Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Pēc zīlēšanas ar gredzenu man arī sanāk meita :)
22.07.2015 16:04 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Vispār šodien biju nedaudz vīlusies dakterē, kas mani pieņēma... Manējā ir atvaļinājumā tāpēc gāju tajā pašā MFD, bet pie citas. Šī man sāka pārmest, ka jūlijā vēl nav bijušas analīzes (iepriekšējās bija pirms mēneša jūnijā) un kā tad viņa lai tgd kko zina un kā vispār var tā strādāt. Man ar savu dakteri bija ieraksts, ka vizītes laikā viņa visu apskatās, parunājamies un nosūtījumu uz analīzēm viņa iedot vizītes laikā un es aizeju tajā pašā vai nākamajā dienā. Un viņa man pēc tam piezvana un izstāsta par analīžu rezultātiem, ja vajag, tad iesaka vai palietot kādus vitamīnus vai ko tādu. A šitā sāka burkšķēt, ka viņa tā nedarot un tā tālāk...

Un vēl tas komentārs par svaru.. pirmīt te meitenes bija sarakstījušas , ka dakteres citreiz pasaka, ka kāda par daudz svarā pieņēmusies. Man kopš grūtniecības sākuma nākuši klāt 4kg. 3kg laikam ir pēdējo 5 nedēļu laikā kopš pēdējās vizītes. Un viņa uzreiz - 3kg, tad nu gan nav labi! Ko tad tu esi ēdusi? būs jāsāk pierakstīt visu, ko dienas laikā bāz mutē. Un skatījās uz mani tā itkā es būtu norijusies resnule..:-D Nez, moš 3kg ir nepiedienīgi daudz, bet var jau arī normāli pateikt. Labi, ka vairs nebūs pie šitās jāiet, galīgi nepatika. Kolēģe ar teica, ka viņai neesot patikusi tā daktere. Likusies skarba un neuzmanīga.
22.07.2015 16:06 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Man pēc abām tabulām sakrīt:-D

Bet mums bija interesanti- usg tikai izteica minējumu, bet pārliecināta nebija un tā lidz pat pēdējam, jo mazulis slēpās!
Tad nu no apkārtējiem uzklausījām kas mums būs:-P uz beigām jau visi kā viena teica, ka būs puika! Vēdera forma, izskats, ēšanas paradumi,utt
Viena paziņa pirms gāju dekrētā teica, ka man ņoteikti būšot puika- jo viņa ar meiteni esot bijusi pārmocījusies ar nelabumiem, ādas stāvoklis katastrofāls,utt- man nekā tāda nebija.
Un tas populārākais "meitas mātēm atņem skaistumu"!
Pat vīra mamma, kas ir ginekoloģe pēc vēdera skatoties teica, ka būs puika
Beeet- piepildījās usg minējums un mums ir meitiņa(l)
Kad māsiņa pārtina mazo, vīram teicu, lai paskatās vai tiešām meitene- jo visi tik aktīvi teica, ka būs puika, ka neticēju, ka tiešām piepildījies cerētais:-P
22.07.2015 16:07 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Māsai arī nekas nesakrita. Visur rādīja meitu, piedzima puika.
22.07.2015 16:08 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Anne Shirley, katram ārstam jau sava prakse. Es analīzes taisu iepriekšējā dienā PIRMS vizītes. :) Tad gan pati saņemu un apskatos rezultātus, gan daktere jau ir aplūkojusi un zina pateikt, ko vajag un ko nevajag līdz nākamajai reizei. :) Bet tas par to svaru gan ir ļoti neglīti! Man kaut kādā 4. vai 5.mēnesī bija ap 3 vai 3.5 kg klāt pa mēnesi nākuši. Toreiz neko neteica, es tikai pati biju pārsteigta un nodomāju, ka ar viņas svariem kaut kas nav riktīgi, jo mājās rādīja citus ciparus. Tas gan bija vienīgais mēnesis ar tik lielu svara pieaugumu, bet no otras puses - katram taču tas svars citādāks. Ļoti stulba attieksme izklausās pēc tevis stāstītā. Kad mana ārste bija atvaļinājumā, aizvietotāja man pat nedaudz vairāk iepatikās nekā sava. :D
22.07.2015 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
S*, man liekas, ka ir ok ja katram ārstam sava prakse, bet, manuprāt, man kā pacientei, kas maksā pietiekami daudz naudas par vizīti nav jāklausās pārmetumi, ka viņai manas dakteres sistēma nepatīk. Nu kā es varu zināt, ka šitā citādāk strādās. Bez maz vai uzbrauca ka neesmu aizgājusi uztaisīt analīzes un sagatavojusies. Varēja vnk paklusēt un iedot nosūtijumu, jo tāpat es pie viņas uzskaitē neesmu.
22.07.2015 16:16 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Man ginekologs vispaar ir slima teema...Man jau rit 20.nedeelja un maneejai dakterei visu vajag prasiit pashai-vai man janodod kaadas analiizes,vai tas kaa es juutos ir ok.Vinja pilniigi neko pati nestaasta,maates pasi bezmaz vai ar varu izkratiiju tikai 18.nedeelaas.Lai gan uzskaitee jau esmu no 8 nedeelaam...Uz 5.augustu ir pieraksts pie citas dakteres,ceru ka taa buus labaaka...
22.07.2015 16:20 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Man neviens no bērniem ar tabulām nesakrīt un zīlēšana ar zelta gredzenu arī vienmēr melojusi :-)
22.07.2015 16:22 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Kā ir ar pirmajām analīzēm Gulbī - man tur ir pilna lapa sazīmēta ar analīzēm. Es varu 2 dienas iepriekš viņas taisīt, atbildes būs klāt pa 2 dienām gan pie manis, gan pie dakteres?
22.07.2015 16:27 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Man no gulbja parasti ir dažu stundu laikā jau atbildes klāt.
22.07.2015 16:29 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
uniqueღ, man no Gulbja vienmēr visu analīžu rezultāti bijuši jau tajā pašā dienā, kad nododu, neatkarīgi no tā, cik daudz atzīmēts. :)
22.07.2015 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Nu man analiizes bija vai nu tajaa pashaa dienaa-vakaraa,vai nakoshaajaa dienaa no riita.Pie dakteres analiizhu rezultaati bija tikai peec nedeeljas.Bet es pati izdrukaaju analiizhu rezultaatus un tad ar tiem gaaju pie aarstes.
22.07.2015 16:30 |
 
Reitings 389
Reģ: 19.12.2012
Sakat, ka ejat jau ar gatavām analīzēm pie dakteres? Vispār - diezgan loģiski, jo uz vietas var smuki visu izrunāt.

Mēs ar dakteri it kā runājām, ka uz 11./12. nedēļu, kad eju pie viņas, tad paņems tur uz vietas analīzes, arī urīna analīzes tad jāaiznes. Sāku domāt, vai prātīgāk nebūtu to izdarīt pirms tam, lai uz vizīti rezultāti jau ir uz rokas un reāli pārrunājami.

It kā pagājušonedēļ uzstāju, ka tomēr vēlos asins analīzes paņemt, un tad man vajadzēja zvanīt nākamajā dienā. Tomēr aci pret aci runāšana šķiet konkrētāka un daudz vienkāršāka...

Laikam apjautāšos arī savai dakterei par iespēju nodot pirms vizītes!

uniqueღ, es nodevu no rīta, un tās pašas dienas vakarā rezultāti jau bija pieejami.
22.07.2015 16:32 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.04.2012
Mīļās māmiņas vēršos pie Jums.
Šobrīd man ir 31. nedēļa un pēdējā vizīte pie dakteres bij 16. jūlijā un tad daktere pārbaudija kā jau vnm sirds tonīšus, nosvēra, nomērija un veica ātro apskati ko mazulis dara vēderā un viss bij kārtībā kā un citas reizes arī analīzes labas. Bet vakar un šodien jūtos dīvaini: vakar nogulēju līdz pus12 (pirmo reizi tik ilgi, jo parastu nomodā jau esmu ap 8:00,9:00) it kā biju izgulējusies enerģijas daudz tādēļ izlēmu doties uz centru iekāpu sabiedriskajā autobusā un man palika tik slikti ka pēc trīs pieturām izkāpu ārā, jo likās ka noğipšu (palika ļoti karsti, grūtāk elpot, un tāds kā mitrums pa visu ķermeni) sapratu ka nekur tālu netikšu devos atpakaļ uz dzīvokli un bij tāds bezspēks ka aizmigu... pamodos pēc dažām stundām un pašsajūta bij uzlabojusies... šodien atkal cita kaite jūtamas velkošas sāpes vēderā, jūtīga mugura(gurni) atkal esmu pa gultu un domāju ko iesākt varbūt tā tam jābūt, jo nevar jau visu grūtniecības laiku justies ideāli. Padalaties kā Jums bij ar pašsajūtu šajā laika posmā?:)
22.07.2015 16:41 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Pašlaik esmu ar tevi vienā laikā un jau ceturto dienu guļu kā lācis. Kaut ko padaru, atlaižos. It kā slikti nejūtos, bet tāds salds miegs pārņem. Neko, tā arī guļu kad gribu un īpašu uzmanību tam nepievēršu.
Uz ģīboni arī man kaut kad nesen vilka, kamēr gatavoju vakariņas. Tad arī pārtraucu, attaisīju logu un gāju atgulties. Kad jutu, ka ir labāk, tad cēlos un vairs nav atkārtojusies šī sajūta.
Domāju, ka šad tad kaut kas tāds var atgadīties. Vienkārši pie tādām situācijām vajag sevi pasaudzēt, atļauties atpūsties un neko nedarīt. :)


šodien atkal cita kaite jūtamas velkošas sāpes vēderā, jūtīga mugura(gurni) atkal esmu pa gultu un domāju ko iesākt varbūt tā tam jābūt

Jūtīga mugura arī man palikusi, taču par tām vēdera sāpēm es gan satrauktos, ja tās nepāriet pat pēc ilgstošas gulēšanas gultā. :-|
22.07.2015 16:52 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Meitenes,te ir kaada kurai tagad 20-22 nedeeljas?Kaa Juus tagad juutaties,vai nekas nesaap,nekur nespiezh? Man briizhiem ir velkoshas sajuutas muguraa,bet cik esmu lasiijusi tas nav nekas traks...
22.07.2015 16:58 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Aly♥cia, man neliels diskomforts sākās tikai ar 36.nedēļu. Līdz tam visu darīju kā ierasts un nekas netraucēja. Šobrīd jau pamazām sāku just, ka finišs ir tuvu. :) Protams, skaties pēc pašsajūtas, ja paliek slikti vai nogurums, labāk atpūsties mājās. Par to sabiedrisko gan es nebrīnos, jo tur bieži trūkst gaisa. Ir reizes, kad vasaras laikā slēdz iekšā apkuri, tad vispār bez komentāriem... bet man 2 reizes arī uz ielas, vienkārši ejot, ir bijis tā, ka paliek ļoti karsti un trūkst gaisa, liekas, ka kritīšu, bet nu pēc kādām 10 min pārgāja abas reizes un vīrs tad arī bija blakus.
22.07.2015 17:01 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Paldies, tad es nogaidīšu vēl nedēļu un tad taisīšu analīzes. :)
22.07.2015 17:11 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Hallllooo, Madonnnaa, kur tu esi, ka nemaz nedalies ar priecīgo vēsti? :-)
22.07.2015 19:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vot es arī gaidu, kad tad Madonna pados kādu ziņu...:-P
22.07.2015 21:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits