Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
ai te ir kāda, kas studē/studēja, kad pieteicās bērniņš?


Jā, studēju neklātienē būvniecību. Sesijas ir 3x gadā pa 3 nedēļām, kur tās 3nedēļas katru dienu jāapmeklē lekcijas. Tagad tieši sesija sākās un studēju. Ziemas sesiju izlaidīšu, jo tad tieši mazais tikko piedzimis būs un šaubos, ka vēlme būs apmeklēt lekcijas, bet kas zin. Akadēmisko, ka variantu izslēdzu, jau, kad uzzināju, ka esmu stāvoklī. Viegli nav, bet studēt vēlos un izglītība man ir svarīga. :)
13.10.2015 10:15 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Mr.Penguin, ja man būtu neklātiene, tad droši vien darītu tāpat, ietu un studētu, bet man diemžēl tādas nav, tad nu sanāk katra diena un nezinu vai gribu sevi spīdzināt un iet uz lekcijām ar domu, ka šodien gan jau nedzemdēšu :D

Bet tev veiksmi, lai viss izdodas. Gudras mammas ir foršas (l)
13.10.2015 11:02 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Lollipop♡, jā, man meitene. :-) Nu tās hormonālās ir ar tādiem baltiem galiem, ne? Viņai tādas bija uz pieres pilns, bet pazuda kādu piecu dienu laikā. Tagad ir uz vaigiem citādākas, daktere teica, ka alerģiskās. Un visticamāk, ka no piena produktiem. (t)
13.10.2015 11:11 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
MAnam puikam hormonālās bija tiešām tādi kā pūtītes - gan mazliet sarkanas, gan ar dzelteniem galiņiem, tiešām bija diezgan neglīti... fui!
Bet nu ja daktere saka, ka alerģiskās, tad jau jātic un jāpilda dakteres ieteikumi :-)
13.10.2015 11:16 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Nespēju rimties par to nabassaiti ap kaklu, bet nu... iegooglējot izmeta diskusijas, paldies Dievam, neko sliktu pa daudzām lapām neesmu izlasījusi :-)
Tikai kaut kā jānoskaņo sevi, nevaru nedomāt par to (e):'-(
13.10.2015 12:10 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Gabija, es personīgi sākšu studēt uzreiz pēc bēbja piedzimšanas, visticamākais nākam vai aiznākamnedēļ iešu uz pirmajām maģistra lekcijām, man sanāca neko neizlaist. Uzreiz pēc bakalaura iestājos, bet nu varēju jau fiziski iet no septembra, bet negribēju. Man sākot ar 8.mēneša beigām kursos jau bija grūti nosēdēt 2-3 stundas, lai gan bija pauze, lekcijās nevarētu pilnībā koncentrēties, turklāt man bija bail, ka, nedod dievs, noies ūdeņi lekcijas laikā, vai kas tamlīdzīgs :D Kaut gan vairāk tā bija mana personīgā iegriba-neiet, kamēr nepiedzimst, jo īsti negribas būt ar savu milzīgo vēderu starp jauniešiem. Mēģini, katrai savādāka grūtniecība, es personīgi 9.mēnesī noteikti nebūtu gājusi.
13.10.2015 12:19 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Robīte, nomierinies, saprotu tavas sajūtas, bet viss būs vairāk nekā labi, domā labas domas.(l) Vispār google no vienas puses mēdz palīdzēt, bet, no otras puses, reizēm labāk negoglēt. Mani arī sabiedēja, ka man var piedzimt bēbis ar večuka seju, jo būs pārnēsāts:-D Šausmas, ja es to visu ņemtu galvā, laikam prātā sajuktu.
13.10.2015 12:22 |
 
Reitings 59
Reģ: 06.09.2015
Leldīt,Tu vēl neesi piedzemdējusi bēbiti? :)
13.10.2015 12:25 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
MmangoOo, tu laikam man to adresēji :) Nē, es vēl gaidu. Man jau depresņiks:-D
13.10.2015 12:32 |
 
Reitings 59
Reģ: 06.09.2015
Varu iedomāties CIK ļoti nevari vairs sagaidīt.Kad man bij 2 dienas pirms termiņa,man likās,ka TAS nekad nenotiks,berzu māju,ko tik, nedarīju.A dzemdību dienā izstaigāju kādus 3km,tad ar vīru "bijām tuvi" un šeku reku - uzreiz jau vakarā sāpītes sākās :D
13.10.2015 12:37 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
O, es arī visu, visu to izmēģināju ko vien var no tautas metodēm, man nekas nepalīdz(t) Nu, šodien vizīte, rakstīs nosūtījumu uz ierosināšanu, tā kā šonedēļ jau būs.(l)
13.10.2015 12:56 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Labrīt (l)
Kā visas mammas un topošās jūtas?:)
Es biju
superdusmīga (e) , brīvdienās vīra māte bez prasīšanas iesprauda meitai baranku mutē! Nu wtf!!? Bērns tikai pienu ēd, un viņa bez atļaujas kaut ko citu baro iekšā. Nu nenāk bebim zobi gandrīz 3 mēnešos, vienkārši viņai patīk visu mutē ņemt, un kožļāt, priekš tā viņai ir mantiņas. Nākamajās brīvdienās mēģināšu ar viņu parunāt, cik nu es mierīgi par šo tematu varēšu.

Biju šodien pie ginekoloģes, man viss ir kārtībā, nav nekādu iekaisumu, phuuuu. Bet, asinsanalīzes uzrāda, ka ir, tāpēc uztaisīju šodien vēl vienas, lai paskatītos vai tagad viss ok, ja nē, tad jālaiž pie ģimenes ārsta.
Yasminelli pateica, lai nelietoju, bet izrakstīja bišķi stiprākas, Lyndinette 20, tās būšot piemērotākas. Un ļāva dzert tikai aiznākošajās MR, sanāk vēl jāsagaida MR, tad jāizsargājas kaut kādīgi, un tikai novembrī/decembrī varēšu dzert (t)
13.10.2015 12:59 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Janosne, nespļauj kāpostos!!!! :-D
Vismaz man gan 1majā, gan tagad bija tā, ka es aizeju ar nosūtījumu - izdara visas analīzes, toņus, USG un tad skatās daktere un pieņem lēmumu, tā kā nevar zināt, kā var būt!
Bet ja tev liels laiks, tad jau ar varbūt rosinās!

Es tik saku, kā tas process it kā notiek. Ja nu vienīgi varbūt atšķiras, bet nu dzemdību somas es uzreiz neņēmu točna līdzi!

bet protams, vēlu un ceru, ka satiksieties cik ātri vien var! (l)
13.10.2015 13:01 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Jansone, kas zina, varbūt pirms došanās uz ierosināšanu, bebis pats izspruks :-P
Galvenais nebaidies no tās ierosināšanas kā no bubuļa, nostādi sevi max pozitīvi, ka tas ir vajadzīgs, lai bebim palīdzētu nākt pasaulē :)
Cik atceros, Tu jau esi 41 nedēļa+ dienas, tevi nedzīs no Rdzn. Es nospļāvos, un aizbraucu dienu ātrāk uz Rdzn, kā nosūtījumā rakstīts, un atplestām rokām uzņēma.
Būs labi :-)
13.10.2015 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 984
Reģ: 29.01.2009
Sveikas meitenes!Juutamies mees labi,tik citreiz mazaa taadu kaa vilniiti uztaisa,ka pat saap:-)Nevaru saprast kaa vinja tur kustaas.Saaku jau pamazaam gatavot dzemdiibu somu.

Cik saprotu mums tagad gaidaami 3 beebiishi-Robitei,Jansonei un Anne Shirley??Vai es varbuut kadu meiteni izlaidu?(l)
13.10.2015 13:11 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Es tik saku, kā tas process it kā notiek. Ja nu vienīgi varbūt atšķiras, bet nu dzemdību somas es uzreiz neņēmu točna līdzi!

Ņem labāk līdzi. Es atstāju mašīnā, ko sabijos, ka varbūt mani pasūtīs, bet māsiņas tik apvaicājās, ko es bez koferiem. Ja jau esot atbraukusi, prom
nesūtīšot. Vīrs skrēja pakaļ. Galvenais esi ap 9 no rīta.
13.10.2015 13:12 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Man sodien vispār besis. Vakar daktere teica, ka ferritīns vispār nokrities/beidzies?! tātad dzēru zāles pa tukšo, tagad lika šitās pēdējās nedēļas dzert kaut kādas dārgaka gala tabletes.
Un vispār besī, kā lai ar bebi sarunā, lai nak ātrāk ārā? Doka vakar sastāstija, ka pirmajās reizēs jau tie bērni dzimst ap 41+ nedēļu. Nu galīgi negribu tik ilgi, man jau apnicis :'-(
13.10.2015 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 4295
Reģ: 03.08.2009
Kā īsti ir ar vīra klātbūšanu tajā procesā? Cik saprotu 5.stāvā ir pirmsdzemdību aprūpe, bet nu tā kā man līguma vecmāte, es domāju ar viņu konsultēties, kad kkas sāksies un neskriet uz slimnīcu uzreiz (ja nu tā būs lemts :) ) . Tad sanāk, ka mani uzreiz varētu likt tajā dzemdību istabā ar vīru kopā? Jo ja pareizi sapratu tās pirmsdzemdību palātas gan nav privātas un kādai noteikti varētu nepatikt svešs vīrietis palātā.. Šito visu aizmirsu vecmātei uzprasīt.
13.10.2015 14:56 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Varbūt te konkrēti kāda atbildēs par kādu konkrēto slimnīcu, bet kad man ierosināja, gaidīju ginekoloģijas nodaļā, kad un kas sāksies - viena... Nu kamēr apmeklētāju laiks, tikmēr jau var runāt/nākt vismaz uz priekštelpu.
Kad bija 6cm atvērums, tad veda augšā uz dzemdību nodaļu un tikai tad vīrs nāca... Tā bija.
13.10.2015 15:06 |
 
Reitings 26
Reģ: 10.01.2014
Sveikas meitenes !!! :))
Jansone - jutu tev lidzi , es jau tagad nevaru sagaidit , kad beidzot varēšu dzemdēt un tu tik staigā un staigā!! :-D
Man šonedēļ iet 31. Nedēļa. Pēdējas dienas gruti ir , sap mugura , sap ka es saku dibena sani , bet nu precizak ta ka gurni vai kka ta , nakti gulet neiespejami, iemiegu vien ap kadiem 3 nakti :( mazaa punci tik grozas un spirinas un sajuta , ka vinai tur tiri labi patik ! :-D
Atradu youtube tadu ka serialu Newborn Russia. Man loti patika ka dokumentalais , tapat daudz ko var samacities , redzet ka tas notiek un ta, kads mazais piedzimst un ta mammu laime :) katra serija asarinu nobirdinaju :-D protams nefilme tur starp kajam un tik detalizeti neizrada bet parada daudz. Mans dzivesbiedrs pat ar mani kopa skatijas!
Turu ikshkjus par nakamajam maminam kuram due date tuvojas!! :)
13.10.2015 15:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!