Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man arī jautājums par to, kas tad ir tie lielie, sliktie bučotāji??? (t)
Jā, bērns ir mans, bet tanī pat laikā arī visi citi viņu ir gaidījuši tikpat ilgi, cik es, uztraukušies, rūpējušies - tāpēc man ir nesaprotama bērna nerādīšana (pagaidām par to nav runa, bet man nav saprotama nerādīšana), arī bučās neko sliktu neredzu, ja vien tas ir tuvinieks un ir vesels (nav saaukstējies), bet visādi citādi... Nesaprotu iemeslu par ko tik ļoti satraukties un cepties!

Bet saprotu arī,ka ikvienai savi uzskati :-)
09.11.2015 10:59 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Nu nezinu, bet piemēram šādi raksti mani motivēja teiksim tā sevišķi neļaut citiem bučot maniem vecākiem vīra vecakoem jā, bet jau tālākiem citiem radiem un paziņām neļauju, bet viņi arī nelien.

Zinu tas ir viens gadījums no simts, bet arī tas ka man pašai nepatīk ka mani bučo citi, kā Leo_Leo minēja tas pats iemesls. Var taču aprobezoties tikai ar samilosanu.

Vēlāk ja dēls ļaus lai bučo, bet pagaidām kamēr zīdainis nē! Varbūt tie ir stulbi tarakāni mana galvā, bet viņi ir manējie un pagaidām tā dzīvoju :-D
09.11.2015 11:13 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, mīļās topošās māmmiņas! Būtu ļoti priecīga, ja Jūs varētu veltīt nedaudz laiku un aizpildīt manu anketu par tēmu- D vitamīna un kalcija lietošanas nozīme grūtniecības laikā!
Anketas ir anonīmas! Paldies Jums!
http://www.visidati.lv/aptauja/1121801274/

Paldies tām, kas jau aizpildīja(l)
09.11.2015 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 475
Reģ: 31.01.2009
Neon, skaidrs, es, lasot, nevarēju saprast, kas jums par grāmatām. :)

Par bučošanu - bet kāpēc IR jābučo?? Jūs arī visus radus/draugus bučojat un ņurcat? (t) Es personīgi sabučojos tikai ar draudzenēm, kad satiekamies... bērns, manuprāt, nav citādāks. Ne tas ir higiēniski, ne pareizi no psiholoģiskā viedokļa. Un par to gaidīšanu, uztraukšanos un tā tālāk - priecājos par ģimenēm, kam tā ir, bet tā noteikti nav visiem. ;) Kā arī, omītes neko nesaprot no hendlinga un ņem bērnus nepareizi - kāpēc man tas jāļauj? Ja pastāstu, kā pareizi, tad seko klasiskais "manā laikā tā bija un visi veseli". :-| Man, piemēram, ir svarīgi, lai viss notiek pēc mana prāta, jo ES esmu atbildīga par bērnu nevis kāds cits... ja uzskatu, ka nav jābučo, nav jāņem rokās, tad tā arī būs, jo manā skatījumā tā bērnam ir labāk un punkts. Nedomāju, ka tas mainīsies kaut vai ar ceturto.
09.11.2015 12:08 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Ja pastāstu, kā pareizi, tad seko klasiskais "manā laikā tā bija un visi veseli".

Jā, šitais vispār fascinē! Tas nekas, ka zinātne un medicīna iet uz priekšu. Un par to veselumu vēl varētu padiskutēt....
09.11.2015 12:12 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Par bučošanu - bet kāpēc IR jābučo?? Jūs arī visus radus/draugus bučojat un ņurcat? Es personīgi sabučojos tikai ar draudzenēm, kad satiekamies... bērns, manuprāt, nav citādāks. Ne tas ir higiēniski, ne pareizi no psiholoģiskā viedokļa. Un par to gaidīšanu, uztraukšanos un tā tālāk - priecājos par ģimenēm, kam tā ir, bet tā noteikti nav visiem. Kā arī, omītes neko nesaprot no hendlinga un ņem bērnus nepareizi - kāpēc man tas jāļauj? Ja pastāstu, kā pareizi, tad seko klasiskais "manā laikā tā bija un visi veseli". Man, piemēram, ir svarīgi, lai viss notiek pēc mana prāta, jo ES esmu atbildīga par bērnu nevis kāds cits... ja uzskatu, ka nav jābučo, nav jāņem rokās, tad tā arī būs, jo manā skatījumā tā bērnam ir labāk un punkts. Nedomāju, ka tas mainīsies kaut vai ar ceturto.



Pilnīgi piekrītu!!!

Arī tas ka es vedu bērnu uz vingrosanam pie fizioterapeita dažs labs atļaujas pateikt priekš kam vajag mūsu laika nekur neveda un visi izaugat veseli utt pat kaimiņiene svešs cilvēks atļāvās paprasīt vai viņam kas nav kārtībā ka jāved pie fizioterapeita, bet kāpēc tad jābūt kaut kam nekartibā interesanti. Es domāju ka tas neko sliktu bērnam nedera, tikai labu.
Un vispār ar draudzeni runāju ka ideālā variantā daudziem pieaugušajiem vajadzētu pastaigāt pie fizioterapeita, bet ja jau padomju laikos nebija un nestaigaja tad tagad tas ir muļķīgs izdomājums :-)
09.11.2015 12:23 |
 
Reitings 187
Reģ: 14.09.2015
Man šodien USG (l) Uzzināšu puisītis vai meitenīte, priekšnojautu nav absolūti nekādu! :-D
09.11.2015 12:26 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Ja ar bērnu viss kārtībā, tad viņš nav jāved pie fizioterapeita, jo bērnam var izraisīt pazeminātu tonusu, kas ir vēl sliktāk kā paaugstināts. Ehh..mūsdienās mamnas tik gudras, bet kā 38 temperatūra, tad tik jābrauc ātrajiem likt dupsī svecīti. :)
09.11.2015 12:37 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
man bērns vēl nav piedzimis(atlicis 1 mēnesis), bet es jau tagad zinu, ka negribēšu, lai vinu bučo radi.
arī lasīju to rakstu ko Saule un ja tā padomā, tad atnāk pie jums ciemos radi un kādam tā aukstumpumpa ir uzmetusies, bet redzēt vēl nevar, viņš paņem un nobučo mazo bērniņu, un cik tad zīdainim vajag?
piemēram, man daži radi pīpē, nu kāpēc, lai es gribētu, lai viņi nopīpējušies bučotu manu bērnu?
es zinu,ka man ļoti tuva radiniece noteikti gribēs bučot bērnu, bet viņa ir C hepatīta nēsātaja, vai tad man būtu jāļauj bučot bērns? es domāju, ka nē.
mē jau nezinam, ko tas cilvēks ir darījis ar savu muti, pirms lien pie bērna.
katrai mammai ir savi viedokļi un iemesli,lai neļautu vai ļautu bučot un ir stulbi prasīt : ko tad tas bučotājs sliktu var nodarīt?
kā jau Saule teica
Vēlāk ja dēls ļaus lai bučo, bet pagaidām kamēr zīdainis nē! Varbūt tie ir stulbi tarakāni mana galvā, bet viņi ir manējie un pagaidām tā dzīvoju
09.11.2015 12:56 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ja cepas, tad cepas: Kāpēc visiem vienmēr patīk izteikt pesimistiskas prognozes sakarā ar bērna audzināšanu? Kad es vēl gaidīju mazo, tad visi teica, ārprāts, gatavojies, būs ļoti, ļoti grūti, naktis negulēsi, uttt. Piedzima meita, jā sākumā nebija viegli, bet kopumā viss ir skaisti- pa dienu mazā ir samērā mierīga, naktīs neceļas. Tagad sāk biedēt par nākamo posmu: Pagaidi, tulīt sāksi piebarot, sāksies baigākās vēdersāpes, nāks zobi, naktis negulēsi un vispār būs ļoti grūti un, ka bērnam augot kļūs arvien grūtāk. Es saprotu, ka tas tā varbūt būs, bet vai tad viņi nesaprot, ka bērna audzināšana nav tikai vienas vienīgas grūtības, bet tas ir arī liels prieks? Par to kaut kā neviens nerunā. Es šito biedēšanu nesaprotu...


nu manā draugu lokā tā gluži nebija/nav ... mani neviens izņemot cosmo nebaidīja par to cik grūti būs ... galvoja man par 100% negulētām naktīm , mistiski raudāšanu no nekā u.t.t .... rezultāts ir tāds kāds ir .... ja kādreiz kās dzīvs cilvēks mani mēģina baidīt , atbildu, ka principā uz mani tas neattiecas, mans bērns no DzN guļ pilnu nakti - pēc šīs frāzes jautājumu parasti vairs nav ir tikai žēla nopūta, ka citām bērni ceļas 5-7 :D


Jā, es vadu uz yamahu , jau gandrīz gadu
09.11.2015 13:09 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Wee, un ka patika? Ko tur dara ar mazajiem? To,ka muzikāla nodarbība, to es saprotu,bet vari lūdzu sīkāk pastāstīt? :-)
09.11.2015 13:17 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Wee, Tev vienkārši bija paveicies ar bēbīti, ka mierīgs. Man kolēģis pavisam švaks sākumā izskatījās, laikam bērns naktīs negulēja, nāca uz darbu un miga ciet, bija nomocījies.
Es esmu ļoti mierīga visu savu grūtniecības laiku, tik mierīga kā nekad, man jātur īkšķi, ka mazulīte ar piedzims un būs mierīga :-D
Man jau visādi ieteikumi, īpaši par ratiem, ar uzsvaru, ka Emmaljunga vispār skaistās premium un nekas labāks nav, visādas pamācības :-D , neko jau nesaku, jo izvēlēšos visu savam bērniņam pati un audzināšu arī pati :-P
09.11.2015 13:22 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Wee, un ka patika? Ko tur dara ar mazajiem? To,ka muzikāla nodarbība, to es saprotu,bet vari lūdzu sīkāk pastāstīt?


nu ko var darīt ar 4 mēnešus vecu bērnu ? :D :D

nodarbība ilgst apmēram 45 min .... ir sadalīta vairākās daļās , sākās ar sasveicināšanās dziesmiņu un ronīša Robīša bučām , tad ir tematiskie dzejoļi ( katru mēnesi ir jauna tēma / ēšana /gulēšana/ zobu augšana u.t.t kas iet kopā ar vienkāršām kustībām , pieskārieniem , šādā veidā attīstot ritma sajūtu , tad klasiskās mūzikas gabals pēc kā nāk 3 min pauze, kad vecāki klusē un runā tikai bērni , pēc tam kustības/dejas aplī stāvus un tad atvadu dziesmiņa ar Robīša bučām ...
1. nodarbība ir bez maksas , piesakies viņu mājas lapā un viņi paši ļoti ātri atzvana ... personāls ir ļoti jauks un pretimnākošs, mēs esjam latviešu biedrības namā , bet viņiem ir vēl filiāles rīgas centrā un šķiet arī ārpus Rīgas ....
ja nu vēl kas interesē droši vaicā :)
09.11.2015 13:23 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Ja ar bērnu viss kārtībā, tad viņš nav jāved pie fizioterapeita, jo bērnam var izraisīt pazeminātu tonusu, kas ir vēl sliktāk kā paaugstināts



Vispār loģiski ka ne es pati izdomāju ka jāiet pie fizioterapeita, bet gan ārsts tā izlēma ka par ļaunu nenāks un izlabos nelielo muskuļu disbalansu.
09.11.2015 13:39 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Nu tātad ir problēma - muskuļu disbalanss, bet uzrakstīji tā it kā pati izdomāji, pati aizgāji aiz gara laika. :) Manai meitai or tas pats, 3 reizes gājām uz masāžu un tagad to veicu mājās pati. Kaut kā ļoti nepatīk kaut kur doties ar bērnu pēc nozīmētā laika. Es vienmēr uztraucos, ka nokavēšu, jo viņa var atteikties ēst vai nokārtot lielās darīšanas tad, kad esam jau virsdrēbēs un gatavas iziet no mājām. :D
09.11.2015 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Cik bieži jums bēbīši puncī žagojās?

Man katru dienu žagojas un pat bieži vairākas reizes dienā. Dažkārt mani tas kaitina. Bet pēc žagošanās saprotu, ka mazais ir sagriezies pareizi. :)
09.11.2015 14:05 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Mr.Penguin,kaa tu juuti,ka mazulis zhagojas?Nu kaadas ir taas sajuutas?Jo man liekas,ka es neesmu zhagoshanos jutusi,un mani tas nedaudz uztrauc.
09.11.2015 14:12 |
 
Reitings 751
Reģ: 31.08.2015
Biju USG uzināju ka būs dvīniši (l)

Nezinu vel vai puikas,meitenes ;-)
09.11.2015 14:18 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
lelditee, aaaaaa, super! :) Divi ziķeri uzreiz! Jums rados jau dvīņi, vai šis ir pārsteigums?

Par žagošanos - ap kādu laiku to sākat just?
09.11.2015 14:23 |
 
Reitings 751
Reģ: 31.08.2015
maza_vilna

Ir rados,jau dvīniši
09.11.2015 14:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits