi nemacesu atrast, bet man stipri nepatik ja kaunuma lupas ir nokarajusas.

Citas saderibas retak sastopamas nosaucu popularakas.
01.03.2015 23:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits