Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Viņi drosi vien ieraudzīja manus vaigus un pēc tā arī sprieda. :-D Te meitenes sausminās par 2,5-3kg, bet es pat nepamanīju kā man tie 10kg mēnesa laikā nāca klāt. :-D
28.06.2016 18:22 |
 
Reitings 10096
Reģ: 19.11.2014
Tu jau vispār maziņa esi, ne? Tāpēc arī tie paši kg var izskatīties vairāk, nekā garākai meitenei. Man visi ārsti prasīja vai es ēdu un vai tiešām 8.mēnesis, bet puncis man bija diezgan liels beigās.. vienkārši citas ķermeņa daļas nebija redzami palielinājušās, jo esmu gara. Es jau vispār skatījos tikai spogulī un man viss patika, tikai pēdējā svēršanās man bija tāds diezgan liels šoks, jo neticējās, ka tik daudz lieka svara nēsāju.:-D
28.06.2016 18:30 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Šodien jūtu (nu pārāk daudz jūtu), tās viltus kontrakcijas (ceru, ka tās ir viltus). Vēders ik pa brīdi nu ciets kā akmens savelkas, un nav arī tā, ka neko nejūtu...it kā nesāp, bet ļoti tizlas sajūtas tai brīdi. Tās tak ir viltus kontrakcijas ja? :D :-/
28.06.2016 19:36 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Undiya Nu 160cm esmu :-D
Samanta63 Kāpēc tu ceri, ka viltus? :-O Nezinu, man tādas īstas dzemdes muskuļu sarausanās nebija, tikai sākumā kad sāku just viltus kontrakcijas, maz maz drusciņ, ja ne tās nebija manas iedomas. Bet vienmēr sāpes bija kā uz mēnereizēm, arī dzemdībās bija tikai mēnereižu sāpes. Bet citas saka, ka nekāda sakara ar tādām sāpēm neesot bijis. :-D
28.06.2016 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 6453
Reģ: 29.01.2009
Kad jums nāca tie kg klāt? Sākumā, beigās, vai vienmērīgi katru mēnesi? :)
Man vispār nav neviens kg klāt, vismaz pēc mājas svariem skatoties... redzēs, ko rādīs ginekoloģes svari, varbūt manējie ir sabojājušies.
28.06.2016 20:13 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Sveikas! :-)

Klau, jūs iegādājāties bandāžas jostu? Kā saprast vai tā nepieciešama vai to jājautā ārstei?
Kā jums ar staigāšanu? Man paejot pāris soļus ātrākā tempā, sāk vilkt punci un sajūta tāda, ka āda stiepjas, bet tas laikam normāli. :-D

Nākošnedēļ 24 nedēļas. (l) Punčuks jau dikti paaudzies.(l):-)
28.06.2016 21:19 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Sonrisa,
Velk tāpēc, ka tonuss, te nevis josta, bet MagneB6 vajadzīga :)
Man kā tonuss 19.nedēļās sākās, tā lîdz gandrīz gr-bas beigām netiku vaļā. Tās jostas- vismaz man šķiet totāls fufelis un izmesta nauda. Tev riebsies tā sajūta, kad josta virsū, nevar saprast, kur to jostu likt-virs/zem drēbēm/biksēm, rīvējas, nu kaitinoša sajūta bija. Nevilku, ginekoloģe vispār teica, ka jāvelk tad, kad ir ko balstīt- nu lieelam puncim jābūt, un ja pašai grūtniecei ir ērti.
28.06.2016 21:36 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
22. nedēļā, kad biju pie dakteres, uz visu grūtniecības laiku biju jau pieņēmusies svarā par 5kg. Tas ir sākot no 5. nedēļas līdz 22. nedēļai. Manuprāt, sanāk diezgan normāli, ja ņem vērā, ka puse laika ir pagājusi.

Mums vakar sākās 24. nedēļa. Vēders ir kā bumba, bet vecmamma vēl šodien pasaka - nu jā, tu jau gana resna izskaties. Nu bāc... :-D(t) Pati tak dzemdējusi, vai tad nesaprot, ka grūtniecības laikā svars pieaug. Pietam, man viss ir tikai uz vēdera, ne kājas, ne rokas, ne seja resna nepaliek, puncis gan aug griezdamies.

Kādai, kas ar mani līdzīgā termiņā, jums jau ir bijušas tās BH kontrakcijas? Man 22. nedēļā, tieši pirms dakteres vizītes, tādas piemeklēja. Šausmīgi sabijos, jo punci savilka cietu, tāda asa sāpīte izskrēja cauri visam vēderam, bet tad atlaida. Daktere teica, ka jāseko līdzi, bet nu tik nepatīkama sajūta, brrrr.
28.06.2016 21:44 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
khkh, Magni jau katru dienu dzeru. Nākamnedēļ vizīte pie ārstes, pajautāšu vai nav jāpalielina devu.
Tu arī staigājot juti velkošu sajūtu?
Man tagad pat minimāli palielinot tempu parādās velkoša sajūta vienā vai otrā sānā.
28.06.2016 22:04 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Sonrisa,
Man bija bieži kā saki, jā, kad lielāks puncis, tad nebija tik daudz vilkšanas, cik ar mazu punci.
Vispār bija pat 6 tabletes magnes dienā jādzer( tās nav iespējams pārdozēt) , man kopš 19. nedēļas, uz 8 nedēļàm bija gultas reźîms, lai saglabātu bebi. Nu riktīgi stulba takā sāpīte, takā vilkšana un vēders šķiet uzreiz par izmēriem diviem lielāks no tā tonusa. Kaut kur pēc 30.nedēļas es vairs neiespringu par to tonusu, jo nekādus draudus tas vairs neradīja, vazājos cik uziet, vilka man to vēderu, ka pilnīgi tāds riktīgi ciets, bet biju jau pieradusi.
28.06.2016 22:17 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Tās brekstona hiksa kontrakcijas man sākās ap 20.ned. fuj man ar nepatika,nepatīkami. Man savilkās vēders ciets (bez sāpēm) un tad atlaida un diezgan bieži tā.
28.06.2016 23:22 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Cik bieži tev tādas atkārtojās/vispār piemeklēja?
Man visvairāk nepatika tā asā sāpe, kas izskrēja cauri visam puncim. It kā kāds ar adatu durtu:-| Pēc tam sekoja vēdera savilkšana, atlaišana un tā vēl vienu reizi. Tikai tad sapratu, ka laikam tās ir tās BH kontrakcijas. Tagad nav atkārtojušās, bet tā kā man šitās dienas sāp gurni un labais sāns, tad pie katras nepatīkamas sajūtas saraujos(t)
28.06.2016 23:30 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
ai, es tiesi sodien no arstes un biju satraukusies, jo pagajusonedel izmeklesana teica, ka ir tonus un dzemdes kakls tads valigs, ka lai neforseju!!
sodien visu irzrunajam ar arsti un kas ir galvenais man iemacities pielagoties citam ritmam, nekur neskriet, nekur atri neiet un viss, kas ir fizisks un aktivs ir jadara bez tonusa, bez stresa, ka relaksacijai jabut!

man ir jau +8kg pie 24. nedelas! biju sabijusies par diabetu, bet glikozes tests negativs, arste teica, lai neiespringstu, bet baudu vasaru ar augliem cik gribu, jo katrai tas svars nak savadak klat un tikpatlabi nakamenes varbus bus tik +1!

man ari biaj bail, ka bebitis liels, bet ne, 24. nedela 650g, ir ok, bet arste paskatoties uz mani un viru teica, ka ir pilnigi normali ja bebitis bus lielaks par videjo, jo mes pasi esam lielaki par videjo!

man ari kajam krampji, bus janoperk magne b6 un jasak dzert, palidzes varbut ari tonusu nomierinat!:)
29.06.2016 00:04 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Man ik pa reizei savelkās tāds ciets vēders, bet nesaprotu vai tās ir tās kontrakcijas vai varbūt bebis staipās? Jo tad vēders savelkās un vienā pusē tāds izvirzījums uz augšu ir... nebiju līdz šim iedomājusies par tām kontrakcijām. Kādu pusminūti savilkts un tad atlaiž.
29.06.2016 08:22 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Kukuruza - tas ir kontrakcijas,
man likas, ka man tads ciets vedars paliek, jo esmu par daudz ieedusi un tapec tada smaguma sajuta, bet man arste izstastija, ka apguloties vederam jabut fleksibam, mikstam, ka tu vari pabraukat ar roku un tu juti, ka tas kustas ta teik, bet ja ir ciets un velkosa sajuta, tad tas ir kontrakcijas! it seviski, ja ilgst kadas minutes un tad pariet! :)

ka jums ar dzemdes kaklu un ta "valigumu"? man te bija bisku satraukums, jo es sitas kontrakcijas nebiju piefiksejusi un plus man ir palicis valigs dzmdes kakls, daktere stingri pieteica, neparpuleties ( man jau liekas, ka es vispar neko nedaru), bet izradas pie piepules, kas man izsauc kontrakcijas, ir ar paatra iesana, smagumu (iepirkumu) nesana utt. ja nepiebremzesu, varu palikt uz gultas, lai butu saglabasana, ko tik loti negribas, tad nu tagad man gliemeza rezims!:)
29.06.2016 10:30 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man pēdējā USG teica, ka dzemdes kakls nedaudz saīsinājies. 15.nedēļā bija 4cm, 22. nedēļā 3.4cm. It kā vēl nav iemesla satraukumam, bet nu nekādas fiziskas pārpūles un tamlīdzīgas lietas. Cenšos ievērot, lai gan dažreiz liekas, ka man pat smaga jau ir kļuvusi ūdens 2l pudele:-|
29.06.2016 10:34 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Man daktere neko nav teikusi par manu dzemdes kaklu. Neiedomājos arī paprasīt, tā kā jūtos labi... bet nu nākamreiz jāpaprasa. Tagad tik teica, ka placenta nav priekšā kaklam, bet pie priekšējās sienas un puika guļ ar galvu uz leju.
Nu skaidrs tad par to vēderu un kontrakcijām...tāda varen dīvaina sajūta tā ir, nevarētu teikt, ka nepatīkama.:-D
29.06.2016 10:43 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man teica pagājušoreiz, ka dzemdes kakls ir normālā garumā, bet placenta ir priekšā kaklam un bebis guļ zemu. Tur atkal bija visādi ierobežojumi. Šoreiz bebis ir pacēlies augstāk, placenta arī, bet ir saīsinājies kakliņš. Pēdējās divas USG man ir bijušas pie cita speciālista, domāju, ka, ja būtu pie tā, kas ņem parasti, neko tik smalki nezinātu.
29.06.2016 10:45 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Labrīt!
Meitenes, kur jūs pirkāt grūtnieču bikses? Ieteicams Rīgā vai Jelgavā.
Baigā problēma, bikses kuras agrāk derēja tikai ar jostiņu, tagad spiež! :D
29.06.2016 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Es speciāli neesmu pirkusi, ir pāris, kuras man atdeva, bet vispār kaut kā negribas bikses vilkt, staigaju kleitās vai arī, ja tomēr bikses, tad kaut kādas legingveidīgs, protams, ne caurspīdīgs. :-D
29.06.2016 11:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits