Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 10
Reģ: 26.08.2015
Enija9 - es tavā vietā arī neietu, grūtniecības sākumā būtu jābūt īpaši mierīgai, lai mazais tā riktīgi var iegulties tev puncītī.

Man jau 39w+3d, nevaru sagadīt!! :D liekās, ka es būšu viena no nākošajām cosmo māmiņām, šeit tik aktīva gan neesmu, bet ar dzemdību stāstu noteikti padalīšos, ceru, ka Jāņos būsim jau trijatā :)
15.06.2016 18:56 |
 
Reitings 10
Reģ: 26.08.2015
Un starp citu, man arī pirmajās divās USG solija meitiņu, bet šeku reku trešajā parādījās puisītis :)
Tagad pašiem 100% nav skaidrības, līdz ar to esam gatavi abiem dzimumiem.
15.06.2016 18:58 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
RedBerry, cik priecīgi lasīt ko tādu ;)
15.06.2016 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 6457
Reģ: 29.01.2009
RedBerry,
es gaidīšu dzemdību stāstu ar nepacietību! (l)
Man atkal 2 paziņām daktere sasolīja puikas, bet izrādas, ka tā bija nabassaite starp kājām...
15.06.2016 19:08 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Enija9, man grūtniecības laikā aizliedza būt bērēs, kaut arī nomira ļoti tuvs ģimenes loceklis. Savā ziņā tā ir veca māņticība, bet jebkurā gadījumā nav ko grūtniecei tur būt. Pilns ar skumjām, bēdām, sērām un raudošiem, vaimanājošiem cilvēkiem. Nekādas pozitīvās enerģijas tev un tavam gaidāmajam mazulītim.
15.06.2016 21:52 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Enija9, nu atkarībā, cik tuvs radinieks. Ja tiešām tuvs cilvēks, es ietu. Bet jāskatās pēc pašsajūtas.

Man sola puiku, bet es vislaik draugam smejos - ja nu rīt pasaka, ka tomēr meitene :D Gribēju jau pirmo meitiņu-peciņu, bet jau no paša sākuma, intuitīvi jūtu, ka būs puika, tāpēc nebija pārsteigums, kad ārsts to apstiprināja. Bija vairāk tāds - nu es jau zināju :)
15.06.2016 22:06 |
 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010
Nu iedomājaties, cik man forši- Anglijā, ja grūtniecības laikā nav nekādu komplikāciju, 9 mēnešu laikā ir tikai 2 usg- 12.ned. Un 19.nedēļā. Otrajā usg mazais parādīja savu mantību tikai uz 2sek, ja ne mazāk. Vairs man usg nebūs, septembrī būs mazais, būs baigi forši, ja būs tāds- surprise!!! Jums meitene!
Es gan jau tur uz vietas noģībtu ar saviem zilajiem džentlmeņu ratiem, kurus pirkšu nākammēnes, un tad steigā pusģībusi domātu jaunu vārdu. :D
15.06.2016 22:54 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kristya., Norvēģijā, ja grūtniecības laikā nav komplikāciju, mātei nav pāri 30, vai problēmas iepriekšējās grūtniecībās, tad ir tikai viena us - 18 nedēļās.

Tā var notikt arī gadījumā, ja ārsts ir nekompetents, kā notika man. Tā kā esmu riska grupā, man vajadzēja būt ultrasonogrāfijai arī 12. nedēļā, bet mans ārsts par to neinformēja slimnīcu, tāpēc man tās nebija. Toties būs otra us 19 nedēļās.
16.06.2016 00:57 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Sveikas!
Vakardien tā nomocijos ar nelabumu. Visu ko ieedu, pēc laiciņa atstāju wc.
Kaut kā uztaisiju vakariņas draugam, pati needu, jo jau paskatoties uz to visu slikti kļuva. Vienīgais, vakarā sakārojās nutellu, devos uz veikalu un pēc tam laimīga gultā ņammāju. Protams, pirms miega man atkal bija slikti, kašķējos ar draugu. Šis neapmierināts, ka neesam mīļojušies jau pāris dienas, ko es ņēmu dikti pie sirds un aizgāja punķi un asaras, ka ne jau viņam bērniņu 9 mēnešus jānēsā, ka man ir slikti un viņš to nemaz nesaprot. Pēc kā viņš saģērbās, paņēma mašinas atslēgas un kaut kur aizbrauca...Pēc kāda laika apmēram 22:30 viņš pārradās mājās ar tējas paciņu, divām bulciņām un Milkas šokolādīti, visu sagatavoja un pienesa man pie gultas, jutos apmulsusi...nu kā lai dusmojas? :-| Lai gan arī pēc tam pašsajūta nebija uz mīļošanos, bet kaut mazliet pilnais vēders jutās labāk :D


Kā jums bija pirmajos mēnešos ar pašsajūtu, mīļošanos, strīdiem? Kā jūs to visu pārvarējāt?
16.06.2016 09:02 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Lea2, es līdz 16.nedēļai nedrīkstēju un, man arī nebija nekādas vēlmes. Vīrs zināja un, mums pilnīgi nekādu strīdu šajā sakarā nebija. Arī pašsajūta nebija nekāda labā, bet, tā mazā kunkulīša dēļ ne to vien var paciest. :)
16.06.2016 09:27 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Lea2, Mēs nestrīdējamies un viņš saprata, ka man dikti slikti. Jo nu gulēju uz dīvāna, nāca vēmiens un galva tāā reiba, ka man jau sāka likties, ka man kaut kas nav kārtībā... bet nu tādi bija mani simptomi. Gandrīz nerunāju, tikai gulēju, jo visa koncentrēšanās tika veltīta tam, lai neizkorķētos un dīvāna un istaba beigtu griezties. Ja šis atļautos vēl dusmoties, tad plani viņam klātos, kad es saņemtos izteikt savas pretenzijas. :-D
16.06.2016 09:44 |
 
Reitings 208
Reģ: 23.03.2016
Lea2, piedod, esmu palaidusi garām, kāds Tev grūtn.termiņš?

Jāsaka, ka man vīrs saprot (un es pat teiktu, ka pats nedaudz bīstās :-)) no tuvības. Īpaši tagad, grūtn.pēdējās nedēļās. Par to īpaši nediskutējam...ja es izrādu iniciatīvu, viņš pavelkās līdzi, bet tā liek man mieru! Vēl, atvainojiet par atklātību, es vienkārši šad un tad cenšos viņu iepriecināt citos veidos (s) līdz ar to mums viss ok (l)
16.06.2016 09:44 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Lea2,

pilnigi saprotu, man lidz tresa menesa beigam bija tapat, fiziski vienkarsi nespeju savu kermeni savak, lai kas notiktu! tad vins bisku pucejas, ka mani meginot sita un ta, bet es nekad negribot! tad es vinam aprakstiju ka jutos un vins atvainojas un likas miera!!
ceturtais menesi bija ok, ne ta ka parasti, bet nu ok, tagad piektais menesis ir tuksnesis ka drugs smejas! man vienkarsi nav, negribas, nekas nespej uzbudinat!! ;( pasai ir nenormali zel, bet pati sevi ar varu nevaru piespiest, jo nav ne mitrums nekas, virs ir sapratis un liekas miera, bet ik pa laikam atgadina, ja es jutu parmainas, tad vins ir ok jebkura bridi!:D
16.06.2016 10:10 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Kukuruza Man arī jau nedēļu un vairāk liekas, ka visa pasaule griežas, līdz ar to, lielākoties savas brīvdienas pavadu gultā. Viņam daudz dienas pēc kārtas sanak strādāt, parasti tikai 1 vai 2 dienas ir brīvas, un tās mēs pavadām laukos, tāpēc arī viņš neredz kā jūtos ikdienā, kamēr viņš ir darbā. :(


Doe Nu jau ir 7.nedēļa. :) Es cenšos saņemties, gribās viņu arī iepriecināt, bet nav tās vēlmes, jo sliktā pašsajūta dara savu. :( Viņš lielākoties izrāda to iniciatīvu, bet es tikai atgrūžu, pašai jau skumji paliek.

havaja Tieši tā, lai ko viņš darītu, es tikai atsaku...:( Es vakar arī viņam visu sīki izskaidroju kā jūtos, kāda ir tā pašsajūta man, ka ieest neko nevaru. Redzēs kā viņš izturēsies turpmāk...Vai būs saprotošāks.

Lai nu kā, šodien pamodos un sapratu, ka ir palicis labāk. Nav tik izteikts nelabums. (šajā brīdī es trīs reizes piesitu pie gultas koka rāmja) Apēdu bulciņu un izdzēru tēju. Tomēr no gultas celties galīgi nesanāk. Bet darāmā tik daudz...4. brīvdiena kuru pavadu neko nedarot. :-|
16.06.2016 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
Biju šodien pie dakteres, man 7 nedelas un 5 dienas 8-)hematoma pazudusi, tikai mazais esot diezgan zemu dzemdē un daktere jau nu dikti noteica, lai pirmdien atsākot iet darbā, esmu mierīga, bez lieka stresa. Jānovelk nākamā nedela, tad aiznākamā, un tad atvaļinājums 8-)

Par tuvību - man dakterīte teica, lai pašlaik mēs arī atturamies. tā nu mums jau arī kādas 3 nedelas nekas nav bijis. Bet es nesatraucos, jo vīrietis saprot, ka tagad jādomā par mazo.
16.06.2016 10:50 |
 
10 gadi
Reitings 6457
Reģ: 29.01.2009
Man vīrs nekādu seksu neuzspieda, ja nu vienīgi es pati gribu, tad jā. Savādāk lika mierā un neapvainojās. Kaut arī man bija samērā laba pašsajūta, bet vienalga ik pa laikam kaut kas uznāk. Šonedēļ tās ir galvassāpes, man liekas, ka tās ir dēļ laikapstākļiem, nav ne jausmas. Bet ja pa dienu ir vieglāk, tad uz vakarpusi galva pārvēršas par ūdensbumbu un nekādu seksu 100 gadus negribas. :D Manējaim nav absolūti nekādu iebildumu. Un mēs arī nestrīdamies, viss mums ok. :)
Pagaidām man vispār viss ir ļoti labi, vemšanu neesmu piedzīvojusi, tikai nelielu škebināšanu kādā 6/7 nedēļā. No Nutellām, bulciņām un visiem pārējiem mēsliņiem cenšos izvairīties, neko tādu man neprasās. Es pirms grūtniecības piekopu +/- veselīgu dzīvesveidu, centos sakārtot vielmaiņu, varbūt tādēļ man nav vemšanas un izteiktu nelabumu, kā arī nav nekādas īpašas kāres uz kādiem konkrētiem produktiem. Ēdu pilnīgi tāpat kā esmu ēdusi ne-stāvoklī. Varbūt nedaudz piebremzēju ar lasi un suši.
Šobrīd esmu jau pusceļā :) Cerams, ka grūtniecības otrā puse būs tikpat laba kā pirmā!! :D
16.06.2016 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Brazil, es arī piekopju veselīgu dzīves veidu un sportoju, bet tāpat bija smagi nelabumi. ;-) Domaju tas no kaut kā cita atkarīgs, no hormoniem, kas izdalās vai kaut kā tā...
16.06.2016 11:11 |
 
Reitings 97
Reģ: 13.05.2016
Es arī uzskatu ka tas no sportošanas un no ēšanas pirmstam atkarīgs, jo pirms paliku stāvoklī daudz ar to nodarbojas un.velprojam cenšos ēst veselīgi, neēst visādus našķus un visādus gāzētus dzērienus, tik retu retu reizi un varbūt tp nelabumi nav un ceru arī neuzradisies. Ārste pat brīnījās kp man nav nelabumi
16.06.2016 11:26 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Man lielie prieki! (l) Mana bebe sākusi bumsīties.(l) Vakar tik sirsnīgi iespēra, ka es pilnīgi noraustījos.
Draugs uzreiz tāds - o, mana meitene.:-D
16.06.2016 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Bet tai pat laikā es zinu meiteni, kura vispār nesporto, tik cik ar kājām staigā un nelabumu viņai nebija. :-D
16.06.2016 11:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits