Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Godīgi teikšu, ka ārsti mani ir nu tik ļoti izbesījuši kopš man ir mazais, iepriekš bija vienalga jo pati versos pie ārsta nu tiiik ļoti reti!
Vai arī man mazajam neīstie arsti pagadījušies.. par pediatru nesudzos tas gan bet pārejie..
17.02.2016 18:05 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Man lika modināt arī, es necēlu. Mazais, ja vēlējās gulēt, tad gulēja. Svarā ņēmās un mājās tikām laicīgi. Mājās arī dodu pēc pieprasījuma krūti. Mēnesis piektdien mazajam būs un šajā laikā mazais sver tūlīt 5 kg. (3740 dzimšanas svars, 3590 izrakstīšanās svars). Pagājušajā ceturtdienā svēra 4800.
Ja grib, lai guļ kaut 5-6 un vairāk h, es neceļu. Ja grib, lai ēd kaut pēc 1h.
17.02.2016 18:07 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Tāpēc visām tām, kuras tik ļoti slavē savu vienīgo supermierīgo bērnu, kurš vēl piedevām ir meitenīte - priecājaties, bet neesat naivas. Tas nav jūsu nopelns! Ja būtu divi vai vairāki bērni, situācija varētu izskatīties pavisam savādāk, jo bērni ir dažādi paši par sevi.


doaaju, ka visa pamataa ir uztvere. Zinu, ka radiniecei mans berns liekas baigi chiikstiigais un rauduliigais, bet man liekas, ka vinja nechikst vispaar :D Nee, nu chiikst, bet es zinu kapeec, varbut tapec nepievershu uzmaniibu, samiljoju, novershu uzmanibu un viss ok. Manam teevam liekas, ka mans berns shausmigi izlaists, man gan taa neliekaas, jo es uz vinjas kaprizem vienkarshi nereageeju un zinu, ka pareejos vinja vienkarshi testee, cik taalu var iet ar savu raudashanu briidi, kad kads kaut ko nelauj. :-D:-D:-D
17.02.2016 18:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Par to modināšanu naktī - mans viedoklis ir, ka tas der tikai tādiem bērniem, kuri ir dzimuši priekšlaicīgi ar krietni nepietiekamu svaru jau pašā pamatā.
Es neredzu nekādu medicīnisku pamatojumu, kāpēc laikā dzimušu zīdaini, ar labu svaru un labām ballēm pēc Abgares skalas, speciāli jāmodina naktī paēst. Visi zīdaiņi zaudē svaru pēc dzemdībām un mediķi labi zina, ka līdz 10% no sākotnējā svara zaudēt ir pavisam normāla parādība, ko īsti nav nepieciešams nekā ietekmēt. Vienīgais iemesls vēl varētu būt bilirubīna daudzums organismā. Tad bērnam vairāk jāēd, lai vairāk nāktos čurāt un kakāt, lai izvadītu šīs vielas no organisma. Taču arī tad, ja ir kritisks līmenis asinīs, manuprāt...
17.02.2016 18:09 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Labi , saule , lai iet , doši varat man tagad visas saklupt par to kāda es bezatbildīga , bet es laicīgi saku, ka nevienu nemudinu, neiedrošinu darīt kā es. :)

sāksim ar to , ka pati pēdējo reizi potējos šķiet pamatskolā , kad visus obligāti veda pie māsiņas uz poti.
Es uzskatu , ka komibētās vakcīnas un ne tikai , tik agrā vecumā grauj bērna imunsistēmu , t.i , bērns nesaslims ar difteriju un ko tur vēl , bet viņam lips klāt visi citi baciļi. Meitu plānoju potēt pirms dārziņa un apstākļu spiesta ne pēc brīvas gribas. ārstam ir mani jāinformē par iespējamajām sekām , bet viņš nevar mēģināt sapotēt manu bērnu pa kluso , pret manu gribu. viņam nav tiesību pāriet uz personīgiem apvainojumiem , jo mans redzējums par bērna veselību nesakrīt ar viņa . nu ja īsumā tad kaut kā tā .... ciest nevaru , kad man mēģina ko uzspiest , arī mani nepotēja šķiet līdz 2-3 gadu vecumam , uzskatu , ka tieši šī iemesla dēļ es ar paaugstinātu temperatūru esmu slimojusi vien 2x savā mūžā un mana meita vēl nevienu.
mājās grīdas nedezinficēju un knupjus arī ( to es fb grupā lasīju un par grīdām nošokējos ). man pietiek ar to , ka ir tīrs neviss sterils .
17.02.2016 18:12 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Man arī kaut kā netraucē tas, ka bērns naktī ceļas. Nu ir jau šad tad pagrūti un nāk tas miegs, bet... Kādreiz pienāks diena, kad bērni izaugs un pametīs mūsu mājas un varu saderēt, ka es gremdēšos saldās atmiņās par mazo kunkulīti, kura dēļ nācās naktīs celties, slaucīt puņķaino degunteli, gulēt stīvai uz vieniem sāniem, kamēr mazais ķermenītis blakus izgāzies kā zvaigznīte mierīgi šņāc un vēl daudz tādu "neērtu" brīžu, kuri patiesībā arī nozīmē "būt par vecākiem".



Oij, ļoti piekrītu šim viedoklim. Pagaidām man ir, ka guļu uz vieniem sāniem un stīva, bet mazulis smuki beidzot aizmidzis čuč, ka negribās pakustēties, lai tik nepamodinātu viņu. (l)
17.02.2016 18:13 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
sunset,

šī jau ir otrā diskusija, kuru pamet.... negribēju Tevi aizvainot, bet es nespēju lasīt šos naivuma pilnos komentārus... :-/:-D
17.02.2016 18:14 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
wee, a tuberkulozes poti ar netaisīji? Vai tikai kombinētās nē?
17.02.2016 18:15 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es uzskatu , ka komibētās vakcīnas un ne tikai , tik agrā vecumā grauj bērna imunsistēmu , t.i , bērns nesaslims ar difteriju un ko tur vēl , bet viņam lips klāt visi citi baciļi. Meitu plānoju potēt pirms dārziņa un apstākļu spiesta ne pēc brīvas gribas. ārstam ir mani jāinformē par iespējamajām sekām , bet viņš nevar mēģināt sapotēt manu bērnu pa kluso , pret manu gribu. viņam nav tiesību pāriet uz personīgiem apvainojumiem , jo mans redzējums par bērna veselību nesakrīt ar viņa . nu ja īsumā tad kaut kā tā .... ciest nevaru , kad man mēģina ko uzspiest , arī mani nepotēja šķiet līdz 2-3 gadu vecumam , uzskatu , ka tieši šī iemesla dēļ es ar paaugstinātu temperatūru esmu slimojusi vien 2x savā mūžā un mana meita vēl nevienu.
mājās grīdas nedezinficēju un knupjus arī ( to es fb grupā lasīju un par grīdām nošokējos ). man pietiek ar to , ka ir tīrs neviss sterils .



Lai iet un mani arī variet norakt, bet es esmu salasījusies visādas lietas un ne tās labākās par kombinētajām vakcīnām, ka arī atteikšos no šīs potes līdz bērna 2 gadu vecumam. Un mana doka piekrīt arī manam viedoklim(viņa pati savu bērnu tajā vecumā tikai sapotēja). Ja būtu iespēja, es vispār šo kombinēto poti nepotētu. Vēlētos atsevišķi potes pret šīm kaitēm, kā tas mums bija agrāk.
17.02.2016 18:17 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Anne Shirley, to taisīja DzN man nebija velmes kašķeties + es neesmu tik ļoti pret tubika poti, mani vairāk mulsina, ka 2 mēnešus vecam bērnam ko potē , pēc kā paaugstināta temperatūra ir norma, bet es uzskatu , ka paaugstināta temperatūra pēc fakta nav norma, tā no rāda , ka organisms pret kaut ko cīnās ....
es pie''lauju ka manis izvētie vārdi varbūt nav medicīniski pareizi , bet ceru , ka domu var saprast
17.02.2016 18:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es kaut kur, savā ziņā piekrītu wee par tām potēm. Es ar tām arī nesteidzos. Nav tā, ka esmu pret potēm vispār, bet kaut kā man nešķiet pievilcīga tā doma, ka bērns jau no 2 mēnešiem ir jāsāk regulāri vest uz potēm. Un tieši pirmajos divos dzīves gados to pošu ir liels daudzums - un tas kaut kā šķiet par traku. Tāpēc es tos intervālus un laikus "stiepju garumā". Pirmo poti dēls saņēma 5 mēnešos, otrās vēl nav bijis un es joprojām nesteidzos. Nāks tuvāk pavasaris, tad arī domāsim un tā tālāk ar visām pārējām.
17.02.2016 18:19 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Skaidrs, tikai tāpat painteresējos, jo mana vecmāmiņa visu mūžu strādājusi tieši ar tuberkulozes pacientiem un bija svētās šausmās, ka kāds izvēles nepotēt pret tuberkulozi, jo ši slimība ir viegli noķerama, sevišķi tāpēc, ka tagad neviens vairs nekontrolē to ārstēšanu. Agrāk esot bijis tā, ka visiem ar tuberkulozi slimajiem bija OBLIGĀTI jāārstējas stacionāri. Pat cietumniekus un bomārus piespiedu kārtā ārstēja.
17.02.2016 18:22 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
ShabbyEve
nu, ko Tu viņai piečakarējies???? Kādēļ cilvēks nevar noskaņoties pozitīvi??

Ja cilvēks nav egoists vai māk pārvarēt egoismu, kas tai bērnu lietā ir TIK TRAKS??
17.02.2016 18:23 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
piparene

ir bijušas daaaudzas diskusijas, kur sunset tik gudri spriedelējusi par mammām, par to, ka bērni raud naktīs utt. Pieredze ar svešiem bērniem, nav pieredze ar savu bērnu 24h x 7 dienas nedēļā. Tā pat par dzemdībām - daudzas viņai ieteica neplānot dzemdības, jo t;as nevar saplānot, bet nē, redziet viņas dzemdības būs kā viņa ir iedomājusies :D Pozitīvisms laba lieta, bet nu.... Viss, lieku viņai mieru. :-D
17.02.2016 18:30 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Mana meita ceļas naktīs 2 reizes (ļoti reti vienu reizi), čīkst bieži vien, jo apnīk uz grīdas dzīvoties (rāpot vēl nemāk, nesanāk) un pa dienu guļ TIKAI tad, kad ejam ārā ar ratiem, tāpēc neko daudz arī es nepaspēju izdarīt dienas laikā. Nu dzīva esmu un man tas viss liekas normāli. :D Normāls bērns.

Kas attiecas uz gultiņas novietojumu, tā ir tieši blakus lielajai gultai. Nespēju iedomāties, ka stāvētu kaut metru tālāk. Man tā ir visērtāk. Pie sevis, lielajā gultā arī neņemu (nu ļoti retu reizi ir izņēmums). Ne pati varētu izgulēties, ne bērns vecāku grozīšanās dēļ.
17.02.2016 18:32 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
tieshi shii iemesla delj - atshkjiriigie viedokli- zinaaju, ka par poteem neko negribu lasiit un zinaat, tas bija vienigais, kam piekritu.
17.02.2016 18:33 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Man ar sunset kaitina (s)

Es celšanu atbalstu sākumā, bet tikai tāpēc, lai sāktu vairoties pieniņš, lai bērns iemācās zīst. Un,protams,ja kādas problēmas.

Man gulta ir blakus,bet ja ko vajag,ir japieceļas,guļus neērti.
Šonakt atstāšu vīru ar lielo puiku,pati gulēšu ar mazo
, galīgi crazy pēdējās dienas!
17.02.2016 19:25 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
man gan liekas , ka jūs bišķiņ šaujat par strīpu , es vienkārši atceros kā man brauca augumā 1majā māmiņu diskusijā :) man taču 1/2 cosmo apzvērēja , ka dzemdēšu patsmit h un mans bēns negulēs vismaz līdz gadam :-D:-D:-D , tagad to atceros smiekli nāk , bet būšu godīga kādas 2x tā diskusija noveda mani gandrīz līdz asarām , ak homoni :-D:-D:-D:-D
17.02.2016 19:32 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Par potēm mums ir pusgads un nav uztaisitas vel visas un tieši domāju vai man jaiespringst uz to vai nē.. tad jau laikam nē! Galvenais ka tuberkulozes pote uztaisīta :-)
Vai tad arsts var apvainot vai piespiedu kārtā uztaisīt poti ja tu atsakies?
Sunset nekaitina, tikai tie komentāri tadi tiešām naivi liekas mazliet.. un pārgudri.. bet tas tā!

Mēs visi esam apaukstējušies pyņķojamies un kakls sāp un klepus.. mazajam ari puņķi un līdz ar to klepus , temperaturas par laimi nav tfu tfu tfu. Mēs šonakt pirmo nakti normali gulējām iepriekšējās trīs naktis cēlos lai dotu kumelīšu tējiņu un nesāju mazo jo viņš dēļ klepus nevareja pagulēt.. nu mums galīgi traki.. bijām arī pie pediatra.. aiii..

Kas jums Robīte, par crazy?
17.02.2016 19:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
wee, bet tu taču saproti, ka pavisam normāli un biežāk parasti dzemdē gana ilgi un bērni neguļ ideāli?... Ok, tev tā nebija un nav, bet tava situācija drīzāk ir laimīgs izņēmums, nevis normāla parādība. Un tās visas grūtības arī nav nekas traks, jo pati saproti - ja visu tver vieglāk un ar pareizo attieksmi, tad tas nav nekas brismīgs vai nepanesams. Tā vnk ir dzīve!
17.02.2016 19:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits