Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Man var datumu nomainīt. Pēc pēdējā USG lielā tikšanās mums 22. oktobrī.:-)(l)
Jā, laiks gan ir tāāāāāā paskrējis. Šķiet vēl nesen aiz laimes raudādama zvanīju vīram, lai paziņotu priecīgo vēsti. (l) Bet tagad jau 22. augusts un palicis pavisam maz.
Līdz septembra beigām gribu visu, visu sapirkt un sagatavot, lai oktobrī atliktu tikai dzemdību somu visur ņemt līdzi.
Septembrī ar vīru iesim arī uz dzemdību sagatavošanas kursiem. Ceru, ka pēc kursiem uztraukšos mazāk. :-D Bet laikam ir diezgan naivi tā cerēt. :-D
22.08.2016 15:16 |
 
Reitings 213
Reģ: 04.01.2013
raven - Tā jau es arī domāju :) Vienkārši teicu tā, ka varētu pievienoties septembrēni un decembrēni, tad saraksts līdz gada beigām pilns :) Un meitenes pašas var, piemēram, nokopēt sarakstiņi un pierakstīt sevi klāt, ja neviena konkrēta negrib to uz sevi uzņemties :)
22.08.2016 15:19 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Nu ņemot vērā, ka man laikam ir sācies pēdējā mēneša un vēl nelielas astītes bezmiegs, es vakarnakt vienkārši iekopēju sarakstu to, kas pēdējais otrā mūsu diskusijā ir bijis, ja kāds kaut ko grib mainīt, var taču nokopēt to, ko es iekopēju un ierakstīties.:-D:-D:-D Man, piemēram, visu laiku teica 5.oktobris, tagad ir jau 3.oktobris, to arī izlaboju. Bet nu 31.augustā būs usg, redzēs ko tad teiks.
Pagājušajā naktī gulēju 2h nekvalitatīva miega.
Šķiet, ka šomēness nu būs vairāk nekā ierastie 2.5kg-3kg klāt....
Stresiņš man sācies pamatīgs... jāsāk sevi kontrolēt, līdz dzemdībām es jau nojūgšos.
Raven, nu godīgi sakot, es tavā vietā jau būtu traka palikusi. Kas viņiem tur ir ar tām vizītēm un citāda veida neskaidrībām.
22.08.2016 15:58 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man šodien apaļas 18 nedēļas, sākas jau 19. nedēļa, īstenībā laiks tā skrien .. šķiet, ka vakar tikai ierakstījos :-D tās, kuras tad rakstīja, ka viņām jau 16. nedēļā - domāju, ka man līdz tam vēl tik ilgi .. bet tagad jau lasu, ka lēnām iepērk visu nepieciešamo un gatavojas lielajai diena .. nu feini, ko lai saka 8-)
Biju šodien pie ārstes - dzimumu gan caur USG nepaskatījās, tik sirsniņu paklausījās, bet nu nebēdājos, jo palicis mazāk kā mēnesis līdz otrajam skrīningam 8-) Tad ļoti ceru uzzināt :-) Jūtu jau kaut ko līdzīgu kustībām, ceru drīzumā sagaidīt arī tādas daudz nepārprotamākas :-), lai tiešām zinu, ka neko nejaucu :-D Citādāk riepiņa nu jau kļuvusi diezgan labi pamanāma, bet tiešām riepiņa - pagaidām ir tas slidenais laiks, kad tiešām īsti saprast nevar - bebis vai vienkārši uzbarojusies, bet nu ārste teica, ka tas ir pavisam īsa laika jautājums, kad vēders sāks augt griezdamies 8-) Tas tā - īsumā (l)
22.08.2016 19:09 |
 
Reitings 41
Reģ: 06.07.2016
Ikdienā gan regulāri šeit neierakstos, bet sekoju līdzi diskusijai un varbūt arī tagad, kad būs brīvāks laiks ierakstīšos biežāk, tā kā mani arī var pievienot sarakstiņam - solītais bēbītes ierašanās laiks mums ir 1. oktobris.(l)
Šonedēļ jau trešā USG, daktere sabaidījusi, ka pēc visiem mēriem bērniņš esot par mazu savam laikam. :-/ Bet nu šobrīd dzīvoju ar pārliecību, ka katrs bērniņš ir atšķirīgs un nevar visi atbilst vieniem standartiem. Kā tur īsti ir - cik ļoti var ticēt tiem dzemdes augstuma(?) mērījumiem?
22.08.2016 20:08 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Rebel*,
neuztraucies, vēdera apkārtmēru, dzemdes augstumu LV mēra kopš Padomju laikiem. Citās valstīs, kur medicīna ir daudz attīstîtāka, to nemaz nedara. Noteikti tavam mazulim viss ir forši :)
22.08.2016 20:18 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
Katra mamma un katrs mazulītis svarā pieņemas citādāk, nevajag sevi ielikt tabulās, ja abi jūtaties labi.
Es grūtniecības laikā pieņēmos svarā par 9kg. Mazulītis piedzima maziņš 2740g. Dēlam šodien 11-tā diena, liels ēdājs un svarā ņemas labi. Nevajag meklēt problēmas tur, kur to nav. Katrai mammītei ir tieši tāds bērniņš, kāds ir atbilstošs viņas organismam.
22.08.2016 20:41 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.11.2011
Rebel, klausi savai sirdsbalsij un tici, ka viss ir labi. Mani divus mēnešus līdz dzemdībām ārsti baidīja, ka man mazs vēders un mazais arī neaug kā nākas, labi būšot ja piedzimšot 2700g. Pat uz stacionāru sūtīja, bet tur mani atśuva un paldies dievam. Mazais piedzima kā normāls bēbis pāri 3kg. Tāpēc tiešām dažreiz vajag ieklausīties savās sajūtās, nevis tajā ko Tev saka, jo par sevi un mazulīti vislabāk zini tikai Tu. Ja jūti, ka ir kārtībā, tad arī ir kārtībā.
22.08.2016 20:58 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kristya. - 23. septembris;
Sandra.ece - 26. septembris;
UVA - septembra beigas, oktobra sākums;
Rebel* - 1. oktobris;
kristino4ka1 - 4. oktobris;
Kukuruza - 3. oktobris;
Odri - 13. oktobris;
havaja - oktobra vidus;
mistalee_ - 17. oktobris;
grumpy but gorgeous - 20. oktobris;
AneteOz - oktobra 20tajos datumos;
Sonrisa - 22. oktobris;
Kristīne,* - 28. oktobris;
Riebeklite20 - 4. novembris;
Peekaboo1 - 4. novembris;
raven - 14. novembris;
Miss_Tiina - 18. novembris;
Pikaboo - 18. novembris;
Brazil - 22. novembris;
Little Fox - 27. novembris
taira - novembra beigas
22.08.2016 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Man pašlaik 17.nedēļa, tūlīt jau 18. nedēļa aizies. Jā, laiks skrien vienkārši mežonigi ātri, man liekas, ka tikko man bija 5. nedēļa un uzzināju, ka esmu stāvoklī.
Visu pagājušo nedēļu sapņoju krāsainus un daudzveidīgus sapņus - sākot no erotiskiem līdz krimināliem. :-D
Persephon man ir tieši tāpat, ļoti interesantas vibrācijas notiek vēderā, bet tāds īsts spēriens nav vēl bijis. Nevaru sagaidīt, kad mazais sāks mani iekaustīt :-D kā arī, protams, nevaru sagaidīt septembra vidū usg, kad vares pateikt mazā dzimumu. Ceru, ka mazais neslēpsies!Es jau tagad gribu pirkt mazajam pirmās drēbītes, kaut gan nezinu, kas mums gaidāms (s) :-D
Par to riepiņu būšanu un grūtniecību - es šonedēļ uzzināju, ka jau daudziem bija nojauta, kad man vispār riepiņa pat nebija parādījusies. Vot jūt kaut kā cilvēki, it sevišķi sievietes. Mna vīra māte pateica brīvdienās: Tu vienkārši kaut kā savādāk izskatījies, tāpēc arī nojautu. :) Tā kā bieži vien cilvēki vienkārši neuzdrošinās jautāt, bet nojauš, ka esi stāvoklī bez liela vēdera parādīšanās.
23.08.2016 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Es pati pamanu, ka esmu atrī uzvedībā palikusi savādāka - tāda nosvērtāka, tajā pašā brīdī uzdrošinos teikt bez aplinkiem to, ko domāju. Nu kaut kāds iekšējs spēks un miers man ir parādījies. :-) ko tie mazie ar mums dara (l)
23.08.2016 10:00 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Rebel - man arī teica,ka bērniņs ir par mazu savam laikam utt, arī dzemdes augstumu mērot beigās bija par mazu tie cm. Bija beigās biežāk uz usg jāpastaigā, bet nu beigās viss ir kārtībā ,piedzima man mazs bebis 2990 g, bet nu viss kārtībā,vienkārši maza dāma, kas tagad jau ir krietni paaugusies un svarā ir izlīdiznājusies ar tiem,kas piedzima pie 4kg. :) kā jau tu teici - visi nevar būt pēc vieniem standartiem
23.08.2016 10:11 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
+ man bija diezgan mazs vēders, ar kuru pat 30.nedēļā vēl nezinātājs nepateiktu,ka esmu stāvoklī :D
23.08.2016 10:13 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
āā, nevaru nepadalīties. :-D man liekas, ka pirms pāris minūtem mani kāds pirmo reizi ieklapēja kārtīgi no iekšas (l)(l)(l):-Dtik neaprakstāmas sajūtas :-)
23.08.2016 11:05 |
 
Reitings 41
Reģ: 06.07.2016
Dažreiz jau šķiet, ka pašai būs vieglāk dzemdībās, ja man būs tāds mazs, kompakts bebis; tad nu sevi ar to arī mierinu :-D
Bet kaitina arī citas jaunās un ne tik jaunās māmiņas, kuras vienmēr piesienas par manu mazo vēderu un sola, ka pēdējā mēnesī uzsprāgšu un tad nu būs man strijas un viss pārējais, jo redz visām tač ir jāstaigā ar lieliem vēderiem. Tā kā visi jau to nesaprot, ka arī vēderi visām nav vienādi - citai lielāks, citai mazāks.
23.08.2016 11:38 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Rebel*, neņem galvā ;-) Man atkal pretējais - kolēģe (norvēģiete) brīnījās, kad atbildēju, ka mazais gaidāms novembrī, ka tik liels vēders (lai gan nemaz tik liels arī nav). Bet jāņem vērā, ka viņai ir 22 gadi un gan jau pieredzes ar grūtniecēm vispār nav. Skaitīt viņa nemāk (ir bijis, ka 1300 vietā viņai ir 700, vai 3000 vietā 3400). Tā kā es par to nekreņķējos :-D Ko stulbam padarīsi ;-)
Ja godīgi, tā vien gribējās pateikt, ka man augums ir smalks, tāpēc arī puncis lielāks, citādāk bērniņam vietas nebūtu :-D bet masīvām meitenēm kā viņai to nesaprast :-P
23.08.2016 12:16 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Es tiešām nezinu,kur manai bebei tur vieta bija- esmu ļoti smalka un īsa un biju ar mazu punci, mani ar stresināja komentāri visādi, atceros ,ka USG 37.ned man vecmāte pateica :"37.ned un TIK mazs vēders?" Bet pēc parametriem jau viss ok, nesaprotu kapēc citi lieki uztrauc .kāds puncis ir ,tāds ir, mazais māk tur labi ieriktēties un paslēpties :)
23.08.2016 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Man 34.nedēļa sākās svētdien un ziniet arī neteiktu, ka vēders baigi liels. To vien dzirdu no citām mammām - oi paga, paga izsprāgs vēl tev tas vēders, būsi liela bumba. Nu pagaidām kaut kā neizskatās. Ik mēnesi pirmajā datumā taisu bildes salīdzinājumam ar iepriekšējo mēnesi un redzu, ka vēders solīdi aug un nekas tur tik traks nenotiek.
23.08.2016 13:09 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man ir 32.nedēļa un ir diezgan liels puncis. Manai mammai jau prasa, vai vēl neesmu piedzemdējusi :D Citi arī pārsteigti, ka jādzemdē oktobrī, jo puncis gana liels jau. Bet nu es pati esmu ļoti smalka un tieviņa, varbūt tāpēc puncītis izskatās tik liels uz mana kopējā fona :)
23.08.2016 13:40 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
mistalee_, voi tik savādi, atceros kā tikko ierakstījies un bija pats pats sākums, tagad jau 32.nedēļa. (l) Uz manu īso augumu arī puncis izskatījās liels, bet piedzima normāls bēbis 3,3kg kaut gan solīja lielu un neļāva ēst, tā kā tehnika paliek tehnika. :-D
23.08.2016 13:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits