Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
baigi neasiņo, bet asinis neeeaudz ir, bet netek
28.09.2015 15:17 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
kuskusss, pieļauju, ka svarīgi tos skrāpējumus dezinficēt, lai nesākas kāda infekcija. Tādu gan būs grūti ārstēt, esot stāvoklī. Domāju, piezvani ģimenes ārstei un pavaicā, ar ko labāk kopt šīs te brūcītes.
28.09.2015 15:27 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Bez atsāpināšanas TIEŠĀM VAR


Protams, ka var! Skatoties, kāds sāpju slieksnis cilvēkam, cik ilgas un mokošas ir dzemdības. Es biju kategoriski PRET atsāpināšanu, bet nu manā gadījumā diemžēl es pati nebūtu tad piedzemdējusi. Nākamajās dzemdībās arī neņemšu sākumā epidurālo, jo katras dzemdības citādākas un iespējams, ka otras man būs ātrākas un laicīgākas.
28.09.2015 15:37 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Nu, ja tas ir savs kaķis, turklāt potēts, tad nav nekas traks. Galvenais nodezinficēt, lai neiekaist.
28.09.2015 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
kuskusss,kaartiigi izdezinficee tos skraapeejumus un viss.Nedomaaju,ka tas ir kaut kas traks.Man gan bija trakaak,jo naktii neapzinoties taa sakasiiju kruutis,ka pati sev biju atstaajusi briesmiigus skraapeejumus.Tad,gan biju nobijusies,jo ilgi nedzija.Arste pateica,ka vajag tikai dezinficeet bruuces un viss.;-)Taa ka lieki nesatraucies.
28.09.2015 16:00 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Bez atsāpināšanas TIEŠĀM VAR, biju gatavojusies kam sāpīgākam,

Tu tā saki, jo tev nebija naudas EA? :D Joks. Katrai sāpes citādākas un organisms citādāks. Kāpēc man nodzīvoties līdz vemšanai no sāpēm un slēgties ārā starp kontrakcijām, ja ir iespējams to nedarīt un saglabāt sev atmiņā dzemdības kā patīkamu piedzīvojumu?
28.09.2015 17:30 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Viņa dalījās ar vieglākām dzemdībām, forši ka arī tā.
28.09.2015 17:42 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Kāpēc man nodzīvoties līdz vemšanai no sāpēm un slēgties ārā starp kontrakcijām, ja ir iespējams to nedarīt un saglabāt sev atmiņā dzemdības kā patīkamu piedzīvojumu?


Nu nav janoved sevi tik tālu, ka jāslēdzas ārā vai no sāpēm javemj. (t) Ticu, ka CW, ja nespētu panest sāpes, tad arī ņemtu noteikti EA. Es jau arī pati plānoju bez EA, bet paturu prātā iespēju, ka ja galīgi man būs traki, tad ņemšu EA. Jo man ir augsts sāpju slieksnis.
28.09.2015 17:52 |
 
10 gadi
Reitings 475
Reģ: 31.01.2009
Kāpēc man nodzīvoties līdz vemšanai no sāpēm un slēgties ārā starp kontrakcijām, ja ir iespējams to nedarīt un saglabāt sev atmiņā dzemdības kā patīkamu piedzīvojumu?


Tā var domāt tikai cilvēks, kurš absolūti neko nezina par EA. (t) Visi zina, ka nekas veselīgs ne pašai, ne bērniņam tas nav... bet ja citādi nekā, tad nekā.
28.09.2015 17:54 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
virdzinija, tikpat gudri varēji pajautāt par to vai nepietika naudas ķeizaram! :-)
28.09.2015 17:56 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
AnneBelle, tad tai pašā Kanādā un neatceros, kurās Eiropas valstīs, visām dzemdētājām, bez maksas dodot EA, tiek nodarīts pāri, un arī bērnam?
Man pēcdzemdību palātā biedrene teica aptuveni tā: kad sāku dušā vemt, tad zināju, ka finišs ir tuvu :D
28.09.2015 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 475
Reģ: 31.01.2009
Bet palasi taču pat par EA! Jā, daudz kur EA ir standarta prakse, daudz kur arī nav bērna kopšanas atvaļinājuma un daudz kur katrs trešais bērns ir ar palielinātu ķermeņa svaru un no tā izrietošajām sekām! Joprojām šķiet tik jauki un labi, ja? :)
28.09.2015 18:15 |
 
10 gadi
Reitings 475
Reģ: 31.01.2009
Lai nebūtu pārpratumu, es nesaku, ka EA rada palielinātu ķermeņa svaru bērnam :D , bet domāt, ka ja jau visiem dod un bezmaksas, tad tas ir kaut kas super labs, ir ļoti naivi.
28.09.2015 18:16 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Es teiktu, ka jautājums par EA nav viennozīmīgs un te nu katrai jāvadās pēc sevis. Ja vajag - tad jāņem. Ja var iztikt bez - vēl jo labāk :) Man, piemēram, vajag to drošības sajūtu, ka es varēšu EA paņemt, ja nu vairs nevarēšu izturēt. Man šķiet, ka man ir zems sāpju slieksnis un pie sāpēm man ir nelaba dūša momentāli. Es negribētu stundām ilgi vemt un atteikties no EA, ja es varu neatteikties un padarīt šo grūto pasākumu nedaudz vieglāku.
28.09.2015 18:26 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Manējā tagad arī piedzima 40+1 pēc usg, t.i mr termiņa skatoties.

Ja man tagad nebūtu EA, nezinu kā tās sāpes izturētu, bet manā gadījumā (ka pirmais ķeizars bijis) tā laikam ir ierasta lieta ka dod to EA, lai tik atkal ar ķeizaru nebeidzas. Un labi, jo bērns mazāk samocīts. Cik nu man ar to spiešanu neveicās sākumā, ka galva viņam iesprūda. (t)
28.09.2015 18:36 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Ārste sola, ka līdz ar piebarošanu situācija uzlabosies. Gaidu neprātīgi.

Madonna – mans ari bija traks atvemejs, atgruda pienu pec katras edienreizes un vel pa virsu. Artes solija uz 6 menesiem, ka paries. Un ta ari bija, laigan piebarot sakam agri (4.5 m), tomer ka palika 6 menesi ta ka ar roku. Tas ir tads atvieglojums!

Statistikai – manejais piedzima 41+3 (stimulets), bet man bija nepareizi sarekinats datums.

Par EA – nu tiesam, tas kuras nenem un pashas piedzemde nolike tas kuras nem un otradi.
Ja es zinatu, ka man nav iespejas dabut EA es drosi vien visu grutniecibu tricetu bailes par sapem, a tagad pat rekinos ar EA un nesatraucos par dzemdibam ka tadam. Nu, ja nebus lemts vinu nemt, neko darit...
Ja EA butu tik slikts un briesmigs tad vinu diez vai praktizetu, otrkart – tad jau keizars ari ir pilnigs monsts (tas pat EA vien ir) un vispar keizarotie berni tiek izgriezti no mammas vedera un velak viniem rodas psihologiskas problemas. Tik labi, ka musdienas ir opcijas un attistita medicina.
Lielaka problema ir taja, ka nemak savus bernus audzinat un biezi vien atstaj pashplusma. Tas, ka sieviete piedzemde bez atsapinasanas vel nenozime ka vina bus superiga mate. Tapat ka krutsbarotie pret pudeljbebjiem visu laiku tiek nostaditi. Nu kada starpiba? Galvenais paedis berns un laimiga mamma
28.09.2015 23:29 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Neviena necenšas pierādīt kura par kuru labāka. Jā, tas jautājums par naudas nepietiekamību anestēzijai mani izbrīnīja, taču neteiktu, ka mani izbrīna bērns, kurš ēd maisījumu vai tas, ka ķeizargriezienā tiek glābta māte un bērns.
Es arī esmu apņēmusies cīnīties bez EA un ne jau tāpēc, ka gribētu tēlot māti varoni. Man pietika iepazīties ar iespējamām blakusparādībām un sekām, lai šādu variantu atliktu līdz pēdējam. Arī vecmāte skeptiski raugās uz šo atsāpināšanas metodi. Ar to man pietiek.

Bet es piekrītu par to, ka vajadzētu nodrošināt bezmaksas EA. Tas noteikti varētu būtu tāds kā iedrošinājums un mierinājums tām, kuras tiešām to nevar atļauties. Un vispār par šo man jautājums - kā notiek norēķināšanās par šo pakalpojumu?
Visticamāk jau pie izrakstīšanās no slimnīcas.
A, ko viņi var padarīt, mājās nelaist, ja nav ko uzreiz samaksāt?! Noteikti tak arī kaut kā var sadalīt to maksājumu, ja galīgi čābīgi ar finansēm. Nu,ar to es gribu teikt, ka teorētiski jau arī tām, kurām nav tādas naudas ir tomēr iespēja kliegt un tikt pie tā epidurālā! :-P
29.09.2015 00:15 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Beidzot arī es mazliet pieslēgšos sarunām. Šodien atskārtu, ka mazulis gaidāms tieši pēc diviem mēnešiem, 28.11
Man ir patīkami noveicies, ka gluži tāpat kā mana māte arī es nemocījos ar visiem tiem nelabumiem. Beidzot esmu dekrētā un darbiņā arī vairs nav jārādās un tagad visas domas tiek raidītas tikai bērniņa un ģimenes virzienā. Vīrs arī priecājas, un, manuprāt, tāpat kā es pati vēl joprojām nespēj īsti aprast ar to ka mums būs bērniņš.
Šovakar "salikām galvas kopā" un ieplānojām oktobra sākumā doties uz šādām tādām lekcijām Dzn, kuras, mūsuprāt, nebūs tikai tukša runāšana. No skapja dziļumiem izvilkām ceļojumu somu, kuru tad arī tuvākajā laikā plānojam sapildīt ar nepieciešamajām lietām.

Paldies meitenēm, kas dalījās ar saviem sarakstiem, tagad varam papildināt arī savējo.
29.09.2015 00:20 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Undiya, tas bija joks, kuram "avotu" izlasīju kādas mammas blogā par krūtsbarošanu. Tur bija ar ironiju teikts, ko teikt tām, kuras pārmet, ka bērns tiek barots ar maisījumu. Lai no tādām atkratītos, jāsaka: "Tu savu baroji ar krūti, jo esi slinka un tev nav naudas maisījumam?" Tas ir joks, skumjš joks, chill.
Pieprasot EA, jāparaksta kaut kāds papīrs. Gan jau tur atrunāts arī, ko dara, ja negrib maksāt izrakstoties. RDzN jāiet maksāt lejā uz kasi 1.stāvā izrakstīšanās dienā.
29.09.2015 03:58 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Lai no tādām atkratītos, jāsaka: "Tu savu baroji ar krūti, jo esi slinka un tev nav naudas maisījumam?" Tas ir joks, skumjš joks, chill.

Tas ir sviests kaut kāds, ne joks...
29.09.2015 07:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits