Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Šādā laikā uz darbu vēl velku grūtnieču džinsas un elastīgu krekliņu + tās pašas žaketes ko iepriekš, tikai vairs nevaru aizpogāt :D
Vasarai nopirku 2 maxi kleitas un vienus maxi svārkus, ir arī vēl krekliņi no iepriekšējās grūtniecības un vieni legingi. Daudz drēbes gan nepērku speciāli, jo pēc tam nebūs kur likt :D
Ā, man 25/26 nedēļa un paliels punčuks jau.
21.05.2015 10:11 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
daydreamer, tie 200g 10.nedēļā nekas nav. Kāpēc iedomājies, ka būs +30? :) Vai pirms tam aktīvi sportoji un "riepiņas" vispār nebija?

Man jau pienācis laiks, kad sabiedriskajā piedāvā apsēsties (protams, TIKAI sievietes un jau gados pietam). :D

Par piena produktiem neiespringstu. Ēdu, cik man gribas, bet speciāli bez varēšanas un gribēšanas nestūķēju.
21.05.2015 10:25 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Es biju sapirkusies newlook.com uz atlaidēm labumus, nu it kā. Bet kaut kas nofeiloja, nauda vēljoprojām kontā 2x rezervēta, newlook atbild, ka no viņu puses pasūtījums netiks izpildīts un nauda 5 darba dienu laikā tiks atgriezta no "rezervēm". Tad nu mana grūtnieces garderobe ir tāda pašķidra :-D tikai 2 bikses, zeķbikses un šorti ir iegādāti speciāli, kā arī pāris tunikkleitas, bet nu noteikti ne vasaras variantam.
Man jau puncis iet pa priekšu. Man ir niķis bez priekšauta virtuvē ņemties, un, protams, ko tad es nosmērēju visātrāk un vienmēr? Punci :D
Esmu iegrimusi adīšanā, taisni vai prieks, ka nākamnedēļ brīvdienas no skolas, varēšu dubultā pievērsties rokdarbiem (l)
21.05.2015 10:44 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
S* pirms grūtniecības es sportoju, bet riepiņa bija tik un tā (t) Nu man vispār ļoti strauji pieaug svars, ja neko nedaru, tas saistīts ar vairogdziedzeri un lēno vielmaiņu. Tāpēc tagad bail, ka rudenī/ziemā, kad grūtniecība ies uz beigu pusi, pa ielām velšos kā milzu pelmenis. Nevaru jau sagaidīt, kad beigsies 1.trimestris, lai varu atsākt kaut kādas sportiskās aktivitātes. Lai arī mērenas, bet vismaz kaut kas.

Vispār mani arī sāk satraukt vasara + apģērbs. Pašlaik esmu iegādājusies vasarai vienu maxi kleitu, vienu izmēru lielāku kā parasti. Bet man bail, ka baigi noraušos un sapirkšos visa kā par daudz :-/ Jo es neciešu vienu apģērbu gabalu (izņēmums ir džinsi un virsdrēbes) valkāt vairāk kā 2 dienas no vietas. Jāsaņemās un jāsavaldās. Laikam kārtīgi jāizrevidē viss skapja saturs un jāsāk "spiest" uz plandošajām blūzēm. Ak sieviete (grūtniece) un viņas pārpasaulīgās problēmas :-D
21.05.2015 11:03 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Man arī ir milzīga problēma, ko lai velku vasarā, kad piedzemdēšu, jo vecajos džinsos un šortos mans lielais dupsis vairs nelien, kaudze ar apspīlētiem topiņiem neizskatīsies labi dēļ vēdera, kurš tik ātri neatgūs formu, kleitas ir ļoti gaišas un negribēsies tādas vilkt dēļ asiņošanas. Un vispār nav nekas tāds, kas būtu piemērots barošanai. (e) Visdrīzāk tā arī staigāšu grūtnieču drēbēs apkārt mājai visu vasaru. :-D
21.05.2015 11:38 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Vispār neredzu iemeslu, ko Jums uztraukties, jo veikalos tagad ir ļoti skaistas, brīvas kleitas, kurās var ielīst arī 9. mēnesī. Es pati sev tādas sapirktos, bet palikušas vien 2, 3 nedēļas, ko staigāt. A vēlāk nevarēs vilkt, jo visām kleitām ir ļoti plānas lencītes un ar platajām barošanas krūštura lencēm tas viss izskatīsies briesmīgi. (e)
21.05.2015 11:42 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Schogetten izskatās, ka tev ir diezgan briesmīgs iespaids par pēcdzemdību periodu :) Nav tik traki - var staigāt arī parastā krūšturī - uz barošanu tikai atbīdīt malā, tā kā skaistas kleitas nav nekāda problēma. Otrkārt tā asiņošana jau nu galīgi nav tik traka - traka ir tikai pirmās dienas - pēc tam pāris nedēļas tas pārvēršas par stiprāku smērēšanos (un visaktīvāk tas notiek tieši barošanas laikā ne starplaikos) un tad jau kā kurai, bet vispār mēneša laikā vidēji beidzas arī smērēšanās. Un par vēderu nesatraucies - nu nopērc kādu platāku blūzi brīvu un neviens i nepamanīs.
21.05.2015 11:54 |
 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
carrrie nedaudz nomierināji. :-) Man tiešām ir briesmīgs priekšstats par pēcdzemdību periodu. Es jau esmu gatava drausmīgai depresijai, mēnešreizēm 2 mēnešu garumā, apģērbu, kurš viss ir nosmērēts ar pienu, bērna negulēšanu ne pa dienu, ne pa nakti. :-D Un es tik lasu forumos, kā māmiņām nav iespējas visas dienas garumā pat aiziet dušā, izķemmēt matus un nevaru saprast kāpēc, jo tīri teorētiski jaundzimušajam lielāko diennakts daļu būtu jāguļ. :-D
21.05.2015 12:03 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Man tiešām ir briesmīgs priekšstats par pēcdzemdību periodu. Es jau esmu gatava drausmīgai depresijai, mēnešreizēm 2 mēnešu garumā, apģērbu, kurš viss ir nosmērēts ar pienu, bērna negulēšanu ne pa dienu, ne pa nakti. Un es tik lasu forumos, kā māmiņām nav iespējas visas dienas garumā pat aiziet dušā, izķemmēt matus un nevaru saprast kāpēc, jo tīri teorētiski jaundzimušajam lielāko diennakts daļu būtu jāguļ


Ak dies!:-D Nu labi, ka tu esi gatava ļaunākajam:-D Tad vismaz tev liksies, ka tev ir paveicies, jo viss ir vismaz uz pusi vieglāk. Nu man bērns arī maz pa dienu gulēja, toties naktī krāca kā mežstrādnieks. Asiņošana tik tiešām bija kā kaitinoša smērēšanās. Piens strūklām netecēja, apģērbs bija sauss, tikai uz barošanu bija nepatīkamāk. Vistrakākais bija hormonu svārstības, saārdītais pakaļgals pirmajās 2 nedēļās un seksa aizliegums mēnesi pēc tam:-D
21.05.2015 12:12 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Schogetten ir divu veidu mammas:

1) tās, kas nečīkst un dara
2) tās, kas to vien dara, kā čikst un nekam citam laika neatliek

Tad nu izvēlies, kura būsi.

Gan dušā var ieiet, gan paēst (ēst var taisīt vakaros, kad ir kas mazo pieskata un nākamajā dienā uzslidīt, vai atkal ņemt līdzi bērnu autokrēslā vai kā nu kuram ienāk prātā - kaut tos pašus salātus var dažā minūtēs uzmeistaros vai biezpienu ar krējumu sajaukt - visu var, ja grib. Dušā gāju vakaros, kad vīrs bija mājās vai liku bērnu autokrēslā un ņēmu līdzi uz vannasistabu. Uz tualeti aiziet arī var - bērnam arī, ja minūti paraudās nu tiešām nekas nenotiks.

Apģērbs arī var būt tīrs - turi uz pleca autiņu, lai piens, kas atnāk ar atraugu nokļūst uz tā nevis tavas muguras :)

Pēcdzemdību depresija nav visām - man apkārt mammas tieši ļoti lielā harmonijā ar sevi un bērniem dzīvo pēc dzemdībām, nevis depresijā ieslīgst. Man pašai arī - nu bija traki pirmie mēneši - it sevišķi, kad dzima otrais dēls, bet pirmais vēl ļoti lielas rūpes prasīja, bet nečīkstot un sevi pareizi noskaņojot visu var.

Vēl - ļauj ar bērnu darboties vīrietim arī - nav jābaidās, ka salauzīs vai ko izdarīs - ja nezina - parādi ko un kā un būs ok :) būs tev gan sev drusku laiks, gan vīrietim ar bērnu.
21.05.2015 12:12 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
carrie vispār mani iedvesmo ar savu attieksmi un ieteikumiem vispār (l) :)

Tagad skatos uz savu māsu, kurai mazajam tagad 20 dienas, un jau ir palikušies tikai 4kg lîdz 60kg, un tad pārējais ir sīkums uz vasaru:) viņai bija liels svara pieaugums. Ar mazo viņa tik forši tiek galā, un man tikai prātā viena doma: kaut man būtu tāpat :)
Jā, no sākuma biksēs vecajās nevar ielīst, bet baaac, 20dienas pgājušas, bet ar katru dienu es redzu, ka paliek slaidāka un slaidāka :) puncis bija anormāls un tgd jau gandrīz savilcies, tam gan vēl vajag laiku.
21.05.2015 12:59 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
Man ir manas super grūtnieču leging bikses. Super! Jūtos viņās tiešām labi. Liekas, ka viņas taisa manas kājas slaidākas un tuvojoties vasarai domāju un šausminos, ka man nāksies tās nobāzt skapī karstuma dēļ. Man ar punci jāstaigā visa vasara tāpēc nāksies izciest to, ka katru dienu nezināšu ko vilkt, lai pati justos skaista un man būtu ērti. :(
21.05.2015 14:04 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
vasarā ar punci baigi labas ir maxi kleitas un svārki (tos var parastos lielāku izmēru zem punča nolocīt) un vieglu krekliņu augšā un aiziet.
21.05.2015 14:17 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Es visu laiku ļoti priecājos, ka aug tikai vēders, bet visas citas ķermeņa aprises paliek tādas kādas ir. Nu izņēmums ir krūtis, bet tas ir cits stāsts..(t)
Tad nu man rit 23. nedēļa un es vienkārši palieku liela. Manas mīļās grūtnieču bikses man palikušas tik ļoti neertas, ka mani dzen izmisumā.. Vienīgais labums, ka lielākās aprises būs vasarā, tādēļ ceru uz siltu vasaru, lai var staigāt garajās kleitās. Šobrīd ir ļoti grūti. :'-((s)
21.05.2015 14:49 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Čau,

Mums viss ļoti labi. Daktere teica, ka bēbis aug atbilstoši un visas analīzes ļoti labas.(l) Miers sirdī.

Meitenes, kāda var mani apskaidrot? Rokos internetā un nesaprotu. Vai tad, ja esmu strādājoša grūtniecības laikā (teorētiski :D), nesaņemšu tos 171 EUR papildus, kas pienākas visiem vecākiem līdz gadam? Tikai aprēķinu no algas??

(t)
21.05.2015 16:10 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Jansone 171 EUR klāt saņem gan strādājošās, gan nestrādājošās līdz bērna 1,5 gadu vecumam.
21.05.2015 17:01 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Pasmējos par pēcdzemdību perioda komentāriem :D bet ea ar tāpat kā Shogetten esmu gatava mēšreizēm 6ned garumā, piena plūdiem utt :D bet varbūt nebūs tik traki.

par gatavošanos bērnam-izrādījās, ka mēs bijām pamanījušies bēbi sataisīt kādas 2ned pirms mūsu medusmēneša. A es dzīvoju neziņā-gan sanāca iedzert, gan rāpties kalnos, gan nirt, gan nenormāli gari lidojumi ar lidmašīnu. Un kad atbraucu atpakaļ un vēl pēc kādas ned.uzzināju, tad daktere aizliedza visas fiziskās aktivitātes līdz 1.trimestra beigām. A biju darījusi tieši visu nevēlmo pirmjam trimestrim(t)
21.05.2015 18:10 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Prieks, ka visām meitenēm viss forši :)

Blank, kādas grūtnieču bikses Tev ir? Man 1 bišku neērtas, otras ideālas, un atšķirība tāda, ka tas audums, kas nāk pār puncim, vienam ir tāda takā gumija iešūta, bet itrām biksēm nav , līdz ar to, vēl tagad 8. mēnesī nespiež punci, neatstāk strīpas. :) abas H&M pirku.

Rīgas meitenes, kur jūs esat noskatījušas vai pirkušas barošanas krūšturus? Gribas ieteikumus, jo iveikalā kvalitāti nevar saprast(t)
21.05.2015 18:23 |
 
Reitings 343
Reģ: 01.09.2012
khkh iesaku tev pameklēt H&M grūtnieču bikses legingu stilā. Tiešām superīgas, patīkams audums, ērtas un vieglas. Tieši savas pirku tur. :-)
21.05.2015 18:29 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Doodoo, paldies, bet es laikam vairs nepirkšu neko no grūtnieču lietām. Man tikai mēnesis, ko staigāt palicis :) bet nagi niez :D, iešu paskatīties, vabūt tiešām iepatiksies.
21.05.2015 18:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)