Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Tām, kuras vīpsnā par to burkānu sulu un radinieku ieteikumiem. Piemēram Leo_leo
Pirmkārt nevīpsnājiet , otrkārt nenosodiet, jo viņi grib tikai labu.

Ja zināsiet, ko satur burkāni un atcerēsieties, ka tajos laikos, kad mūs audzināja mammas, vecmammas, vecvecmammas nebija tik liela un plaša pieejami viskaut kas un bērnu mirstība bija lielāka, tad..cilvēki dzivoja savādāk.

Burkānos un tā sulā ir daudz A, B, C, D, E un K vitaminu.
Vienkāršāk izsakoties tas palidz imunitātei, palīdz ppet grmošanas problēmām, stiprina kaulus/palīdz uzsūkties kalcijam, ir veselīga acīm.

Tagad ir vis , gan D vitamins pudelītēs, ko iesaka ārsti lietot bērnam gan imunitātei, gan kauliem, gan espumisāni u.t.l. kas noder pret gāzēm, gan vesela čupa citu palīglīdzekļu, kas mums, jaunajām mammām, ir pazīstams, bet tajā laikā ..viss bija savādāks un cilvēki izlīdzējās ar senākām zināšanām. Un, ja pilnīgi godīgi, ja man lielk izvēlēties vai atbalstīt farmācijas biznesu vai labāk dot savam bērnam burkānu sulu, kas nak no zināmā vietā augušiem burkāniem, tad es esmu tomēr ...vecāku un vecvecāku pusē.
02.12.2015 13:05 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
ella de, kāds izmērs? Man stāv skapī viena jauna zila mežģīņu kleita (grūtnieču).
02.12.2015 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 475
Reģ: 31.01.2009
Schogetten, ja baro pati, tad mierīgi var atlikt piebarošanas uzsākšanu līdz 7-8m vecumam.

Par radiem - es vienkārši neklausos. :) Intereses pēc - jā, var paklausīties kā darīja agrāk, bet lielākai daļai vecvecāku, diemžēl, nav izpratnes ne par bērnu attīstību, ne audzināšanas īpatnībām. Labākajā gadījumā kāds Spoku būs lasījis. :D
02.12.2015 13:08 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
AnnaBelle nē, baroju ar Aptamilu. :)
Madonna devu ziedkāpostus bez sviesta un eļļas un klāt pievienoju nedaudz maisījuma, lai nav tik bieza putra. Cerēju, ka aizies tāpat, bet nu ar to ēšanu ir vienkārši ārprāts. Mums jau no 4 mēn. jāpiebaro ar putru, jo nepietiekams svars un mani nervi jau ir beigti. Apēd 10ml un tad visu spļauj ārā. :'-(
02.12.2015 13:15 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Favim, es neko neteiktu, ja šie padomi tiktu pasniegti normālā veidā, nevis šašutumā jautājot un uzskatot, ka ārprāc, kā tā var nedarīt! Un, kad es pateicu, ka tagad notiek mazliet savādāk, tad uzmet lūpu un prasa: "A kas, tad es normālus bērnus neesmu izaudzinājusi??" Sapratni vajag arī no citiem, tad arī no manas puses būs.
02.12.2015 13:21 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Jā, burkānu sulas pilītes bēbītim! Ārprāts, nāvējoši!!! Tak deva pipetīti, ne litriem!
Un piekrītu Favim šajā jautājumā...
02.12.2015 13:22 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Leo_leo tad ir mazliet savādāk.
Laikam jāpiekrīt tam, ka mazsvarīgi ir tas, ko saka, bet kā saka :)
02.12.2015 13:22 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Piekrītu Favim, jā varbūt jums atsevišķi padomi no vecvecākiem un vecākiem liekas dīvaini, bet tajos laikos bija savādāk un tiešām daudz ko kas ir tagad trīsdesmit gadus atpakaļ arī taču vajadzēja organismam to pašu D vitamīnu piemēram, nu nebija tad Nateo D pilieni, bet vecāki un vecvecāki izlīdzējas ar dabiskajiem produktiem. Interesanti un jā arī mūsu mammas saka piebarot agrāk vai arī pilnāja to burkānu sulu vai tad mēs kāds no tā esam cietuši vai izaugši kaut kādi ne tādi, nē protams.
Un par to ka nav vecvecākiem un vecākiem nojēgas par attīstību un audzināšanu, nu gan jau ka nojēga ir, jo mūs kaut kā jau tomēr izaudzināja par normāliem sabiedrības locekļiem pat bez handling kursiem un citiem kursiem un interneta, kur mūsdienās var savākt visu informāciju.
Jā, var nepatikt radu un citu cilvēku komentāri, ka jādara tā un šitā un kāpēc tu dari tā un šitā tad gan gribas pateikt dari ar savu bērnu kā gribi es ar savu kā es gribu un klusē, bet mammai savai gan pat ja viņa pasaka kādu komentāru, piemēram kā jāpilina burkānu sulu, es to uztveru mierīgi un atbildu, ka nevajag jo pediatrs ir noteicis tā un tā un visa viņam pietiek.
Un jā godīgi tad ir lietas, kuras manuprāt tos pašus trīsdesmit gadus atpakaļ darīja pareizi un tagad tas ir robs audzināšanā mūsdienu mātēm!
02.12.2015 13:24 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Robīt, ko kasies, a? Neesi gulējusi?
02.12.2015 13:25 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Lai gan laikam jau no paša cilvēka atkarīgs - kāds vienkārši paklausīsies, pasmaidīs, kāds strīdēsies pretī kā labāk, kāds vnk dusmās vārīsies forumā... Tak tas, ka kāds kaut ko saka, neliek tā darīt!

Es vnk nesaprotu, kā daudzas nesaprot, ka praktiski visi (vismaz tā vajadzētu būt) grib tikai kā labāk, palīdzēt...

A varbūt man vnk nesaprast, jo mammas padomi vienmēr vislabākie un neviens man nemāca/nekaitina/netraucē! :)
02.12.2015 13:26 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Esmu ļoti labi izgulējusies, tas, ka man 2 mazi bērni, nenozīmē, ka man grūti/neesmu izgulējusies vai tamlīdzīgi!

Es nerunāju par Leo, bet vispār, cik visas jūtīgas (Neona komentārs iepriekšējās lapās izsaka to pašu, ko es - vnk viņa smuki uzrakstījusi), un iepriekšējais komentārs arī visu pasaka!

Lai nu kā, varbūt neesmu vairs grūtniece un man hormoni atpakaļ vietā un nav tik jūtīgi, un, iespējams, laikam jāpamet šī diskusija :-D:-)
02.12.2015 13:29 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.12.2015
Schogetten es gan esmu jauna šeit, bet pašai drusku pieredze ir, jo audzinu 4 jau. Savējiem vienmēr sāku ar klasiku - kartupelis, burkāns, saldais krējums un drusku dilles. Bet interesi par ēdienu gan tik ātri neizrādīja neviens no maniem - tikai ap 7-8 mēnešiem (3 ēda krūti, bet viens maisījumu)un tad nu nav svarīgi, ko gatavo, ja bērns nav gatavs.
02.12.2015 13:32 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Meitenes, mainām tēmu parunājam par ŠMOTKĀM!

Šobrīd man ir tas brīdis, kad godīgi varu pateikt- MAN VAIRS NAV KO VILKT MUGURĀ !!!
Vienmēr ir bijis, bet nu , kad "augu" vairs sāk viss nederēt! Un mani tas tracina !

Kur pērkāt /pirkāt sev grūtnieču drēbes?
Iegāju pāris speciālajos veikalos, bet cenas ir astronomiskas un fasoni nu tādi..muļļīgi. Esmu sieviete, netikai inkubātors. gribu būt smuka arī tagad!

Pagaidām izlīdzos ar lielāka izmēra topiem, jakām, elastīgākiem svārkiem un atvērtu rāvējslēdzēju biksēm, bet ilgi vairs tā nevarēšu, sāk prasīties tiešam kas grūt-formīgs.
02.12.2015 13:36 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
OneAndOnly Tu to visu devi uzreiz vienā biezenī vai atsevišķi? Es vienkārši baidos, ka tagad neko nevarēšu iedabūt bērnam mutē. :(
Starp citu par to diskusijas pamešanu, man arī liekas, ka būtu jāpāriet uz Bēbīšu un māmiņu beztēmu, jo šai diskusijai sāk pazust jēga. :-D
02.12.2015 13:37 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.12.2015
Schogetten visu vienā un visi arī ēda kā piedāvāju. Galvenais neuzbāsties tam bērnam ar ēdienu, jo kad būs gatavs ēst ko citu, tad mute būs līdz galam vaļā.
02.12.2015 13:39 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
"Palīdzēt" ar padomiem, kad to neprasa, tiešām nav nekāda palīdzība, un ir visas tiesības par to apvainoties.
02.12.2015 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Favim, man tas pats, knapi dažaus apģērbus vēl valkāju, jo der, bet arī grūtnieču drēbes jaunas veikalā netaisos pirkt, dēļ cenām šausmas, varētu domāt tas extra audums vēdera daļā miljonu piešūt maksā...
Kā jau te iepriekš minēju meklēju ziemas jaku ehh laikam uz humpalām būs jāiet :D
02.12.2015 13:40 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Man liekas,ka no TĀ laika audzināšanas maz kas noder mūsdienās.
Burkānu sula :-D
02.12.2015 13:41 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Favim, jau rakstīju lapu atpakaļ, ka drēbes tā ir problēma, vienīgi speciālos grūtnieču veikalos var kaut ko nopirkt, es gan neesmu pirkusi, jo man ir žēl maksāt par kleitu 70 - 80 eiro kuru uzvilktu 3 mēnešus, ap tādām cenām grozās veikalā sweetmama, Mothercare, H&M ar ir nodaļas grūtniecēm, bet tie apģērbi nav smuki, liela cena par kokvilnas lupatu, man ir pats minimums, grūtnieču džinsenes, 3 oversize kleitas birojam, atradu cītīgi meklējot, vienu Mohito, citu Mango utm.
02.12.2015 13:42 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nu labi, audzināšana slikta lieta, bet jūs nopietni? Kāda vaina burkānu sulai? Bērnam inde vai? (t)
02.12.2015 13:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)