Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Liels paldies par sveicieniem :-)

Dzemdību stāsts līdzīgs kā citām - gandrīz 20 h nomocījos, lai tiktu pie pilna atvērumā. Viss notika ļoti gausi, tāpēc rezultātā neiztika bez ūdeņu pārduršanas, stimulēšanas un dzemdes kakla masāžas (staipīšanas). Pēc 13 h paņēmu EA, jo jau vairs nespēju un viss bija tikai pusē. Sākumā darbojās, visu laiku papildināja, bet uz beigām jau neko vairs nedeva, lai uz spiešanā visu jūtu. Rezultātā pie pilna atvērumā mazā negribēja nākt ārā, kā izrādījās dēļ manas dzemdes anatomijas un nabassaites ap kaklu, un tā kā jau biju nomocījusies, man ieteica ķeizaru.

Galvenais, ka beigas labas :-)
22.12.2015 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 525
Reģ: 29.01.2009
daydreamer,apsveicu ar mazo. Malacis,izturību! Cik berniņš bija liels,ja nav noslēpums?un vēl,mani pārsteidz tas,ka samērā bieži izrādās,ka bērnam ir nabassaite ap kaklu,pārsteidz nevis pats fakts,bet tas,ka sonogrāfijā to ne vuenmēr redz:(
22.12.2015 14:38 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Nabassaites jau savu atrašanos vietu maina ļoti bieži, jo mazais ar viņu arī spēlējas. Tā ka USG vienu dienu viņa var būt, otru dienu var nebūt!
22.12.2015 14:44 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
daydreamer, sveicu! (l)

Nellija, vecmāte, pieņemot dzemdības, ļoti labi zina, ka nabassaite var būt ap kaklu, tāpēc seko līdzi izspiešanai, lai veikli varētu nabassaiti noņemt.
22.12.2015 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Maneejai arii bija nabassaite vienu reizi ap kaklu,un taa it ka veel mezglaa sasieta buutu.Nekur neko neuzraadiija,tachu vecmaate operatiivi vinju nonjeema,pati redzeeju kaa to dara.Taa,ka tagad par to nav ko uztraukties.;-)
22.12.2015 16:48 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Meita piedzima 3,750 kg un 55 cm gara :-)
22.12.2015 18:12 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Sveeeicu visas ar saviem sagaidītajiem brīnumiņiem!!!(l)
Mēs gan pirms svētkiem divas dienas pa slimnīcu dzīvojamies, rīt gan uz mājās beidzot. Mazš saķèrusi tādas iesnas un klepu,ka vienu dienu man vienkārši paelpot nevarēja un no klepus-vēma. Paldies dievam,ka tagad viss labi. :))
Mums arī šodien tāds mazs prieciņš. Uz punci lieku mazo katru dienu,ir reizes,kad pat vairākas x dienā. Un šodien smuki man no punča uz muguras apvēlās, droši,ka neapzināti, bet prieciņš man nu ir baigais,jo tajā brīdī to pat paspēju nofočèt. Tik foršiņi (l)(l) Un arī mums jau labu laiku sācies siekalu kalns, nu tiiiiik daudz siekalojās,ka man visi apkārt runā par zobu nākšanu.. a,es cenšos atkārtot,ka 3mēn vecumā bēbjiem sāk atvērties siekalu kanāls..(s) Nu tà kaut kā. Kā jums,grūtniecēm,iet? Visām jau tik lieli termiņi,kad es vēl savu mazo gaidīju, dažām tikai 7-8ned bija, a,tagad jau kustības jūt un,kas tik vèl ne. :-)(l) Ak,šis skaistais,mierpilnais laiks..
22.12.2015 21:06 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Atvainojos par tik daudzàm kļūdām (t) rakstu no telefona! :-)
22.12.2015 21:08 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
minkalinka, jāpiekrīt, ka liela daļa dzemdējušas un daudzas straujiem soļiem tuvojas trešajam trimestrim vai dzemdībām. Pienācēju pulciņš tāds pieticīgs :)
Domāju, ka pamazām jāpārlasa šī diskusija pa jaunam un jāpieraksta kādas vērtīgākās atziņas vai padomi. Kad sāku lasīt šo diskusiju, tad pat stāvoklī nebiju :D
22.12.2015 21:25 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Sveicieni abām jaunajām māmiņām! (l)

Jansone, manam puikam pēc 2 nedēļām jau 3 mēneši. Visā visumā man ir ļoti paveicies ar bēbuku - mierīgs, smaidīgs,ēdelīgs un guļ visu nakti. Ja kādreiz pamostas, tad tikai 3min pazīž un atkal guļ tālāk. Vēl viņš ir šausmīgi pļāpīgs un ar visiem grib tā komunicēt, ka nenosmieties. Vakari ir tik jautri, jo tad viņam vislielākais pļāpu laiks. Ja kaut ko savā starpā sākam pārrunāt, tad mazais, pieri saraucis, pa visām varītēm cenšas mūs pārbļaut. Smejamies, ka no mammas mantots pļāpīgums, bet no tēta skaļā balss. :D
Izskatās arī, ka drīz varētu sākt velties, jo baigi sparīgi kājas vicina uz vienu pusi.. pietrūkst vēl piekoordinēt rokas.
Arī siekalojas daudz vairāk. Kā kaut ko dabū rokās, tā pa taisno mutē. Šodien savu pasaku lāci aiz bantes pievilka klāt un ķepu fiksi mutē, grabuļi, sega jau pierasts, ka pa muti dzīvojas. Tad, nu, man arī viss siekalās, bet nekas.. lai jau izgaršo pasauli.
Visā visumā es esmu tik laimīga būt par mammu un jūtu, ka vislabākais vēl priekšā.
No kolikām mums laikam būs sanācis izvairīties.
Es pieturos pie domas, ka viņam neko citu bez mana piena nevajag. Nedodu ne tējas, ne ūdeni, ne arī pilienus. Arī vienā rakstā lasīju, ka viss cits maza bērna punčukam ir tikai papildus slodze. Tur bija minēts arī tas, ka pilieni dara vairāk slikta nekā laba, taču nav man pieredzes. Ja kādai palīdz, tad jau līdz galam varbūt arī nav taisnība.
22.12.2015 21:35 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Mereda
Tad varbūt ir vērts jaunajā gadā izveidot jaunu diskusiju, jo dažreiz jaunpienācējiem grūt iejusties, jo daudz kas pa vidu tiek runāts par mazajiem un grūtnieces šajos jautājumos/diskusijās nevar iesaistīties, paliekot otrajā plānā.
22.12.2015 21:44 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Varbūt mums, kuras bērniņus jau sagaidījušas, vajadzētu pārcelties uz māmiņu diskusiju? ;-)
22.12.2015 21:56 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Undiya, it kā varētu pārvākties, bet tikai tur tā viss neaktīvi liekas cik nu esmu ierakstijusies. Un ir novērots ka citas māmiņas ierakstās māmiņu tēma un tad raksta arī šeit jo nevar sagaidīt atbildi. Nu tas tā mans no malas novērojums :-)

Bet vienīgi te tā "mājīgāk" liekas it kā jau no paša sākuma ir būts :-D

Bet nu jā it kā jau vajadzētu lai netraucētu grutniecitem :-)
22.12.2015 22:07 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Nav obligāti, tikai citreiz paslīd grūtnieču jautājumi, uz kuriem nesagaidi atbildes. Un manuprāt māmiņu diskusijā varētu būt līdzīgi, kā šeit - sava laika grūtnieces/māmiņas sarakstās un jaunajiem grūtāk iejusties. Kā arī liekas, ka šobrīd cosmo bēbīšbums ir nometis apgriezienus.
P.S. Tas nav nevienai pārmetums, tas ir tikai mans viedoklis.
22.12.2015 22:08 |
 
Reitings 1234
Reģ: 10.12.2014
Njaaa, man arī tur tā neomulīgi,jo bieži palasu to tèmu un daudzas x esmu redzējusi,ka tur arī neatbild jaunpienācējām..(t) bet nu mēģinā jau var,lai gan te tiešām ir tā mājīgāk
22.12.2015 22:14 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Piekrītu gan šim:
Un manuprāt māmiņu diskusijā varētu būt līdzīgi, kā šeit - sava laika grūtnieces/māmiņas sarakstās un jaunajiem grūtāk iejusties.



Gan arī šim :
esmu redzējusi,ka tur arī neatbild jaunpienācējām..


Pāriet uz citu tēmu tā pat kā mainīt darbu, gan ar laiku iejustos arī tur un iepazītu tur esošās māmiņas :-)
22.12.2015 22:20 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Tā gan ir tiesa, ka te kā mājās. Es vispār cenšos atbildēt arī uz grūtnieču jautājumiem. Neatbildu vai nu tāpēc, ka nezinu ko teikt vai arī kāda cita jau pateikusi to ko būtu teikusi. Ja kāda ir palikusi neziņā, tad jājautā vēlreiz un boldā! :-)
22.12.2015 22:50 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Lasu un priecajos, kaa citam aug mazuli, un smaidigi. Manejais jau tagad ir vesais dzeks. Lieki nesmaida un neplapa. Vienmer visu nopietni nopeta. Nu, bet tas smaids, ko man velta no ritiem ir tiik mils. (l) Un manam jau tuvojas 4 menesi, bet velties kadu reizi ir sanacis no vedera uz muguras, un kadu reiziti pagriezas no muguras uz sanu. Bet nevar saprast vai nejausi vai apzinati.
minkalinka man ari teica, ka gan jau zobi nak, ka taa siekalojas un grauzt grib. Un jaa jau vairak neka nedelu mazais nervozaks palicis,bija paris naktis sliktak guletas, uznak pa dienu tadi brizi, kad nu liekas, ka tik traki mute niez, jo megina sakodit kadu mantinu. Smaganas ir sapampusas, bet nu nekas vairak nenotiek.
22.12.2015 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 4293
Reģ: 03.08.2009
Piekrītu Undiyai un Saulei :)

Btw, man ir interesanti palasīt kā pārējām grūtniecēm :)
22.12.2015 23:01 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
No vienas puses - kas gan labāk atbildēs jaunajai grūtniecei ja ne vecās grūtnieces? :D Ir vienkārši reizes, kad neceļas vairs roka jau 100-to reizi atbildēt, piemēram, kurā mēnesī sākās nelabumi un kad pateikt radiem. Progresējot grūtniecībai, progresē arī intereses tajā sakarā; gribas apspriest aktuālākus jautājumus.
Tādā ziņā bija vērts lasīt visu diskusiju. Epizodes, kas neinteresē, var vienkārši izlaist, bet sanāks uzzināt daudz. Tā pie reizes var arī iepazīt citas lietotājas un sajusties vairāk kā starp zināmiem cilvēkiem.
22.12.2015 23:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits