Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Meitenes, vai varbūt kādai ir pieredze vai info-tiešām ir tā, ka RDZN var nebūt brīvu privāto palātu? Ir reāli gadījumi, kad gribas privātu, bet viss aizņemts?:-/ Es noteikti esmu izlēmusi par labu ģimenes palātai, vienīgi domāju, vai RDZN nepatrāpās, ka pasaka, ka aizņemtas.

Un, meitenes, kuras ir māmiņas, padalieties ar pieredzi, lūdzu:-) Cik ļoti kopskatā mainījās Jūsu ikdienā, kā bēbītis piedzimst? Protams, ka tā ir papildu slodze, atbildība, to visu saprotu, bet tīri praktiski- ir tā, ka daudz ko citu, piemēram, savā labā, nepaspējat vai ir kaut kas no kā pilnībā ir nācies atteikties? ļoti interesē citu māmiņu reālā pieredze, kas pašai vēl svešs. Nevaru vēl izlemt, vai tomēr ir maģistros šogad, vai nē.Svārstos visu laiku pagaidām, bet laiks uzņemšanā palicis maz:-/
21.08.2015 20:30 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Jā, man draudzene arī gribēja to ģimenes palātu , bet bija visas pilnas.

Tas ir tikai normāli, ir daudzi, kas grib šīs palātas un ir gatavi maksāt, bet telpu nav tik daudz.

Zinu, ka draudzene dabuja pirmsdzemdību palātu, kur bija tikai viņa, bet pēc dzemdībām aizveda, kur ir trīs cilvēki palātā + visi pie viņiem nāk. Viņai riebās. Bet ko darīt.
21.08.2015 20:46 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Jansone, man bija tante pensijā, kas pieskata, tādēļ varēju pabeigt studijas dienas nodaļā. Protams, ka ne uz visām lekcijām aizgāju, šur tur, kur liekot eksāmenu 10 varētu diplomā dabūt, noslinkoju ar automātisko 8 vai 9. Sanāca labi arī nokārtot viltus prakses vietu un mājās mierīgi pasēdēt. Bet man bija liels palīgs. Bērns nekam nav šķērslis, vēl vairāk - tikai papildus motivācija. Ja studē neklātienē tad vispār nekādu problēmu ;)
Vēlāk būs grūtāk, tāpēc ja ir iespēja, turpini studēt
21.08.2015 20:47 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Always, es arī ļoti negribu būt palātā ar citām. Man tomēr gribas intimitāti ar ģimeni, tuvajiem, vislabāk tikai bēbis un vīrs un ārsti, protams:-) Vīramāte teica, lai noskaidroju, varbūt dzemdēt Stradiņos un tur šādas palātas varbūt ir bez rindām.

Dindiņ,paldies par iedvesmu. Man itkā visi nosacījumi ir, lai ietu, bet tāpat bail. Kaut kā bail, ka bērns paņems visu dzīvi un neko nepaspēšu sev:-/ Varbūt muļķīgi domāju, bet kaut kādai iekšējie tarakāni mani baida, lai gan vīramāte gatava palīdzēt, dzīvo netālu. Vīram arī savs uzņēmums un nav no lielajiem, lai nevarētu palīdzēt, turklāt pats teica, ka grib mācēt spēt tikt galā arī ar bēbi, ja paliks viens:-), bet tāpat...domāju.. kā tas ir, ka pēkšņi tāda atbildība...
21.08.2015 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
pele11 - man ir 2 kaķi, bet pat nepieļauju domu, ka viņi gulētu blakus bēbim. Guļamistaba kaķiem ir tabu, lidz ar to reāli iespēja tikt pie bēbīša nebūs.
21.08.2015 21:06 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Jansone, protams, ka bebis nav lelle, ko varēsi nolikt malā kad vajag, bet nu nav arī tā, ka tagad dzīve beigusies. Ja ir iespēja, izmanto to! Būs jāpacīnās,bet gandarījums arī pēc tam lielāks! Jo vairāk piedomā, ka sev nepaspēsi neko, jo lielāka iespēja ka tā arī notiks.
21.08.2015 21:13 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Jansone, ne Rdzn, ne Stradiņos neviens rindā nestāv pec ģimenes palātas.
Palātas, ja ir brīvas, Tev piedāvās, kad bebītis jau piedzims. Mani, pirms veda uz ķeizaru, pajautāja, kādu gribu, kad es ar 6cm jautàju par ģimenes palātu, man teica, ka nekādas dzuvās rindas uz to nav, kā paveiksies.
21.08.2015 21:20 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Uz ģimenes palātām pierakstities nevar tas pat mājaslapā rakstīts ja jūs tā domājiet.
21.08.2015 21:27 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Nu man ir draudzene, kurai ir divi bērni - bērndārznieks un skolnieks, viņai būs trešais un viņa arī studē. Jo vairāk dara, jo vairāk izdara. Tā ka Jansone - uz priekšu! :) (Protams, visi cilvēki nav vienādi un kas vienam pa spēkam, otram var neizdoties, bet jādomā jau vienmēr tas pozitīvākais scenārijs.) ;)

Kas attiecas uz palātām - protams, ka nevar rezervēt. Un runājot par Stradiņiem - jā, tur nav tik daudz dzemdētāju, bet tas tik un tā nenozīmē, ka būs ģimenes vai vienvietīgā palāta. :) Piebildīšu, ka tur gan neviena palāta nav par maksu, ja salīdzina ar dzemdību namu.
21.08.2015 21:55 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Kad mana maasa dzemdeeja Rdzn, tad vinja arii teica,ka grib gjimenes palaatu, bet visas bija aiznjemtas. Tad nu pirmo nakti vinja bija ar veel vienu sievieti kopaa un nakamajaa dienaa vinju laipni aicinaaja uz atbriivoto gjimenes palaatu:)
21.08.2015 22:06 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Madonna, tad nu gan es esmu tumsoņa :D :-P Biju iedomājusies, ka visas gyn prot ar usg darboties, jo nekad pie tādām, kurām kabinetā to nav, neesmu bijusi.

Kas šodien jauns?


Klau, varbūt kādai Rīgas mammai interesē Multi mam kompreses krūtīm? Man ir tikai 1 izlietota. Iztērēju 11€, gribu, kādai noder, labprāt, kādai atdotu bez maksas :)
Ļoti forša lieta, palīdz zīdīšanas pirmsākumos, noņem sāpes un foršu aukstuma sajūtu dod.
Esmu ar ratiem bieži rīgā, varu ar kādu mammu saskrieties, un atdot :)
22.08.2015 14:51 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
khkh, kāposti nelīdzēja? :D
22.08.2015 16:34 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
S*, kāposti man pat pa nakti bija virsū :D , bet tie vairāk man palīdzēja pret uzpampu, kad vēl bija ar ko barot.
22.08.2015 17:13 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Nu kaut kādas neriktības, jau kuro reizi mani izlogo, un palags aiziet nebūtībā!


Čau, čau, čau!

Kāpostu šodien izmetu, biju arī nodrošinājusies, bet meituks izzīž pa tīro!

Kādus jūs maisījumus dodat mazuļiem?


Par to kompetenci khkh, pieklibo. Kad gāju LV gyn praksi, tā daktere usg netaisīja, sūtija savas pacientes uz Jūras medicīnas centru. Arī pēcoperāciju diegu izņemšana viņai likās kaut kas briesmīgs, dzemdes augstumu gan mērīja 8-)
22.08.2015 17:30 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Es devu Aptamil popularitātes un ērtuma dēļ, jo māsa savam bēbim lietoja Milupa - likās, ka pērk paku katru otro dienu, bet tas Aptamils vismaz lielāks un iet ilgāk, un liekas, ka mazāk un ne tik bieži jāpērk :-D:-)

Pašā sākumā gan devu NanHa, tas laikam pretalerģisks vai kas - slimnīcā tā teica, bet to tik dažas reizes!
22.08.2015 22:05 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Es pirmajam sākumā arī devu Nestle NAN, tad pārgāju uz friso, un tad kad pavisam paaugās tad devu lēto Tutteli, jo tas kā negausis pirms miega rija :-D
23.08.2015 09:32 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nevaru vēl izlemt, vai tomēr ir maģistros šogad, vai nē


ATceros, kad griezos pie daudzaam pazinjaam - mammaam ar shadu pashu jautaajumu, jo nezinaju, ko darit. Bet megini!!!

Man meitinja piedzima februaarii, visu laiku lidz tam gaaju uz studijaam lidz pat pedejai nedeljai, kad piedizma meita, virs pieskatija mazo, dzivoju blakus macibu iestadei tadelj man bija erti visu apvienot. Cita palidziba man nebija - tikai viirs.

Es iesaku meginaat un dariit, atskatoties atpakalj, liekas, ka jutos daudz labaak, kad gaaju uz maacibam. Bija ar ko nodarboties, par ko domaat, nevis tikai majas sedet. Pabeidzu pat ar izciliibu. Otrs ieguvums, kas man bija noziimiigs, dienas, kad macijos, virs ar mazo bija kopaa un izjuta kaa ir buut majas un ar mazu bernu, ka nevar paspeet to vai sho, ka nav reizem laika paest, sedet pie datora, maju iztirit vai traukus nomazgat. Tadelj, ja citaam manam pazinjaam virieshi shad tad iemet pa fraazei - ko tad tu majas neko nedari? Tad es to neesmu dzirdejusi, drizak vins novertee, ka speju maju uzturet kartiibaa, bernu aprupeet un virs atzist - jaa, tas nav viegli!

Megini, Tev sanaks.
23.08.2015 10:12 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Es vakar nogāju gar maisījumu plauktiem, bet pat nosaukumus nepiefiksēju. Mums vnk gadās skandāliņi, kad man škiet, meitukam ar manu pienu nepietiek (t) tagad spiežu uz savu ēšanu.
23.08.2015 10:37 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Meita ēd Aptamilu, jo to man māsiņas deva barot bebi (jau gatavs maisījums pudelītē), kad meita pupu neņema. Mājās turpinu ar Aptamilu, tikai lielo iepakojumu, bet pudelītes šad un tad nopērku, lai pa ceļam vieglāk.
Uz neko citu nepàreju, jo garšo, vēdera izeja bebim laba, kolikas nav vēl pagaidām mocījušas(nu labi, tas nav saistīts ar maisījumu), ne reizi 1,1 mēnešos Aptamilu nav atvēmusi.
23.08.2015 11:20 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Sveiki!
Jūs dzemdību somā krāmējāt/krāmēsiet tās vienreizlietojamās apakšbikses? Ja jā, tad pastāstiet kāda jēga no viņām. Nevaru saprast - vajag, nevajag? Man it kā pietiekami daudz apakšbikšu mājās, varu ielikt arī īstās. :D
23.08.2015 18:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits