Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
dindiņ, mums atšķirīgas. Man vecmāte bija Velga Vorotinska un ārste gaišiem matiem, bet ne jauna. :)
12.09.2015 17:27 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Man ļoti patikās tā vecmāte, no viņas baigais pozitīvisns visu laiku izstarojās. Ārste arī, kaut gan jauna, ļoti profesionāla.
Pirmo reizi man ārste bija Vīgrante, nu gan traka vecene likās :D
12.09.2015 20:36 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Dindiñ, tā ārste gadïjumā nebija Lāsma Līdaka?:-)
12.09.2015 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Vilionata
Pirms gada dzemdēju Bulduros. Es neesmu no Jūrmalas. Man bija jānoslēdz līgums, kas maksāja 7eur. Es ilgi domāju, ko darīt slēgt līgumu ar vecmāti vai nē. Tomēr izdomāju, ka nē, jo es tāpat nevienu nepazinu un, kad jautāju savai ginekoloģei padomu, viņa teica, ka Bulduros it kā visas esot labas. Vēl jāņem vērā, ja tu noslēdz līgumu ar vecmāti, tas nenozīmē, ka 100% tev arī viņa būs.
Es par tiem 7EUR dabūju ļoti labu attieksmi, no visa personāla, pat no apkopējas, kas nāca tīrīt istabiņas. Ģimenes palātas tur ir gandrīz visas, makasa 50eur d/n. Vīram par ēšanu atsevišķi bija jāmaksā 6eur dienā. Ar vecmāti man liela sadarbība nesanāca, jo bija akūts ķeizars. Ārste, kas mani ķeizaroja pēc tam ienāca istabiņā un ar mani parrunāja. Gan bērnu ārsti, gan māsiņas, visi bija ļoti laipni.
Kad mani rakstīja ārā, tad mani apskatīja vecmāte Elita Antone, atceros, ka nodomāju, ja otru dzemdēšu dabiski, tad slēgšu līgumu ar viņu.
Bet ja godīgi ir arī lasītas ne tik labas atsauksmes par Bulduriem.
12.09.2015 21:24 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Gribēju palūgt jūsu viedokli.

Ja jums būtu jāizvēlas dzemdību vieta starp Bulduru slimnīcu, Siguldas slimnīcu un Rīgas Dzemdību namu..kam jūs dotu priekšroku? Kāpēc?

Es noteikti, ka došos apskatīs visas trīs vietas, bet gribēju dzirdēt citu domas.. RDzn pagaidām atstāju pēdējā vietā, bet kā opcija tā paliek.

Paldies :)
12.09.2015 21:56 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Unique, par pirmajām divām vietām gan personīgi nezinu, bet par Rīgas dz.namu gan varu teikt tikai tos labākos vārdus! :)
12.09.2015 22:03 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man pagaidām tuvākie cenšas atrunāt no RDzn, jo pēdējā pieredze ir bijusi slikta.
Es saprotu, ka katram jau būs savādāk, tāpēc galīgi neatmetu domu par to iestādi. Vienkārši ļoti ieinteresēja Siguldas un Bulduru slimnīcas. :)
12.09.2015 22:07 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Uniqie - wow, visas trīs apskatīsi, malacis, tavu apņēmību atrast sirdij tuvāko :) Es zinot sevi, noteikti noslinkošu un gan jau īsti neko dzīvē neapskatīšu. :D bet arī domāju dzemdību nams vai bulduri.
12.09.2015 22:11 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Tā gan ir, cik viens apmierināts/neapmierināts, tik otrs pretēji.
Man šķiet, ka jebkurā vietā ir svarīgi, kāds cilvēks Tev pagadīsies pretī. Var būt forša vecmāte, var būt arī pretēji.
Un vēl svarīgi saprast, ka vecmāte vai ārsts jau mūsu vietā nepiedzemdēs. Kā viss ritēs, tā ritēs. Bet, ja ir sarežģījumi, tad man svarīgi, lai ārsts un vecmāte īstajā brīdī spētu izdarīt vajadzīgo.
12.09.2015 22:11 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
ella de Paldies! Ļoti ceru, ka izdosies plānotais. Liekas tāds interesants pasākums :)
Paldies, aijaijaaa, taisnība jau Tev ir, galvenais būs, kāda būs mana uzvedība šādā situācijā un kādi būs speciālisti apkārt.
Ceru, ka aizbraukšu un jutīšu, vot, te man patīk. Gribu to miera sajūtu, ka viss jau ir izplānots, citādi nemiers dīda.. :D
12.09.2015 22:17 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Ebe, nē, tā nē :-/
13.09.2015 06:00 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Aw, dindin, tik feins brālītis (l)
Norah, runā, ka puikām kolikas esot biezāk, tracis ne pa jokam. Mana meita no rītiem knosas un spiež gāzītes, tikko uzliku uz punča ķiršu kauliņu maisiņu un guļ kā pelīte (pirms tam paedam). Youtube ir arī pamācības vingrojumiem priekš mazajiem puncisiem! Es arī ienīstu piena tecesanu, bet man tikai pa naktīm gadās. Pasūtīju 'milk collecting shells', redzēsim, vai būs vairāk komforta. Lai šuves labi dzīst!!!
13.09.2015 06:04 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Man visi bērni ir dzimuši Rdzn. Nav nekā slikta ko teikt. Un izvēle par labu šai vietai, jo vistuvāk - gāju ar kājām uz visām dzemdībām. Neredzu jēgu kratīties stundu vai ilgāk uz kautkurieni, jo satiksme ir neparedzama un nav teikts, ka tieši brīdī, kad tev būs jābrauc, nebūs lielākais korķis vai avārijas vai vēl sazin kas. Un arī - šeit jau vairāk dzemdību pieredzi raksta meitenes, kam grūtāk gājis, bet cik es apkārt dzirdu un redzu - lielai daļai tomēr arī pirmie bērni ātri un viegli dzimst - draudzenei pirmais bērns tikko piedzima stundas laikā no pirmajām sāpēm - nepaspēja uz dzemdību galda uzkāpt, jo bērns pats bezmaz izkāpa :) Es viennozīmīgi esmu par to, ka jāizvēlas tuvākā dzemdību iestāde, ja vien nav super mega sarežģīte grūtniecība un nepieciešami 101 cits ārsts apkārt.
13.09.2015 09:09 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Carrrie, Tev bija līgums ar vecmāti? :)
13.09.2015 09:18 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Piekrītu katram S* vārdam par šo vecmāti :) Viņa tiešām ir gan kā cilvēks jauka, gan ļoti profesionāla savā jomā, māk pieņemt īstajā brīdī pareizos lēmumus. Man gan līgums nebija, bet, ja kāda sev meklē līgumvecmāti Stradiņos, tad viennozīmīgi varu ieteikt Velgu Vorotinsku.
13.09.2015 12:16 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Es arī RDzN izvēlējos tieši tā paša iemesla dēļ kā carrie saka-tuvu mājām, nav nekur speciāli tālu jābrauc. Sākumā ar domāju par Siguldu, jo esmu tur deklarēta, bet ginekoloģe teica, lai labi apdomā vai vajag 50km braukt, jo nekad nevar zināt. Turklāt rdzn ir vislielākā iestāde, kur būs gan pieredzējuši ārsti, gan ekipējums un es jau ceru, ka pārsvarā vecmātes nemaz nebļauj uz dzemdētājām kā cāļa forumos sarakstīts. Turklāt ja līgums ar vecmāti tad jau tiešām nav par ko uztraukties :)
13.09.2015 12:23 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Kā jums vispār iet, šejienes jaunās māmiņas, kā mazie uzvedas? :) Mums iet jau otrais mēnesis un tagad, atskatoties uz visu, varu pateikt, ka visgrūtākās bija pirmās 3 nedēļas. Sākumā domāju, ka man ir gadījies ļoti nemierīgs bērns, bet izrādās, ka viņa vienkārši nepietiekami ēda (nepietika ar manu pienu). Tagad, kad ēšanas jautājums ir sakārtots, kad arī puncis vairs nesāp tik traki (paldies BioGaia pilieniem, iesaku), tad varu teikt, ka mums tomēr ir ļoti mierīga meitiņa. Naktī ceļas tikai vienu reizi, lai paēstu, raud tikai tad, kad ir izsalkusi, vai arī punča dēļ, bet kā jau teicu, ir daudz labāk, jo iepriekš dēļ vēdera raudāja tā, ka gandrīz elpa trūka, tagad pačīkst dēļ gāzītēm. Joprojām baroju jaukti, bet jāatzīst, ka pudeles došana ietekmē zīdīšanu- pie mana pupa viņa ir nepacietīga un sāk raudāt līdz iedodu pudeli.
13.09.2015 12:24 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Čau dāmas!
Mums iet labi, grūti, bet labi. Nu jau drīz dēliņam 3 nedēļas un ir sācis reaģēt un sekot bildei. Skatiens jau kā pieaugušam cilvēkam. Vispār tā lielākā problēma tagad ir ar punci un ar gulēt iešanu. Sakarā ar to, ka dēliņš pupu vairs neņem, tad ir tā, ka citreiz starp ēdienreizēm ar muti kaut ko izmisīgi meklē un ja neatrod, tad gulēt arī nolikties nevar. Tad vairs uz rokām arī nepatīk.
Tā nu mēs augam, kopīgi pārdzīvojot gāzītes un citas sirdssāpes. :-)

Sveiciens visām jaunajām mammām, kuras neesmu apsveikusi ar bērniņu piedzimšanu!!!(l)(l)
13.09.2015 14:21 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Vilionata nebija jo neredzu tam jēgu. Ja vecmātei tajā brīdī, kad tu dzemdē ir maiņa, tad viņai tāpat var nebūt priekš tevis vairāk laika kā citām. Un nu visiem tur normāla un laba attieksme. Tā ir slimnīca nevis kūrorts. Un ja arī kādao šķiet, ka uz viņu bļauj, tad vairāk problēma ir tajā, ka dzemdētāja pārāk jūtīga un saasināti visu uztver. Varbūt bļauj, lai beidzot sāktu klausīt. Nu mazums, bet tāpat savam priekam toč nevienu nelamā un nebļaustās.
13.09.2015 14:26 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Labrīt, dāmas!
Prasīšu padomu. Esmu noķērusi kakla sāpes un iesnas. Slimības lapu dabūt nevaru.. :( Kā man veseļoties?
14.09.2015 11:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)