Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
es arī esmu ''par'' pārtinamo virsmu. Es nopirku kumodi, kurai iekšā ir vanniņa un pa virsu liekās pārtinamā virsma.

http://tehnoshop.lv/cam-asia-bianca-c915006-451822.html šāda man ir.
Ļoti ērti priekšm manis.

virtuves izlietnē jau to nedarīšu.
nezinu vai tas ir kas traks, bet es esmu mazgājusi dupsi virtuves izlietnē. Izliete nelieku, bērnu turu rokās
05.01.2016 14:01 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Mums veikalā piedāvāja uz gultiņas likt pārtinamo virsmu. Vienīgi teica, ka uz visām gultiņām nevar..nezinu, pēc kā tur skatās - var vai nevar.

Es domāju, ka pēc platuma skatās, ne visas gultiņas ir vienāda platuma.
Kuskuss ieliktais pārtinamais galdiņš šķiet ļoti ērts (l)
Bez tā nevar...
05.01.2016 14:04 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Uz skapjaugshas vel savus beernus uzlieciet. Beernu driikst paartiit tikai uz virsmas, kur beerns ir droshiibaa un nevar nokrist. Kaa jus pampi nomainiisiet, kad beerns saaks slieties uz celjiem un kaajaas? Tajaa vecumaa vinjam praata nepietiek nenokrist.

Šim nepiekrītu. Tad jau Tu bērnu pārtin uz grīdas?
Pārtinot taču esi bērnam klāt un pārtīšanas beigās tad arī bērnu liek zemē vai gultiņā.
05.01.2016 14:06 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Dāmas, kā jums dzīvesbiedri/vīri samierinās ar visām šīm izmaksām? Nelienu maciņos, vairāk to jautāju tāpēc, ka tikko piedzīvoju kārtējo kašķi par lietām, kas bērnam ir/nav nepieciešamas. Lai arī (paldies Dieviņam) ar naudu šobrīd viss kārtībā, viņš šķietami negrib ne centa tērēt!
Nupat pateica, ka var ņemt lētāko auto sēdeklīti no ss.lv lietotajiem, pat ja krāsa ir ļoti meitenīga (vēl nezinām dzinumu), jo bērnam jau būšot vienalga, kādas krāsas sēdeklītī viņš sēž..

Varbūt šķiet sīkums, bet šādas epizodes ir daudzas. Nopirku bodiju un saņēmu pārmetuma pilnu skatienu, ka bērnam tik daudz drēbju nemaz nevajagot (man šobrīd ir tikai 3 komplektiņi - 1 56.izm, 1 62.izm, 1. 62.-68.izm)... :'-(:'-(:'-(:'-(:'-(

Līdz bērniņam nebiju pamanījusi, ka viņš būtu tāds kapeiku...khm, skaitītājs. (t)
05.01.2016 14:07 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Aij, daudziem tēviem ir žēl, bet es uzskatu, ka uz bērnu nav ko taupīt. Es pati sev varētu ko nenopirkt, bet bērniem man nekā nav žēl.
Maziņajam taču drēbes nepirksi humpalās, un lietots krēsls man nešķiet laba ideja. Tomēr nav pirmā svaiguma, cits bērniņš ir kādreiz novēmis, apčurājis, varbūt pat nē, bet man psiholoģiski nepatīk svešas lietas. Un dārgāku krēsliņu ir jēgas pirkt, jo ilgāk kalpos, turklāt būs ērtāks, ar labāku amortizāciju, drošāks.
Pērc viena bērniņam drēbītes un nelielies ar sapirkto. Tā es darītu.. Uz veikalu atpakaļ jau neliktu nest.
05.01.2016 14:12 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
B.S., man ir vienalga, ja man pārmet. Es pērku to kas man patīk, nevis vienmēr obligāti tikai lētāko. Kaut ko čīksteja, kad ratus pirkām, teica, ka varēja lētakus utt., bet es nopirku tādus, kas man patīk. Nezinu kā ir tavā gadījumā, bet es visu pirku pa savu naudu un tapēc nekādus komentārus ''pa cik nopirki'', ''kāpēc tik dārgi'' vispār nepieņemu un neklausos
05.01.2016 14:16 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Redele, bet nenoliegšu, ka ir mazliet škrobe, ka man viss jāpērk.. Tāda sajūta, ka tad, kad aiziešu dekrētā ar savu mazo pašnodarbinātā naudiņu, man nebūs, kas pabalsta...nav jau teikts, bet pēdējā laika notikumi man parādījuši pilnīgi citu viņa "seju".
05.01.2016 14:16 |
 
Reitings 2078
Reģ: 21.02.2015
Es uzskatu, ka daļēji B.S. dzīvesbiedram ir taisnība. Tik mazi bērni nenovērtēs visus tos dārgumus un stilošanu ar drēbītēm. :-D Tā saku, kad atceros, kā pazīstamā biezā māmiņa beidzot savos 30 pāri gados sagaidīja sīci un tad nu izpaudās uz pilnu klapi! Mazajam pāris mēneši, bet garderobē vairāk drēbju nekā Parisai Hiltonei. :-D Un sīko pārģērba vairākas reizes dienā un ne jau tāpēc, ka būtu netīrs kaut kas, bet vnk izmēģināja dažādus komplektiņus, kā izskatās. Tas nu man liekas par daudz. (t) Tāds kā mātes nepiepildītā sapņa par skaistu lelli iemiesojums. Jābūt saprātīgam tajās lietās- nevajag aiziet galējībās ne uz vienu, ne otru pusi. :-)
05.01.2016 14:19 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Lēnām un pamazām sagatavoju viņu, kas tas nebūs lēts prieks. It īpaši, ja nav no kā dabūt drēbītes u.c. mantas, tas tiešām sanāk dārgi. Vari paskatīties facebook andele mandele kids, tur bieži vien ir labi piedāvājumi :) Visu sākām pirkt ļoti laicīgi, lai vienā piegājienā nav tie lielie tēriņi.
Drēbītes nav vajadzīgas lielos kvantumos, bet tev gan vēl vajadzēs - būs par maz!
05.01.2016 14:20 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Kāpēc viss ir tev jāpērk? Ne jau tu viena bērnu uztaisīji!
05.01.2016 14:21 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tad jau Tu bērnu pārtin uz grīdas?


Pamataa paartinu uz griidas, griida vienmeer buus droshaakaa vieta, protams ja maaja nav piekraameeta ar figvinzinko ko, ko berns aizskarot var uzgazt sev uz galvas. Berna gultinjaa var, bet vai ir erti skraidit uz vannas istabu un atpakal?
Ar pirmo bernu kameer vispaar saaku saprast ko un kaa dariit, paartinu uz diviem kopaa sastumtiem aadas diivaankreesliem. :D
Ja vien ar muguru nav akuutas probleemas, pieliekties jeb pareizaak sakot pietupties uz griidas nav probleema.

Ļoti ērti priekšm manis.

Un loti nedroshi mazulim. Liidz meenesha, varbuut divu meneshu vecumam okei, a ko peec tam dariit?

Vairumu traumu zidainji ieguust vecaaku neuzmaniibas, neapdomiibas deelj un nevis nepareizo autokreslinu deelj.
05.01.2016 14:25 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
unique, es jau ar tādu domu arī pērku lietas tik agri. Uz akcijām, izpārdošanām "ķeru iespēju" un ieatupu naudiņu, tad pēdējā mēnesī neliksies tik daudz to izdevumu. Viņam gan kaut kā šķiet, ka vēl jau nav ko iespringt, laika esot daudz. Gribēšu redzēt, kā viņš pēdējā mēnesī gribēs naudu tērēt :D :D :D

Bordo,
mana nostāja ir, ka bērnam būs "vemjamie bodiji" :D basic stila, maināmi bieži un uz rinķi. Un tad pāris tādi kā "izejamie" vai kad nāks raugos vai tml. Kaut kas smukāks :) Bet daudz jau nevar, jo ātri izaugs, to saprotu.
05.01.2016 14:26 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Draugs man neko, nekad nav pārmetis. Drīzāk viņš ir tas kas uzskata, ka bērnam to labāko vajag. Vienmēr viss tika izpētīts un tad iegādāts. Par cik mēs draugus zinām, tad auto krēsliņš no viņiem mēs pieņemam ar prieku. Ratus pirkšu tikai, kad mazulis dzims, jo bija/ir finansiālas problēmas ( draugs sāka strādāt jaunā darbiņā, tad tagad viss mums nokārtosies) . Tā kā mūsu pirkumi līdz šim ir pārdomāti un nav nekā lieka nopirkts. Ja kaut ko vajadzēs, tad arī pirksim. Pagaidām viss minimālais nepieciešamais bērniņam ir sagādāts. (l) Un īstenībā lielākā daļa no bērnu nepieciešamajām lietām tika pirkts pa manu naudiņu, draugs arī šo to pirka. :)
05.01.2016 14:34 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
Un loti nedroshi mazulim. Liidz meenesha, varbuut divu meneshu vecumam okei, a ko peec tam dariit?


es nesaprotu, kāpec tu pārspīlē?
es parasti neviena priekšā neattaisnojos, bet man pirmaja atviktnē stāv pamperi,krēmi utt., otrajā stāv drēbes, tākā es nemaz neatejot no bērna un visu laiku turot viņu ar roku, izdaru viss kas man ir jādara.
Tālak, esmu pieskatījusi bērnus 1.5 gada vecuma un abiem bērniem arī uz kumodes bija pārtinamā virsma un neviens nekur nenokrita, jo atslēgas vārds šajā gadījumā ir pieskatīt bērnu.
05.01.2016 14:38 |
 
10 gadi
Reitings 1524
Reģ: 29.01.2009
Mums bija sadalīts, kundziņš pērk ratus un autobeņķi, es pērku pārējo, izmaksas sanāca vienādas, katram ap 800 Eur. Jāsaka, ka daudzas lietas bija man nopirktas liekas, bet nu cerams, ka tūlīt noderēs ar otro mazuli.

Es ar "par" pārtinamo virsmu, man gan viņa ir virs kumodes ar sīča drēbēm un pamperiem, lietoju vēl šobrīd, kaut mazajam jau 1.3 gadi. Man ir ērti, un kā jau minēja te iepriekš, puikas laiž savu strūklu tik negaidīti, ka man visi dīvāni būtu apčurāti! :D Tagad ērti saģērbt un pamperu samainīt!


Man arī šupoles ļoti noderēja, novācu tikai nesen, kad svars jau točna netur un mazā pārgalvība man padarīs sirmus matus, bet tā gatavoju ēst, gāju dušā un sākumā baroju mazo!'


Bišķu iesmējos par tiem lietotiem autokrēsliņiem... Tad principā savu otro mazo nav labi vadāt pirmā krēsliņā, jo tas ir lietots un var būt mikroplaisas? :D Kurā mirklī tad skaitās lietots, jo arī pirmais braukā un pēc pirmās reizes tas ir lietots! :D
05.01.2016 14:39 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Nevajag visu uz pēdējo atstāt, būs grūtāk.
Es pa savu naudu pirku visas drēbītes un vibrokrēsliņu. Draugs pirka visu pārējo. Rati - dāvana no maniem vecākiem, gultiņa - dāvana no viņa vecākiem. Uz to mēs daudz ieekonomējām :)
05.01.2016 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 475
Reģ: 31.01.2009
Nejauki tie pārmetumi izklausās. :-( Varbūt viņam kādas problēmas darbā, ka tā saka? Manējais arī dažreiz kļūst tāds uzmanīgāks, kad saku, ka vajag to, to, to un vēl šito, bet neko (vēl :D ) nesaka. Cenšos domāt, ko tiešām vajag labu un kvalitatīvu (un vai vispār vajag). Piemēram, gultiņa mums ir galīgi lēta (ikea), jo es gribēju saskaņot ar vecākās meitas gultas toni un tādu, protams, atrast nevar. Tāpēc krāsoju. Pārtinamais galds arī ir ikea lētucis, bet smuki izskatās. :p Rati un autokrēsliņš, savukārt, ir no dārgāka gala, jo pavisam cita funkcionalitāte. Drēbītes ir gan, gan. Piemēram, kombinezons dārgāks, bodiji lētāki u.tml. :) Tā kaut kā cenšos sabalansēt izdevumus.
05.01.2016 14:42 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
B.S., beerna izmaksas saakumaa var noshokeet pat ja lietas nepeerk daargas, veelaak vecaaki saprot ka tas ir tikai saakums. :D Praatiigi ir vispirms izlasiit par nepiecieshamajam lietam, izfiltret investeejuma lietderiigumu, saprast savu finanshu iespeepajs un izveerteet savas vajadziibas un veelmes. Nedomaju, ka vecaaki kuri mazulim visu sagaadaa second hend variantu vinju mazaak miil vai ka izskeerdiigi teerinji apliecina ruupes un miilestiibu.

Un dārgāku krēsliņu ir jēgas pirkt, jo ilgāk kalpos, turklāt būs ērtāks, ar labāku amortizāciju, drošāks.


Nekalpo ilgaak jo mazulis no taa izaug. :D Paareejais ir mammas iedomas un maarketings. Visi autobenki ir zidainim erti, man nav gadijies dzirdet, ka konkretaja benkii berns nevar paguleet. :D Vieniigais iznemums ir autobenki ar mainaamu muguras sliipumu/gulus poziiciju un arii no taa jeega ir vien tad ja ir plaanos brakt stundu un vairaak.
05.01.2016 14:42 |
 
Reitings 158
Reģ: 22.06.2015
es vispār nesaprotu šito modi, kādam kaut ko pārmest:-/
katrs dara, kā grib un katra mamma atbild par savu bērnu. Katra dara kā ērtāk un dalās ar to šeit, bet te vienmēr atradīsies kāda , kura ir gudrāka par visam un dara visu vispareizak
05.01.2016 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 475
Reģ: 31.01.2009
Nekāda sadalījuma par naudu gan mums nav, esam ģimene. :)
05.01.2016 14:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits