Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
maza_vilna, rodas emocionālāka saikne, lai gan draugs tāpat mani mīļo par visu vairāk, bet nu punčuka radību uzskata kā jau personību kas aug un attīstās :-)
24.09.2015 10:21 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Apsveicu blank ar jaunumiem, prieks dzirdēt, ka viss labi beidzies :)

Ja atceraties par maniem sliktajiem rādītājiem, kad biju uz bioķīmisko analīzi un pārrēķināšanu, tad nu nekas nav mainījies, aizgāju uz ZSK klīniku konsultāciju, daktere teica, ka varam protams skatīties USG, bet to rezultātu viņa neizslēdz un neizmainīs. Takā diži mani nenomierināja, izplūdu tikai asarās jo nu reāli vairs nevarēju paturēt pie sevis.
Tad nu mani apkārtējie mierina, ka tā ir tikai statistika (kas nu reāli tā arī ir) un viss attīstās katram individuāli, ka vienā USG deguntiņš mazāks citā lielāks.

Žēl tikai , ka tagad brauksim atvaļinājumā uz Krētu un manī tāds nemiers, ka neko nezinu, bet ceru uz to visu labāko.

Pēc ceļojuma 8. oktobrī dodos uz Ģenētikas centru, laikam taisīšu to nipt testu, dārgs jau ir, bet ja nu bērniņš vesels, bet SA risku neizslēdz, es sev to nepiedotu, tā taču tikai nauda.
7. oktobrī jātaisa USG pierakstijos VC4 jo visur citur pilns, bet ĢC prasa pēc iespējas jaunāku USG lai visu var redzēt un salīdzināt, varbūt VC4 daktere nomierinās un USG attēls būs labs, kautgan arī pirms tam viss bijis ok. Tikai tā stulbā attiecība slikta.
24.09.2015 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
always_sarcastic*,bet mees jau arii esam dazhaadas-garas,iisas,tievas,apaljiigas.Lielaam luupaam,mazaam.Kapeec gan ari beerninjsh nevareetu buut savaadaaks kaa pienjemts dakteriem?Es domaaju,ka var.Piedzimst jau arii citai bebuks tikai 3kg,citai visi 4,5kg pie vienaada terminja.Un tur taa lieta,ka taas paarbaudes tak nedod tos 100% ka taa arii buus.Domaaju,ka tavam bebukam viss ir kartiibaa!;-)
24.09.2015 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Jā, es jau arī par labām domām, paldies roniitis :)
24.09.2015 10:32 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
always_sarcastic*, paldies, ka ienāci un padalījies ar to, kā jums iet.
Grūti noteikti būs atpūsties, bet iespējams, ka ceļojums vietā. Nebūs jāsēž uz vietas un lēnām jāgaida izmeklējumu datumi. Laiks noteikti paies ātrāk. Tā teikt, jo vairāk "pieturas punktu", jo vairāk aizpildīts šis laiks.
24.09.2015 10:33 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Jā, es priecājos, ka izbrauksim mazliet galvas izvēdināt.
Un laisk ceļojumos tiešām rit ātri takā viss pozitīvi, mazais ar saņems no manis kko pozitivu , savādāk esmu kā nervu kamols.
24.09.2015 10:35 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
always_sarcastic* vis būs kārtībā. Runajies ar mazuli. Saki, ka viņš ir liels malacis, ka aug un būs viss kārtībā ar viņu. Saki pozitīvas domas skaļi.
24.09.2015 10:39 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Sirsnīgi sveicieni, Blank! Lai piena upes Raienam (ceru, pareizi burtus sarakstīju)! Visas sāpes aizmirstas ļoti ātri.

Es biju iedzīvojusies smukā alerģijā, acis piepampušas, seja deg ugunīs un viss ķermenis niez. Neko, divas trakas dienas, bet galvenais mazajai smaidulei nekas nekaiš. Viņa man p
a 2 mēnešiem ir izstiepusies par 10 cm (l)

Par usg mašīnas tehnisko izpildījumu- parasti ir ekrāns uz paša aparāta, tas dokai domāts un viens ir tieši virs kušetes, kur māmiņai acis priecēt (l)
24.09.2015 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Madonna ar ložmetēju,nu Latvijaa ne visos skabinetos taa ir.Paarsvaraa ir tikai tas monitors,kas dakterim domaats.
24.09.2015 10:42 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Manai dakterei tas USG izskatījās tāds samērā portatīvs. Nebija liels ar vairākiem ekrāniem un n-tajām grozāmām detaļām. Bet ekrānu pagriezt īsti nevar, es savukārt uz kušetes ļoti zemu noguldīta. Pat, ja pagrieztu pret mani visu iekārtu, es neko neredzētu, jo leņķis, ar kādu sanāk skatīties uz ekrānu, pagalam sūdīgs.
24.09.2015 10:43 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Es laikam neesmu tik sentimentāla un emocionāla kā te meitenes. Man nebija svarīgi pašai USG bebi redzēt, jo gāju uz to kā kārtējo pārbaudi, lai daktere redz vai bebim viss labi. Ja kādreiz parādīja man - nu jā jauki, melnbalts kunkulis, bet tas arī viss. Vīrs arī man tāds pats - skatījās - it kā priecājās, bet pēc tam teica, ka nu nesaprot līdz galam, kas tur ir kas :D Vienīgā USG, kas man bija interesanta bija tā, kurā trešajam bērnam dzimumu pateica - vīrs gandrīz aiz priekiem palecās un daktere apstulba līdz brīdim, kad pateicām, ka 2 puikas jau mājās :)
24.09.2015 10:48 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Blank, lielumlielie sveicieni Jūsu ģimenītei!!! (l)(l)(l)

Par usg mašīnas tehnisko izpildījumu- parasti ir ekrāns uz paša aparāta, tas dokai domāts un viens ir tieši virs kušetes, kur māmiņai acis priecēt


Jap, tieši tā arī man vienmēr bija, pie sienas tieši priekšā ekrāns man un redzēju mazo neatkarīgi no tā vai skatījās vaginali vai caur punci un dokai savs mazais ekrāns..


always_sarcastic*, turu īkšķus par tevi lai jūs ar mazo būtu viens no tiem izņēmumiem kad lai gan ārsti izrēķina augstu risku, beigās viss ir kārtībā un tā būtu bijusi tikai statistika! Un tici labākajam un doma pozitīvas domas! (l)
24.09.2015 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
s laikam neesmu tik sentimentāla un emocionāla kā te meitenes. Man nebija svarīgi pašai USG bebi redzēt, jo gāju uz to kā kārtējo pārbaudi, lai daktere redz vai bebim viss labi. Ja kādreiz parādīja man - nu jā jauki, melnbalts kunkulis, bet tas arī viss.


Man, ja godīgi tā pat ir. Un es nepardzīvoju, ka neredzu mazuli ekrānā, un arī, ka draugs dēļ darbiem netiek līdzi uz USG.
Man iedod vienmēr beigās bildi ar mazuli un tur redzu arī. :)
24.09.2015 10:59 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Eh, Blank, es tieši vakar par Tevi domāju, kā tev iet un redz, tu dzemdēji tieši:-D:-) Nu, tad daudz laimes visai ģimenei un visu to labāko mazajam! Audziet lieli un stipri:)
(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)

Par pienu. Vakar mamma izstāstīja, ko nezināju, ka barojusi mani tikai 3 mēnešus, jo vispār nav bijis piena. Mocījusies, 90.gados jau vispār ilgi baroja, toreiz nebija tik aktuāli pāriet uz maisījumiem. Nu, un neesmu es stulba izaugusi, kā daudzi steretipaini stāsta, ka piens ļoti ietekmē izglītību un veselību. Vispār man dzīvē nekādas, pfu, pfu, saslimšanas nopietnas nav bijušas, nezinu, kas ir alerģija. Turpretī mans vīrs, kuru baroja 1.5 gadu, bieži slimo, ir alerģisks.


Vakar gan nomocījos. Kājas sāpēja, krampji rāva. Kaut kādas dīvainas sāpes parādījās vēdera lejasdaļā. Tādi kā dūrieni ik pa mirklim. Neziniet, kas tas varētu būt?:-O Plus vēl kuņģi vakaros nedzina. Pilns komplekts.
24.09.2015 11:16 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Blank, sveicieni, daudz laba vēlējumi Jūsu ģimenei!!!(l)
24.09.2015 11:49 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
blank, apsveicu ar jauko notikumu (l)
maza_vilna, vai tad mēs neejam vienā privātpraksē uz USG? Jo daktere taču mums viena (V.K.), kurai pašai tā aparāta nav. Man abas reizes viens ekrāns bija ārstei, otrs ekrāns bija virs kušetes, kurā skatās topošā māte un tēvs.
always_sarcastic*, manai draudzenei arī bija slikts pirmais skrīnings. Bija jāiet uz Ģenētikas centru, bet viņa atteicās no tām procedūrām. Rezultātā vesela meitiņa, jau teju 2 gadus jauna :) Tā kā turu īkšķus, ka lai vai tur kas, rezultāts beigās būtu labs :)

Vīrs arī man tāds pats - skatījās - it kā priecājās, bet pēc tam teica, ka nu nesaprot līdz galam, kas tur ir kas

Manējais tāpat :D
24.09.2015 11:53 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Daydreamer - ejam ejam. Es laikam izteicos neprecīzi/nepilnīgi - skrīningā bija arī ekrāns virs kušetes. BET biju uz vienu papildu usg pie citas dakteres, kur pagrieza ekrānu pret mani vienkārši, par to gadījumu izteicos :) Vienkārši tīri no tā viedokļa, ka iespējams redzēt arī tad, ja ir tikai viens monitors. Bet re kā, katram savs - citām meitenēm ir pietiekami arī, ja tikai bildīti redz. Pilnīgi atkarīgs no cilvēka :)
24.09.2015 11:57 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Blank, sirsnīgi sveicieni jaunajai ģimenei :) (l) Ja tev ļoti sāp rēta, tad obligāti jādzer paracetamols un svecītes 3x dienā, ārste mani nolamāja, ka es mokos, un neprasu zāles. Uzreiz jutīsies labāk, un ar vīra palīdzību varēsi mazulīti aprūpēt :)
Tavs dzemdību stāsts (beigas) līdzīgs manam.
Meitenes, te vairākas raksta- Kāpēc mocīja tik ilgi, kāpēc uzreiz nevarēja ķeizaru...
Nu iedomājieties, ķeizars ir OPERĀCIJA, ar lieliem riskiem, komplikācijām, garāku atkopšanās periodu, turklāt bērniņam tas arī ir stress.
Tas, ka māmiņai grūti un sāp, ir normāli, jo tās ir dzemdības. Ja bebītim ar tonīšiem viss labi, tad cenšās ārsti dabīgi palīdzēt māmiņai dabūt to bebīti ārā, viņi speciāli nespīdzina. :)
24.09.2015 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Manai dakterei ir ekrāniņš, kur viņa pati skatās un viens liels virs kušetes, kur paciente var visu redzēt. un viņa pie reizes arī stāsta kas ir kas, bet es ne katru reizi varēju saprast ko tieši viņa tur redz :D

Es kā reiz nāku no dakteres un mazuļa skatīšanās :) Noņēma arī to hemolītiskā streptokoka analīzi un tas bija tik ātri, ka nepaspēju pat aci pamirkšķināt :D Un nebija jākāpj uz krēsla, paldies Dievam, jo tas būtu grūts pārbaudījums :D
Bet visā visumā daktere saka, ka mazule guļ ļoti zemu, kas nozīmē, ka visdrīzāk nenostaigāšu līdz 40nedēļām, kā arī tās viltus trauksmes (kontrakcijas un nelielas sāpītes) liecinot, ka organisms gatavojas un, ka iespējams dzemdības varētu ritēt raiti un bez sarežģījumiem. Tad nu līdz nākamai nedēļai vēl būtu jānostaigā, bet pēc tam var jau droši gaidīt. Esmu riktīgi sapriecājusies (l)

Būs mums te sacensība kura nākamā, he. :-P
24.09.2015 12:11 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
blank, apsveicu ar ilgi gaidīto tikšanos! :) Lasu, ka tev arī grūti gājis. Novēlu, lai bēbis naktīs labi guļ! :) Tagad saprotu, cik tas ir ļoooti svarīgi. :)
24.09.2015 12:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits