Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
eksotika Sveicu ar jauko notikumu! :-)

Senza Esmu uzskaitē "Vita".
Līdz šim esmu maksājusi tikai par toksoplazmozes analīzēm un mātes pasi.
Tiesa gan pirmās vizītes man bija citur un tur gan maksāju par vizīti un pārējām analīzēm.
10.05.2016 13:02 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Kājas par laimi nepampst vairāk kā pirms gaidībām, tad nu neko īpašu arī nedaru - paceļu tik augšā.

Mans vīrietis man jautāja, ka droši vien pēc visa šī man vairs negribētos otru bērnu. Un ziniet, sapratu, ka ar visām problēmām, diskomfortu, kaut kad nākotnē varētu arī otru. Ja tā padomā, nekad dzīvē nav bijis tik grūti utt., bet tāpat varētu vēl! Un pie sevis nodomāju, ka nu nemaz jau tik traki nebija, kaut viss kaut kas pieredzēts šo mēnešu laikā :-D Interesanti, kā mēs sievietes "uzbūvētas". Redzēs vēl ko domāšu pēc dzemdībām :-D
10.05.2016 13:29 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Man konkrēti apstiprinājās visas manas sakarības un intuīcija. :)
Ja gaidot dēlu ļoti garšoja gaļa, vēders bija spics un, es pilnīgi un galīgi jutu, ka būs puika.
Tad šobrīd jau no paša sākuma gribas augļus, svaigus un vieglus ēdienus, vēders aug pilnīgi citādāk, no rītdiem joprojām vemšana- dzimums cits.
Un, arī tagad jutu. Es nesaku, ka visām tas darbojas, bet, man jā.
Ā, un puncis man tagad konkrēti spalvains :D

Pēc dzemdību trakumiem es teicu, ka bērnus vairs negribu. Bet, tas tiiiiiik ātri aizmirstas... :D
10.05.2016 13:38 |
 
Reitings 208
Reģ: 23.03.2016
Es jutu, ka būs puika, jo man uzlabojās sejas āda (pieņemu, ka vīrišķais hormons izlīdzsvaroja iepriekšējās hormonu svārstības, jo pirms tam āda bija ļoti taukaina un problemātiska, bet tagad ir sausa un tīra (l)), man prasījās sāļu un treknu vairāk nekā saldu, pastiprināti sāka augt spalviņas uz kājām utt.

Ja kaut kad nākotnē gaidīšu meitiņu, varēšu salīdzināt ar šīm sajūtām, bet man viss veselības ziņā parasti ir kā mammai un viņai nekad ar abām meitām nebija slikta dūša, kamēr man ar puiku bija.
Tomēr es negribētu teikt, ka šīs lietas tā būs visām, katrai tas noteikti ir citādāk.

Kājas man pārlieku nepampst (vēl), bet man vienmēr ātri plīsuši asinsvadi un baigi bailīgi, ka tagad ar +12kg nesāk vēl vairāk plīst... Pagaidām arī turu vēsā ūdenī, augšā pret sienu un tā. Bet ilgāk pastaigājot pilnīgi jūt, ka ceļgaliem un pēdām cita slodze. 12 kg it kā nav baigi daudz 32 nedēļām, ne? :D Esmu ļoti gara un ārste nav neko teikusi, ka būtu par daudz.
10.05.2016 14:16 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Tā kā pastāv iespēja, ka dzemdībās ievada vairāk kā vienu EA devu, tad kā tur sanāk - jāmaksā par katru devu vai arī ir viens maksājums, neatkarīgi no devu daudzuma?
10.05.2016 14:39 |
 
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Paldies Catana un Sonrisa!

Šodien biju "Vitā" uz pirmo vizīti.
Pēc mēnešreizem sanāk pilnas 9 nedēļas, bet pec USG datiem auglis atbilst 8w 3d (l)
Nākamnedēļ iešu uz nākamo vizīti un tajā tad ņems uzskaitē un taisīs visas analīzes. Šodien tik apskatīja usg un apstiprināja grūtniecību, un ka ar to viss ir kārtībā. Redzēju kā pukst sirsniņa.(l)
Biju tik ļoti satraukusies pirms vizītes, ka kolīdz apgūlos uz kušetes, tā apraudājos.
10.05.2016 14:41 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Es tagad gaidu puiku un man paliek nelabi no lielākās daļas gaļas produktiem, vienīgi tagad pastiprināti gribās dažādus žāvējumus, tos varu ēst un ēst, bet tā gribās vairāk kaut ko svaigu un vieglu - salātus, augļus, dārzeņus. Bet, ja ēdu kaut ko smagāku, tad gribās tādu vairāk sāļu, pikantu, nu tādu riktīgi kreptīgu. Pavemt varu gan no rīta, gan vakarā - viss sākas ar rīstīšanos un tad vienā mirklī viss iznāk ārā... Gaidu jau, kad beigsies, jo tomēr 4. mēnesis jau, bet vēl nekā. Šķiet, ka pat pirmajā trimestrī nebija tā ar to slikto dūšu, kā ir tagad. Tagad varu pavemt jebkurā brīdī. Par ādas stāvokli gan nevaru neko pateikt, nav diez ko mainījies, nekādas būtiskas izmaiņas es neredzu. Tāpat arī izskatā. Bet man jau visi arī saka, ka izskatos pēc puikas mammas, lai ko tas arī nozīmētu... :D
10.05.2016 14:57 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
mistalee_ man arī puika, slikta dūša bija pamatā no rīta arī līdz pat kādam ceturtajam mēnesim, vēmusi gan biju tikai kādas divas-trīs reizes. Cūkgaļa smirdēja un joprojām par to neesmu baigā sajūsmā, pret vistu, tītaru, jēru, liellopu nekādas nepatikas nav. Arī visu laiku gribās svaigumiņu- par lapu salātiem esmu sajūsmā, saldumi īsti neprasās, tomātu sula ir ņammīīīī:-) Ādas stāvoklis īsti nav mainījies.
10.05.2016 15:08 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Oi man arī tomātu sula ir tas, kam mājās ir jābūt obligāti :D Un vēl - gāzēts ūdens. Zinu, ka nav jau labi, bet viņš šķiet nu tik garšīgs kā nekad. Un saldumi man arī īsti neprasās. Tā kaut ko ieēdu, bet ne daudz. Kaut kādā 7/8. nedēļā, kad mocīja lielāki nelabumi, tad vispār uz saldumiem nevarēju paskatīties. Draugs smejas, ka mums mājās nekad nav tik ilgi stāvējuši saldumi kā tagad :D Viņš jau nekad nav bijis saldummīlis, bet es gan - šokolādes tāfeli varēju noēst vienā rāvienā. Tagad stāv jau vairākas nedēļas, paķeru pa gabaliņam un viss, pāris dienas vairs neko saldu negribu.
Man tagad ar to vemšanu ir tā, ka sāku rīstīties, klepot un viss iznāk vienā rāvienā (atvainojos par tiešumu :D ). Kaut kā iepriekš jutu, ka tūlīt būs un tad jau sagatavojos, tagad mājās sanāk visādi... Un zobu tīrīšana man joprojām ir mokas, tad rīstos tā, ka reizēm arī iziet ārā kaut kas. Bet zobu pasta man jau nepatīk kopš paša, paša sākuma, kā uzzināju par beibiku. Sākumā gan tikai besīja, ka draugs lien klāt, kad tikko ir iztīrījis zobus. Tagad besī gan smarža, gan garša :D
10.05.2016 15:22 |
 
Reitings 154
Reģ: 18.12.2014
Man ar zobu tīrīšanu pirmos četrus mēnešus gāja smagi- kā sāku tīrīt tā sāk raut uz vemšanu. Mēģināju vienmēr tā fiksi fiksi, kā sāku rīstīties tā zobu tīrīšanu beidzu. Tagad 27.nedēļas un jau kādu laiciņu izbaudu, ka zobus var iztīrīt bez sajūtas, ka tūlīt izvemšos.
10.05.2016 15:44 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
mistalee_

ar zobu tirisanu man bija tas pats, pirms tris menesus zinaju, ka vemsu zobu tirisanas laika, tas bija briesmigi, izmeginajos visadi, citas zobu pastas, citas zobu birstes, bez zobu pastas utt, vienmer vissbeidzas ar vemsanu. tagad vairs ta nav, vairs nevemju un 4menesis!:)

man ari tomatu sula un tomati topa, un taaa gribas svaigas ogas- mellenes, upenes, erkskogas, janogas un zemenes, zemnes, zemenes!!!!gaidu vasaru!!!!

Sveiciens eksotikai un bebitim!!!:)
10.05.2016 15:45 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Es arī tā pa fikso cenšos, bet tad mokos pārmetumos, jo liekas, ka kārtīgi neiztīru:-| Es jau sāku rīstīties, kā atveru tūbiņu... Esmu mēģinājusi citu zobu pastu, birstīti, pat ūdeni un vietu, kur tīru zobus :D Visur viens un tas pats. Bet nu tas sīkums. Gan jau kādreiz pāries. Kad bēbis piedzims :D
10.05.2016 15:48 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Dienvida - ir viena summa, neatkarīgi no devas. Man vadìja laikam 3 reizes, bet maksāju to vienu summu
10.05.2016 16:07 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Meitenes! Ir paba doma vai slikta doma, ka gribu limfodrenāžas zābakus kājām? (Nu vismaz pamēģināt :D ) ja esmu 8.mēnesī!(t)
10.05.2016 16:26 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Šodien biju uz 3.usg, beidzot varu ievilkt elpu un būtu mierīga, jo pēc zemā asinsspiediena biju uztraukusies, vai mazajai viss ok. teica, ka ir 33 ned un 5 dienas, apstiprināja, ka ir meitenīte (l)
Dzemdību datums: 23 jūnijs :-D
Tagad varu sapirkt drēbītes un ratus un tad gaidīt lielo dienu :)
Tik teica, ka mazā esot lielāka par vidējo un uz dzimšanas brīdi noteikti būs 4 kg, kā jūs domājat vai labāk pirkt drēbītes uzreiz vairāk 62 izmēru vai būs ok ar 56.

Un pamanīju arī es, ka mani roku pirksti ir kā sardelītes :D
10.05.2016 17:02 |
 
Reitings 491
Reģ: 24.08.2014
Astrīda - o, man termiņš apmēram nedēļu vēlāk :)
10.05.2016 17:12 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Lasot jūsu pieredzi ar to vemšanu, atceros cik man bija tik traki. Pirmos 6 mēnešus visu laiku bija slikti un jutu dīvainus aromātus, uzreiz slikti palika, transportā pabraukt vispār 30 minūtes un gribās jau vemt nu nenormāli, sāku turēt košļenes kabatā katram gadījumam. Man bija tik slikti, ka sēdēju, raudāju un čīkstēju diendienā, bet kaut kā sākoties 6/7. mēnesim viss pārgāja un visi nelabumi liekas tagad kā tāds murgs. Es vēl biju satraukusies, ka mazajai nav viss ok, jo nevar taču būt, ka man tik slikti, bet visi ārsti apstiprināja, ka analīzes labas un bēbītei viss ir labi, vienkārši ķermenis nav pieradis pie visām hormonālajām izmaiņām.
Tagad sēžu un domāju tāpat kā Dienvida, ka varētu pat izturēt vēl vienu bērniņu, bet jāpaskatās vai vispār spēšu izturēt dzemdības :D
10.05.2016 17:20 |
 
Reitings 262
Reģ: 05.07.2013
Astrīda-
Man arī piesolīja lielu bebi, tad jau pēc pāris nedēłām zināšu, bet visas ko pirku ñēmu uz 62 izmēru, bet no atdotajām drēbēm bija arī 56izmērs, tā kā uz slimnīcu pańēmu arī pāris mazos bodijus, jacińu...
10.05.2016 17:55 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Es tomēr uzskatu, ka tā saistība starp māmiņas skaistumu un bērniņa dzimumu ir tikai sakritība. Līdz pat dzimuma uzzināšanai nebija neviens, kas domātu, ka man būs meitene, visi teica viennozīmīgi puika un pati arī tā domāju. Bija šoks uzzināt, ka gaidu meitiņu. (l) Nagi tagad aug griezdamies, bet matu un ādas stāvoklī baigās izmaiņas neredzu. Vienīgais klupšanas akmens bija lielais svara pieaugums, bet nu jau arī tas ir nostabilizējies. Sliktās dūšas tā arī neiepazinu un ēst gribējās visu, ko ieraudzīju. :-D
10.05.2016 18:05 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man arī solīja lielu bēbi, pēdējā usg pateica ne ne vidējais 3,5kg. :-D Esmu dzirdējusi visādus gadījumus, kur sola milzeni, bet piedzimst 3,5kg. Un tur jau arī jāskatās cik paši esat gari, ja vecāki nav gari, tad bēbis arī nebūs. Varat ņemt 62.izmēru, tad ilgāk derēs. :-D
Es būtu gatava iznēsāt vēl vienu bērniņu ar visu to, kā šajā grūtniecībā gājis. Tomēr tā sajūta, ka manī aug dzīvībiņa un sajūtot bēbīša kustības, dzirdot sirdspukstus, tas atsver visas nebūšanas. (l)
10.05.2016 18:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits