Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Meitenes, vai jums pēdējās nedēļās arī bija sajūta, ka reizēm bebis dienas laikā daudz maina pozīcijas? Vai tas vienkārši atkarīgs no tā, kā viņš uzspiež uz ribām?
Brīžiem ir skaidrs, ka ar kājām trāpa pa ribām, atspiežas pret tām, bet citā brīdī atkal liekas, ka viss ķermenis tur ir novietojies .. un tad paiet laiciņš un atkal ir kā iepriekš... Es nesaprotu, viņš tur var TIK ļoti operēties?
03.02.2016 15:44 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.04.2012
maza_vilna
Man ir pilnas 35 nedēļas, un ļoti bieži mazulis maina pozu tā, ka pēc vēdera formas tas redzams. Pārsvarā ar kājiņām spārdās pa ribām, īpaši labajā pusē, bet pa vakariem viņam patīk iekārtoties kaut kādā mistiskā pozā, kad skaidri redzams, ka viss ķermenītis ir tikai labajā vai tikai kreisajā pusē. Tad vēders tāds smieklīgs un šķībs izskatās. Un mēdz iekārtoties arī tā, ka virs nabas liels, liels puncis, bet apakšā tukšums :D
03.02.2016 16:04 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Bantīte, man nepilnas 37 nedēļas, tā ka laiks līdzīgs. Es vienkārši par to domāju no tāda aspekta - ja šobrīd usg uzrāda pareizu guļu, dzemdībām atbilstošu, tad jau tā jaunkundze līdz dzemdību dienai vēl 17x var izdomāt citādāk sagulties :D Es laikam gribētu, lai visām sievietēm pirms dzemdībām taisa usg un nočeko, kāda īsti ir pozīcija, utml - tomēr kaut kādā veidā var tad saprast, kā pareizāk virzīt dzemdības, kādas pozas labāk, utml.
03.02.2016 16:10 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Esmu klusā lasītāja, ļoti ceru pievienoties topošo māmiņu bariņam. Cenšamies tikt pie bērniņa, līdz šim neveiksmīgi. Šomēnes atkal ir cerība, mr kavējas 2 dienas.
03.02.2016 16:11 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Kubana, lai izdodas! :)
03.02.2016 16:13 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Kubana, lai izdodas! 

Paldies!!! Gribētos dzirdēt pieredzi. Testu vēl neesmu veikusi, jo stipri sāpēja muguras lejasdaļa, parasti tad arī sākas MR. Šoreiz sāpes pārgāja un MR vēl nav sākušās. Tā varētu būt pazīme?
03.02.2016 16:16 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Kubana, galvenais neiespringsti! Mēs divus gadus neizsargājāmies vispār, netaisījām nekādus testus, vienkārši dzīvojām ierasto dzīvi tikai bez kontracepcijas. Brīdī, kad sākām domāt par ārsta apmeklējumu, lai meklētu cēloni tam, ka nekas nav vēl sanācis, tad jau nākamajā mēnesī MR iztrūka!
Protams, var iet un staigāt pie ārstiem arī agrāk, jo, ja ir kāda problēma, tad ātrāk ar to var mēģināt tikt galā. Tomēr man šķiet, ka bieži vien pēc tam ir vēl grūtāk un vēl lielāks sašutums pie kārtējām MR. Piemēram, es vēljoprojām nezinu vai manī bija problēma, vai vīrietī.. varbūt problēmas nebija vispār. Vienkārši pienāk īstais brīdis un viss! Novēlu tev drīzu grūtniecību! :)
03.02.2016 16:18 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Šoreiz sāpes pārgāja un MR vēl nav sākušās. Tā varētu būt pazīme?

Jā, tieši tas mani darīja piesardzīgu un pamudināja iegādāties grūtniecības testu. :-O
03.02.2016 16:20 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Protams, var iet un staigāt pie ārstiem arī agrāk, jo, ja ir kāda problēma, tad ātrāk ar to var mēģināt tikt galā. Tomēr man šķiet, ka bieži vien pēc tam ir vēl grūtāk un vēl lielāks sašutums pie kārtējām MR. Piemēram, es vēljoprojām nezinu vai manī bija problēma, vai vīrietī.. varbūt problēmas nebija vispār. Vienkārši pienāk īstais brīdis un viss! Novēlu tev drīzu grūtniecību! 

Ehhh, es tagad eju cauri visam šim. Zinu, zinu, ka nedrīkst ieciklēties, bet šomēnes ir intuīcija, ka pieteicies mazais, bet testēties bail, piedzīvot kārtējo vilšanos. Tāds apburtais loks.
03.02.2016 16:23 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Mademoiselle! , nē, nē, es nesaku, ka manam vajag. :) Es tieši biju domājusi - kāpēc tavam mazulim vajadzēja. Ja tonuss, tad skaidrs. Mums fizioterapeits uz 4 mēnešiem teica, ka viss kārtībā, tagad uz 6 jāaiziet.

Runājot par to, ko prot - nu man dāmai 5 mēneši tagad, viņa veļas, māk izrādīt savas vēlmes, vajadzības, paņemt precīzi to mantu, kuru grib, aktīvi darbojas ar rokām. Nedomāju, ka viņai vēl kaut kas būtu jāprot īpaši. Rāpot nerāpo vēl, grib, bet nesanāk :D . Tomēr laika vēl daudz. Viņai nekad nav paticis, ka nēsā kā bebīti, viņai viss ir jāredz un tāpēc bieži vien viņai ātri apnīk uz grīdas un mēģina izdīkt, lai paņem rokās un rāda, kas notiek apkārt.
03.02.2016 16:34 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Esmu saķērusi kaut kādu dranķi. Ceru, ka nekas nopietns un ātri pāries par cik neko īsti no medikamentiem lietot nedrīkstu. Ir briesmīgas galvassāpes, sauss klepus, bet temperatūras nav. Ik pa brīdim deguns aizliekas ciet, bet tas tā, ik pa laikam. Par cik dzīvoju UK, aizgāju pie sava GP. Teica ka tas esot "kaut kāds" vīruss un var ievilkties līdz 10 dienām. Un itkā pats pāriešot :-/

Meitenes, kurām ir ko ieteikt, ko darīt? Ko es varu lietot? Dzeru kumelīšu tēju un guļu gultā. Sāpes ir diezgan briesmīgas un bezspēks arī šausmīgs. :-(
03.02.2016 16:37 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Shadow Seeker, kura tev nedēļa? Veseļojies! Ieteikt neko īsti nevarēšu, jo man galva sāpēja tikai vienu reizi grūtniecības laikā un to pašu reizi es neko nedzēru, pagulēju un pārgāja. Gan jau kādu homeopātisko var, bet precīzāk gan nezināšu.
03.02.2016 16:44 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Shadow Seeker, kur sāpes ir briesmīgas? Galvassāpes?
Temperatūrai un sāpēm var lietot paracetamolu. Vieglās devās.
Protams tējas, tējas un vēlreiz tējas. Tev gan noteikti nekāds lielais klāsts nav UK pieejams (un nemaz nav slikti, jo dažas tējas nemaz nevar dzert; piemēram, pelašķus). Piparmētras, kumelītes (ne pārāk stipras), aveņu, upeņu ievārījumu tējas. Medus, ingvers. Gan jau aptiekā ir kādi homeopātiskie sīrupi klepum; tik noteikti izpēti instrukciju un sastāvu (lai nav alkohols). C vitamīns!
Kāds tev ir termiņš?
Ja strādā, noteikti ņem slimības lapu un guli mājās. Tev tagad par diviem jāveseļojas. (l)
03.02.2016 16:47 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Shadow Seeker
Nu grūtniecēm ir atļauts tikai paracitamols un dabīgie līdzekļi. Es novembrī biju noķērusi kaut kādu saaukstēšanos (iesnas un sāpošs kakls). Degunam lietoju Quixx, kas ir sālsūdens, kas vienkārši skaloja degunu ārā un līdz ar to elpot bija vieglāk. Kaklam sūkāju propolki tabletes (var lietot arī Isla, bet aptiekā ieteica labāk propolki). Un protams dzēru daudz tējas, arī tieši kumelīšu.
Veseļojies, lai ātrāk tiec atpakaļ uz pekām!
03.02.2016 16:50 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Es ari nepaliku stavokli ilgi. Vairak kaa 1.5 gadu sajas attiecibas. Un taja bridi, kad nolemu ok,ja nav lemts,tad neko, dzivosim sev ar kakiem un suniem. Un tad menesreizes vel it ka sakas nesakusas. Tad domaju, kadas problemas atkal sakusas,jo sava laika pa arstiem tik dzivojos,bet nee divi grutniecibas testi apstiprinaja,ka mazais pieteicies. (l)
03.02.2016 17:01 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Man sīkā mēģina celties uz augšu gan pati, gan kad iedos pirkstus, tad ieķerās ar krampi un mēģina pievilkties, un tad tik nāk viss punča saturs ārā. Tas nozīmē, ka viņai kaut kāds saspringums, vai vienkārši grib augšā? Patīk viņai, ka visu var redzēt, horizontāli vairs nav ar mieru visu dienu pavadīt, es sēdinu krēsliņā, nēsāju uz rokām, lai pēta visu, tad ir smaids līdz ausīm un pļāpa uz urrā, bet kā noguldu, tā mēģina tikt augšā un dusmojas. Velšanāz arī nav ne prātā, uz punča arī nepatīk. Tik citreiz sataiza svecīti gaisā un šūpojas no vieniem sāniem uz otriem. A uz vēdera uzliekot, izpleš rokas uz sāniem, nomet seju dīvānā un raud, pat nemēģinot velties, gaida kamēr apgriezīšu atpakaļ un tad smaidz līdz ausīm.
03.02.2016 17:12 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Teddy, sasmējos par to svecīti. :) Pirkstus gan nevajag dot uz pievilkšanos. Es jau skatos, kad mēģina celties, bet (kā jau iepriekš rakstīju) visu laiku jau nevar nokontrolēt to. Tomēr tas bremzē velšanos. Cik tavai meitiņai tagad mēneši?
03.02.2016 17:16 |
 
Reitings 181
Reģ: 20.08.2013
Teddy-mums mazajiem vienāds vecums un arī ļoti nepatīk uz vēdera. Mans vēl guļot uz muguras vēderu ceļ augšā.
03.02.2016 17:19 |
 
Reitings 181
Reģ: 20.08.2013
Teddy-tava meita jau sāk tvert priekšmetus? Neskaitot pirkstus:-D
03.02.2016 17:30 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
S*
2,5 mēneši. Es jau ņemu uzreiz nost pirkstus, bet viņa man tāpat dara arī, kad sēž savā beņķītī. Vot dari, ko gribi, bet gan jau ja varētu, tad arī celtos un skrietu, ka tikai nav jāguļ :D

Uz vēdera katru dienu ir mokas. Doka teica, ka jāliek vismaz reizi dienā, bet tas viss beidzas ar to, ka izklausās it kā spīdzinātu bērnu. Mantas viņai arī vienaldzīgas,pat nemēģina stiepties līdz viņām. Kad vispār aptuveni sāk izrādīt interesi?
03.02.2016 17:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)