Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 42
Reģ: 14.06.2015
Labi paldies par atbildēm, bet laikam viss tikko noskaidrojas, kad draugs nejauši bebi nosauca par Miķelīti :) (l)
16.06.2015 21:05 |
 
Reitings 575
Reģ: 08.03.2013
Labvakar, topošās un esošās mammas.(l)
Kā Jums ir ar situāciju pie māmiņu kasēm? Jūs uzreiz laiž garām kad ierauga, vai vienkārši ignore?
Pāris dienas atpakaļ man bija visai neveikla situācija, ar draugu piegājām pie māmiņu kases,a tur gara rinda ar nemāmiņam,un negrūtniecēm,protams neviens nelikās ne zinis.Draugs ir diezgan asas dabas, un uz to ļoti asi reaģēja, skaļa balsī visiem,kas tur stāvēja jautāja,vai viņi visi ir grūtnieces, protams,lielākā daļa palaida, bet bija arī diezgan asi komentāri.:-/
Esmu diezgan kautrīga, tādēļ arī neko neteicu, kaut gan pirkstam krasi izsvēru, ka iešu un lamāšos.:-D
16.06.2015 21:24 |
 
Reitings 575
Reģ: 08.03.2013
Pirmstam, kad punci vēl neredzeja, un jēgas nebija līst.:-)
16.06.2015 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Iestājos tajā māmiņu kasē, ja ir bet pagaidām nav tik traki grūti nostāvēt, lai lūgtu, lai palaiž. Ja vajadzētu, tad jau prasītu. Neesmu gan manījusi, ka kāds palaistu.
16.06.2015 21:30 |
 
Reitings 575
Reģ: 08.03.2013
Tur jau tā lieta, ka man arī nav grūti pagaidām, bet kurš tad manī klausās :-D
16.06.2015 21:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu man nekad nav bijis grūti pastāvēt un pagaidīt. Tāpēc nekad negaidu kādu īpašu attieksmi. Ja kāda iemesla dēļ nejūtos labi, sāp kājas utt., tad palieku mājās un sargāju savu veselību. Speciālu priekšroku nepieprasu pat tad, ja tāda ir paredzēta. Vnk neciešu kašķus, lieku uzmanību, kasīšanos par sīkumiem, negatīvismu un kurnēšanu.
16.06.2015 21:32 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Dzivojot Turcija esmu patıkamı parsteıgta par atteıksmı pret grutneıcem te. Vienmer tiks dota vıeta autobusos. Pat vıenreız vıenu sıevıetı parpıldıta autobusa sauca no otra gala, kad atbrıvojas vıeta. Ari ejot pıe arsta, cilvekı ır atsaucigı un bez pukstesanas laız pa prıeksu, laı tık nevajadzetu gaıdıt. Ar savu punci daudzas vıetas arı bez pıeraksta vareja tıkt atrak caurı-jo grutnıecem prıeksroka. İpasi tada gadijuma, kad vajadzeja daudz dazadus arstus apmeklet, tad tas bıja lotı patıkamı, jo gaıdıt un stavet grutı-neesmu izturıga tik loti.
16.06.2015 21:49 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Krokodilinsh, sveiciens arī jūsu ģimenei ar priecīgo notikumu! :) Lai visi veseli!

Neons, pilnīgi piekrītu par tiem kašķiem un šķībajiem skatieniem, visu negatīvo. Es arī transportā neprasu nevienam palaist apsēsties (pagaidām arī nav bijis grūti pastāvēt), bet vienmēr laipni pasakos, kad piedāvā savu vietu (protams, tās vienmēr ir bijušas sievietes un jau gados, neviens pats vīrietis :D ). Bet, kā jau teicu, ja man nav grūti, tad speciāli neceļu kašķi par to, ka mani neviens tagad nelaidīs apsēsties, jo esmu taču grūtniece.
16.06.2015 21:53 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Man kauns kādam ko speciāli prasīt, lai kaut kur palaiž, un tiešām, tiešām nav grūti uzgaidīt ne Rimi pie gaļas rindā, ne pie kases, ne sabiedriskajā.
jo:
neciešu kašķus, lieku uzmanību, kasīšanos par sīkumiem, negatīvismu un kurnēšanu
16.06.2015 22:43 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Cik esmu redzējusi piemēram rimi nav tādas konkrēti grūtnieču kases... CelestialWolf kur tu esi recejusi konkrēti un tikai grūtniecēm domātas kases, varbūt esmu palaidusi ko garām?
Piemēram rimi ir grūtniecēm, māmiņām ar bērniņiem, invalīdiem un cilvēkiem ar līdz 5 precēm domātas kases un stāvot tajā rindā mani ir laidusi tikai tie kuri stāvot tajā kasē neatbilst nevienai kategorijai..
Vispār nesaskatu pamatu kādēļ piemēram invalīdam māmiņai ar bērnu vai cilvēkam ar divām precēm būtu mani jālaiž... Vīrs arī kaut kā sāpīgi to neuztver un esot jau astotā mēneša beigās stāvu normāli rindā neprasot nekādu prioritāti un ja jūtos slikti sēžu mājās...

Palabojiet lūdzu mani ja kļūdos par tām kasēm... :-)
16.06.2015 23:10 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
recejusi redzējusi
16.06.2015 23:11 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Es arī transportā neprasu nevienam palaist apsēsties (pagaidām arī nav bijis grūti pastāvēt), bet vienmēr laipni pasakos, kad piedāvā savu vietu (protams, tās vienmēr ir bijušas sievietes un jau gados, neviens pats vīrietis ).


Jā, man tieši tas pats ir piecēlusies un palaidusi apsēsties jaunā sieviete, tad pateicos un apsēdos, bet biežāk jau piedavajusas apsēsties transportā ir kundzes gados tad gan es pasaku paldies un kā viss kārtībā varu pastāvēt un tad jau viņas kāpjot ārā parasti pasauc mani uz savu vietu..

Džentlmeņu trūkums mums Latvijā gan ir.. Vīrieši nepalaidīs un pat izliksies ka neredz...
16.06.2015 23:21 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Es arī esmu tāda, kurai nepatīk atrasties uzmanības centrā, karojot par niecīgām privilēģijām.
Reāli kauns būtu pa visu ģīmi, ja manējais sāktu baurot pie kases, ka, lūk, viņam te viena grūtniece un ko tie visi citi iedomājas, ka neredz ar pakausi, ka karaliene pie kases pienākusi.
16.06.2015 23:41 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Teddy

Nesāksim gan, tas bija vnk pašas padomāšanai un izsvēršanai vai tāda rīcība ir pieņemama. Uzrakstīju tik, jo man tas nešķistu pieņemams nedz kontaktā, nedz vēl kājstarpi pēc tādiem uzbraucieniem tam cilvēkam rādīt. Viss, veiksmīgi izvēlēties atbilstošu personālu ;)

Par kasēm runājot, negaidīju, ka laidīs. Ja slikti jutos, sūtīju vīrieti vienu pašu, ja gribējās pavazāties pašai, tad skaidrs, ka spēks arī 7min rindai sanāks. Man atkal ne uz pircējiem dusmas, bet drīzāk uz pārdevējām. Nu vajag kaut kā novērtēt un skatīties, vai vecis pilnus ratiņus sāk krāmēt ārā ātrajā kasē (ok, var jau būt invalīds...) un laicīgi aizrādīt. Vai paaicināt piem grūtnieci vai māmiņu ar 1-2produktiem pa priekšu kādam. Vispār šodien pat un vakar mani ar bērnu (ne bēbi galīgo) 2x piedāvāja palaist pa priekšu. Vakar gāju arī, šodien nesteidzos, atteicos.
17.06.2015 01:36 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Īpašā attieksme nebūs jāgaida, ja plānosiet savu laiku tā, lai sabiedriskās vietās nav jāatrodas, kad tur ir visvairāk cilvēku. Tiksiet visu nopirkt bez rindas vai minimālas rindas veikalos, kā arī apsēsties sabiedriskajā, jo dienas vidū vairums cilvēku darbā.
17.06.2015 08:16 |
 
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
Veikalos, ja bērns paliek čīkstīgs vai raud, tad gan palūdzu lai palaiž mūs pirmos, jo ģimenēm ar bērniem ir priekšroka, tad vnk ātrāk jātiek ārā no veikala. :)
Izņemot pasi, bija liels karstums, ļoti liela rinda un nebija brīvu vietu, kur apsēsties, tad gan vīrietis mani palaida savā vietā piesēst, tas bija patīkami.
17.06.2015 09:00 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Veikalos es labprāt izmantoju grūtniecēm/ māmiņām domāto kasi, bet tikai tad, ja citās kasēs ir nenormālas rindas. Reizēm ir gadījies, ka uznāk pēkšņi ģībonis, līdz ar to esmu apmierināta ar šādas kases esamību. Nekad neesmu saskārusies ar negatīvu attieksmi un labi vien ir, jo mans vīrs arī diezgan asi reaģētu. Tik vienreiz viena cita grūtniece, kas stāvēja aiz manis bubināja, ka jauns pāris un nevar citu kasi izmantot... bet kad pagriezu punci, izlikās ka neko nav teikusi...
Bet nu piemēram Rimi tiešām ir nepārdomātas kases. Ātrāk ir izstāvēt parasto kasi, nekā to kas domāta mammam, grūtniecēm, invalīdiem un ar 5precēm... kā likums tur būs 10 cilvēki ar 5 precēm.. :D un pa vidu kada mamma un grūtniece.. un visiem ir vienādas tiesības tur atrasties..
Man lielākā problēma ir soliņu neesamība lielveikalos. Piemēram Imantā Dammes centrā pretī Rimi. Man nav grūti pagaidīt, kamēr vīrs veic maksājumus kasē, bet ir bijušas situācijas, kad nostāvēt ir ļoooti grūti..
17.06.2015 10:10 |
 
Reitings 386
Reģ: 15.11.2014
Krokodilinsh, Atvaino , ka Tevi vakar palaidu garām, tāpēc arī Tev sirsnīgi sveicieni ar dvīnīšu sagaidīšanu! (l)(l)(l)
17.06.2015 10:14 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Visām,visām sveicieni šajos priecīgajos satikšanās mirkļos! Lai aug veseli un braši bērni!(l)
Kuras sanāk nākamās? Tagad nespēju līdzi izskaitļot. Man tik 23ned., tā kā es noteikti nē. :) :D
17.06.2015 10:33 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Man šķiet, ka nākamā ir khkh, bija vēl viena, bet neatceros, kura. Madonnai jau arī kāda 36.nedēļa tagad laikam. Man vēl laiciņš ir. :D
17.06.2015 12:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits