Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kukuruza, vajag, vajag ik pa laikam izteikt savas izjūtas. Lai tev veicas ar bērniņa barošanu. Tu to vari! :-)
16.10.2016 14:03 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Esam majas un tik laimigi!!! (l)(l)(l)(l)
Tatad:
Pirmdienas (10.10.) rita puse man izdalijas gloku korkis, bet tas ari viss, tad nu gaidiju vai kas sekos vai ne, bet nekas vairak ka menesreizu sapes nebija!
Pecpusdien vel un daudz vairak izdalijas glotas un sapes sakas krietni specigakas un ta ka regulari, bet joprojam ka menesreizu krampji! Nezinu, biju gaidijusi citadakas, jo pirms tam manas kontrakcijas bija vedera, a te ka uz menesreizem- lejas dalu vel un starp guzam!
Ap 17 sapratu, ka tas ir kontrakcijas, bet joprojam nezinaju vai istas vai ne, jo bija paciesamas, bet nu domaju saksu skaitit lidzi cik ir intervals!
18h bija ik pec 15-10 min
tad kadu stundu runaju pa telefonu ar mammu un turpinaju skaitit lidzi, jo bija jau ik pec 7-5 min, bet joprojam izturamas un tikai paris sekunzu ilgas (15-30) garas!
zvaniju viram un teicu, lai taisas atrak majasas, jo es saprast nevaru!
Vins atbrauca, izveda sunus, es vel gribeju ko sakramet, bet nu jau kontrakcijas bija ik pec 4-3 min un sakas ik otra tresa, loti specigas, ta ka liekas pa sienam varetu rapot!
Sabijos jau vai maz paspesim uz dzemdibu namu, kas gan ir tikai 15min brauciens!!
Atbraucot uz dzemdibu namu, kontrakcijas jau bija tik specigas, ka ne vairs paiet, ne paelpot ne ko tik raudas un viram pie rokas!!
Ielika mani istabina, parbaudija, bija jau 4cm, gandriz 5! uzlika visus monitorus un teica, ka sauks anistezologu un visus, jo izskatas, ka viss atri iet uz prieksu! Pec stundas jau bija 5-6cm un ielaida EA! Dzive izmainijas!!! es atguvu runas spejas, vel pajokojos ar masinam, ka mans virs pa so laiku noeda visu, kas edams soma bija lidzi un aizmiga turpat uz kresliem!! Kontrakcija vairs isti nejutu, tik citrei kaut kur ta ka pavilka un sekoju lidzi monitoram vai ir!
Gaidijam un tas viss saka likties, ka velkas ilgi ( virs vel paspeja pamosties un aiziet sev est sameklet kaut kur), jo bija jau 3nakti! Un tad parbaudot pateica, ka ir 9cm, gandriz desmit, bet bernins nav pareizi sagriezies, ir ar galvu gaisa ( visparigi vins bija tupla poza, bet plus vel ar savu muguru pret manu muguru un galvu uz manu vederu), tad nu meginajam visadas pozas, lai vins apgriezas pareizi, ar galvu pret manu muguru!!
10 cm, saku speist, kontrakcijas nejutu, masina no monitora teica, kad jaspiez, spiedu uz vella parausanu, visi teica, ka baigi labi, ir ka vajag, bet bernins nenak!!
Veda mani uz zali un gatavoja keizaram, jo beigas izradas, ka bernins bija kajas sakrustojis, galva augsa un sirtsdarbiba pie maniem stumien saka lekat vairak ka vajag!
Talak isiti neko neatceros, jo, ka beigas man atstastija, vini gribeja griezt, man anistezija vel nebija lidz galam iedarbojusies un man loti sapejis, ta tris reizes, lidz vini mani iemidzinaja pilniba!!
Pamodos neko nesaprotot, kur bernins, kapec esmui cita telpa, apgerbta, nav mana vira!! Masina visu paskaidroja, sagaidiju viru ar berninu uz rokam, apraudajos un liku pie kruts!!
Un beigas viss ir vienalga, galvenais ka bernins sveiks un vesels ir klat!!! (l)(l)
16.10.2016 14:24 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
AneteOz
par keizaru: ir briesmigi, manas acis vienkarsi briesmigi, jo it seviski pirmas dienas, kad tik loti gribas savu berninu uz rokam, paaijat, pabarot, nolikt gulet, es reali nebiju spejiga pat savu kermi pusedus poza dabut gulta, kur nu vel izkapt no gultas, paiet vai pacelt berninu uz rokam sev blakus nolikt, ta ir tada bezpalidzibas sajuta, man pirmo dienu bija tadas viuspasauligas dusmas!!!
bet, ir masinas, kas bija loti izpalidzigas un gala tikam!
16.10.2016 15:02 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
par krutsbarosanu esmu gan parsteigta- man uzreiz kaut ka aizgaja un pat loti patik!! nav ta ka sap, ik pa laikam, kad vins ne ta panem vai poza ne tada, bet visparigi nekadu problemu!!
un saike, man parsteizosi, bija uzreiz!!
16.10.2016 15:04 |
 
Reitings 10096
Reģ: 19.11.2014
havaja, apsveicu! (l)

es reali nebiju spejiga pat savu kermi pusedus poza dabut gulta, kur nu vel izkapt no gultas, paiet vai pacelt berninu uz rokam sev blakus nolikt, ta ir tada bezpalidzibas sajuta

Man tieši tāpat bija arī pēc ilgām dzemdībām. Knapi kustējos un vismaz 4 dienas jutos kā invalīds. Tāpēc bērns man blakus gulēja sākumā.
16.10.2016 15:09 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Uundiya
nu ja, es biju tapat iedomajusies, ka gules blakus, bet vini pec keizara nelava!!
16.10.2016 15:23 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Ne tikai pēc ķeizara var būt briesmīgi, es zinu,ka nākamreiz ņemšu maksas ķeizaru,vienalga ,cik tas maksā,vienalga par rētu un visu,mauprā to pat reizēm vieglāk paciest. Man no mana atgūšanās pēc dzemdībām bija slikta- citas pēc ķeizara ātrāk atgūstas. 1) es knapi varēju paiet pirmās 10 dienas, man nežēlīgi sāpēja šuves un viss starp kājām (kauli,saites) nevarēju iekāpt vannā,man vajadzēja palīdzību,lai uzkāptu pa trepēm un iekāptu mašīnā un iekāpt gultā, kustējos briesmīgi-kā veca ome 2)hemoroīdi-drausmas! Arī iemesls,kapēc ilgi nevarēju paiet,ļoti sāpēja. Paldies dievam izārstējos ar smērēm un iztiku bez operācijas 3)pasliktinājăs redze- redzu sliktāk,nekā pirms dzemdībām-laikam spiešanas rezultăts. Pirmās dienas bērnu apkopt nevarēju,vīrs tikai ielika blakus pabarot. Normāli atguvos pēc mēneša. Nedēļu pēc dzemdībăm sāku mācīties normāli staigāt,kliboju nedēļu,saites kājā augšā sāpēja nežēlīgi. Zinu,ka daaaudzām tā nav, daudzas uzreiz var skriet un lekt, bet ne vienmēr vajag baidīt ar ķeizaru,jo pēc dzemdībām var būt divtik traki.
16.10.2016 15:40 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Un manas dzemdības bija ātras knapi 7h, bet pēcdzemdību atkopšanās man bija kā elle.
16.10.2016 15:41 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
ella de - man arī atkopšanās process bija ilgs, tikai pēc kāda mēneša sāku justies daudz maz ok. Arī gāju šaaausmīgi lēni, sāpēja visa kājstarpe, jo man bij ļoti nopietns plīsums. Nogulties un atkal piecelties vispār bija vāks. Kā atceros tā drebinos. Brr.
Toties no jaukās puses... mazai jau 2 mēneši. Iet mums superīgi. Tik daudz prieka un pozitīvu emociju. Vēljoprojam nevaru aptvert ka tas ir noticis. Dažreiz tāda interesanta sajūta pārņem.
Kā vispār Gaarfield iet? :)
16.10.2016 15:59 |
 
Reitings 334
Reģ: 19.11.2014
Un protams vissirsnīgākie sveicieni jaunajām māmiņām!!! (l)
16.10.2016 15:59 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Sonrisa - man abas dzemdības sākās tieši ar nesapīgu vēdera savilkšanos. Pirmajās sāpes parādījās tikai pie 9cm atvēruma- atbraucu uz slimnīcu tādēļ, ka savilkšanās bija regulāra un kļuva arvien biežāka. Otrajās dzemdībās sākās ar tieši tādām pašām sajūtām. Sāpes gan parādījās spēcīgas ceļā uz slimnīcu, bet ja nebūtu jau ceļā nebūtu paspējusi-mazā piedzima desmit minūtes pēc iestāšanās slimnīcā Tā kā ne vienmēr var vadīties pēc sāpēm- labāk pierakstīt laikus un sekot regularitātei.
Man krūtsbarošana aizgāja salīdzinoši viegli, bet saikne ir absolūta nulle joprojām ( bērnam ir divi mēneši). Esot medicīnas jomā un nepārtraukti dzirdot tos daudzos zinātniski kārtīgi nepamatotos izteikumus par krūstbarošanu un milzīgo spiedienu,kas reizēm tiek izdarīts, man ir diezgan liela psiholoģiska nepatika pret visu to. Protams baroju un barošu, bet ar saviem bērniem saikni veidoju citos veidos. Priekš manis krūstbarošana vai pudeļbarošana ir tikai veids, kā pasniegt bērniem pārtiku.
16.10.2016 17:04 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
nairalele Tu mani sabaidīji.:-D
Kurā brīdī pirmajās dzemdībās saprati, ka laiks doties uz slimnīcu?
16.10.2016 18:17 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Mazais man tāds slinks mutes vērējs. :-D Bija grūti iedabūt pareizi pupu mutē, bet nu jau uzlabojas tā situācija. Krūts ēdināšanas konsultante arī bija un viss mums notiek. Bija nozelēti gali, bet šķiet, ka abi nu jau iepraktizējamies.:-)
16.10.2016 19:16 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
sonrisa- tā nebiju domājusi. :-D Tā jau parāk bieži negadās. Es sapratu tad, kad uzņēmu laikus un redzēju, ka ir regulāri (vienādi intervāli,kas paliek arvien mazāki) un nemainās mainot pozas vai apguļoties. Un bija arī spēcīga iekšēja nojauta, ka ir sākušās dzemdības.
16.10.2016 19:27 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Pirmajās uz slimnīcu braucu, kad bija savilkšanās ik pa piecām minūtēm 2 stundas. Iestājoties bija 7 cm. Mazais piedzima divas stundas vēlāk.
16.10.2016 19:30 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Man bija līdzīgi kā nairalele, knapi paspēju uz slimnīcu, bet man gan bija 20 min laika (tikai ieliet vannā ūdeni un iekāpt tajā). :D
16.10.2016 19:31 |
 
Reitings 150
Reģ: 17.07.2009
Sveikas, kad sākāt plānot mazo pārbaudījāt hormonus? Varbūt kādai bija paaugstināts prolaktīns? Ja jā, pēc cik ilgas zāļu dzeršanas pieteicas mazulis?
16.10.2016 20:46 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Šorīt, 8:35, satiku savu meitiņu(l)
17.10.2016 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 6444
Reģ: 29.01.2009
Sonrisa
Sirsnīgi sveicieni!!! (l)(l)
17.10.2016 11:23 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sonrisa, mīļi sveicieni! (l)
...
Kristya. - 23. septembris; Dēliņš klāt 20.09.
Sandra.ece - 26. Septembris (pēc US – 20.09.); Dēliņš klāt 16.09.
UVA - septembra beigas, oktobra sākums; Meitiņa klāt 08.10.
Rebel* - 1. oktobris; Meitiņa klāt 05.10.
Kukuruza - 3. oktobris; Dēliņš klāt 06.10.
kristino4ka1 - 4. oktobris;
Odri - 13. oktobris;
havaja - oktobra vidus; Dēliņš klāt 11.10.
mistalee_ - 17. oktobris; Dēliņš klāt 13.10.
grumpy but gorgeous - 20. oktobris;
AneteOz - oktobra 20tajos datumos;
Sonrisa - 22. oktobris; Meitiņa klāt 17.10.
Kristīne,* - 28. oktobris;
Riebeklite20 - 4. novembris;
Peekaboo1 - 4. novembris;
raven - 14. novembris;
Miss_Tiina - 18. novembris;
Pikaboo - 18. novembris;
Brazil - 22. novembris;
Little Fox - 27. novembris
taira - novembra beigas
17.10.2016 11:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)