Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 110
Reģ: 02.08.2015
Roniit tev nu gan forshi, ka tikai 6kg svara pieaugums. MAn uz 32 nedelam ir daudz vairak. sasmas. ;d
28.10.2015 13:50 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Pele11,nepārdzīvo.Es iestājos 15.10 dzemdību namā ar plus 14kg un nenormāli pārdzīvoju. Kad izrakstījos no dzemdību nama pēc 5 dienām, man ir viss nost, pirmsdzemdību svars, kaut gan vēders pat nav vēl savilcies, kas nozīmē, ka visticamākais būs pat vēl mazāk. Tā kā neiespringstiet, kā es to darīju gr. laikā, būs labi. Galvenais neaizrauties pārāk ar visiem saldumiem un censties būt harmonijā ar sevi.(l)
28.10.2015 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Jansone, joprojām esmu valis :D Bet nu pēdējais brīdis tuvojas, es tik ceru, ka manējais paspēs būt oktobrēns (l)
28.10.2015 13:57 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Sveikas, man ir jautājums par bērnudārzu!

Iestājamies rindā trijos bērnudārzos un esam vistuvākais viena rindā 304, uz atzīmēju uz 1.04 jo martā beigās jāatgriežas darba.. Nezinu kā līdz galam būs. Bet jautājums sekojošs, kurā ziņā kāds ir tam rindām kustības princips? Un kā pa pusotru gadu var paspēt izstāvēt rindu ar apmēram 304 bērniem? Centrā vienā bērnudārzā pieteicāmies tur bija 400arkko...
28.10.2015 14:03 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Jansone, kā tev tā sanāca iedzīvoties nepatikšanās? Kaut ko nepareizi darīji jeb tā vienkārši gadās?
Un vispār - tev bēbis smaida? Vēl kādai, mošk, smaida? Manējais izspiež smaidiņu tikai miegā pie krūts.

Es 3 dienas pirms dzemdībām svēros un secināju, ka visas grūtniecības laikā pieņēmos svarā par 14kg. Pati savām acīm neticēju, ka man vēders pazuda līdz ar mazā piedzimšanu. Biju rēķinājusies vēl kādu pus mēnesi staigāt ar gandrīz tādu pašu grūtnieces vēderiņu. Vismaz esmu redzējusi, ka citām vēders nemaz uzreiz tā nenoplok un no malas izskatās, ka tur vēl iekšā viens palicis.
Tagad spogulī skatoties ir ļoti patīkams skats uz sevi. Nekas īpaši nav mainījies.
28.10.2015 14:29 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Jansone, tu visu gr laiku pārdzīvoji par 14kg (iepriekš nepiefiksēju)? :D Pēc tavas cepšanās es nodomāju, ka tev kādi 30kg plusā. Tu sev likies liela? Es ar tiem +14kg sev likos ļoti slaida un man daudzi arī izteica komplimentus, ka nemaz neizskatos kā 9.mēnesī.
28.10.2015 14:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jūs te vispār normālas esat? Pārdzīvot par 14kg????!!!! Nu tiešām... Tik ļoti trīcat par savu svaru, ka pat ne uz mirkli nevarat atslābt un nomierināties vismaz grūtniecības laikā, kad tāds svars ir vairāk kā normāli?... Куда мир катится... :-/
28.10.2015 14:46 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Undiya, es laikam nepareizi baroju pozas ziņā vai arī variants var būt tāpēc, ka pastāvīgi nemainīju krūtis. Man ir nenormāli daudz piena, nu jau izdevies atslaukt pus saldētavu:-D Bet kopumā tas notika baigi pēkšņi. Pamodos nakts vidū ar nenormālām sāpēm vienā krūtī, turklāt tā bija vismaz 2x lielāka, nekā otra. Sataustīju milzīgu bumbuli. Domāju, gals klāt, audzējs. Pēc tam sazvanīju ārsti, viņa saka, ka piena sastrēgums, tikai man smagākā stadījā, jo uzsita arī temperatūru + 39 un galvas sāpes, kas notiek gadījumos, ja ir traki jau. Nu, ja kādreiz kādas problēmas ar zīdīšanu, tiešām iesaku uz to zīdīšanas konsultantu tālruni zvanīt. Tur sieviete ļoti labi visu paskaidro.

Neons, jā, vari iedomāties, ir arī sievietes, kuras pārdzīvo, nevar būt.(t) Grūtniecība vispār ir emocionāls periods un cita pārdzīvo par toksikozi, cita par lieko svaru. Sievietes ir dažādas un man bija svarīgi atgūt operatīvi atgūt iepriekšējo formu. Paldies Dievam, tas izdevās bez piepūles.:-)
28.10.2015 14:59 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Undiya, man bēbis smaida, kad ir apmierināts. Viņam tāds smieklīgs tas smaidiņš uz pus minūti, pēc tam atgriežas atpakaļ tāds sabozies:-D
Mans mopsis vispār neizrāda interesi par bēbi. Domājām, kā nu būs, bet mopsim vispār vienalga. Uzmet skatienu un aiziet tālāk savās darīšanās:-D
28.10.2015 15:01 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Nē, es pilnīgi netrīcēju. Grūtniecības laikā skatījos tikai spogulī un mani viss apmierināja.
To arī centos pastāstīt savā pirmspēdējā komentārā.
28.10.2015 15:01 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Anne Shirley, lai vieglas dzemdības un jauka pirmā satikšanās(l)
Man jau pilnīgi nostalģija pret RDZN, tā patika tur viss, gan attieksme, gan ārsti:-D Jābrauc atkal dzemdēt.:-P
28.10.2015 15:02 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Undiya, manejais smaidija tikai miega vai pie kruts pasa sakuma. Tad smaidija kaut kam-sienai, aizkariem varbut spokiem, utt-ne kam konkretam. Tagad jau ar vınu var kontaktet, smaida briziem kaa traks un megina atkartot sejas izteiksmes. Bet, jaa, tas ir kad forsi izgulejies. Sodien piemeram nikigs kaut kads. Vai tik nav pilnmeness? :-/
28.10.2015 15:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu bet visas var atgūt to formu! Saproti? Visas!!! Atšķirība tikai tā, ka vienai iespējams būs nedaudz vairāk jāpiestrādà, citai mazāk, vai arī vienai viss pazudīs uzreiz, citai nedaudz lēnāk, bet tāpat noies pats, bet pēcgrūtniecības svars nav "akmenī kalts" jebkurā gadījumā.

Piedod! Es laikam izklausos nedaudz sapsihojusies... Nekā personīga! Vnk mani tiešām kaitina mūždien čīkstošās grūtnieces, kuras trīc par katru kg! Te var malt uz riņķi, ka tas katrai ir individuāli - vienai būs +30kg, citai +9kg, tas neko vēl nenozīmē!
28.10.2015 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Runājot par emocionalitāti, es pirms pāris dienām apraudājos, jo vīrs negribēja picu, bet gan uzvārīt sev grūbu biezputru. Bet es visu dienu biju par picu sapņojusi :D :D :D
28.10.2015 15:08 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Neon, tev kaitina grūtnieces, kuras čīkst par lieko kg, bet man reāli kaitina sievietes, kuras pēc dzemdībām sevi nolaiž- nevingro, nerūpējas par sevi, viss tikai bērnam, bērnam. Pēc tam sūdzas, ka bērna dēļ sevi ziedojušas. Es tādas sievietes pazīstu personīgi, tāpēc arī baidījos pati tāda kļūt un neko tur sliktu nesaskatu. Labāk iespringstu par lieko kg, nekā esmu apaļa un ļungana pēc dzemdībām. Es nesaku, protams, ka jāskrien un jāvingro nākamajā dienā pēc dzemdībām, bet, piemēram, ilgtermiņā atstāt vairākus liekos kg nevajadzētu.
28.10.2015 15:10 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Lasu grūtnieču atsauksmes par svaru, cik forši nokrities svars, ātri atpakaļ iepriekšējā forma, nodomāju, ka nepamatoti tiek slavinātas sievietes par ātru formas atgūšanu pēc dzemdībām, jo tas taču notiek dabiski, daudz pūļu nepieliekot :-D :-)

Man gan taagd ir pilnmēness, ēdu kā traka, tas ir ārprāts :-/ , vakar vēl aizgājām uz sushi Tokyo city, dubulta porcija, domāju, ka pārplīsīšu cik nelabi bija, es tādu ēdienu un kvantumu vairs nevēlos ēst, turklāt jūti, ka ēdiens ir eļļās cepts, taukvielas daudz... Kopš esmu gaidībās man kafejnīcu ēdiens nepatīk, interesantas pārmaiņas... :-D
28.10.2015 15:10 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Man bija plusa 15-17 kg grutnıecıbas laika. İt kaa pa laikam ari bija kaut kads uztraukums bet nu skatotıes uz dıbenu un krutım vareja saprast, kur liela dala svara bija. :-D Veders bija mazs- bet nesaprotu, kapec veikala pardeveja prasija vai man bus dvini. (l) Un ari pec dzemdibam domaju, ka karasies maiss, bet soka biju, ka dzemdibu zale jau tads mazs veders palika. Biju iedomajusies sausmu skatu.
28.10.2015 15:12 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Jā, pārsvarā lielai daļai dabiski tie kg noiet, kā bija arī man, bet ir sievietes, kurām arī tā nenotiek. Mana mamma, piemēram, bija superslaida, pēc dzemdībām apvēlās un tagad gadus cīnās ar liekajiem kg. Kad es prasīju viņai, vai tiešām tas bija pēc dzemdībām, viņa teica, ka pati vainīga bija, jo dzīvoja ar mani laukos un ēda visu, ko deva. Nekam nesekoja līdzi, tā kā ir arī dažādi gadījumi. Varēt var visas, protams, bet ne visas arī tā dara.
28.10.2015 15:12 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Jansone ātrāk kāa divus mēnešus pēc ķeizara neiesaka neko darīt. Un jāsāk ar ļoti minimālu piegājienu,man atļāva vingrot pēc 10 nedēļām ne vairāk kā 3 izpildes vienā piegājienā. Bet es speciāli gāju pie fizioterapeites, lai sastāda jaunu vingrošanas kompleksu.
28.10.2015 15:12 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Piekrītu Jansonei, kā iedvesmu skatos sievietes, kas aktīvi kustās pēc bērniņa, vingro un ar to arī saprotu, ka negausīga ēšana grūtniecības laikā ātri novedīs pie liekā svara arī pēc. Neaug jau tikai vēders, bet arī rokas, ciskas, gurni. Gribat teikt, ka piedzemdējot pazudīs arī uzēstais dibens?
Man ir liels pārdzīvojums, ka tagad jau pakaļa pastiepusies, bet es cenšos pieņemt, ka tas ir dabiski un maksimāli cenšos samazināt visādus našķus un slikto pārtiku, tāpat jau tas ēdiens nav īpaši veselīgs mazulim. Bet diemžēl ir reizes kad aizej uz to pašu kafejnīcu, vai darbā jubilejas, kā nepaņemsi to kūku un šausmīgi garšīgos pīrāgus :-P
28.10.2015 15:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits