Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Villionota


nomineju tavu komentaaru" Gada komentaars 2016" :D
17.02.2016 15:19 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
:-D
Diskusija atdzīvojas, tas labi!
17.02.2016 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
17.02.2016 15:31 |
 
10 gadi
Reitings 475
Reģ: 31.01.2009
ShabbyEve, kaut ko gribējās pateikt, tikai nezināji, ko tieši? :D Protams, ir psihologi, kas neatbalsta to metodi, tāpat kā ir psihologi, kas runā pret Boulbiju vai Māleri (kas. personīgi, ir manas autoritātes).

Un es arī uzskatu, ka bērni neraud, ja viņus viss apmierina. Cik ātri un veiksmīgi vecāki to iemācās darīt - cits jautājums.
17.02.2016 15:33 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Man patīk šī diskusija :-P


daydreamer, Rdzn teica, ka 2 gadus nevar plānot mazo, mana ginekoloģe 1-1,5gadus, Madonna ar ložmetēju kaut kad teica, ka tas no padomju laikiem tie 2 gadi kā vēdera apkārtmēra mērīšana. Es 3,5 mēn pēc dzemdībām biju uz USG, tur man pateica, ka rētu gandrīz nevar redzēt, ka lieliski sašūta, nav nekādu problēmu. Tad nu mēs ar vīru kaut kad plānojam līdz mazās 2g uztaisīt otru + pagarināt BKA sanāktu. Uz nākotni citi plāni saistībā ar darbu man ir. Tad nu redzēs :)
17.02.2016 15:42 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Esmu sākusi vairāk lāsīt šo diskusiju nekā rakstīt, bet pēdelēja laikā tiešam šī diskusija bija pamirusi... ļoti jauki ka beidzot tā ir atdzīvojusies. :-)
Lika sasmaidīties sunset komentars par to ka viņas bērns pielāgosoes viņai :-D ļoti ceru ka tavas ekspektācijas piepildīsies. Es pirms dzemdībām apgalvoju, ka barošu ar krūti lidz gadam nekādi maisījumi un ka man berns ēdīs kakās un gulēs un es varēšu visu mājās apdarīt un viss būs ideāli jo bērns pielāgosies man! Nu jau man ir pusgadu vecs pierādijums, ka mēs vecāki pielāgojamies bērnam! Un varbūt nepareizi bet es labāk laužu sevi nekā bērnu tagad speciāli modinot vai neļaujot gulēt kad viņam gribās! Cik esmu novērojusi viņam ir savs iekšējas plkst cikos celties cikos gulēt utt un nu jau pusgadu viss ir skaidrs un viss vienā laikā ar minimālām nobidēm un es pielāgojos viņam!
Man bērnam ir sava istaba izremontēta un gatava, bet tur ir viņa skapis ar drēbēm vieta spēlēm uz grīdas jo tur ir paklājs un vel uz paklāja uzklāts pleds un tur mantas, lai gan viņš man pārvuetojas jau pa visu telpu un pārtinamais galds, BET gultiņa kopš dzimšanas ir mūsu istabā, mums pie gultas lai es ar roku varu aizsniegt mazo ja tas nepieciešams (tagad tas ir nepieciešams tikai lai iedotu knupi , jo ēst vairs neceļās naktīs) un es nekādīgi neatradināju viņu neēst naktīs vēl jo vairāk nedot dies ļaujot raudāt! Kad mazais bija gatavs pats sāka gulēt visu nakti! Bet es tiešām nesaprotu kā var tik mazu bērnu likt atsevišķā istabā(nerunāju par Unique gadījumu jo viņa bija ielikuso attēlu kā apmeram izskatās un tur tiešām principā viena istaba) runāju par tiešām atsevišķu istabu, es jūtos drošāk kad mazais ir blakus man tad mana sirds ir mierīga(nezinu mazais varbūt arī neko neteiktu ja ieliktu savā istabā bet nu..)!
Neesmu lasījusi wee komentārus , bet kā te citas atsaucas tad tiešām liekas ka viņai kads brīnumbērns :-D
17.02.2016 15:48 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Tā kā te šodien aktīvāk pļāpā jau esošās māmiņas, tad paprasīšu "sasāpējušu" jautājumu. :D
Cik lielu mazulīti jums prognozēja ap kādu 33. nedēļu, un cik liels beigu beigās piedzima? Der jau arī vēlāku nedēļu prognozes (kaut vai 39. nedēļas USG), ka tik ir ar ko salīdzināt.
17.02.2016 15:52 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ūja , ūja .... arī mans bērns raud , bet vēl nav bijusi situācija , kad es nesaprastu kapēc ... , bet man kā parasti gribas teikt , ka tas ir vecāku attieksmes jautājums ... ja ir kašķis un meita grib izlikt emocijas viņa to var darīt ... es esmu nevarējusi nolikt meitu gulēt kaut kādu iemeslu dēļ , lai pati neuzvilktos , liku gultā un gāju pīpēt , rezultāta man atgriežoties 95% gadījumu meita pati aizmiga jau kad atnācu... Mans bērns palika traki kreņķīgs , kad nevarēja paēst no mana piena, gāju uz veikalu pēc maisījuma 1.5 pudeles un meita gulēja 12h .... lielākajā daļā gadījumu problēmas ir vecākiem ne bērniem , bērns kurš ir paēdis , kuram pietiek vecāku uzmanības un kuram ir pietiekamas fiziskās aktivitātes tāpat vien histērijas netaisa. Bet nu tas ir mans subjektīvais viedoklis , kurš balstīts tikai uz manas pašas pieredzi
17.02.2016 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Tas, ka wee mazule guļ visu nakti, nenozīmē, ka viņa ir brīnumbērns. Mans bērns arī naktīs neceļas.

Topošajām labāk vajadzētu cerēt, ka arī būs brīnumbērni, nevis izsmiet.
17.02.2016 15:55 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Mereda, man katrā USG teica, ka mazais esot lielāks konkrētajām nedēļām. USG 36.nedēļā teica, ka noteikti būs pāri 4kg., bet piedzima 3955. :)
17.02.2016 15:56 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Mereda
Mans USG bija 35.nedēļā un bēbis bija 2700, un teica, ka vairāk par 3700 nebūšot. Piedzima 39.nedēļā 3500.
17.02.2016 16:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu redz izrādās , ka ne man vienīgai guļ visu nakti , ja godīgi man liekas , ka tas ir tapēc, ka es DzN neklausīju un necēlu meitu uz ēšanu , man viņa DzN vispār neraudāja ... es pabaroju ap 24-00 un tad 8:00 no rīta , māsiņai teicu , ka baroju , jo man visu laiku uzsvēra ka vajag barot lai būtu svars. Atbraucot mājās , meita vakarā sacēla tādu brēku , ka es vispār nezināju ko darīt , viss bija vienkārši , kā izrādījās , es izdzēru vakarā ~0.25 pepsi un meitai no tā bija caureja , vēders rūcēja kā traktors ... tā tiešām ir gandrīz vienīgā reize, kad meita naktī kliedza līdz 5 st un tad kad nāca augšējie zobi ...
Manai meitai mājās pratiski nav nekādu stingru ierobežojumu , ārā ir līdzīgi , es uzskatu , ka var darīt visu , kamēr tas neapdraud dzīvību , var arī zemi ēst , ja gribas ....
17.02.2016 16:04 |
 
10 gadi
Reitings 370
Reģ: 21.01.2013
Lasot šo diskusiju es atceros, ka domāju savādāk, kamēr bērns nebija. Kaut vai domāju, ka bērns gulēs atsevišķā istabā jau no 3 mēnešiem un vēl daudzas lietas. Realitātē jau ir savādāk, man bērnam 1.8 ir sava istaba, bet nu ir reizes, kad guļ blakus vecākiem, ir dienas, kad eju uz viņa istabu blakus gulēt. Gan jau izaugs un gulēs arī pats.
Man pašai nepatīk dzīvot pēc režīma, tad arī bērnam nekādus režīmus netaisīju. Kad gribēja, tad gulēja. Un režīms jau viņam pats no sevis izveidojās. No piedzimšanas brīža iet gulēt ap 20 un vēl joprojām iet ap 20, citreiz 21. Man jau deva padomus, lai pavelku vakarā laiku, lai iet vēlāk gulēt, bet man tā likās bērna mocīšana. Ja nāk miegs, tad nāk un viss. Vienīgais izņēmums ir vakarā, ja jūtu, ka ap 19 sāk nākt miegs, tad gan mēģinu paspēlēties un novilkt vismaz pus stundiņu.
17.02.2016 16:13 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Ā nu ja tur tā lieta tad arī man ir brīnumbērns :-D Es vienkārši neesmu sekojusi wee komentāriem lai zinātu tikai ik pa laikam redzu citu atsauksmes :-)
Man bērns jau no 2 mēnešu vecuma apmēram guļ visu nakti un bez iemesla nebļauj, vai nu grib ēst vai gulēt vai ari kads cits diskomforts.. apnika mantiņa, gribas ko interesantāku vai pampi kaksis.. nekas tāds.. nekādu koncertu man nav bijis arī tāpat kā wee bērns no mana piena nepaēda nebija trekns nemaz tāds udeņains un maz.. berns varēja micīties min 20 pat pie krūts ar čīkstēšanu un nu nevarēja laikam dabūt neko.. nu nācās ķerties pie piebarojuma maisījuma veidā! Neuzskatu ka tas ir lielāks ļaunums kā bērns badā un mokās!
Ar zobiem vispār nēesam mocījušies pēkšņi vienā dienā mazais man iekoda tā arī uzzināju ka mazajam nāk zobi! (Bet ok tas kā kuram paveicas)
17.02.2016 16:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu re saulei arī brīnumbērns , arī man nebija trekns piens , gribat pasmieties ? es tikai pēc 1,5 gada uzzināju kādā krāsā ir labs mātes piens ! Man tas bija gandrīz caurspīdīgs un meita varēja karāties stundām ilgi un notievēja tā ka ribas sāka spīdēt cauri , kaut gan piens bija , bet nu kādā jēga no tāda ūdens ?
17.02.2016 16:21 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Mr.Penguin, vedu pie osteopāta, jo ģimenes ārsts konstatēja, ka mazajai plecos un kājiņās ir tonusiņš. Zvanīju fizioterapeitam, man ieteica aizvest pie osteopāta. Tas vēl konstatēja, ka ir ķermeņa asimetrija, ka vēderā viena puse mazajai bijusi saspiesta. Tas tagad jāizlabo. Arī mani pašu pie reizes apskatīja un konstatēja kas par vainu, kāpēc mazais negribēja dzemdībās slīdēt lejā, kā rezultātā tiku pie ķeizara. To arī varot izārstēt, nākotnei. Bet es īsti nesaprotu kā tas iespējams ar tām metodēm :-O

raven, jap, tā man pateica gan uzreiz guļot uz galda pēc ķeizara, kamēr šuva ciet, gan cits ārsts, kad rakstījos ārā no slimnīcas - nākamo bērnu tikai pēc 3 gadiem var plānot. Un tā kā man jau ir 30+ un pirmais bērniņš, tad es satraucos par tiem 3 gadiem. Ja gribēšu otru, ilgāk par 35 vilkt jau nu nevajadzētu.

khkh, paldies par komentāru ;-)
17.02.2016 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
daydreamer skaidrs. Es lasot MK forumu, tur izlasīju, ka dažas māmiņas arī vedušas savus mazos pie osteopata. Tad nu pēc tam goglēju, kas tas osteopāts ir un ko viņš dara. Izlasīju, ka viņi ārstē ar rokām un LV sertificēti osteopāti ir uz rokas pirkstiem saskaitāmi.

Tev ir vēl jāiet pie viņa uz vizītēm? Jo lasīju, ka, lai būtu rezultāti, tad ir jāiet vairākas reizes(ir gadījumi, ka pietiek ar 1 vizīti)
17.02.2016 17:03 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
ShabbyEve, kaut ko gribējās pateikt, tikai nezināji, ko tieši? Protams, ir psihologi, kas neatbalsta to metodi, tāpat kā ir psihologi, kas runā pret Boulbiju vai Māleri (kas. personīgi, ir manas autoritātes).


Nē, es pateicu savu skatījumu par to, ka tu komentē kaut ko, mēģinot būt baigi gudra, bet tajā pašā laikā saki it kā. Plus - autoritātes? Kāds sakars? :D Labi, ka es neesmu tik ļoti dīvaina un neaudzinu bērnu pēc grāmatas un kādas autoritātes :D Bērns ir jājūt, jāizprot.


Autoritātes :D :D :D


ja godīgi man liekas , ka tas ir tapēc, ka es DzN neklausīju un necēlu meitu uz ēšanu , man viņa DzN vispār neraudāja


RDzN liek bērnu modināt?????? Man likās, ka mana vīra māte ir sajukusi prātā vēl no "viņas" laikiem.
17.02.2016 17:20 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Wooow, kamēr es te staigāju savus 10km tikmēr jau pilna diskusija :D Es principā esmu ļoti laimīga, ka meita guļ savā šūpulīti, jo citādi man grūti gulēt ja viņa blakus. Bet tas, ka ērtāk ir ja bērna gultiņa/šūpulis ir blakus gultai, ir pilnīgi skaidrs. Naktī barojot nav pat no gultas jāizkāpj, tikai pārliecos pār malu un paņemu bērnu. Es vispār tikai tagad uzzinu kā ir, kad bērns naktī ceļas augšā, jo no dzimšanas man gulēja viņa 6-7h. Bet nu tā kā tā ir tikai 1x, tad īpaši nepārdzīvoju un ceru, ka pēc laiciņa noregulēsies pati.

Man jau liekas, ka pie jebkura jautājuma bērnkopībā rodas domstarpības..Man, piemēram, vakar nācās vīram skaidri un gaiši pateikt, ka es netaisos klausīties viņa vecmāmiņas padomā un radināt bērnu jau tagad čurāt tikai tad, kad bikses/pampers novilkts. Redz, viņa savus bērnus pieradinājusi jau no 4 mēn čurāt tikai tad, kad dibens pliks. Viņam liekas laba doma, bet es uzskatu, ka tas ir pilnīgs bezpriģels, jo bērns taču nesaprot to savu vajadzību.
17.02.2016 17:22 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
ShabbyEve, man ar lika bērnu modināt, jo svars kritās straujāk un nenāca klāt kā viņiem gribējāas. Mājās pēc 2 tādām naktīm, kad cēlu bērnu, atmetu šo padarīšanu un svars tāpat izlīdzinājās. Nesaprotu vispār kāpēc mums tas bija jādara, jo bērns piedzima liels un nebija jau tā, ka nemaz nenāca svars klāt.
17.02.2016 17:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!