Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
ShabbyEve, es tik tiešām nevēlējos to visu pieminēt, bet nu kā saprotu tev tomēr sveša skabarga dzīvot traucē daudz vairāk kā savs baļķis... Ko tu man pārmet manas audzināšanas metodes, kad pašai privātajā dzīvē notiek kaut kāds vnk vārdos neaprakstāms murgs?... Uzšaušana pa dupsi izņēmuma kārtā ir tāāāāāds sīkums salīdzinot ar to, ko tavs bērns ikdienā redzu un kādu mācību no tā gūst. Uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt, cik reizes esmu uzšāvusi pa mīksto vietu un nekādu traumu tas bērnam nav radījis. Bet kā ir ar tavu dzīvesveidu?... Bez tam, ja pareizi atceros, ne jau nu tavs nopelns ir tas, ka bērns ir kaut ko iemācījies no n-tās skaidrošanas, jo vīramāte tajā visā piedalījās un piespieda tevi paklausīt viņas "mācīšanas metodei" ar ko tu itkā nemaz nebiji mierā sākotnēji.

Piedod, ka to visu pacēlu un pieminēju, bet mani jau sāk nedaudz tracināt tas, ka tu vienmēr piemini man to kā es audzinu savus bērnus! (Pie tam, piemini kaut ko tik sīkumainu!)
17.02.2016 20:24 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ehh jau kaut kurā diskusijā lasiju par pēršanu un tagad atkal..


ir dazhas temas, kuras sheit vienmer dzivas un pershana ir viena no taam :D

Galvenais, ka atradisies kaadas, kuras atceresies, ka tiehsi Neons savu bernu ieper! Un visu laiku to skandinaas... Nee, es neatbalstu pershanu, bet katrs dara kaa grib...

Par labām manierēm, nu nav runa, ka bērns ir jādresē vai kaut kas baigi no viņa jāpieprasa


Tādēļ jau saka, audzināsim paši nevis bērnus. Bērni ļoti no mums mācās.
17.02.2016 20:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Story, man jau te ir uzlikti divi zīmogi - tikumības policija un bērnu nežēlīgā sitēja. :D Laikam būs jāpierod jau... :-P
17.02.2016 20:28 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
tik tiešām nevēlējos to visu pieminēt, bet nu kā saprotu tev tomēr sveša skabarga dzīvot traucē daudz vairāk kā savs baļķis



Neon, man mana dzīve ir sakārtota un tas ir pats galvenais, tas, ka neesmu apspriedusi to forumā, nenozīmē, ka dzīvoju vienā ritmā. Es audzinu sevi, bijušais vīrs audizna sevi un vīra māte ir pie vietas, tas ka bijušas dažas epizodes,kur vīrene iztrakojās ar gudrībām, nenozīmē, ka tā ir vienmēr. Es bieži saku, ka daru kā vīrene liek, bet daru pa savam, lai miers mājās un viņa var uzgavuilēt cik labi audzina mazbērnu. Viss kārtībā! Mani noteikti nesāpina vai neaizvaino tas, ka saki, ka mana dzīve ir slikta. Laikam, esmu izgājusi cauri daudz kam trakākam, lai mani aizvainotu tavi atgādinājumi par manu šausmīgo dzīvi, kuru esmu pastāstījusi forumā. Bet bērnus pērt nevajag.
17.02.2016 20:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Prieks, ka nedzīvo vienā ritmā un strādā ar savu situāciju. Es tev arī varētu pateikt daudz ko, ko darīt nevajadzētu, bet paliksim labāk pie tā, ka starp tevi un mani katrs labāk zina, ko, kā un kas ir vai nav jādara, lai sasniegtu noteiktus rezultātus.
17.02.2016 20:33 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
waha, es vēl par iepriekšējām lpp iestarpināšu - no RDzn izrakstīja BEZ ņemšanās svarā, 3. dienā, bērnu nekad neesmu modinājusi uz ēšanu, svarā ņēmās labi un ko domājies - 1,3 gadi un joprojām nakti neguļ (l)
Nu naaav jēgas un vajadzības pērties par svešiem bērniem, ar viņu pašu unikālajiem raksturiem, un ko citi vecāki ir darījuši (nerunāju par galējībām)
17.02.2016 20:34 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Neon, par tikumibas policiju vel neko nezinu :D bus vairak jaseko tam ko tu saki :)
17.02.2016 20:35 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Galvenais, ka atradisies kaadas, kuras atceresies, ka tiehsi Neons savu bernu ieper! Un visu laiku to skandinaas... Nee, es neatbalstu pershanu, bet katrs dara kaa grib...


Kā to var visu atrast atcerēties utt... un galvenais ka tāda sajūta rodas ka tas bērns butu nozilinats nevis vinreiz uzsists ar roku pa dupsi!

Tiešām ja katrs cilvēks sāktu ar savām problēmām un mīnusiem tad lidz citu defektiem un problēmām nemaz netiktu.
17.02.2016 20:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Saule22, tici man, var!!! reizem sjauta, ka kads izlasa, pieraksta un iemeerc degunu tavaa netiirajaa traipaa, kad ir iespeeja.... pati nezinu vai esmu to izbaudijusi, bet ir noverots... Piemeram, Neonam visu laiku tiek atgadinats, ka vinja sit!!! savus bernus :-D
17.02.2016 20:41 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Pert un bisku uzshaut galigi nav salidzinami vispar.
Es noteikti negribetu pielietot ne vienu, ne otru, bet pirms neesmu tam izgajusi cauri, nevaru be apsolit, ne citus macit.
17.02.2016 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Laikam vēl viens strīdus jautājumus, bet nu lai iet.. :D

Vai tās mammas, kuras baro/baroja ar krūti, atļāvāties pa reizei kādu vīna glāzi/alus kausu vai ko citu?
17.02.2016 20:44 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Vai tās mammas, kuras baro/baroja ar krūti, atļāvāties pa reizei kādu vīna glāzi/alus kausu vai ko citu?


jaa, bet tad es atslaucu un devu no pudeles. tas bija 2 x.
17.02.2016 20:45 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Lasīju, ka vīna glāzi, vai alu mazliet var iedzert tādā gadījumā, ja zini, ka nebarosi mazo ar to pienu vismaz 6 h. Jo tas pēc tām h iziet no piena. Itkā tā internetā rakstīts, bet šajā gadījumā es nedzeršu neko alkoholisku kamēr barošu mazo ar krūti. Nu ļoti gribās to vīnu iedzert, bet pagaidīšu šo periodu. Tas ir mans viedoklis un domas. Bet nenosodu citas, kas domā un dara savādāk.
17.02.2016 20:49 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Saule22, tici man, var!!! reizem sjauta, ka kads izlasa, pieraksta un iemeerc degunu tavaa netiirajaa traipaa, kad ir iespeeja.... pati nezinu vai esmu to izbaudijusi, bet ir noverots... Piemeram, Neonam visu laiku tiek atgadinats, ka vinja sit!!! savus bernus


Laikam neesmu tik ļoti ieaugusi šajā forumā un man ir arī dzīve realajā pasaulē... :-D tadēļ ari ko katrs teicis vai sliktu darījis neiegaumēju un pec tam kā kaķēnu nemērcu ik pa laikam ar degunu viņa nedarbā! :-D
Bet tas tā!
17.02.2016 20:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vai tās mammas, kuras baro/baroja ar krūti, atļāvāties pa reizei kādu vīna glāzi/alus kausu vai ko citu?

Es neatļāvos, jo vnk neprasījās, bet reiz prasīju pediatrei par šo un viņa atbildēja, ka nekas briesmīgs tas neesot - varu droši barot bērnu kā parasti, tikai, lai rēķinos, ka piena varot būt vairāk un krūtis piepildīsies ātrāk.
17.02.2016 20:52 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Šonedēļ bija māmiņklubā viss par šo tēmu - varu paskatīties atkārtojumu!
17.02.2016 20:56 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Vai tās mammas, kuras baro/baroja ar krūti, atļāvāties pa reizei kādu vīna glāzi/alus kausu vai ko citu?


Nē, neatļaujos. :D Man arī vienalga, ko saka ārsti vai citi gudri vai ne tik gudri cilvēki. :D Man ir sava nostāja šajā jautājumā, nelietoju necik alkoholu ne grūtniecības laikā, ne zīdīšanas laikā. Kad beigšu barot, tad arī dzeršu šampi, vīnu, alu un visu pārējo. :D :) Tas gan nenozīmē, ka pārmestu kādai, kura lieto. Katrs pats gudrs.
17.02.2016 20:59 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es speciāli skatījos pa logu laukā, vai nav pilnmēness. Mammas, jūs ko?! Katra audzina savus bērnus tā, kā uzskata par labāku. Punkts. Mana meita, piemēram, pēc gada dzimšanas dienas izdomāja, ka vairs savā gultā negulēs un guļ starp mani un tēti. Gulēšana savā gultiņā vienā istabā netālu no mums viņai izraisa lielus emocionālus pārdzīvojumus. Un man ir pilnīgi vienalga, ko saka apkārtējie, es savu bērnu nespīdzināšu un šo dzīves posmu ļaušu meitai tā gulēt. Visi izguļamies, seksa man netrūkst, bērns arī laimīgs.
17.02.2016 21:25 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
ūja , ūja .... arī mans bērns raud , bet vēl nav bijusi situācija , kad es nesaprastu kapēc ...

Tāpat ar manējo. Nav uz rokām jāstaipa caurām dienām, mierīgi varu darīt savas lietas, kamēr viņš pēta savas mantas un pārējo, kas apkārt. Arī es uzskatu, ka tā vienkārši dara normāli bērni un tie, kuri čīkst un pīkst caurām dienām un naktīm ir jāved pie ārsta. Varbūt dzemdību trauma.
Radiniece tieši vakar stāstīja gadījumu par pazīstamu sievieti, kurai bērns gadu nebija nevienu nakti gulējis. Izrādās, ka problēma bijusi tajā, ka bērnam galvā kaut kāds ūdens bijis sakrājies un jau kopš dzimšanas tā viņam sāpējusi. Sīkāk nejautāju, bet beigās situāciju atrisināja viena tabletīte. A, tā saka - kolikas, kolikas..pāries!

Anne, es vēl neko neesmu dzērusi. Ir doma, bet tikai tad, ja būšu sakrājusi pilnu piena banku un vismaz dienu varēšu barot no pudeles. Kaut kā baidos un īstenībā nezinu pat vai man gribas. (t) Noskatīšos māmiņklubu un padomāšu.
17.02.2016 21:34 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
26. Februārī, 2015. gadā tika izveidota šī diskusija
Gandrîz gadu, un šī diskusija bija supermierīga, kamēr uzsprāga :D
17.02.2016 21:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!