Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Keita, nu jā, neder. Un arī sāku justies kā valis..:-/ bet vispār mani arī vecmāte audzina par svara pieaugumu, esot manam svaram par daudz. Šobrīd kādi 9-10 kg klāt. Kamēr viņa tam nepievērsa uzmanību, man arī nelikās tik traki. Tagad katru otro dienu kreņķejos - tad saņemos un liekas, ka nekas, gan pēc tam savākšos, bet tad atkal uznāk besis. Tā man vislaik grastāvoklis - augšā, lejā...
Atcerējos. Iepriekš kāda meitene jautāja par vingrošanām Rīgas centrā. Kamēr vēl strādāju, gāju x nedēļā uz Medeors Plus. Tāda necila vietiņa, bet man tīri patika. Gribēju izstaipīties un drusku izkustēties, un tam bija ļoti OK. Atrodas Raiņa bulvārī.
Tagad vingroju Jelgavā un arī patīk. Vismaz mugura jūtas labāk, ja vingroju.
07.10.2016 16:55 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Emba, kur tu Jelgavā vingro?
08.10.2016 10:41 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Cacao, vingroju Fitland, man tas vistuvāk mājām, ir tīri OK. Bet daudz labu atsauksmju esmu dzirdējusi par vingrošanu Jelgavas poliklīnikā, biju domājusi - ja nepatiks Fitland, iešu tur. Bet ir OK, pārsvarā esmu vienīgā vingrotāja :-D
Zinu, ka vēl ir vingrošana ZVC, bet tur tad jāinteresējas, vai tagad notiek, jo fizioterapeitei pašai nesen piedzimis mazulis.
08.10.2016 17:48 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Man arī brīnums, ka NHS viss elektroniski un nav vairs papīra grūtnieču grāmata. Man pat gribas teikt ka ļoti dīvaini. Ar laiku jau viss mainās, protams, arīes esmu to pamanījusi, bet kā var nebut mātes pases, katru reizi kad mediķiem savajadzēsies grūtnieces informāciju staipīsies ar datoru? Es kaut kā nevaru iedomāties kā tas fiziski izskatīsies.
09.10.2016 00:05 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Emba, Veselības centrā 4 Jelgavā ir jauno māmiņu vingrošana, ļoti laba esot, turklāt pēc gada iesniedzot deklarāciju, atgūsi pārmaksātos nodokļus. Vismaz vēl pirms mazāk kā gada tā bija.
09.10.2016 08:01 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es neesmu no Jelgavas, paziņa tur gāja un teica
09.10.2016 08:01 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Ui, nevis Veselības centrā 4 bet ZVC (t):-D
09.10.2016 08:02 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Emba, un 31 nedēļā 9-10kg nav katastrofa, nekas traks, ja vien jau uzskaitē negāji ar lieko svaru.
Man bija finālā +20kg, biju resna, liela :-D, nu vismaz tā jutos, pēc 4 mēnešiem kopš bērna piedzimšanas, biju jau slaida, svarā vieglāka kā biju pirms bērna. Savā prātā agrāk domāju, ka pēc bērna jau nu uzblīst liela daļa :-D, un baiļojos par sevi, bet ir noticis brīnums un es esmu labā formā, turklāt ar super foršu bēbīti, kas vēl var būt labāks? (l)
Katrai tā fizioloģija citāda, viena pieņemas vairāk, cita mazāk. Tik pēc bērna noteikti jākustas svaigā gaisā, un arī tagad īstais laiks iet pastaigās svaigā gaisā, savas un bērna veselības un harmonijas dēļ :-)
09.10.2016 08:13 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Villionota, jā, tas ir ZVC, par ko rakstīju. Bet vismaz vasarā grūtnieču grupu fizioterapeite vēl nebija atgriezusies darbā, varbūt tagad jau ir. Es tur gāju uz dažām individuālajām nodarbībām pie citas fizio. Bet pagaidām mani viss apmierina arī Fitland :)
Un par svaru, jā, jā, protams, ka nav katastrofa. Nebiju ar lieko svaru, tāpēc jau arī saku - kamēr mani vecmāte nesāka bakstīt, pašai arī nelikās nekas traks. Tagad - kā kuro dienu, viendien viss forši, jau nākamajā atkal kreņķis :-D laikam hormoni vēl "palīdz".
09.10.2016 08:52 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Kukuruuza mīļi sveicu ar brīnišķīgo notikumu :-)
Es arī vairāk nevari sagaidīt:-) Visu laiku lielījos, ka jūtos super, ka nesaprotu kāpēc pēdējās ned. visām tik grūtas, tad tagad saprotu:-/ Muguru velk, ērti nav nevienā pozā utt :-D net nekās, vēl tikai nedaudz :-)
09.10.2016 09:55 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Emba
nesatraucies, man bija ir vairak!! katrai tas ir savadak un vispar likt pec viens skalas nav forsi, jo man no sakuma bija -, tad gaja gruti atgut savu svaru, tad nekas nenaca klat un tad peksni nedelas laika 5kg, tad menesiem nekas un atkal peksni 5kg, pec septita menesa sapratu, ka man sekot lidzi un meginat " neparsniegt" kaut kadu iedomatu svaru ir mulkigi, jo sajuta bija, ka es pilnigi neko taja nenoktroleju! nekad nav bijusas problemas ar esanu, saldumiem utt, tagad gan pedejas divas nedelas pirms finala, loti gribas saldumus, laikam citi hormoni piesledzas!!
bet vingrot gan ir forsi, es no sakuma biju ta nodomajuis, realitate bija mazliet cita ar veselibas pronblemam, kuras nebija ieplanotas, bet beigas baseins un peldesanas bija laba alternativa!!
man iet pedejas dienas/nedela!!! ah!! tapat ka AneteOz , es ari smejos, ka varetu vel staigat un staigat, bet tad te uznak neguletas naktis, jo vienkarsi viss sap, pat nevaru saprast ir tur kontrakcija vai nav, bet konstanti viss sap, sakot starp kajam lidz krutim!! briesmigas menesreizu sapes un.... nekas uz prieksu nevelkas! es jau jokojos un domaju vai var but ta, ka es tas kontrakcijas nepamanu visas tajas sapes kopa!? bet tad atkal tas sapes nav tik briesmigas, ka liktos, ka butu jabrauc uz slimnicu!! sobrid dzivoju ar domu, ka garam jau nepalaidisu!!:-P
09.10.2016 10:52 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.06.2015
Es UK stājos uzskaitē augustā un man ir papīra formāta grāmata.
09.10.2016 12:04 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Man rītdien pilnas 36 nedēļas, šodien nosvēros un ir +12.5kg. Puncis noklāts ar strijām :-( Vai es esmu vienīgā, kam ir strijas?
09.10.2016 12:54 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Man šķiet, ka man uz beigām arī būs +20 kg, lai gan vizuāli nepavisam neizskatos uzblīdusi un kustībās joprojām jūtos diezgan brīvi. Pēdējās dienās nedaudz sāk parādīties diskomforts vēdera lejasdaļā, mazā laikam spiež tur lejā visu, vēl sliktu guļu esot ciemos, bez pakaviņa grūti aizmigt.
Par punci man arī saka, ka maziņš esot. :-) Mamma saka, lai priecājos - mazāk liekās, iztaipītās ādas būs pēc dzemdībām. Striju man nav (tfu tfu tfu).
Apetīte gan nepateicīgi laba un našķus arī gribas bieži.(t)
mistalee_ Kā tev? Ko tava daktere par kāju teica (šķiet, ka nebiji teikusi vai arī es palaidu garām)?
09.10.2016 13:07 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Man trešdien būs jau 39. nedēļas. (l) Aaaaa, tā diena tik tuvu.:-)
09.10.2016 13:08 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man strijas ir uz dupša un pavisam mazlietiņ, blāvas uz augšstilbiem. Arī tuvāk dupsim. Šortus vilkt vēl varēs :D Uz punča nav, bet negribu piesaukt. Jo puncis man ir gana liels izstiepies. Svars ir nācis klāt salīdzinoši daudz, nedomāju, ka būs tāds pieaugums, bet līdzīgi kā Sonrisa - nejūtos ļoti uzblīdusi vai uzresnējusi. Jā, ir vaidziņi un vispār formas tādas apaļākas, bet salīdzinot kā es izskatījos iepriekš... Tagad vismaz var redzēt, ka es ēdu un nesēžu badā :D Man rīt 39 nedēļas :)

Sonrisa
, neko konkrētu neteica. Prasīja kā ir ar kustināšanu, saliekšanu. Teicu, ka nevaru un nedrīkstu baigi locīt, taisīt lielu slodzi, atspiesties ir grūti, jo viņa jau arī redzēja, ka kliboju. Palūdza dabūt izrakstu no ķirurga ar diagnozi. Varbūt viņa domā par ķeizaru, varbūt vajag kādu lapeli, lai mani dzemdībās baigi nemocītu ar to kāju, jo daudzas saka, ka kājas vispār baigi palīdzot, tā kā atspiesties utt. Nu nezinu... Man 13.10. atkal vizīte, aizvedīšu izrakstu un tad, lai viņa palasa, iepazīstas tuvāk un izsaka savu viedokli.
09.10.2016 15:47 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Man jau 37.nedela,svars +6 kg.Striju pagaidam nav un cerams,ka ari nebus!:-)Jutos lieliski,vederins neskiet parak liels,tacu parejiem gan skiet otradi.:-DGaidu ar nepacietibu dzemdibas!(l)
09.10.2016 17:49 |
 
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Rakstu te, ne grūtnieču diskusijā, jo šoreiz interesē tieši jau esošo mammu viedoklis.
Par autiņbiksītēm - lasu informāciju un nevaru saprast ko pirkt. Zinu, ka katrs dupsis jau ar savu jutību utt, bet tomēr. Man interesē viedokļi par japāņu autiņbiksītēm - moony, merries un goo.n. Vai kāda ir lietojusi/lieto? Izplatītaji dikti slavē. Esot ļoti dabīgas utt. Kādas ir jūsu atsauksmes? (google no dažādām cāļa diskusijām secinu, ka arī mammas it kā slavē.
Vēl domāju par to, cik ilgam laikam aptuveni der new born autiņbiksītes? Ja huggies tām ir mazās pakas pieejamas, tad tām japāņu autiņbiksītēm (0-5kg new born) iepakojumā ir 90 gb. Vai tos var paspēt izlietot? Laikam jau muļķīgs jautājums, bet mani tas tiešām mulsina. Īsti nav skaidrs cik ātri mazais pieņemsies svarā un pāries uzz nākamo izmēru. Tā pat nav jau zināms cik liels un smags bēbis būs. Bet piemēram, ja piedzimst tuvu pie kg, vai varēs pagūt izlietot tos 90 gb? Kā jums šķiet un ko saka pieredze? :-)
Un es atvainojos par, varbūt muļķīgiem jautājumiem(s)
09.10.2016 17:50 |
 
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Ahh nu, gribēju ierakstīties bēbju un māmiņu diskusijā, kaut kas samisējās. Bet meitenes gaidīšu arī jūsu komentārus par šo tēmu :-)
09.10.2016 17:51 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Manam bērnam Pampers sensitive New born izmērs derēja līdz gandrīz mēnesim un izlietoju 2 lielās pakas un 2 vidējās pakas.
Biju izlēmusi, ka palikšu pie šiem pašiem, bet draudzene pārliecināja padomāt par pamperu sastāvu un bērna dibenu, tāpēc sākšu izmēģināt kaut ko, kas ir "draudzīgāks" visam.
09.10.2016 20:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)