Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Par divu menesu poti runajot-manejais taja diena bija loti cikstuligs. Un ari daudz guleja. Vakarpuse tik ilgi guleja, ka es vinu modinaju, lai paestu, jo nekad tik liela partraukuma vinam nav bijis. Temperaturas liekas nebija. Nakosaja diena bija tads kaa parasti.
Es ari neesmu loti laba mate ar dibena vedinasanu. Tik nelieku uzreiz pamperu pie mainisanas,bet apsedzu. Jo cik reizes meginaju ilgak paturet, tad beıdzas ar gultas parvalka mazgasanu, kaut ari visu dariju un parvietojamas partınamas virsmas. Nu katru dienu nervi neturetu mazgat :D Un jaa puika mak saudities.
06.11.2015 21:41 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
man jau 37 nedēļa. Kopā pa visu grūtniecības laiku esmu pieņēmusies svarā par 8kg.
tagad pie dakteres jāatrādās ik pēc 10 dienām. daktere arī aizrādīja, ka viņnedēļ pieņēmos svarā par 4kg, tāpēc ieteica taisīt atslodzes dienas - paniņas, kefīrs, biezpiens utt. un šoreiz svars jau bija atkal OK.
06.11.2015 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
martu
Kur jūs tādas ārstes atrodat!?:-O
Kā var likt grūtniecei ievērot atslodzes dienas. Varētu padomāt, ka tev klāt nākuši 28 kg.
06.11.2015 21:47 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Es vēl padomāju no tāda viedokļa - dzemdības ir patiesībā ļoti smags darbs. Kur būs spēks to dienu izturēt un bērniņu izspiest, ja sēdēs uz diētas?
Lasīju arī, ka liekie kg, kas ir tiešām liekie tauciņi un nosēžas uz dibena un vēl nez kur, ir vajadzīgi arī līdzsvaram :D
06.11.2015 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
kopš kura laika liekie kg nosēžas tikai uz dibena? Ir ļoti dažādi ķermeņa tipi. Var būt arī resns vēders apvienojumā ar modeles kājām.
06.11.2015 22:12 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Es tak neteicu, ka tikai uz dibena.
Bet Māte daba jau nav stulba - grūtniecības laikā nebūtu gudri likt klāt svaru tikai vēderā.
06.11.2015 22:30 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Labrītiņ :-)

Undiya :-D Nu manai mammai bija tas pats scenārijs ar mani. Neļāva neko ēst pēdējos mēnešos. Rezultātā es piedzimu 2,5 kg viegla :-D

HeyMinka, jap, svētku mazuļi (l) kaut gan, mazie jau var izdomāt piedzimt arī decembra sākumā :-D Nu man pagaidām neko tādu kā ierosināšanas neteica, tpfu tpfu tpfu, tikai to, ka man esot problēmas ar svaru, jo visu laiku smuki kāpa pa 1-2 kg mēnesī un te pēdējos divos mēnešos pēkšņi tā baigi strauji (t) Gan jau, ka tas saistīts ar dekrētu - mazāk kustību, tuvāk ledusskapis. Kaut arī ir dienas, kad pastaigājos pa 3-4 stundām no vietas :-/
Nu man tagad ir tā, ka jāatsakās no visiem saldumiem, augļiem, sieriem, jogurtiem, nu praktiski no visa, izņemot dārzeņus un olas, biezpienu, liellopu gaļu (kas man negaršo) utt. Nez, neticu, ka izturēšu bez noraušanās, bet droši vien, ka tas arī nav nepieciešams. Tāpat uzēdīšu pa retam kādu augli un tumšo šokolādi.

pele11, bet pēdējos mēnešos mazais taču aug pa 200 g nedēļā, tad jau sanāk, ka 1 kg mēnesī ir tas, kas tikai uz mazā rēķina. Un ņemot vērā, ka jo lielāks mēnesis, jo grūtāk kustēties, tad pašai vispār jāsamazina pakāpeniski uztura daudzums, lai pēdējos divos mēnešos svars nav virs 1 kg mēnesī?!

martu, apsveicu ar labajiem rezultātiem :-) Es ar neatteiktos, bet man vispār ir tas ķermeņa tips, kam slikta/lēna vielmaiņa, dēļ dažām veselības lietām.
07.11.2015 11:04 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Bet vispār, laiks TĀ skrien. Vēl nesen daudzām no jums bija grūtniecība, bet tagad mazuļiem jau 2, 3, 4 mēneši :-)
07.11.2015 11:06 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
paranoid - Man 34ned bija +23kg. Arī pirms tam lika ievērot diētu. Nezinu,kas būtu bijis 40nedēļā. Tagad divi mēneši garām un ir mīnus 18kg. (Jāņem vērā,ka man piedzima mazulīte 34ned+3d.
07.11.2015 11:44 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Man uz 39nedeļām arī ir nu jau +20kg apmēram. Nu neko. Iepriekšējā daktere arī lamāja mani un teica, ka vairāk par 1kg nedrīkst, gribēja uz diētas likt utt., bet nomainīju dakteri un neko. Viss ir kārtībā, katram ir savs ķermenis un sava vielmaiņa. Viņa kategoriski aizliedza visādas diētas, atslodzes dienas un sazin ko. Teica, ka ja kaut kas būs lieks, varēšu diētoties pēc dzemdībām. Grūtniecības laikā nav ko muļķoties. Un man vispār vienu mēnesi uzleca +6kg. Sākumā protams ļoti nepatīkami, tagad arī starā neesmu par tādu skaitli, bet nu kā ir, tā ir. Tievēšu, kad bērns piedzims, vairs jau nav ilgi palicis :D
07.11.2015 12:40 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Klau, meitenes, jūs kāda lietojat Philipps Avent pudelītes? Es nevaru saprast, kad vēlams knupi ar Nr.1 nomainīt pret 2.
08.11.2015 12:03 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Man šķiet,ka tikai uz 6mēn vecumu.
08.11.2015 12:09 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Leo_leo nomainījām 3 mēnešu vecumā, jo ar nr. 1 ēda ļoti ilgi un maz, laikam nogura. :) Ar otro nr. viss kārtībā, ne reizi nav aizrijusies.
08.11.2015 12:25 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Mans bēbucis šīs nedēļas laikā ir ļoti mainījies. Palicis dikti mierīgs un daudz, daudz smaida, gugina. Pa dienu daudz laika pavada nomodā un šo laiku vairs nepavada brēcot, bet pētot apkārtni, cenšoties iebāst mutē kulaciņu,smaidot un guginot. :) Agrāk bija tā, kā acis vaļā tā brēc,nekad nekas nebija labi.
Arī gulēt nolikt vairs nav problēma, ja ir paēdis un pampis tīrs, tad ieliekot gultiņā, pats ņemas līdz aizmiegt.. Naktīs guļ ļoooti labi, ceļas 1x, paēd un uzreiz aizmieg. Protams, ir brīži, kad ceļas ar raudāšanu, jo puncis sāp, bet tad paņemam pie sevis gultā, paglaudam puncis un mazais ātri aizmieg.. :)
Ceru, ka nekas krasi nemainīsies, vismaz atkal uzslikot pusi ne.. vispaŗ kolikas ir murgs, bet citādi mazie bumbulīši ir vienreizēji(l)
08.11.2015 12:34 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Blank, kādi labi jaunumi :) Lai jums daudz tādu foršu dienu (l)
Kā pati jūties?

Leo_leo, maini, kad mazajai paliks 3 mēneši. Man gan Tommee Tippee pudeles, bet tas neko nemaina. Ik pa 3 mēnešiem jāmaina soses izmēri, lai bebis ātrāk apēd pienu, un mazāk žļambā to galu. Tas ir saistīts ar pudeļu kariesu. Google var palasīt kàpēc jāmaina, un ko nodara, ja ļauj žļambāt piena pudeli kā sosi.
08.11.2015 13:31 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Cik forši, Blank! Noteikti tāds atvieglojums jums. :-)

Robīte, tiešām pamēģini autiņa metodi. Vakar, joka pēc izdomāju izvikt no atvilknes savējo un ietīt tajā mazo. Ieliku gultā un aizmiga bez knupja. Parasti mānos ar knupi, kaut kā likšanu pie deguna, šūpuļa šūpināšanu, bet vakar tik vienkārši sanāca. Tagad diendusu arī guļ tajā pašā autiņā un atkal tikpat vienkārši iemiga.
08.11.2015 13:43 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Ā, nu vot, manējai kā reiz palika 3 mēneši, būs jāmaina :) Citādi kaut kā baigi ilgi sanāk tā ēšana un mazā pati uz beigām izbesās- sāk dīdīties, knosīties, bet ēst vēl grib.
08.11.2015 16:27 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Blank, man tāds prieks par Jums(l)
Man gan laikam ir pēcdzemdību depresijas pirmie simptomi, cik lasu Diānas Zandes rakstos. Paldies Dievam, bebis vesels un kolikas nav mežonīgi tråkas, bet mans atkopšanās periods šķiet paliek arvien grūtāks, lai gan jābūt otrādi. Rēta sāp pēc ķeizara, mokos ar krūtīm-baroju raudot. Man ir kaut kāds D kvadrātā izmērs no piena daudzuma. Ejot jānes krūtis burtiski rokās, lai noturētu. Sāp ikreiz, kad pielieku bērnu. Piens tek kā no mucas. Divas reizes izslimoju laktozi ar 39 temperatūru un nenormālām galvassāpēm. Dēļ visām sāpēm nesāku laicīgi iet maģistros. Tagad studijas sākšu tikai nākamnedēļ un esmu atpalikusi no kursa par " tikai" 2 mēnešiem. Tas arī savu stresu dara, jo neparko neņemšu akadēmisko, kad ir, kas pieskata. Vīramāte man, paldies Dievam, ir sieviete zelts. Teica, ka viņai bijis tāpat kā man-burtiski gribējies uz studijām, lai izrautos no bērna uz stundām un no raudāšanas, kliegšanas, lai nejūtos vainīga. Tas mani mierina, jo iespējams, ka šis būtu bijis daudz patīkamāks periods, ja nebūtu tās manas nemitīgās sāpes un mokas ar krūtīm un ķeizara sāpēm. Jā, un es jūtos slikti, ka man tā kaitina bērna raudāšana, kad nevaru atrast tam pamatu. Jūtos kā slikta māte, kad ir pabarots, pačubināts, ar tīru pamperi, bet raud pilnā balsī, tad burtiski jūku prātā:'-(
08.11.2015 17:18 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Jansone, man gan nebija ķeizara sāpju, taču šuves tāpat sāpēja un loģiski pašsajūta "tur lejā" nebija no patīkamākajām. Arī krūtis man bija tādas, ka burtiski rokās jānes. Es vispār pat krūšturi nevarēju uzvilkt. Nu, īsumā viss tāpat kā tev.. neizjutu nekādu prieku barojot ar krūti.. reāli sāku apskaust tās, kuras var smuki pudelīti iedot un pabarot bēbi. Likās, ka es kaut kādu naidu jau sāku izjust pret mazo, kurš it kā man dara pāri. Nu, protams ar veselo saprātu jau sapratu, ka viņš tikai grib ēst un ir jāiztur.
Izskatās, ka esmu izturējusi. Rit jau otrais mēnesis un krūtis ir praktiski nejūtīgas palikušas (labā nozīmē). Un par izskriešanu no mājām - piekrītu! Ja tev ir kas palīdz un pati ļoti vēlies studēt, tad tas ir vienkārši superīgi! Es arī varbūt no nākamā mēneša iešu vienos kursos pa vakariem.
08.11.2015 17:27 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Jansone, tev ir jāatpūšas cik vien iespējams, kādi vēl maģistri? :-| Velt laiku sev un mazulim,citādi pārdegsi.
08.11.2015 17:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits