Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
khkh, kad piedzimst bērni, tad sākas "krāniņu mērīšanās" starp mammām un lielie kašķi. :-P
17.02.2016 21:40 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Laikam jāizjauc jūsu strīdi. Atceraties, ka katrs dara kā grib un tikai viņa ziņā ir tas, vai bērnam būs labi vai slikti.
Par galveno - jums arī bija 3mēnešu krīze? Dūda pēdējo nedēļu pasākusi celties ap pieciem katru nakti. Ēst nevajag, pat ja gadās pamperi mainīt, ēst neprasa, bet vajag gulēt pie mums, lai gan gultiņa ir tieši pie manas galvas. Man jau nekas nav pretī, ka viņa tās divas h paguļ pie manis, jo septiņos vīrs ceļās uz darbu, tik tīri intereses pēc vai tas pāries tik pat ātri kā uzradās?
17.02.2016 21:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tas nav rādītājs tam, ka tavi spēki bija tuvu izsīkumam, tās vnk ir tavas iedomas.


tieši spēka man bija , es domāju , ka miršu no sāpēm , ir vairākas lietas kuras man uzdzen neadekvātu paniku, sāpes un medicīnas instrumenti ir vienas no tām.


man jau šķiet , ka iet kā tankam un būt egocentriskam automātiski nenozīmē , ka tu esi nepieklājīgs , neaudzināts cilvēks , var taču pieklājīgi norādīt , ka tevi kaut kas neuztrauc un tu neļauji sevi abižot ... Tāpat šīs lietas netraucē būt atsaucīgam un labam cilvēkam ...

vai tad kādai šeit vēl ir jaunums , ka ir lietotājas kuras visu atceras un par visiem visu zin ? :D :D

Man jau šķiet , ka uzšaušana ir tāda bezizejas situācija un vecāka vājums , ne bērna vaina , tākā es uzskatu , ka mani nervi attiecībā pret manu bērnu ir , gandrīz , no gumijas tad tas nav par mani ... :)

vīnu dzēru , šampi arī .... alu nevar dzert ,bērnam 99% sapūtīs vēdaru vai nu no gāzēm vai paša alus , es nezinu nevienu bērnu kurš normāli reaģētu uz alu :-/
17.02.2016 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Vienīgais, kas mūs visas vieno, tas ir tas, ka mums ir (vēderā vai jau skraida) bērns/-i! Viss... Neviena mamma nesapratīs pilnībā otru, līdz ar to visi padomi - tīra salmu kulšana! Kas der vienam bērnam, tas neder otram, cits sapratīs, ja mamma pastāstīs, citam jāuzšauj pa pakaļu! Mans bērns guļ visu nakti un tikai savā gultā, nekad nav jāiemidzina, dara to pats, tai pašā laikā pa dienu var iznest smadzenes tā, ka maz neliekas, emocionāli reaģē, ja kas neiznāk, ja ko neļauj un tai mirklī runāšana nelīdz, citreiz iemetu savā gultiņā, lai nomierinās, citreiz nākas uzbļaut, lai viņš saprastu, ka mamma ar var būt dusmīga! Ja vajadzēs, uzšaus arī pa pakaļu, jo katram bērnam ir sava robeža no kuras viņš saprot!:-D
17.02.2016 22:10 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
17.02.2016 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Priecīgākam vakara noslēgumam-man pazīstamai meitenei dēls bija kopā ar viņu vannā (2 gadi sīcim) un prasīja kāpēc mammai krāniņš saplīsis. Un kad viņam saplīsīs :D
Otra lieta, tas pats bērns gauži raudāja, kad mamma viņam tīrīja snīp. Un brēca kāpēc mamma zog puņķus :D
17.02.2016 23:08 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Nu mana meita skatās, ka es zobubirsti ar zobupastu apslapinu zem ūdens krāna un viņa savu zobu birsti arī pamērcēja........ podā:-D
17.02.2016 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Eh, 2 dienu laikā man zobs kārtīgi sapampis. Tad nu ar steigu jādodas pie zobārsta. Jautājums, ja es bērnu baroju tikai ar krūti, tad man varēs taisīt zobam atsāpināšanu, lai salabotu, vai sliktākā gadījumā izraut ārā?:'-(
17.02.2016 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Mr.Penguin, man tas pats (t) Vizīte nākamnedēļ. Varēs salabot, anestēzija nekaitē mazulim. Par pretsāpju zālēm cits stāsts. Bet nu es labāk iedzeru pretsāpju zāles un taja laikā baroju mazuli ar maisījumu vai atslauktu pienu nekā mokos agonijā. Un man ir bijusi pamatīga agonija (apsaldēta nerva dēļ). Zobārste teica, ka labāk barot pat ja zāles lieto (viņai vīrs bija ginekologs).
17.02.2016 23:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tā atsāpināšanas šprice ir taču tik niecīga deva! Ja tomēr uztraucies, tad pēc zoba labošanas vienu piena devu atslauc un izlej, lai bērnam netiek.
17.02.2016 23:37 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Hahha, mazie jociņi. :-DMans mazais radinieks mammai kakainu pirkstu pie deguna pielika, lai nāk dibenu slaucīt. Kamēr viņa gulēja no rīta, tikmēr šis uz poda pa savām darīšanām. Acīmredzot, uz visiem viņa aicinājumiem atnākt noslaucīt pakaļu šī reağēja atkārtoti aizmiegot.
18.02.2016 00:09 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Šī tēma šodien spridzina, tas labi, beidzot diskusija atdzīvojusies :D
Bet nu tā laikam ir, strīdi starp mammām kā labāk darīt un kura dara pareizāk nekad nebeigsies... Vienīgais ko varu pateikt, ka man nepatīk, ja mani kāds māca, ja neesmu to lūgusi.
Te daudzas lapas atpakaļ bija strīds par maisījumu un mātes pienu. Nu protams, ka mātes piens ir dabisks, tātad labs, bet vairs man neviens neiestāstīs, ka maisījums ir kaut kāda inde. Sākumā man arī bija pārmetumi, ka jādod maisījums, tagad pasmaidu par saviem aizspriedumiem. Man aug vesels pudeļbērns (tiesa gan, pirmos 3,5 mēnešus baroju jaukti), kas ne reizi nav slimojis, kamēr zinu krūtsbērnu, kas ir 2 mēnešus jaunāks par manējo un jau divas reizes slimojis. Ne jau veids kā baro, nosaka to, kāda būs imunitāte, bet gan iedzimtība. Mēs ar vīru esam veselīgi, līdz ar to meita to ir mantojusi.
Nekad savu bērnu neesmu naktī modinājusi uz barošanu, arī slimnīcā nē. Man Stradiņos neviens tā neteica darīt un pat, ja teiktu, es neceltu (protams, ja būtu priekšlaicīgi dzimis, vai citas problēmas, tad savādāk...) Ne jau sava slinkuma dēļ, bet gan tādēļ, ka uzskatu, ka tas ir ļoti labi, ka zīdainis spēj nogulēt nakti bez saraustīta miega, tas viņam nāk par labu vairāk nekā nakts ēšana.
18.02.2016 00:34 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Izrādās, ka problēma bijusi tajā, ka bērnam galvā kaut kāds ūdens bijis sakrājies un jau kopš dzimšanas tā viņam sāpējusi


Uhh, reizeem jau tie arsti negrib neko redzeet un dzirdeet, jaludzas nosutijumi...:-/

Vismaz man sheit UK bija slikta pieredze, paliku pec dzemdibam pa nakti slimniicaa, sagaidijaam to pirmo kaku - tatad berns eed, aizbraucam majas, baroju, baroju, baroju to berninju, bet nee raud un raud, zvanu atrajiem - iedomajies vinji vnk nemaz negribeja braukt!! Jo bernam nav temperatura!! Zvanu uz visiem atbalsta centriem, tie tik man saka dari 3 lietas, turi pie kruts, skin to skin kontakts, nomaini pamperu! Visu dariju, beigas izciniju tos atros, atbrauca, aizveda mus, pat satiku arsti, kura mus palaida majas - nu nekaa!!! bernam nav ne vainas. Raud, jo nu raud... Beigas izmociju to nakti un iedomajos - ka jaanoperk maisijums, varbut problema pienaa. un jaa!!! berns taa ed, laimigs. Protams ar LV zidishanas konsultantu es atrisinaju sho problemu, bet jaa, biezhi tie arsti tik saka - kolikas, kolikas, dod kruti viss bus ok...
18.02.2016 02:19 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Meitenes, vai grūtniecības laikā ir iespējams atteikties no USG? Esmu pret USG un negribētu, ka ginekologs uzstāj uz to
18.02.2016 08:22 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Ar varu jau neviens neliks iet, bet nu es gan aizietu kaut uz tiem 2 usg..nav taču tas usg nekāds šausmonis..:-|
18.02.2016 08:30 |
 
Reitings 121
Reģ: 31.08.2015
Man šobrid 34 nedēļas, piecelos 6.00 ar stipram sāpem vedera lejasdaļaa..ne tikai sapes bet tada ļoti nepatikama sajuta. Kadu stundu pasedeju pamocijos un pārgāja. Nezinu ko darīt ,zvanīt ārstei vai tas tā normāli?
18.02.2016 08:45 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Rassberry
Es vēl nezvanītu, bet Tu skaties, kā jūties, ja atkārtojās sāpes, tad gan zvani.:)
18.02.2016 09:15 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Meitenes, vai grūtniecības laikā ir iespējams atteikties no USG? Esmu pret USG un negribētu, ka ginekologs uzstāj uz to

Atteikties Tu vari, bet tas būtu ļoti muļķīgi. Protams, ja ir vienalga, vai bērns ir vesels un viņam nekas nekaiš, tad uz priekšu.
18.02.2016 09:18 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Rassbery, man grūtniecībā tā bija vairākas reizes, ja pārgāja, tad domāju, ka vari dakterei nezvanīt.
18.02.2016 09:19 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Kāpēc gribi atteikties no USG? Ok, taisīt 101x es neredzu jēgu, bet to minimumu gan, daktere tomēr caur USG novērtē bērna stāvokli, kas ir ļoti svarīgi, nomēra parametrus, skatās kā orgāni attīstās, pirms dzimšanas skatās vai ir pareiza guļa, jo var gadīties ka dēļ nepareizas guļas jātaisa ķeizargrieziens. Nevajag lasīt visādas glupības par USG ietekmi, ka bērnam sāpes no USG stariem, tādi raksti kaut kur pavīd, nez, mana saulīte gan ir čučējusi USG laikā, žāvājusies, spēlējusies ar kājiņu, nekad nekas nav liecinājis ka viņai tur sāpētu, būtu mokas, drīzāk jūtas superlabi un par to ka filmē nenojauš :-D, un jo dienas tuvāk, jo vairāk šķiet ka viņai jau nu dikti tur iepaticies :-D
18.02.2016 10:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!