Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Eh, es vēl tepat un diez ko laimīga par to neesmu:-| Rīt noliktais termiņš, bet man jau liekas, ka nebūs vēl, kaut gan mokos. Vairs nekur īpaši tālu no mājas nebraucu un neeju, jo maksimums pēc stundas sāk vilkt vēderu un rodas smaguma sajūta. Tā nu sēžu mājās pie grāmatām un filmām. Vispār tā jau nav slikti, zinot, ka priekšā tāda haļava vairs ilgi nebūs:-D Kaut gan es reāli gribu dzemdēt ātrāk:-D
04.10.2015 11:21 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es arī sāku padoties :-/
Viss sāk sāpēt/vilkt, grūti iet, grūti uzkāpt pa trepēm, bet ko man darīt??? Nepietiek ar to, ka pati knapi uzkāpju līdz 5tajam stāvam, jānes lielais puika ar vēl, ah!
04.10.2015 11:59 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Sveikas meitenes,shajaa skaistajaa sveetdienas dienaa!:-)
Man vakar draudzene atveda veselu maisu ar dreebiiteem,segaam,gultasvelju mazajai.Zinu,ka draudzene ir ljoti tiiriiga un ar to viss kaartiibaa.Tachu man gribas dreebiites veelreiz izmazgaat,izgludinaat.Un nu radaas jautaajums-ar ko un kaadaa temperatuuraa mazgaat taas drebiites?Vanishu tak nevar izmanotot baltajaam dreebiiteem,vai ne? Un vai jaagludina ir no abaam puseem?

Noveelu visaam maaminjaam,kas gaida tagad mazuljus-aatraak satikt jums juusu mazo briinumu!(l)Un paareejaam mieriigu gaidiishanas laiku!;-)
04.10.2015 12:38 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
roniiti, te daudzas mammas visādi darījušas - kāda dezinficē arī pirms tam veļasmašīnu un visādus citādus piesardzības pasākumus.

Man vienīgā izmaiņa bija tā, ka nopirku ekoveidīgo veļas pulveri un viss... visas drēbes praktiski vienmēr mazgāju 40 grādos, bēbīšu drēbes tāpat un joprojām.
Un bēbīšudrēbes tik maziņas, ka vnk izgludini un viss, tas karstums un tvaiks tiek cauri tādam mazam apģērba gabaliņam. un jā, drēbītes gludināju tikai pirmās. Protams, gludinātas drēbes cits ekšens, tā teikt, bet nu ne man tam laika, ne pacietība, ne arī uzskatu, ka baigā vajadzība :)

tā kā - tas kā kurai!
04.10.2015 12:47 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Man gan nebija lietotas drebites, bet visas mazgaju ar bernu velas pulveri skirdo, varbut Omo vaı kas lidzigs 40 grados. Drebites, kas domatas vilksanai uzreiz pec dzimsanas gludinaju no abam pusem, kaut kaa likas, ka taa vajag . Tagad gan skaistumam tik un no vienas puses.

Mums sodien tiesi viens menesitis. Iedomajoties,cik atri menesis paskrejis un kaa puika jau paaudzies. (l) Protams nevar teikt, ka sis laiks ir bijis viegls, bet nu ko tur baigi zeloties.
Rit liela diena un lielas potes, jacer, ka mazais parcietis to ok, pietiek ta jau mums neguletu naksu. 8-)
04.10.2015 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Nu es nebuushu no taam mammaam,kas visu dezinficees un mazgaas 100 reizes rokas.Smejos,taapat tas beerns visu maajaas nolaiziis,kad saaks raapot.:-) Es jau arii domaaju gludinaat tikai pirmaas dreebiites,peec tam jau skatiishos.
04.10.2015 12:52 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Protams, gludinātas drēbes cits ekšens, tā teikt, bet nu ne man tam laika, ne pacietība, ne arī uzskatu, ka baigā vajadzība


Man arī vairs nav laika gludināt. Un tāpat ar visu meitas atvemšanu es būtu pati 'novēmusies' gludinot. Mēs labāk uz grīdas kopā padzīvosimies.

Kāda dezinficē arī pirms tam veļasmašīnu

Cik nu to par dezinfekciju nosauksi, bet jā, palaidu tukšgaitā mašīnu uz 90° un iebēru sodu pulvera vietā. Tagad katrā mazgāšanas reizē leju klāt baktērijas un vīrusus galinošu lidzekli (paradzēts bēbīšdrēbēm).

Ha. Ziniet....mans bērns sāk gulēt ratos un neprotestēt. Tēta rokas ir maģiskas, vai nu es nemāku stumt ratus (secinājums pēc brīvdienu pastaigām) Jau nedēļu es eju ārā pāri stundai, tagad brīvdienās nostaigājām vīnogu laukos 3 un vairāk stundas. Tā ka rīt došos atkal viena pati turp, mazāk trokšņu, tikai kalnains-labs workout. Bēbe pieceļas, iedodam pudelīti un tad atkal iešūpināta aizmieg. Un mājās guļ atkal. Svaigais rudens gaiss viņai ļoti tīk (l)
04.10.2015 13:09 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Par bērnu drēbītēm - es ar te lūdzu padomu un beigās izdarīju tā, ka dezinficēju veļasmašīnu ar speciālu līdzekli, kuru rimi nopirku. Drēbītes mazgāju ar bērnu pulveri 60` gaišās un 40` krāsainās. Gludināju lielāko daļu no vienas puses. Bet man beigās apnika un visas nemaz neizgludināju :D Bet pirmie komplekti ir izgludināti :)
04.10.2015 13:15 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es mazgāju ar Amway pulveri un gludināju visas drēbītes no kreisās puses, varbūt kādai pārlaidu pāri arī no labās. Tas tak ātri, "čik, čik" un gatavs, pati savas drēbes gan negludinu, bet priekš bēbja nav grūti. :D Turpmāk diez vai baigi ko gludināšu, bet pirmajām valkāšanas reizītēm lai jau ir.
Man jau stundu tādas kā kontrakcijas, turu somas pa ķērienam. Stiprākas nepaliek un biežākas arī ne, bet iespējams lielā diena būs sagaidīta! :-)
04.10.2015 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Undiya, satraucoši :-P Tu jau vecmātei zvanīji vai vēl tikai gaidi, kad taps skaidrāks - ir vai nav pa īstam? :)
Ja nu ir pa īstam, tad lai viegli un ātri! (l)
04.10.2015 14:11 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Undiya, tik satraucoši!!!! (l)(l)(l)

Oi, uzrakstīju un pamanīju, ka saku to pašu, ko Anne, nu nekas :-D:-)
04.10.2015 14:32 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Undiya, tu uz RDZN plāno?:-) Turies, lai viss superīgi un labi.
Bāc, kaut man būtu kontrakcijas, bet nekā..sēžu kā valis dzīvoklī un nekas nesāp.:-D Domāju vannā ieiet un šausmīgi gribas iedzert glāzi aveņu vīna, kas stāv mājās. Baigi slikti būtu čut čut ieraut?:-D
04.10.2015 14:36 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Ka tik man bēbis kā poga neizlido ārā pēc tā aveņu vīna:-D:-D:-D:-D

Par to gludināšanu. Es visu izmazgāju un visu izgludināju, jo bija arī lietotas sadāvinātas un tās gan roka cēlās izgludināt, lai mazums.. Turpmāk gan neizraušos ar gludināšanu, izņemot tās drēbes , kuras no Aliexpress sūtīšu, jo tur 10 ķīnieši būs gājuši pāri:-D

Blank, khkh, kā Jums ar bēbjiem sokas? (l)
04.10.2015 14:38 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
O, super, Undiya! Tad jau gaidām turpmākos notikumus :) :)
04.10.2015 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Jansone - negribu tevi sabiedēt, bet mums ietdiezgan grūti. Raud bērns, raudu es. Labi, ka mums tētis tāds izturīgs un pacietīgs, bet jaunnedēļ viņš atsāks strādāt uz pilnu slodzi, tad nezinu kā būs.
Mazais mums diezgan nemierīgs, īpaši vakaros. Puncis pilns, pampis sauss, ucinam un mīļojam, bet raud un raud. Tad es uzvelkos un raudu līdzi.
Man visādi iet ar pienu. Tad nav, tad ir.. jebkura gadijuma mazais nemak man ēst no krūts, var stundu nogulet pupa galā, bet paēdis nebūs. Tadeļ atslaucu un dodu ar pudelīti, tad vismaz varu izsekot, cik daudz ticis. Bet no mana piena viņš ir mūžīgā badā, tadeļ piebaroju ar maisījumu.
Šodien vīrs aizbrauca pec tā kokoniņa, kur ietit mazo uz nakti, varbut palidzes mierigak aiziet gulet..
Vakar biju uz lekciju, mazliet jocīgi atstāt bērnu, bet tētis mums ir supervaronis, tike labāk galā kā es.
Kopumā jau nevar sūdzēties. Galvenokārt man ir jātiek galā ar savām emocijām, jo raudu pa daudz :D un šajos 9 menešos nevar sagatavoties, tam kas būs kad mazais bus klat...
04.10.2015 16:22 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Blank, nu tu un tavs vīrs esiet malači. Viss būs labi, pašai vēl nav pieredzes, bet zinu, ka visi kreņķi pāries;-) Man arī mierina doma, ka vīrs būs zelta vērtībā kā palīgs, jo strādā no mājām un pēc rakstura ir ļoti gādīgs, gaida bēbi vairāk, nekā es. Ceru uz viņa atbalstu.
Un tu jau uz lekcijām, malace! Es jau baidos, ka man skola pamatīgi iekavēta, domāju, kā būs, kad pirmo reizi vajadzēs braukt uz augstskolu un mājās paliks tik mazs bēbis. Paļaujos jau uz to atslaukšanu, bet man bail, ka nesanāks kaut kas.
04.10.2015 16:46 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Blank, kāpec Tu domā, ka Tev nav pietiekami piena?

Man arī tā likās. Mums bija ikvakara koncerti. Kā liku bēbi pie pupa, piesūcās kā dēlīte. Ta man radās pārliecība, ka piena par maz. Es te pat apvaicājos, ar kādu maisījumu meitenes baro bērniņus. Mani glāba bērna svēršana, kad pēc 2 nedēļām viņai bija 600 g vairāk, sapratu, brēkšana nav izsalkuma dēļ. Puncis mums nesāpēja. Tinām autiņā, nu dažas reizes kaut ko deva, bet man nepatika ietīt bērnu. Tagad, kad jau paaugusies, brēkšana pa vakariem ir retāka-mans bērns cīnījās ar miegu (pret gulētiešanu). Pa dienu guļ labi, kā 7,8 vakarā-ballllliiiiiteeee (t)

Un tas, ka atslaukt neizdodas, nav rādītajs pienai esamībai/neesamībai. Bērniņš māk vislabāk izdabūt pienu no krūts. Piena upes 'pieregulējas', protams, ja tiek dots maisījums, piena kļūs mazāk.

Un...man ir kļuvis vieglāk ar bērnu. Sākums bija traks.
Jums arī izdosies saprasties :-)
04.10.2015 16:57 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Madonna - piens man ir, vismaz šobrīd. Bet mazais no krūts nepaēd, liekas viņš vairak to pupu žele pa muti, nevis ēd. Bet dodot manu pienu no pudeles, mazais pec 30min jau atkal grib ēst..
04.10.2015 17:44 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Klau, vai nevienai uz grūtniecības beigām nav grūtāk tikt galā ar emocijām? Man pēdējās dienas ik pa laikam uznāk tāds besis un pinkšķis par to, ka īsti neko nevaru padarīt un par to, ka lielāko dienas daļu jātup vienai. Tik vien kā sevi izklaidēt ar grāmatu, kādu filmu, adīšanu..
04.10.2015 17:46 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Anna Shirley, nevajag grūtniecības beigas, lai būtu grūti tikt galā ar emocijām. Man 13. nedēļa, bet es pinkšķu visādos dīvainos brīžos. Uz beigām tev to visu noteikti pastiprina fiziskās grūtības.
Galvu augšā, drīz viens brēkulītis tev mieru neliks un "izklaidēs" :-D
04.10.2015 18:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!