Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
misterija - Nedomāju, ka 11kg ir daudz, jo man pirms mēneša bija +10kg un vecmāte man neko neaizrādīja un teica, ka tas ir normāli. Tā kā domāju, ka par svaru vari nesatraukties. :)
Man arī dzelzs jau 2x analīzēs ir bijis pārāk zemu, redzēšu rīt kā būs šoreiz, bet par to arī stipri nesatraucies. Ja viņš būtu ļoooti zemu, tad liktu pie sistēmas, nevis mēģinātu ar tabletēm. :)
No sākuma domāju, ka nepirkšu barošanas krūšturus, bet tad izdomāju, ka vajag un pasūtīju no Aliexpress 2gb., kur sanāca 4EUR pa abiem. :D Un kvalitāte arī ok, tāda patīkama kokvilna laikam. :)
Kā arī Sidonās nopirku 2 lielus naktskreklus ar podziņām priekšā.
04.08.2016 11:30 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
misterija, dzelzi mēģināji uzņemt ar c vitamīnu, uzdzer apelsīnu sulu?
Un jau vien tas ka Tava daktere pasaka ka arbūzs ir bezjēdzīgs auglis, liecina par kaut ko. Arbūzs ir visvērtīgākais magnija avots, kā arī folijskābes avots.
Runājot par cukuru, tas kaitīgākais ir fruktoze, bet kopā ar šķiedrvielām, tas nav tik kaitīgs, jo šķiedrvielas palīdz šķelt fruktozi.
Arbūzs laikam saturēja maz šķiedrvielu, bet ja nu tik drastiski, tad arī jebkura svaigi spiesta sula ir pamatīga cukura doza bez šķiedrvielām.
04.08.2016 11:40 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Nopirku tieši 1 barošanas krūšturi un nevienu barošanas apģērba gabalu, neredzu vajadzību, lai gan baroju ar krūti.
Varbūt ja mega lielas krūtis, tad citādi :-)
04.08.2016 11:44 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Mistērija, kura Tev nedēļa, ka tāds svars? :)
Reizēm ir labi, ka dakteri pakontrolē svaru.
04.08.2016 11:51 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Vilionata,
Kurš maxi cosi? Mums ir "CITI", bet man ir dalmāciešu zamšādas :D bet nav īstais zamšs, bet es tādu neesmu vairs nekur redzējusi. Vispār kā kuram, maxi cosi dažādi tie pārvalki, bet ja tu par svīšanu uztraucies, tad svīst jebkurā. Vislabākais kokvilnas audums divos, trijos lāgos pārklāts beņķim, man izgrieztas lenču,sprādžu vietas apšūtas. Nav nekas smuks, bet bebim tiešām ir daudz ērtāk.
04.08.2016 12:09 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
:) Es esmu 9. nedēļā. Vēders sāk mazliet augt, izskatās pēc pavisam mazas riepiņas. Nelaba dūša ir katru dienu, citas dienas arī vemšana, sevišķi, ja sajūtu kādu spēcīgu aromātu..
Priecājos, ka nekas nesāp. Par milzu krūtīm arī priecājos :D
Jāsāk domāt jau par jaunām, lielākām drēbēm. Gribas nopirkt plandošas, brīvas augšiņas, lai pietiekami ilgi vēderu neredzētu neviens.
Ar darbu toreiz man sanāca ļoti forši. Uztraucos par to teikšanu, bet pateicu beigās. Bija saprotoši un apsveica, līgumu tajā pašā dienā arī parakstījām :) Tagad ir atvieglojums, ka nav jāglabā tik liels noslēpums.
04.08.2016 12:22 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Khh, es skatos Maxi Cosi Pebble, teica, ka esot labs, lēzens, nav dziļš, man tā problēma ar mazo, ka trako beņķī, un mums priekšā viens tālāks brauciens, gribas mierīgu ceļu. Gribēju zināt kāds, cik mīksts tas materiāls, vai nav tāds ciets, raupjš, manējam tagadējam beņķim ir tāds nu ne īpaši mīksts, es teiktu paciets, nekādi polsterejumi nav, domāju ka cīnījušies testos lai tik būtu augstāks novērtējums un materiāls max saudzīgs dabai un nedegošs.
04.08.2016 12:47 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Villionota, esmu mēģinājusi dzelzi dzert dažādos veidos.
Par to arbūzu domāju, ka daktere to teica, domājot, ka es jautāju sakarā ar dzelzi, ne vispārīgi. Katrā ziņā cik cilvēku, tik viedokļu. Ieteica granātus daudz lietot uzturā, taču 100% granātābolu sula acīmredzōt nelīdzēja.
Masn šobrīd 34/35 nedēļā +11kg. Par to svaru tik daudz neuztrauktos, ja ģimenes sievietes pēc dzemdībām nebūtu palikušas dūšīgas - kaut vai pieņemu, ka tur par vainu ir arī nerūpēšanās par sevi un doma - es tak esmu dzemdējusi, liekais svars ir normāli. Laikam šis mani ir psiholoģiski iespaidojis.
04.08.2016 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Villionota
Mums ir MC Pebble-audums tāds kokvilnīgs. Svīst ļoti, bet neesmu dzirdējusi, ka kāds nesvīstu. Facebookā IRBE darini lina ieliktņus, kas varētu līdzēt.
Par dziļumu-man šķiet normāls dziļš krēsls, bet ir tāds ieliktnis, kas padara it kā lēzenāku. Mans b;rns gan tāpat brēca krēslā, pārgāja tikai ar laiku, tā ka nav teikts, ka krēsls ko risinās.
04.08.2016 13:17 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
misterija, domāju, ka uztraukumam par svaru nav pamata. Kā vispār ārste pamatoja savu viedokli, ka par daudz, kas tieši tur ir slikts? Saprastu, ja tie būtu 30 kg, tad būtu pamats uztraukties, bet arī tīri no estētiskā viedokļa pēc dzemdībām.
Man pēdējā mēnesī bija 18 kg plusā, nu jau 2 mēn pēc, liekais svars ir palicis tikai 5 kg. Protams, dzemdību dienā visātrāk zaudēju svaru :-D
04.08.2016 13:22 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Es tieši gaidu, kad daktere mani sāks rāt par svaru, bet nekā. Varbūt pirmdienas vizītē. Es katru reizi uzbāžos, vai nav par daudz, bet viņa tikai saka, ka nav,nav, viss ir ļoti normāli, lai gan man pa mēnesi ir +3kg. Uz sevi tos kg neredzu un nejūtu vispār, arī apkārtējie saka, ka pati neesmu izplūdusi, aug tikai puncis. It kā uz to daktere noveļ manu svara pieaugumu, ka esmu smalka, ļoti tieviņa un man var būt tā, ka uzņemšu vairāk. Par sevi nebaidos, bet par mazo gan. Nu baigi negribas pārbarot. Tāpēc nemitīgi par to aizdomājos, no ēdienkartes esmu šo to izsvītrojusi, bet laikam bezjēdzīgi.
04.08.2016 13:34 |
 
Reitings 347
Reģ: 07.03.2013
Dienvida, domāju, ka tas ir salīdzinājumā ar citiem mēnešiem, jo iepriekšējā mēnesī mani sūtīja uz ārkārtas USG, jo dakterei bija bažas, ka mazais neaug kā nākas, bet ar mazo viss ir ideālā kārtībā, pat lielāks bija nekā vajadzētu :-), līdz šim katru mēnesi klāt nāca 0,5-1kg, bet tagad mēneša laikā veseli 4kg. Es vēl iedomājos, varbūt ūdens uzkrājies, dzeru diezgan daudz, un kājās ir tūska, nav liela, vairāk parādās pēc pastaigām un karstā laikā. Atzīstu arī to, ka fiziskās aktivitātes nav tik daudz kā agrāk. Es laikam pārāk traki ņēmu pie sirds to teikumu - bišķīt par daudz, jo nesen draudzene dzemdēja, nedēļu pēc dzemdībām izskatījās tā, it kā nebūtu vēl dzemdējusi, +15kg vēl bija palikuši:-O
04.08.2016 13:37 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
misterija, Tu tiešām esi vnk bez iemesla sacepusies.
Kad gaidīju dēliņu, pieņēmos svarā par 25-30kg. Nesaku, ka tas bija baigi ok, bet, pēc dzemdībām kā valis toč nestaigāju. Man bija pamatīga tūska, ūdeņi utt. Bet, nevienā brīdī par to nestresoju, jo svars ir tā lieta, ko var atgūt, ja ir vēlme.
Pirmdien vizīte pie dakteres, tad redzēs, cik kg.man klāt šoreiz. Bet, termiņš līdzīgs kā Tev un, pirms mēneša vēl bija ļoti maz + kg. Bet, ja pat būs 4,5 klāt, lai ir.
04.08.2016 13:44 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Tas jau normāli, ka uz beigām svarā vairāk ņemas, jo, piemēram, bēbītis sāk straujāk svarā ņemties, kā arī jau minētā tūska daudzām veidojas :-)
04.08.2016 14:08 |
 
Reitings 208
Reģ: 23.03.2016
Mums ir Maxi Cosi Cabrio Fix. Audums ir tāds kokvilnīgs, bet melnā krāsā un baigi ķer klāt pūkas un gružus - noteikti otrreiz neņemtu melnu, jo baigi nepatīk, ka izskatās šmulīgs. Īpaši tagad, kad bērnam āda mainās un visur ir balti knipucīši.. Par svīšanu nevarēšu komentēt - neesam tik ilgi nekur vēl braukuši, bet kopumā krēsliņš ir pasmags un bērns kaut kā stulbi sakumpst, jāliek zem matracīša sedziņa vai kaut kas, lai būtu lēzenāks izliekums. Vēlāk būs ok, bet sākumā baigi dziļš sanāk. Varbūt ir citi modeļi, kas nodrošina lēzenāku gulēšanu, nezinu.
Lai gan jāpiebilst, ka krēsliņu pirkām lietotu..kas zina, varbūt tas matracītis izgulējies vai tml. un tāpēc tā forma tāda, jo par šo modeli it kā esmu lasījusi ļoti labas atsauksmes. Kaut gan krēsliņš bija ļoti maz lietots un kursos vecmāte teica, ka viņai šķiet, ka visi tie krēsliņi nav īsti ritīgi priekš jaundzimušā...
04.08.2016 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Esmu veiksmīgi iesoļojusi 15.nedēļā. :-) Par sportu runājot - es iepriekš diezgan aktīvi gāju uz zāli, skrēju, tāpēc bez kustībām savu dzīvi nevaru iedomāties. Tad, kad uzzināju, kad esmu stāvoklī, es pat mēģināju skriet, bet sapratu, ka krūtis traucē un paskriet jau 4.-5.nedēļā likās pa diezgan grūti (varbūt tāpēc, ka zināju, ka esmu stāvoklī :-P:-D). Tad sāku vingrot - skatījos grūtnieču vingrojumus youtube. Tad man daktere noteica mierīgo režīmu un es atvadījos no kaut kādiem vingrojumiem. Tagad, kad viss ir ok, tad kaut kā neesmuu saņēmusies atkal nopietni vingrot, tad liekas, ka laiks slikts, tad atkal negribas - atrunas, atrunas, atrunas. :-DPar staigāšanu - man šķiet, ka pusdienas laikā nosoļoju vismaz 2-3 kilometrus, kaut vai staigājot savās darīšanās, līdz ar to fiziskās aktivitātes ir un jūtos ok :) Ar vīrū arī mēģinam pēc iespējas nesēdēt mājās, lai gan, protams, ir vakari, kad neko vairāk negribas.
Domāju, ka ar septembri jādodas uz grūtniecu vingrošanu :-)
Par svaru - man ja godīgi bail svērties :-Dnosvēršos, kad iešu pie dakteres. Man liekas, ka nekam daudz nevajadzetu būt nākušam klāt (+2 kg?), vēders vēljoprojām minimāls, izskatās pēc nelielas riepiņas. Vakar satiku savu kosmetoloģi, viņa mani kādu laiku neredzējusi, norādīja, ka izmaiņas var pamanīt, jo staroju un izmainījusies seja :-D Tas nu gan bija interesants kompliments :-D
04.08.2016 15:45 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Vai Jums arī ir bijis tā, ka nojaušat, ka draudzene/paziņa ir stāvoklī bez vēdera parādīšanās? :)
04.08.2016 15:47 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
_elcha_ man arī teica, ka esmu pēc sejas mainījusies .. lai gan nezinu, tas ir kā? :D :D :D Un nē, par citām nekad neesmu neko tādu ievērojusi :)
04.08.2016 15:56 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Loģiski, ka seja var izmainīties :) Hormoni taču ietekmē arī ādu.
Man gan izmainījusies uz slikto pusi.. Daudz pumpas ap zodu un lūpām parādījušās.. :-/
Jūs neesat ļoti emocionālas? Katru dienu bimbīgais noskaņojums :D
04.08.2016 16:07 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Man arī ir teikuši par izmaiņām sejā. :)
Kad pēc pāris mēnešu pauzes aizgāju pie kosmetoloğes, viņai neko par grūtniecību nesakot, viņa man teica, ka es tāda smukāka esmu palikusi un sejiņa tāda citādāka, teica, ka kaut kas manī ir mainījies.
Tagad, kad viņa par grūtniecību gan zina, gan pēc punča redz, viņa man saka, ka netic, ka man būs meitiņa, jo man uz sejas pumpas vispār nemetās.:-):-D
Kā jums meitenēm, kam punči jau pa priekšu iet, ar pārvietošanos sabiedriskajā transportā vai pieturā - jūs laiž apsēsties?
04.08.2016 16:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits