Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Mereda,pirms gruutnieciibas dazhiem sapnjiem ticeeju.Tagad man jau nu gandriiz visu gruutnieciibu nu taadi debiili sapnji,murgi un kas tik veel pa nakti neraadaas,ka tagad tam visam neticu.Un mani arii loti iespaido lietas kas notiek pa dienu,ja par kaut ko uztraucos 100 punkti naktii par to murgoshu.Taa,ka domaaju tev nevajadzeetu uztraukties un nenem omi galvaa,vinjaam vienmeer buus kaadi padomi un ieteikumi,kas mums nav pa praatam.;-)
18.11.2015 12:55 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Paldies, dāmas.. Man tieši to vajadzēja - aicinājumu neklausīties citu interpretācijās par maniem sapņiem. Tagad tiešām nevienam vairs neko nestāstīšu. Un es pati tajā sapnī neko sliktu neredzēju; t.b. nebija sliktas sajūtas. Ar vīru gan man patīk sapņus pārrunāt, jo dažreiz tie tiešām ir ļoti izklaidējoši un dīvaini.

Starp citu, varu arī padalīties, ka beidzot sāku just mazuļa kustības! Uzreiz grūtniecība liekas priecīgāka. (l)
18.11.2015 13:15 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Par kustībām - sveicieni, Mereda :) Tā tiešām ir baigi foršā sajūta! Man ļoti patīk tā sajūta - uzreiz kaut kā vairāk pielec, ka tas mazais blēdis tiešām ir ar mums.
18.11.2015 13:23 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Es katru nedēļu lasu informāciju, kas atbilst konkrētajai grutniecības nedēļai, tad nu skubinu vīru vairāk runāties ar punci, lai mazais pierod arī pie viņa balss, jo mazuļa dzirde ir attīstījusies. Teorētiski mazulis varot arī reaģēt puncī, ja ar viņu runā.
Kustību jušana no vienas puses nomierina, jo tagad pati varu sekot līdzi mazuļa labsajūtai. No otras puses, vēlāk būs arī stress, kā te vienai otrai gadās, kādu laiku kustības nejūtot. :D
18.11.2015 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Mereda,pareizi pateici-ka taas kustiibas ne tikai nomierina,bet citreiz arii sacelj paniku ja mazulis nekustas:-DMan bija briivdienaas neliela panika-braucaam ciemos pie vecvecaakiem uz Liepaaju,mazule gandriiz nekusteejaas visas briivdienas.Man jau ieksheeji saakaas panika,bet nevienam neko neteicu.Tachu kad atbraucaam maajaas siikaa taadu disko uzriikoja veederaa,ka es pat palecos no dazhaam kustiibam,jo bija gan saapiigi gan nepatiikami.Tad nu sapratu,ka mazaa vienkaarshi gribeeja maajaas un bija pieklususi,jo atradaas sev sveshaa videe:-)
18.11.2015 13:42 |
 
Reitings 1
Reģ: 17.11.2015
Dāmas, priecīgus valsts svētkus visām!
Liels lūgums pēc palīdzības, studējošai grūtniecei! :) Studiju ietvaros vajag savākt pec iespējas vairāk skatījumu darbam.
Lūdzu tik vienu klikšķi!
http://ggulamistaba.blogspot.com/

Milzīgs paldies par katru!
:)
18.11.2015 14:18 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es arī saku, ka Purelan! Pirms dzemdībām visur tik lasīju bepanthens, bepanthens un neko par tādu purelanu nebiju dzirdējusi. Slimnīcā ieteica un tiešām apvienojumā ar gaisa peldēm ļoti palīdzēja! :)
18.11.2015 14:44 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Man jautājums mammām, kuras savus bēbīšus liek uz punča vai uz muguras gultā uz vienreizējā paklājiņa pavedināt dupsi spēlējoties ar mantām.. Agrāk man arī tas tīri labi sanāca viņš man gulēja un blisinājās apkārt, bet kā tagad viņš vai nu veļas projām uz citu gultas malu, jo tur redz interesantāks kaut kas vai arī ceļot dupsi ar kājām izsparda to paklāju prom un rezultāts piečurāta gulta..
Kādi varianti? Sēdēt viņam blakus tās 30 min? Jo iesprostot kaut kā viņu vienā vietā nav variantu čalīts raujas ārpus robežām :-P

Gan jau ka kaut kā jau to štelli sariktesim vienkārši gribas zināt kā citas dara ar savām aktīvajām atvasītēm :-)
18.11.2015 21:53 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Saule, arī gultas matracim var nopirkt mitrumnecaurrlaidīgu, bet elpojošu pārvalku, tad pa virsu palagu un tā skāde apčurājot gultu nebūs tik liela-tik vien kā palagu nomainīt. Mums tāds ir, vairāk gan piena atvemšanas dēļ.

Bet tā, dzīvojam uz gridas arī-nav jābaidās, ka izvelsies
18.11.2015 23:11 |
 
Reitings 751
Reģ: 31.08.2015
Skatījos salūtu un sajutu divkāršas kustības (l)
Tagad arī kustās (l)
18.11.2015 23:20 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Saule22, es savam puikam vilku apakšbiksītes - skats jau pa rubli, bet čura nekur netiek :-)

Iedevu savam uz nakti pudeli, jo viņš parasti paēd un pēc 1h dodu atkal, lai ietu gulēt... sāp krūtis, atpūtināšu 1 ēdienreizi, bet reāli jocīgi - tā kā sirdsapziņa, lai gan man vnk šodien besis mazliet, varbūt tāpēc tādi kā sirdapziņas pārmetumi! :-/

šodien smērēju bepanthen, ja nelīdzēs - pirkšu Purelan, žēl jau ir 10 eiro (man tā liekas), bet nu neko darīt!

Varētu pirkt uzgaļus, pirmo bērnu baroju tikai ar uzgaļiem, bet baigā nauda iziet viņos!!!
18.11.2015 23:21 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Es vispar biju tik loti noskanojusies, ka nemaz pati nebarosu, ka man par parsteigumu viss sanaca un krutsbarosana aizgaja. Laigan ar pirmo bernu tas bija murgs, tagad es to pat izbaudu. Bet viss ari no berna atkarigs, ja pirmais bija slinkais edajs un knapi vareja satvert kruti, otrs ir vnk delite :) Bijam pie daktera un pa 4 dienam mazais jau ir atpakal dzimsanas svara.

aizmirsu, ka tur bija ar atraudzinam? Jaatraudzina pec katras esanas, ja?
Un ka jus kopjat actinas? Vnk ar slapju vatiti?
Un ka "skaitas" pareizi est - abas krutis reize bai katru reizi savu kruti?

Lielais dels mazo ir ta ka pienemis, tapat ka Robitei, kad mazais raud, tad sauc mani un liek iet pie maza, citreiz iedod knupiti. Bet nu jaskatas vins loti, jo sekundes laika var uzlekt mazajam virsu, ir jau pa galvu sadevis kamer es baroju. :-D jo mums kaskis par barojamo spilvenu, kamer bralis vel nebija piedzimis, lielakais tur sedeja ka divana un tagad vins nesaprot ka vina divanu kads izmanto. Ka man mazais pie pupa, tad lielajam uzreiz vajag to spilvenu un vins vinu grib izvilkt ara :-D
18.11.2015 23:59 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Dominika, mana meita arī ēšanas ziņā ir palaidusies-viņai jāpaveļas, jāsmaida man, jāpēta savi pirksti, jāpaknibina manas drēbes-dažreiz šitā 'cūkošanās'....tāpēc vienā piegājienā viņa tiek galā tikai ar vienu krūti.

Atraudzinu pēc katras ēšanas, izņemot naktis.
Actiņām sākumā lietoju fizioloģisko, tad pārgāju uz novārītu remdenu ūdeni.
19.11.2015 00:10 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Aaa un esmu lasijusi kkur par tadiem ieliktniem, kas sapildas ar pienu?? Kaut kadi konteineri?? Varbut kada mani saprata un var ielinkot ko vispar meklet?
19.11.2015 00:11 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Meklē zem milk collecting shells, ir arī ventilating shells ( noēstiem/jēliem galiem)
19.11.2015 00:13 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Dominika - dodu vienu krūti un apmēram 10-15 minūtes, ne ilgāk, retu reizi 20.
Tā man mācīja slimnīcā un tā arī daru jau ar otro bērnu! :-)

Mans mazais rausis nosutināja no 23.30 līdz 6šiem rītā!
Viss jau forši, tikai baigi garā diena, ja 6šos jāceļās :-|:-D

Bet vispār man liekas, ka mans būs drīz jāapmeklē psihologs/psihoterapeits saistībā ar gulēšanu :'-(
19.11.2015 10:14 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Plānoju izmēģināt Multi mam kompreses, bet tas nekas, ja man ir jau jēlumi?
19.11.2015 12:08 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es gan ļauju ēst tik ilgi cik grib. Ja jūtu, ka guļ, tad atņemu viņam un skatos pēc situācijas - ja mierīgi uzreiz aizmieg, tad viss ok, bet ja neapmierināts, tad dodu atpakaļ. Nekad neesmu skatījusies pulkstenī. Interesanti kā ārsts var noteikt laiku, kurā jāpaēd? Kā viņš var zināt kādā strūklā tev piens nāk ārā un to cik aktīvi bērns zīž?!
Vienmēr lieku izēst no sākuma vienu krūti. Ja izēd pusīti tikai, tad nākamreiz lieku pie tās pašas. Lasīju, ka beigu pienā ir arī kaut kāda viela, kas nepieciešama gāzīšu šķelšanai.
19.11.2015 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Robīte
Multi mam kompreses lietoju uz jēliem galiem, arī uz asiņainiem, man šķiet, ka palīdzēja, vismaz viņas ļoti labi atvēsina krūti. Man apmēram 2 nedēļu laikā normalizējās viss ar tiem galiem un sadzija,lietoju bepanthen, multi mam un gaisa peldes.

Man mazajam ir tonuss, tik mazu ~2mēneši var vest jau uz masāžām. Man viņš vispār ir ļoti saspringts, rokas, kājas metā. Pēdèjās dienās ir sācis neņemt normāli krūti, paņem, pazīž 2min, izspļauj, bļauj, lieku atkal un tā kādas 15-20min ņemamies. Kas tam varētu būt par iemeslu? Tāda sajūta, ka ar pienu vai krūtīm kaut kas.nav ok, lai gan līdz šim viņš labi ēda, nezinu, kas pēdējas dienās notiek..
19.11.2015 13:46 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Soho, es savu meitu 1.5 mēnešos aizvedu pie fizioterapeites uz masāžu, pietika ar 2 reizēm, lai tonuss pazustu uz neatgriešanos.
Man vēl puse Purelan palicis. Smērēju uz krūtsgaliem, dažādiem sausumiem, lūpām kā balzāmu, bērnam uz knupja sausumiem utt. Ļoti patīk.
19.11.2015 13:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits