Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 262
Reģ: 05.07.2013
Es arī nevaru atturēties no augļiem- vīnogas, arbūzi, banāni.. Bet labāk tā, nekā končas, kuras man arī garšo..
Tā pat ēdu arī laš'maizītes, pastētes maizes un tā, bet nebiedēju sevi ar visu ko vien var izlasīt internetā un grāmatās.
12.05.2016 00:13 |
 
Reitings 208
Reģ: 23.03.2016
Par ēšanu, Agresīvā, ar 'visu, ko vēlos' es nedomāju štopēt visu pēc kārtas, kas ienāk prātā :D Man arī tīri labi nosēžas tauciņos, neesmu smalkas uzbūves, es vairāk domāju produktu izvēles ziņā. Ja gribas čipsi, apēdīšu, bet mazāk. Ja gribas bulciņu, apēdīšu, bet vienu utt.

Un es tiešām uzskatu, ka, jā, ir labi atteikties no cukurotajiem saldumiem, bet augļu cukurs jau nu tiešām nav tas, kas dara lielāko kaitējumu un rada svara pieaugumu. Esmu savā dzīvē bijusi gan veģetāriete, gan kādu brīdi pa pusei svaigēdāja un dienā patērēju ļoti daudz augļu. Es biju slaidāka par slaidu :) bet nelietoju ne grama cukura, visu to mistisko tauku, kas ir sieriņos un cepumos utt. tā kā viss bija savās vietās. Vienā vasarā praktiski pārtiku no arbūziem, jo bija anormāli karsts, un kas man bija par figūru (l)

Lasi, pūdētos sierus un tās 'bīstamās lietas' gan es cenšos nepatērēt.. tīri tās baktērijas dēļ.

Par palātu , es vēl domāju.. it kā gribētos ģimenes palātu, lai ir normāla duša atsevišķi un var pabūt divatā ar bebīti, jo kaut kā mazliet baidos no māmiņu (kam tas ir 2. vai 3. bērns) nosodījumiem, ka es varbūt kaut ko ne tā mācēšu izdarīt ar bebīti.. nezināšu kaut ko vai tml. Protams, var paveikties ar foršām māmiņām, bet ja nu nē? Vēl domāju, jo manā mazpilsētā ģim.palāta nemaksā baigi daudz.
12.05.2016 09:35 |
 
Reitings 208
Reģ: 23.03.2016
Un par vecmāti, es mazliet škrobojos, ka laikam jau par vēlu tagad pēkšņi meklēt kādu vecmāti un tērēt tādu naudu līgumam.. nevajadzētu man to, bet es tagad kaut kā sāku domāt par ūdens dzemdībām, jo ūdens mani ļoti nomierina un kaut kā šķiet, ka tādas dzemdības man būtu tādas harmoniskākas. Arī tagad kolīdz kāds satraukums vai kas, eju dušā, braucu pabūt pie ezera utt.

Bet varbūt to jāatstāj otrajam bērniņam :) varēšu salīdzināt.
12.05.2016 09:39 |
 
Reitings 519
Reģ: 16.03.2010
Doe, es arī biju domājusi par ūdensdzemdībām, it kā atradu vecmāti (pēc atsauksmēm, nevienu personīgi nepazīstu), bet tagad nevaru saprast slēgt līgumu vai nē, vai gribu ūdenī vai nē. (t)
Cik atceros, mums apmēram vienāds laiks (man gaidāms uz 4./5.jūliju).
12.05.2016 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Līgumu neslēgšu, nejūtu vajadzību. Ar tām palātām DzN gan ir skumji, jo nu dabūt vienvietīgo vai ģimenes palātu ir grūti. Ar pirmo bērnu biju boksos, tā bija vienīgā brīvā vieta, tur nu labi sienas bija super plānās, bet es vismaz biju viena pati.
12.05.2016 10:04 |
 
Reitings 519
Reģ: 16.03.2010
paranoid - ar pirmo bērniņu arī neslēdzi?
12.05.2016 10:31 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Labrīt! Es tikko pamodos un esmu ļoti vīlusies - sapņoju, ka nopirku lāču šokolādes kūku un nācu mājās, lai štopētu iekšā, bet pamodos un nekādas kūkas man nav! :'-( :-D
Es nezinu kāpēc tā meitene jautāja par tiem cukuriem ābolos un augļos, bet man ar to sekundāro diabētu bija ļoti jāseko līdzi visam, ko apēdu, lai nesistu cukura līmeni augšā un svars neaugtu. Bet ja meitenei ar insulīnu viss kārtībā un pati nav baigās miesās, tad domāju, ka var mierīgi ēst to, ko kārojās. Labāk apēst to ābolu, kur blakus cukuriem ir kaut kas labs nekā cepumu, kur neko labu neatrast. :-) Nezinu, kur man tas diabēts pazuda, bet cukura līmenis man visu laiku ir normāls, pašai svars mazliet nokrities un turās vienā līmenī, bēbis arī nav liels. :-D
Es arī par ūdens dzemdībām un tākā tik un tā slēgšu līgumu ar vecmāti, tad vienalga ko es tur beigās izdomāšu. Grūti jau paredzēt tās sajūtas tajā brīdī, paskatoties to dzemdību zāli un vannu likās yeee tik forši, bet tajā brīdī ieraugot to vannu teikšu nē, paldies :-D
12.05.2016 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es nesledzu arī ar pirmo, būtu nožēlojusi, jo dzemdības bija super ātrās. Man viena paziņa bija noslēgusi līgumu ar ārsti, reāli ieradās jau ar pilnu atvērumu, vajadzēja tik bebi izspiest pāris minūtes un galā protams arī maksāt par līgumu.
12.05.2016 10:58 |
 
Reitings 208
Reģ: 23.03.2016
Es drošvien slēgtu ar vecmāti tikai tad, jā, ja 100% zinātu, ka gribu ūdens dzemdības. 'Parastajām' netērētos... būs man vīrs blakus, kas sniegs atbalstu un neatstās vienu pašu. Esmu vairākkārt lasījusi, ka līgums ar vecmāti tāpat nenozīmē, ka viņa tevi tur baigi apčubina..viņas bieži vien tāpat skraida apkārt pie vairākām māmiņām, īpaši Rīgā. Kāda jēga izdot tādu naudu! :)
12.05.2016 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Es esmu pierādījums, ka ēšanai nav nekāda sakara ar mazuļa svaru. Ar pirmo bērnu pa visu grūtniecības laiku neapedu nevienu konfekti vai kūku, reāli ēdu super veselīgi un vēl maz. Un bērns piedzima 4 kg. Pat ārsti brīnījās kur man tik mazai tik liels bērns
12.05.2016 11:02 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Pareizi, ja ir noslēgts līgums un vecmātei iekrīt maiņa, tad viņa strādā kā parasti, bet vispār tas ir maldīgs priekšstats, ka līgums nozīmē, ka vecmāte tev blakus sēdes, tā nebūt nav.
Man pilnībā pietiek ar vīra atbalstu.
12.05.2016 11:06 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Ar to es rēķinos, ka vecāmāte nesēdēs klāt visu laiku un man sāpes patīk izciest vienai, kaitina ka kāds mani čubina, runā ar mani, kamēr es ciešu sāpes. Bet man pats galvenais ir tikt tieši tajā ūdens dzemdību zālē, jo abas pārējās man ļoti nepatīk. Tur dienā ir 1-2 dzemdētājas. Man ar vecmāti ir arī randiņi. :-D Viņa man visu izrādīja dzemdību nodaļā, māca elpošanas, dzemdību pozas un pastāsta visu niansēs, mērā sirdstoņus u.c. Tas viss notiek man individuāli un domāju, ka arī tas piederas pie lietas, jo nav atsevišķi jāapmeklē kursi, kur būs vēl čupa ar topošajām. Otrajās dzemdībās es visticamāk neslēgšu līgumu.
12.05.2016 11:32 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Kur Eloisa un gaarfield pazudušas? :-)
Gribētos zināt kā meitenēm iet!

Man viss forši - šodien 29 nedēļa sākās (l) vienīgi pēdējā vizītē pie vecmātes noņēma asins analīzes un atklājās ka ir ļoti zems dzelzs līmenis asinīs ... Tagad dzeru zāles, līdz pat grūtniecības beigām. :-/
12.05.2016 14:14 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Esmu īstena saldummīle, bet prognozē bebuku tāpat maziņu. Svari rāda +19 kg, bet spogulis tik lielu bildi nerāda, jo iepriekš bija pazemināts ķermeņa indekss. Īstenībā bez punča pie tādām aprisēm arī varētu pēc tam pieturēties, bet gan jau tā laime man nespīd :-D Protams, ka, ja uztrauc liekie kg, tad jau var piebremzēt. Ka tik beigās tā neizvēršas par katorgu, zinot cik dažādas lietas ik pa brīdim var sakāroties :-)

Runājot par kūkām - Rimi ir jauna medus kūka ar karameli. Nereāli garšīga. Kamēr neparādīja kasti, neticēju, ka nav Lāču ražojums. Karoč Agresīvā sakārdināja :-D

Šodien iebraucu Latvijas Aptiekā painteresēties par māmiņsomu, jo sazvanīt tā arī neizdevās. Teica, ka nav un visur beidzies. Nākamā akcija rudenī, tā ka nokavēts, jo dod tad, ja mazajam vēl nav 3 mēn.
12.05.2016 14:28 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
Es veel tepat Shadow Seeker. :) Nebija sanaacis ierakstiities, bet tapat centos sekot liidzi diskusijai.
Shodien iesoljojam 8. meenesii! Prieks un laime - veel tikai 2 meneshi palikushi. :)

Shadow Seeker, tu, skjiet, ka jautaaji par poti iepriksh? To whooping cough? Es pagajusho nedelju sapoteejos. Pec tam visu nedeljas nogali gribeejas guleet. Masinja teica, ka varot but miegaina/nogurusi. |-) Kaa tev klaajas? Ja atminja nevilj, tu arii gaidi meitinju?

Par horoskopiem runaajot, es ljoti, ljoti ceru, ka man buus veziits, ne lauva. Drauga mamma un mana tante ir veezhi - ljoti sirsniigas un ar dziivi apmierinaatas daaamas! :) ar lauvam, diemzhel, nekad iisti nav sapaseejis.
12.05.2016 14:39 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Mans ķermeņa masas indekss bija uz robežas starp pazeminātu un normālu, bet tomēr vairāk vilka uz normālu. Es savu šī brīža dupsi un krūtis arī gribētu paturēt, bet neloloju lielas cerības. Pēc vaigiem gan neskumšu. :-D Kā domājat vai dzemdībām ir kāds sakars ar gurniem? Es neteiktu, ka tie man ir tie šaurākie pēc kaulu uzbūves. :-D
Tāda aizdomas, ka būs jāskrien pēc tās kūkas, kaut gan tas ir baigais risks ņemot vērā, ka būšu viena aci pret aci ar kūku. 8-)
12.05.2016 14:40 |
 
Reitings 153
Reģ: 29.11.2011
Meitenes, ir kādai bijusi zemu novietota placenta?
Man pie sava dzemdes kakla vēl zemu novietota placenta, tagad 30.nedēļa iet. Teica, ja nepacelsies līdz 35/36.ned., tad iespējams ķeizars. Esmu atkal sanervozējusies:-|
12.05.2016 15:57 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Banaali, bet ko juus velkat siltaa laikaa uz lieliem punchiem un kaajaam ar tuusku?
Pasuutiiju dazhas lietas (dreebs un apavus) internetaa un aplauzos, nekas neder kaut arii peec izmeeru tabulaam vadoties vajadzeja dereet. :/
12.05.2016 16:02 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Iztieku ar legingiem u brīvu kreklu , un mīkstiem apaviem, un vakarā kājas zem vēsa ūdenx skalinu(kontrastduša).
12.05.2016 16:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vatsons
Kājām ar tūsku jālieto kompresijas zeķes.
12.05.2016 16:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits