Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Es principā neesmu pret lietotām drēbītēm un mantām, jo mazulis tiešām aug ļoti ātri. Man draudzene atdeva drēbītes, visas labā lietošanas stāvoklī. Pati esmu nopirkusi tikai pāris rāpulīšus un cepurītes ziemai. Mana mamma un vīramāte gan abas safārējušās un ik pa laikam dažādas smukas drēbītes nopērk. Nu lai jau, man nav žēl :D Un bēbim smukas lietiņas. Tie, kas nāca raudzībās arī daudz visādas smukas drēbītes un mantiņas sadāvināja. UN tagad pēc 2 mēnešiem arī nāk tā saprašana kādas drēbes bēbim ērtākas, ko vēl prasītos un tā. Bēbulis ātri aug un nākamie izmēri no 62 mums nav tādos kvantumos kā pirmie tāpēc būs jāpērk.
Arī rati (ar kulbu un sporta daļu) un autobeņķis ir lietoti. Pārpirku no tās pašas draudzenes par 100Eur. Un baigi forši, jo rati ir tādi stabili, ar lielajiem pumpējamiem riteņiem. Nav gan tas svaigākais modelis līdz ar to nedaudz neērta izjaukšana un prasās ieeļot ik pa laikam, bet nu tie jau ir sīkumi.Autobeņķis vienkāršs, bet viņu forši var pagriezt vairāk guļus vai sēdus. Bet nu der tikai līdz 10kg tā kā gan jau pusgadā būs jāpērk jauns. Arī šūpulīti man iedeva lietošanā. Citādi jau būtu pirkusi gultiņu droši vien.
05.01.2016 17:14 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Partinama virsma ir tada miksta no udensnecaurlaidiiga materiala,pa virsu uzklaju autinu,lai patikami mazajam.

Cik interesanti. Es arī tāpat daru. Un arī parasti stāv jau noliktas rezerves drēbītes, pamperi un salvetes, lai nav nekur vēlāk jāskrien. :D
05.01.2016 17:22 |
 
Reitings 467
Reģ: 31.03.2010
Sveikas! Zinu, ka esat rakstijušas, bet varbūt varat vēlreiz uzraxtīt: kuras firmas bërnu ratiñi skaitās okey?!
05.01.2016 17:47 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Es šobrīd skatos ROAN Emma. Cik lasu un pētu forumos, šiem ratiem esot ļoti laba kvalitātes un cenas attiecība :)
05.01.2016 18:03 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mums ir Roan Marita, arī labi. Viegli, ērti, labi riteņi un patīkamas cenas :)
05.01.2016 18:10 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Roan Marita, arī labi. Viegli, ērti, labi riteņi

Tu laikam neesi tos ratus cilājusi? Es vairs nepirktu tos, jo, neskatoties uz to, ka man nebija jānēsā pa trepēm, man pietika ar cilāšanu mašīnā - iekšā/ārā... Brrr. Nākamreiz noteikti pirktu citus - vieglākus.
05.01.2016 18:15 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Māsai ir emmaljunga rati. Manējie salīdzinājumā ar tiem ir daudz vieglāki. Varbūt citi ir vēl vieglāki, par to gan nemācēšu spriest.
05.01.2016 18:19 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Man ir diezgan vienkārši - Milli light.
05.01.2016 18:30 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
mazais33, šeit daudzām topā ir Roan Marita, bet arī to īpašniecēm viedokļi dalās par ratu kvalitāti/cenas atbilstību kvalitātei.
Mums ir Emmaljungas rati. Smagi, lieli, bez rotējošiem riteņiem, klasiski. Man ļoti patīk!Lai arī lieli un smagi, bet mani neapgrūtina ne iziešana pastaigā, ne pārvadāšana mašīnā(ērti noņemas kulba, ērti saliekas rāmis + nav jābaidas, ka no vairākām salikšanas reizēm rati pajuktu). Arī lielveikalos neliekos kā apgrūtinājums citiem. Tās ir lietas par kurām mani biedēja, kad vēl domājām visus par un pret šo ratu iegādei.

Kuri tad būtu tie vieglie, mazie rati, kurus var ērti uznest, piemēram, uz piekto stāvu?!

P.S. Kas ar zippy ratiem? Zinu, ka paziņai bija, bet neesmu jautājusi patika vai nepatika beigās. Pēc skata šķiet tīri ok! Vienīgi man nepatīk tie mazie, rotējošie riteņi priekšā.
05.01.2016 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011


Es noskatīju šos.

Tie lielie, kurus meitenes visu laiku piemin ir loti smagi un aiznjem daudz vietas. Piemēram, ja jābrauc ar autobusu uz citu pilsētu, bagāžniekā aizņem daudz vietas , kā arī visu laiku jācer no kāda sagaidīt palīdzību lai uznes ratus.
Tās kuras dzīvo dzīvoklī, es nesaprotu kā ar viņiem var tikt augšā. Uznest bērnu pirmo un ratus atstāt lejā, un tad skriet pakalj ratiem vai iepirkuma maisiņiem? Jābaidās ka tik kāds pa to laiku nenosper un jāuztraucas ka bērns paliek viens pats augšā.
Iepirkumu grozs zem ratiem gan ir foršs un ietilpīgs, bet ja vinju sakrauj pilnu tad tie rati palik veel smagāki. Vispār loti daudz mīnusu tiem ratiem. Manuprāt viņi nav piemēroti skriet pa Rīgu steigā iepirkties un darīt citas darīšanas.
Vinji tādi kā karaliskie rati, kad kaads vienmēr atved un aizved un pati var blakus tādiem iet augstpapēžu kurpēs vai iet tikai pastaigās , kur zini ka 100% nebūs jāiet augšā , lejā pa trepēm.
Mazā veikalā ar tādiem arī neiebraukt, jāatstāj rati ārpusē.
05.01.2016 18:47 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
https://m.youtube.com/watch?v=_WEXSLTPJ9I
Ja kādai interesē mani ieliktie rati, tad šeit ir video. Meitene runā citā valodā bet var saprast tāpat.
05.01.2016 18:53 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Ļoti daudz pētīju ratus un nonācu pie secinājuma, ja negribi smagus ratus, un gandrīz jebkuri ir smagi rati lai uznestu uz 5 stāvu, tad izvēlies vieglus, un tāpat viņiem ir savi trūkumi, mazi riteņi (neizbrauc sniegus, smiltis), slikta amortizācija, maza kulba un beigu beigās vizuālais neiet pie sirds, tas ir gandrīz kā par Smart mašīnu, es viņu nepirktu un vienalga cik viegli viņu ir noparkot. :-D Lieli rati atkal savi mīnusi smagi, neparocīgi nešanai, ja 5 stāvs un nav lifts, tad tiešām jāmeklē alternatīva, jāatstāj mašīnā vai jānes pa daļām un katru reizi jāspļaudās, bet viņiem savi plusi amortizācija, lieli, silti, sirdij varbūt tīkamāki. Tad nu pašam jādomā.
Savus atradu, nav svarīgi kādi, jo tā bija drauga izvēle, vizuālais tiešām sirdi priecē un zinu ka mazajam tur būs silti, dzīvoju jaunajā mājā, varēšu atstāt pirmajā stāvā, bet nu otrajā stāvā gan jau uznesīšu tāpat, var jau arī kā velosipēdu pa dienu pieķēdēt ja nu kas. Mašīnā necilāšu, jo savas šobrīd nav.
Firmu nav jēga saukt jo to ir tik daudz, populārākie ir tie kuri domjnē ss.lv :-D Roan Marita, Emmaljunga, Zippy, Bugaboo...
05.01.2016 19:03 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Man ir Hesba rati( lietoti gan, jo es netaisos maksat 1600e)- labakie, kadus varu iedomaties. Kvalitativs ramis, man tas ir svarigi, jo katru dienu jaloka un jaliek bagaznieka, iznemama kulbina( ka soma), viegli salokas, bet galvenais- kaaada amortizacija!!!! Manas pastaigu biedrenes pa mezhu kratas, ka koka kastes, kamer es, ka pa makoniem. Ideli rati, bet nu jauni loooooti dargi.
05.01.2016 19:08 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Aaa un domajiet par kulbas lielumu, lai nav ta, ka 4 menesos berns vairs neliek ieksa.
05.01.2016 19:09 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
piparene, man arī dikti patika hesba, bet manējam likās spocīgi. :D Interesē vai tā sporta daļa nepabojājas dēļ tā, ka kulbiņa visu laiku liekas viņai virsū?
sammia_, nu, man emmaljungu ielikt bagāžniekā neprasa ilgāk par pus minūti. Jānes gan nekur ikdienā nav, bet ejot ciemos neredzu neko sarežģītu uzčāpot augšā ar kulbu rokās un nodesot vēl pēc rāmja. Rāmi arī nekur nestiepju, bet vienkārši uzbraucu augšā pa trepēm.
Piekrītu par kulbas lielumu. Manam 3 mēneši un ratos vēl ir okey, bet autosēdeklis, kurš domāts līdz 6 mēnešu vecumam jau kļūst par šauru.
05.01.2016 19:24 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, pirmās drēbes pirku jaunas, bet līdz ar piebarošanu piepirku maisu ar lietotām, nav problēmu. Protams ir izejamās, kuras pērku jaunas, bet krekliņi - sporta varianti pa 0.5 gab un aiziet.

Ratus gan atbalstu tikai TFK, Emmas. Pašai TFK, maksāja pie 800 eur un ir 2 in 1! Vienu laiku domāju, ka nav starpības, bet pusgadu pabraucu, tad bija saķeršanās ar pārdevējiem par siltajiem maisiem uz ziemu, beigās viņi piedāvāja ratus ņemt atpakaļ par pilnu cenu. Aizgāju meklēt vietā - nu bāc, visi tie vieglie poļu ratu tādi mēsli, ja man ar viņiem 10 km katru dienu pa mežu un saknēm jāstaigā, tad lupatas vien būtu no viņiem... Paliku pie saviem un staigāju laimīga, klusi, nostrādāti, stingri savienojumi, maz plastmasu un viegli vadāmi. Noteikti, ja pirktu vēl kādreiz ratus tad tikai TFK vai Emmas, vēl neesmu izmēģinājusi Stokker, bet nu pārejie man liekas tādi pilsētas rati nelielām pastaigām. Tas mans viedoklis, ņemot vērā manas pastaigas un manas prasības!
05.01.2016 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 475
Reģ: 31.01.2009
Man ir Teutonia rati, patīk vairāk kā Emmaljunga (lai gan iepriekš bija tieši EM rati). Teutonia viss šķiet pārdomātāks, vienīgi moskītu tīkls un saulessardziņš nav iebūvēti jumtiņā kā EM (es gan to tāpat reti izmantoju ar pirmo).
05.01.2016 19:45 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
mazais33, konkreetas firmas, kuras nepirkt nosaukt ir visai gruuti, driizaam atradiisies konkreetas suudziibas par konkreeto modeli, viena no visbiezhaakdzirdetajam sudzibam ir ratu izlurksanas. . Driizaak saac apzinaat kaada tev buus prasiibas pret ratiem, kur tu ar tiem staigaas, izmantosi sabiedrisko transportu un/vai mashiinu, vai daudz staigaasi pa veikaliem un kafejniicaam, vai daudz celosi.

Mana pieredze ir taada, ka rati jaapeerk ir divi- vieni tanki pastaigaam un vieglie ratinji kafejniicai, polikliinikai utml. Absoluuti visu vienos ratos nesabaaziisi un ja ir nauda (un vieta kur tureet), tad jeedziigaak ir nopirkt divus ratus meerenaa cenu katergoorijaa nekaa vienus daargus kompormiseejot uz kompaktumu vai amortizaaciju.

Uz piekto saavu eerti nest nebuus nevienus ratus. Taadaa gadijumaa ratus pirktu nedaargus, raami atstaatu lejaa un augshaa nestu tikai kulbu.
05.01.2016 21:41 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Rati bija taa lieta ko viirietis saakumaa nevareeja saprast kapeec es divus nopirku, bet veelaak atzina, ka bija loti eerti.
05.01.2016 21:44 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Varbūt ir kāda, kas būtu ar mieru pārdot savas grūtnieču bikses?
05.01.2016 22:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits