Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Leo_leo, ņems, ņems. :) Tie kursi ir ieteicami, nevis obligāti. To es jau noskaidroju. Tu pirms tam jau biji Stradiņos vai vakar pirmo reizi?
14.07.2015 14:14 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Vingrošanu pašlaik neesmu atsākusi, to sākšu darīt atvaļinājuma laikā, bet pastaigas katru dienu 1-2 h garumā gan man ir :)
Par alkoholu jautāju ginekoloģei, viņa sāka smieties un teica, ka vīna vai šampānieša glāze laiku pa laikam neko traku nenodarīšot. Tāpēc 1x mēnesī kādu 1/4 glāzi vīna atļaujos. Turklāt līdz 12.nedēļai viņa man atļāva vīnu lietot droši, jo tad mazulis uzņem barības vielas ne pa tiešo no mātes. Bet par to jau es te iepriekš rakstīju vienreiz.

Bet vispār jā, es pati sev un vīram esmu apsolījusi gūglē neko nemeklēt un nelasīt ne visādus šausmu stāstus, ne diagniozes, ne citas muļķības. Cosmo forums, ginekoloģe un grāmatas par grūtniecību ir vienīgais, ko sev atļauju. Negribu sevi lieki uztraukt ar citu negatīvo pieredzi. Citām dāmām arī to ieteiktu, jo redzēju kas notika ar manu draudzeni, kad katru kaiti sāka iegūglēt. Beigās pusi grūtniecības kā uz adatām, piedēvējot sev neesošas kaites.
14.07.2015 14:14 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Es pirms tam biju iepazīšanās vizītē, kad izrādīja nodaļas telpas un stāstīja, ko ņemt līdzi un tā. Toreiz jau ar teica, ka ņem pretī, ka tas ir mīts, ka sūta prom. Bet man tāpat ir paranoja laikam :D, jo esmu noskaņojusies dzemdēt tur, un man laikam sāktos panika, ja atbrauktu un mums pateiktu, lai braucam citur. Man patīk laicīgi visu izplānot kas un kā :)
14.07.2015 14:22 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Nav viņiem tur tik liela noslodze tagad, lai sūtītu prom. Redzēju to grafiku, kad biju, aptuveni 6-8 mazuļi dienā. 4 zāles un palātas arī pietiekami daudz likās. Tiešām domāju, ka nevajag satraukties. :)
14.07.2015 14:30 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
daydreamer, es par to kaa janotiek dzemdiibaam nezinaju lidz pashai dzemdibu dienai, neko nemekleju, neko nelasiju, zinaju, ka nenoguleshu un tas bija galvenais :D Par nelasiishanu - malacis. bet veel vairaak neklausies cilveku pieredzes - negativajas! Man 2 pazinjas sastastija cik sshausmiigi ir EA, cik shausmiigas ir stangas, viram sastastija, kaadas asins struklakas tur pluudis, lai neskatas utt utt... Protams, mes par to visu pasmeejaamies, bet kad reali peinaaca taas sapes un vajag to EA, kad pienaaca tas mirklis, kad vajag tas stangas - zemapzinjaa, tas viss shausmigais ko vinjas man bija stastijushas bija iesedies un bija taads - a ko dariit? Bet, kad parunaa ar med personaalu, kad vinji pasaka, ka tie riski pastaav bet viens no cik tukstosjiem, tad tas nav tik traaki. Riski ir gan EA, gan stangaam, bet tomer tas nebija jauki staastiit grutniecei, ka nekaadaa gadijumaa nenjem tos, izvairies. tadelj neklausies nevienu.
14.07.2015 14:36 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Kā ir ar matu krāsošanu/balināšanu, kosmētikas lietošanu un gēla nagiem? Vai esot grūtnieces to visu praktizējāt?
Paziņa bija kategoriski pret to un nelietoja kosmētiku, nebalināja matus. :-)
14.07.2015 14:56 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Vilionata, tad dari kā tava paziņa. Pašai savu domu galīgi nav, ne?
14.07.2015 15:00 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Matus nokraasot reizi trijos meeneshos es atljaujos, geelishu arii lieku un kraasojis arii. Neuzskatu,ka sevis kopshana slikti vareetu beebi ietekmeet, vieniigi,cik esmu dzirdeejusi, tad balinaashana gan nav nekas labs un ieteicams! Bet katra jau dara kaa pati veelas un uzskata par vajadziigu:)
14.07.2015 15:00 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Tevi kaitina ka uzdodu jautājumus? Man tas viss ir jauns, vai es nevaru pajautāt? Tam šī tēma ir domāta ;-)
Tagadizlasīju calis.lv ka kosmētiku var lietot, es nezināju to, domāju, ka var kaitēt.

Man ir vēl viens jautājums, par bērnu apģērbu, vai visu pirkāt veikalos? Bērns ātri aug, tajā pašā HM rāpulīši utt. kopā sapērkot sanāk diezgan dārgi.
14.07.2015 15:02 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Kā ir ar matu krāsošanu/balināšanu, kosmētikas lietošanu un gēla nagiem?

Es saknes vēl neesmu balinājusi, domāju, ka nebalināšu, bet vajag (t) Iedomājos par tumšāku matu toni, bet es zinu 100%, ka pēc laika, man sāksies stress par to, ka man vajag atpakaļ blondos matus :D Laikam būs jābalina. Daktere vismaz māsai atļāva, pajautāšu manai, ko viņa domā.
Kosmētiku gan es lietošu, tas jau liekas nedaudz par traku..
Gēla nagus neliku, bet tā vietā liku skropstas. Tās gan es atmetīšu, jo līme man vienmēr ir kodusi degunā, nekas labs tur nav, ko es ieelpoju.
14.07.2015 15:04 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
unique ja mati nav pārāk tumši vari pariet uz šķipsniņām :-)
14.07.2015 15:05 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Kā ir ar matu krāsošanu/balināšanu, kosmētikas lietošanu un gēla nagiem? Vai esot grūtnieces to visu praktizējāt?

Matus krāsoju, kosmētiku lietoju, nagus lakoju. Tas, ko pašreiz nedaru- neapmeklēju solāriju un nenēsāju augstpapēžu kurpes.
14.07.2015 15:05 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vilionata

Mans "starta komplekts" beebim bija ljoti nieciigs, tiku uz lielo Next sale un nopirku 3 bodijus ( bet arii skaties, kad tev dzims, ziemaa?vasaraa? ja ziemaa, perc ar garam rokaam), nopirku 3 pidzammas, nopirku 3 legingus, 3 cepuriites, dzemperiiti,1 kleitinju, kombindzonu ( vispar neizmantoju nevienu reizi, jo man bija ratu kulbaa uzdavinaats aitas vilnas ieliknis, bebim bija ritigi silti un eerti, bet ari tas, ka nedzivoju LV un man te tadas ziemas nav. Parejo man sadavinaaja draugi, gimene, beigas sanaca taa, ka tiesaam nepaspeeju to visu novalkaat. Man teica taa, ka man japerk viss super mazam beebim, to nekad neklausi, jo man beigas bebis piedizma diezgan liels :D
14.07.2015 15:08 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Ja man būs meitiņa, tad man jau tagad ir ļoti daudzas drēbītes. Māsa tikai pirka un pirka un bams - otrs puika :D Ja būs puika, tad varēšu ņemt no māsas bērniem drēbītes. Paši arī noteikti, ka pirksim. Tajā pašā H&M, Mothercare, Kidzone, Okaidi. Rimčikā arī feini bodiji :) Ā, un "Bērnu sala" Minskas tirzniecības centrā. Superīgs un lēts veikaliņš :)
14.07.2015 15:09 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
es gan krāsoju matus, tikai ar nedaudz saudzīgāku krāsu, pieaudzēju skropstas, gēla nagus un vel permanento make-up taisīju.
14.07.2015 15:10 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Par šķipsniņām es arī iedomājos. Saknes ir patumšas, bet ne melnas. :)
14.07.2015 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Matus krāsoju, bet to daru reizi 2 vai 3 mēnešos. Lakoju nagus, krasojos ( bet es to nedaru katru dienu, bet gan uz iziešanu vai svētkiem). Un pagaidām kamēr varu, vēl staigāju augstpapēžu apavos. :), ja gribēšu likšu arī gēla nagus.


Kad uzzināšu dzimumu, tad lēnām sākšu iepirkt apģērbu( ja ieraudzīšu ko smuku kādā veikalā pa nonormālam cenām, un arī pasutīšu internet veikalos)bet ne daudz, jo man jau stāv radi rindā ar zīdaiņa drēbītēm. :)
14.07.2015 15:12 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Vilionata- daudzi no taviem jautaajumiem te ir jau izrunaati, tavaa vietaa palasiitu visu sho diskusiju un uz daudz jautaajumiem tev radiisies atbildes :)
14.07.2015 15:13 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Story, pagaidām man nav grūti neklausīties, jo, lai arī esmu 2.trimestrī, nevienam vēl par gaidāmo bēbi neko neesmu teikusi, pat mana mamma vēl neko nezina :-) Un viss tieši tāpēc, ka gribu šo pasākumu un sevi nosargāt no citu viedokļiem, ieteikumiem, uzpasēšanas un visa cita. Forums, tas ir viens, tur informāciju no anonīmām personām var izsijāt. Bet kad Tev blakus stāv draudzenes, kolēģi un radi un dien dienā pamāca kā vajag un kā nē, brr, nemaz negribas. Bet nu jau drīz būs visiem jāsaka, punci jau vairs ilgi nenoslēpšu.

Matus krāsoju, reizi 2 mēnešos. Nagus ar gellish arī ik pa laikam. Un krāsojos arī tik pat daudz kā iepriekš, kas nav maz :D Es gribu sev un vīram patikt, neatkarīgi no tā, ka mana pakaļa un vēders sāk pieaugt milzu apmēros. Patiesībā, jo dizļāk grūtniecībā, jo vairāk es sevi pieķeru pie domas, ka gribu būt skaista grūtniece un kopju sevi aiz vien vairāk.
14.07.2015 15:14 |
 
10 gadi
Reitings 475
Reģ: 31.01.2009
Sportot var visas. (t) Tas ir ĻOTI novecojis uzskats, ka grūtniece neko nedrīkst darīt. Joga, nūjošana, pilates, peldēšana, skriešana nav nekas traumatisks, lai tas būtu jāizslēdz. Mammām, kuras negulšņā caurām dienām, ir vieglāk gan dzemdībās, gan pēc. ;)
14.07.2015 15:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits