Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Ai, un man ļoti nepatīk, ja aiztiek vēderu.

Jā, man ar ļoooti nepatika, pilnīgi iekšās viss sarāvās...
01.12.2015 17:20 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Paranoid, nav bišķi pārspīlēti teikts?:-O
Priecājies par to, kas Tev dots. Un galvenais, manuprāt, lai vesels!
01.12.2015 17:20 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Es no pasa sakuma jutu, ka tas bus puika, bet manas mammas teiktais, ka vina ari juta ka tiesam bus puika, bet piedzima mana masa-izsita no sliedem.
Man jautajumi tracinaja grutniecibas laika, bet tagad tas jau aizmirsies. Jautaja vardu, bet es teicu, ka nezinu, kaut ari zinajam jau sen. Negribeju laı komente.
Par dzimsanas laiku- kaimini jautaja, kad jadzimst-vai nav piedzimis. Un tad es domaju- Jaa jaa, berns piedzima, bet es neradu nevienam, nesaju spilvenu zem kleitas :D Nu te aprobezoti cilveki gadas .
01.12.2015 17:25 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Pieļauju, ka tie, kas paši nav stāvoklī, neizprot savu jautājumu kaitinošo raksturu, kā arī nezina, par ko īsti ar grūtnieci runāt, tāpēc aprobežojas ar dzimuma, vārdu un "grūti?" prašņāšanu.
Bet daudz labāk man patīk, kad prasa, kā mazulim / cilvēciņam / punč-bēbim klājas, nevis uzreiz taujā dzimumu. Jo tad kaut kā liekas, ka cilvēki saprot jaunas dzīvībiņas vērtību kā tādu, nevis uzreiz šķiro puikās, meitenēs un tad tikai tādā taisnē arī domā.
01.12.2015 17:41 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Man ir 33. nedēļa un mani satiekot visi jautā vai mēs gadījumā neinām, kas mums būs :D Vienmēr smejoties saku, ka cilvēkbērns :D Un nākamais jautājums ir, kad zināsim? Tad vienmēr bija atbilde, ka decembra sākumā :D Nu neko, es tikai smejos, mani tas nesatrauc. Citiem ir interesanti zināt. Daudzi jautā, kā jūtos, vienmēr saku, ka labi. Neko daudz viņiem nesūdos. Nezinu, mani neapgrūtina tie jautājumi. Uz visiem jautājumiem atbildu un tad ir miers :) Nu man vienmēr pirms pieskaras vēderam pajautā vai drīkst. Tas ir labi, tad pasaku, ka jā :) Visiem ir interesanti kā mazais kustās tur, it sevišķi tiem, kas draugu lokā saskaras pirmo reizi ar grūtnieci :) Neko neliedzu, lai jau, bet labi, ka pajautā pirms skarās kaut kur :)

Par dzemdībām, saku, ka gaidāms kaut kad janvāra vidū, bet zinu, ka visi tā pat jautās, bet nekas. :) Visi gaida līdz ar mani šo brīnumu un visi vēlas redzēt mazo :)

Mums katram dzimumam ir tikai pa 1 vārdiņam un neviens cits nav iepaticies. Un neesmu no tām, kas domā, ka bērniņam šis vardiņs varētu nepiestāvēt,. Neesmu savā galvā iztēlojusies kā tad būtu jāizskatās piemēram Paulai.

Un man nav nojautas par to, kas mums būs, varbūt ir, bet es skaļi to nesaku un nedomāju. Man daudzi saka, ka man smuks spics puncis un, ka būs puisītis, un man ir skaista sejas āda, ka noteikti būs puisītis. Nu, lai min. Tas man ir interesanti :D Gribēšu šo lielo minētāju reakcijas redzēt, ka ja viņi būs kļūdījušies ar minējumiem :DMamma jau man saka, ka man meikta būs, jo visu laiku, kad veikalā skatās man kādas drēbītes, tad tik uz rozā viņai velk :D Un viņai mani gaidot, bija spics puncis :D A visus 3 dēlus gaidot bija apali, izplūduši vēderi :D Un visām viņas māsām tā pat esot bijis :D


Pati mazuli uzrunāju par mazo zaķēnu. :) Man ir galvenais, lai mazais ir vesels un jūtas labi manā puncī :)
01.12.2015 17:43 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
it kā jau nekas nav tajos jautājumos, bet brīžiem likās, ka zvana tikai tapēc, lai uzzinātu puika vai meitene. Pat man tik ļooti neinterēseja dzimums, kā apkartējiem. Un ja tos jautājumus uzdod dienā, vismaz, 3 reies, nu tad sāk kaitināt.
Man šodien noliktais dzemdību datums, nu tad pāris radinieces mani kopš vakardienas bombardē ar zvaniem un sms. Es neatbildu ne uz sms, ne uz zvaniem. Varēu padomat, ka ja man būtu pidzimis bērns, es slēptu un nevienam neteiktu.
Vārdu arī, visi kā ārprātīgi grib zināt. Bet es nesaku.
Un tie stulbie padomi jau tagad(t) kad nopirkam gultiņu, tad tādu iepakotu nolikam vnk istaba, lai stāv. Atnak radiniece, ierauga, kur stāv nesaliktā gulta un saka, jūs viņu tur turēsiet? Nē, vajag citu vietu! Nu jopcik, es domāju, ka mēs paši zināsim kur ko likt.
01.12.2015 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
kuskusss,buushu taa uzbaaziigaa ar saviem jautaajumiem:-DKaa tu juuties tagad?Man veel nedeelju jaastaigaa,bet jau otro dienu diivaini velk muguru.
01.12.2015 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Piekrītu, ka daudz vairāk par jautājumiem grūtniecības laikā tracina pamācības kā audzināt bērnu. Tie cilvēki jau negrib ļaunu, bet kaitina tas.

Starp citu- man mazais (2mēn.) sācis sūkāt īkšķi. Ir kādai pieredze ar šo? Ļaut vai neļaut? Bailes, ka nepierod un nezīž to pirkstu pēc tam līdz skolai un ilgāk( ir dzirdēti gadījumi)
01.12.2015 17:56 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
roniitis
01.12.2015 17:57 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
norāvas teksts.
Es jūtos labi. Tik naktīs grūti gulēt. Kad daudz jāstaigā, tad man velk apkakšā vēderu, tas man nepatīk.
Man atkal bail, ka nokavēšu muguras vilkšanu, jo man mugura pati par sevi sāp. Krustos jājūt vilkšanu?
01.12.2015 18:00 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
Soho, kad es strādāju bērnudārzā, tad bija viena meitene, kura sūkāja īkšķi( viņai bija kādi 1.5-2 gadi) un tas īkšķis no sūkāšanas bija jēls. Skats briesmīgs, bet tajā brīdī es padomāju, ka savam bērnam neļaus to darīt.
01.12.2015 18:03 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
kuskusss,bet es jau arii nesaprotu,tas saistiits jau ar dzemdiibaam vai nee:-DVakar pusi dienas ljoti vilka muguru ap nieru rajonu.Celoties un staigaajot briizhiem iesaapeejaas ljoti simfiize.Shodien atkal viss labi no riita,tagad uz vakara pusi atkal saak vilkt muguru.

Nu nedomaaju ka vajag baidiities kaut ko palaist garaam.Dzemdiibas tik un taa nepalaidiisi garaam.;-):-D
01.12.2015 18:03 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
tarp citu- man mazais (2mēn.) sācis sūkāt īkšķi. Ir kādai pieredze ar šo? Ļaut vai neļaut? Bailes, ka nepierod un nezīž to pirkstu pēc tam līdz skolai un ilgāk( ir dzirdēti gadījumi)


Manam ir bez piecām dienām četri mēneši un viņš bāž kulakus pirkstus un visu kas tiek rokā ir mutē, bet par to nav jāsatraucas tuvāk trim mēnešiem mazie sāk iepazīt tā pasauli caur mutīti. Nu nebūs tā kā viņš tādēļ arī skolas laikā bāzīs mutē rokas. Tas vienkārši ir tāds periods kurš jāizdzīvo un viss. ;-)
01.12.2015 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Shadsy
Kamēr viņš rociņas pa muti tikmēr es neko nesaku,lai iepazīst pasauli, bet tad kad viņš sāk zīst atsevišķi īkšķi, fas gan man nepatīk..pagaidām gan liekas, ka viņš vēl nesaprot kas tas pirksts ir un tas nonāk līdz mutei netīšām,bet kad nonāk tad tiek zīsts tikai īkšķis nevis vairs viss kulaciņš.
01.12.2015 18:17 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
es vēl 10 dienas vari būt stāvoklī:-D
godīgi sakot, es gribu, lai man ierosina dzemdības, jo tad noteiktā datumā zinu ka viss sāksies. Bet ja sāksies pašas no sevis, tad es zinu,ka man būs ļoti liels stress. Un man ir ļoti bail no dzemdībām. Es pat nezinu, ko darīt, lai sevi nomierinātu:-/

roniitis, domāju, kad pa īsto saksies dzemdības, tad tās muguras sāpēs ar viltus sāpēm nevarēs sajaukt
01.12.2015 18:19 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
tam kurām dīvnieki mājās, radi un draugi neko nesaka par to, ka jums ir dzīvnieks un būs bērns? Manā virziena ir bijuši stulbi teksti, bet vienu es ļoti labi atceros. Viena radiniece jautaja, un kas būs, kad bērns piedzims? Tie kaķi tā staigās pa māju?
Es apstulbu tajā brīdī.
01.12.2015 18:34 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Solo, tev mazais knupi ņem? Varbūt viņam vienkārši vajag to zīšanas procesu?
Bet ja godīgi tad manējais vēl joprojām bāž mutē kulaku gan pirkstu gan knupi gan mantas un zīž, bet tas vienā momentā beidzas. Man draudzenei dēlam gads būs pēc mēneša un vienīgais ko viņš ziž ir knupi par to gan viņa uztraucas kā atradināt, bet pārējais gan pārgāja un es pieļauju ka manam tāpat būs un tavējām arī ;-)

Bet principā es arī rokas velku ārā no mutes savējām, jo tad viņam mutē un viss apkārt ir siekalas tas gan man nepatīk :-)
01.12.2015 18:55 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Atvaino, Soho.
Man autokorektors nezin kāpēc izlaboja... :-)
01.12.2015 18:57 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Mans zīž rociņu kad viņam ēst gribas. Tad arī lieku uzreiz pie krūts. Tāpat vien nebāž rokas/īkšķi mutē, bet liekot gulēt es viņam vienmēr knupi dodu. Varbūt tāpēc viņam arī neprasās īkšķi sūkāt?!
01.12.2015 19:14 |
 
Reitings 351
Reģ: 27.11.2015
Undiya, cik tev vecs mazais?
Varbūt arī tādēļ, bet varbūt tavam vēl par agri, jo manējais sāka tā izzināt pasauli tuvāk trim mēnešiem.
01.12.2015 19:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)