Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Cerams, ka tik nopietni nemaz nesanāks. Vienkārši esmu unikāls gadījums, jo B vitamīni neuzsūcas tā kā vajag un homocisteīns pieaug (tas zvērs arī izrādās pieskaitās pie B grupas vitamīniem). Tad nu konsultēsies pie ģēnu pētniekiem un tad tālākie norādījumi.
Būs labi, es zinu un ticu tikai tam! Mazulis vakardien bija paraugbērns, darīja visu, ko lika ārste.
21.10.2015 09:14 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Meitenes, kas te runāja par gulēšanu uz muguras. Es vispār esmu piefiksējusi, ka diezgan bieži sanāk pamosties no rīta uz muguras, un kas zina, cik ilgi tā esmu gulējusi. Arī nomodā, piemēram, skatoties filmu, šad tad gulšņāju uz muguras. Bet man ir mazs punčuks, un nejūtu nekādu diskomfortu.. Es kaut kā ceru, ka tā gulēšana uz muguras tīri organiski pati "beigsies", kad sākšu just diskomfortu. Nē? Tam nebūtu tā dabiski jānotiek - ja organisms jūt, ka sāp vai grūti, pati tīri automātiski iekārtojies uz sāniem?
21.10.2015 09:42 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
maza_vilna, kad būs neērti uz muguras, tad organisms Tev pats pateiks priekšā. Man ap 5/6 mēnesi beidzās gulēšana uz muguras, kaut gan nebija liels puncis. Vnk krustos bija nedaudz nepatīkami un likās, ka bērns spiež kkur virsū. Par gulēšanu uz muguras tagad vispār nevar būt ne runas. Pat pussēdus gultā vairs nav ērti. Īstenībā nekā nav ērti :D
21.10.2015 09:48 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Anne Shirley, paldies :) Tā man arī likās, ka mugura pati sapratīs :D
21.10.2015 09:52 |
 
Reitings 80
Reģ: 14.09.2015
lindsky, gudrie ārsti saliks galvas kopā un sadomās, kā tavam organismsm likt to B vitamīnu uzsūkt! :D
Un protams, ka viss būs labi, citādāk mums nevamaz nevar būt (l)
darīja visu, ko lika ārste.

Šis gan ir interesanti. Kā daktere lika viņam kaut ko darīt? :D
21.10.2015 10:02 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
turnipy
USG, vienu brīdi jau mazais sāka slēpties, iemigt un nekustēties, bet dokam vajadzēja apskatīt galviņu un rociņas. Tad nu runājām un mazais visu sadzirdēja un sāka atkal aktīvi rosīties.
21.10.2015 10:17 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Manā cāļgrupā bija līdzīgi vienai mammītei ar to b vitamīnu, bet atklāja, jo bērnam bija slikti, izrādās, nedrīkstēja barot ar savu pienu, jo neuzsūcās tas b vitamīns un bērnam bija deficīts, līdz ar to bija neliela attīstības atpalicība.Tagad jau viss kārtībā, ir ticis līdzi, bet vispār baisi.Arī otru aizliedza barot ar krūti...
21.10.2015 10:19 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
BetijaB
šobrīd priecājos, ka mazajam viss kārtībā, visi rādītāji ideāli. Ceru, ka tā būs visu grūtniecību. Tas B vitamīns vairāk apdraud mani nekā bebuci, jo var radīt trombozi.
21.10.2015 10:24 |
 
Reitings 80
Reģ: 14.09.2015
Tad nu runājām un mazais visu sadzirdēja un sāka atkal aktīvi rosīties.

awww (l) Cik jauki!
21.10.2015 10:31 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Man daktere neteica, ka uz muguras būtu slikti gulēt, varbūt tas vairāk tām kurām ir jau ļoti liels vēders kāda 30 + nedēļa, es guļu joprojām daļēji uz vēdera ar spilvena palīdzību, uz sāna un arī uz muguras. :-)
21.10.2015 11:00 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Pus10 pārdūra ūdeņus, bija 3-3,5cm atvērums.
kaut kas mazliet notiek, bet ne sāpīgi un ne pārāk regulāri...
Teica, ka 8h, ne ātrāk :-/
tagad drīz dos laikam pasukat zāles un tad, ja kas sistēmu, bet labāk jau būtu, ja viss notiktos...
Besis, ko daktere neforsa,bet nu ok-ar viņu mazs sakars...
Labi,ka nav trakas sāpes,ceru uz ilgākam dzemdībām, bet vismaz vieglakam,jo ātrākas jau kā 1mās vairs nebūs :-/
21.10.2015 11:23 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Paldies, jaukās par sveicieniem(l) Khkh, es tavā bēbī, kad skatos instag bildes, esmu in love. Tāda superbēbīte, vienmēr aizmirstu uzrakstīt(l)

Mēs jau otro dienu mājās. Bēbis piedzima 16.10 no rīta, Rīgas Dzemdību namā. Viss sākās ar ierosināšanu 15.10, jau iepriekš te rakstīju, ka daktere sūtīja, bet RDZN negribēja ņemt pretī tik ātri. Beigās tomēr paņēma, jo manējā pa telefonu nolasīja lekciju viņiem, ka datumi ir viņai pareizi un ir pārstaigāts. Ai, es vispār nedomāju, ka aizies līdz ierosināšanai, bet nu kā bija lemts, tā notika. Sāka ar tabletēm ik pa 2 h, nekas nesākās, es jau tādā pozitīvā čiliņā biju un tad pēkšņi, kā uz sitiena ap 11.00 vakarā sākās tādas sāpes, ka domāju, ka pie Dieviem aiziešu. Drausmas. Es, protams, gaidīju, ka dzemdības nav vieglas un ka būs smagi, bet nu tik... Tās sāpes vienkārši atcerēties negribu.:'-( Biju domājusi, ka izvairīšos tomēr no EA, bet gāju lūgties pēc dažām stundām, lai man viņu liek. Līdz tam tiešām labi palīdz ūdens un tā bumba, bet nu tā nakts bija tāda, ka man likās, ka gals klāt, tiešām. Kad ievadīja EA, pagulēju stundiņu un pamodos no sāpēm. Izrādās, ka tā sāka iziet. Atnāca un iedeva vēl, pēc tam 3x. Man jau sāka rādīties kaut kādi gļuki, vispār nekāda paliku. Vecmāte ļoti jauka, vienīgi pārāk ilgi cerēja, ka es dzemdēšu pati. Mana grūtniecības vēsture bija ļoti laba un arī fiziski biju gatavojusies ar regulāru peldēšanu un normālu uzturu, bet es jutu, ka pati nedzemdēšu. Man pat EA laikā sākās nenormālās sāpes zem krūtīm, bēbis bija uzlīdis augšā, jutu, ka man būs ļoti liels bērns. Pēc tam ienāca ārsti, pārbaudīja un pieņēma lēmumu par ķeizaru. Jā, tas bija tāds atvieglojums.. Es skaidri zināju, ka pati nespēšu dzemdēt tik lielu bērnu, plus es biju no sāpēm un neskaitāmajām EA devām nekāda.:-/
Ķeizars, protams, nav patīkama lieta. Tā ir smaga operācija, tomēr es esmu apmierināta. Ārsti pēc tam teica, ka labi, ka nemēģināja man likt dzemdēt, jo tāpat rezultātā būtu bijis ķeizars. Jā, ir smagi ar tām rētas sāpēm, pirmā diena vispār garām, bet nu jau jūtos ļoti labi. Vēders nenormālos tempos velkas, rēta labi dzīst un ārste saka, ka man esot ļoti labs, zems griezums, kurš visticamākais kādreiz būs vien bāla svītriņa. Neticu visām tām muļķībām, ka ar bērnu var rasties sliktāks kontakts un citiem stāstiem- bēbi iemīlēju no pirmā acu skatiena un mums radās brīnišķīgs kontakts. Uzreiz saproti, ka pasaulē visas citas lietas ir tik, tik maznozīmīgas, salīdzinot ar šo mazo brīnumu(l) Bēbis piedzima liels 4290 kg, 55 cm, bet vesels, pēc Apgara skalas 9 balles.
Tagad mokamies ar to, ka jūk diena ar nakti viņam:-D, bet nu man ir komanda, kas palīdz-vīrs, vīramāte, mana mamma regulāri zvana no laukiem.. Es gan gribu visu darīt pati, lai gan saprotu, ka pēc ķeizara nedrīkst mocīties, neko smagu celt :-| Vienīgais par ko domāju, kā man izdosies savienot bēbi ar maģistratūru, jo es galīgi nemāku atslaukt to pienu. Man tur dažas pilītes sanāk atslaukt, lai gan tā piena ir ļoti daudz. Dakteres smējās, ka man piena ferma:-P
Par RDZN varu teikt tikai vislabākās atsauksmes. Man tiešām nesanāca satikties ar nevienu nelaipnu vai sliktu ārsti, vecmāti, medmāsu. Visi palīdzēja, interesējās, regulāri nāca, jutos, kā prezidenta sieva. Paņēmām privāto palātu un tas tiešām bija tā vērts, jo atbrauca mūsu ciemiņi un arī emocionāli bija labāk būt savā telpā. Ja būtu slēgusi līgumu, visticamākais nožēlotu, jo jutu ļoti individuālu un mīļu attieksmi. Lai gan stāsti ir dažādi un varbūt man paveicās ar pareizajiem ārstiem.
Garš stāsts, bet priekšā vēl garāks(l)
21.10.2015 11:24 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Jansone, prieks, ja Jums nu jau viss labi, esat satikušies un laimīgi :) Sāpes aizmirsīsies! Lai jums viegli un mierīgi :)
21.10.2015 11:29 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Jansone, ļoti pozitīvi, ka viss beidzās labi, žēl, ka bija ierosināšana, pēdējā laikā lasu, ka pārsvarā māmiņas dzemdē ar ierosināšanu, ehh... Ļoti ceru, ka man tā nebūs. :-/
Lai veselība. :-)
21.10.2015 11:34 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Jansone, mīļi sveicieni! (l) Te jau visas bija pārgaidījušās saņemt kādu ziņu no Tevis!:-P

Lai tad Tev ātri izdodas ar mazo aprast, saprast un sadraudzēties un vispār lai viss lieliski! :)

Robīte, turies!!! Lai Tev ātrāk viss šis aiz muguras! Tu jau tā esi nogaidījusies un izturējusi, malacītis!

Es pati vēljoprojām ceru uz šīs nedēļas bēbi!!! Jāskatās kura pirmā - parameja vai es? :D
21.10.2015 11:35 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Sirsnīgi sveicieni Jansone un mazulim! Tev spēku un izturību, bēbim laimīgu un mierīgu māmiņu! (l)
21.10.2015 11:36 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Jansone - brašs puika tev!(l) Audziet lieli un spēcīgi!

Robīte - gadījumā tev vakar nebija Krieviņa un šodien Plužņikova?:-/
21.10.2015 11:42 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Robīte-tev Krieviņa vai Strole?
21.10.2015 11:51 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Jansone, paldies (l) bebis mulst no komplimentiem (l)
Tev kārtīgs, un brašs puika ir piedzimis, malacis :), der 56. izmērs?
Kam bebītis līdzīgs? Man liekas, ka viņam varētu būt tēta lielās acis :D :)
21.10.2015 12:03 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Apsveicu, Jansone! Visu to labāko Jūsu gimenītei! (l)
21.10.2015 12:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!