Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 80
Reģ: 14.09.2015
Gabija jā, man arī pumpas tagad ir labākie draugi :D
05.10.2015 11:09 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
turnipy, izskatās, ka mums ir līdzīgas grūtniecības :-D

Ko tu dari tā labā?
05.10.2015 11:11 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
es arī izskatos, kā teenager. Pumpas visur - uz sejas, kakla, muguras un viena pat uz dibena!(s)
05.10.2015 11:11 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
lindsky, tev ir vēl trakāk! Man pagaidām tikai uz sejas, un tās pašās ir mistiskās vietās pa grupiņām sametušās :-D
05.10.2015 11:13 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Gabija man katru dienu 1 jauna pumpa, statistika nemainīga. Bet nu man līdz pretpūtīšu krēms, vismaz nav sarkanas un izlīdzinās.
05.10.2015 11:17 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Pievienojos pumpainajām :D Kā parādījās ap 7./8. nedēļu, tā vēl turas. Nav gan tās balto pūslīšu pumpas, bet vairāk melnie punktiņi. Vienalga nevar tikt vaļā.
Es no sākuma sapriecājos - kā uzzināju, ka esmu stāvoklī, tā protams nekāda alkohola (lai gan jau dažas dienas bija čujs un nedzēru), un sejas āda palika labāka. Bet īss tas prieks bija. Ceru, ka varbūt parādīsies t.s. pregnancy glow.
05.10.2015 11:17 |
 
Reitings 80
Reģ: 14.09.2015
Jā, kakls un mugura arī man nāk komplektā. Ko daru? Neko :D Jo saprotu, ka diži tur neko, laikam, nevar izdarīt - hormoni.
Kopju tā pat, kā pirms tam un ceru, kas tas drīz beigsies.
Man pumpu jautājums ir viens no aktuālākajiem, kas stāv jautājamo jautājumu sarakstā dakterei.

aaaa, meitenes, kā ir ar gulešanu uz vēdera?
Pirms grūtniecības es gulētju tikai uz vedera, tagad cenšos tā nedarīt, bet bieži vien naktī pamostos uz vēdera :-/
05.10.2015 11:17 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Man arī pumpas paliek arvien vairāk, un izskatās, ka tas ir tikai sākums :D

Es īsti neguļu uz vēdera, es varu aizmigt tikai tajā pozā, kur viena kāja ir uz augšu un pati guļu tā kā uz vienas puses, nemāku izskaidrot, bet laikam saucas klinšu kāpēja poza :D

Bet - cik nu ir sanācis pagulēt uz vēdera, man sāp. Jo man vakaros vēders ir sapūties tā, ka izskatās, ka man uz pusi lielāks termiņš. Un no tās pūšanās, es nemaz gribot uz vēdera nepagulētu.
Es te salasījos par to tonusu un tagad vakaros cītīgi pētu vai man nav. Īsti jau laikam nemāku noteikt, bet nu vakaros man kaut kas nav labi ar vēderu. It kā dzeru magni un paliek labāk, bet ne uz ilgu. Tas ir mans lielākais jautājums ārstam!
05.10.2015 11:22 |
 
Reitings 1300
Reģ: 07.10.2012
Man bērnu nav un neplānoju, bet šai diskusijai sekoju līdzi jau labu laiku.
Malači, meitenes, ka tā viena otru atbalstiet! Tik sirsnīgi :) (l)
05.10.2015 11:22 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
es pagaidām guļu kā parasts, kamēr vēdera nav tikmēr neko saspiest vai sliktu izdarīt nevar! Pēc tam jau tāpat uz vēdera nepagulēs. Lai gan vīrs smejas, ka naktīs dažreiz man ir tādas akrobātiskas pozas ka nesaprot kā varu pagulēt tā un esmu sākusi krākt kā jūra.
05.10.2015 11:24 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Man ar bija briesmīga vēdera pūšanās, mocījos, apnika un nopirku Espumisan, padzēru 3 - 4 dienas un vēders vairs nepūtās un vairs tā nav pūties.
Ja puncis ciets paliek es dzeru kefīru, man vienmēr kefīra paka mājās, kefīrs tas ir otrs brīnums :-)
05.10.2015 11:30 |
 
Reitings 80
Reģ: 14.09.2015
Jā, vēdera pūšanās arī man ir :-/ Pēc ēšanas vispār liekās, ka man ir jau kāds piektais mēnesis :D
Būs jāpamēģina kefīrs.
05.10.2015 11:32 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Pirms grūtniecības es gulētju tikai uz vedera, tagad cenšos tā nedarīt, bet bieži vien naktī pamostos uz vēdera

Priecājies, kamēr vari. Tiklīdz puncis sāks parādīties, tad vairs uz vēdera nepagulēsi. Man tā bija lieta, kas gr.laikā pietrūka visvairāk. Dzemdību namā pirmā lieta, ko izdarīju, bija apgulšanās kaifā uz vēdera:-D
05.10.2015 11:32 |
 
Reitings 30
Reģ: 03.01.2014
Vajadzīga pieredze/ viedoklis.
Jautājums par dzemdībām - kā Jūs plānojat dzemdēt, t.i. slēdzot līgumu uar ārstu, vecmāti, ar epidurālo anestēziju, vai varbūt ar ķeizargriezienu? Man ir šausmīgi bail no dzemdībām, salasījos visādus briesmu stāstus. Sākumā biju plānojusi dzemdēt slēdzot līgumu ar vecmāti, un, ja vajadzēs, ņemt epidurālo. Tagad, palasot dažu labu pieredzi (paziņām un draugiem visiem laba pieredze ar dzemdībām, bet internetā salasījos briesmu stāstus), domāju apsvērt iespēju taisīt ķeizargriezienu (pēc pašas vēlēšanās). Ar ārstu vēl šo variantu neapspriedu. Gribētos zināt Jūsu viedokli un attieksmi pret dzemdībām. Kā plānojat dzemdēt Jūs? Un kur? Var būt manas bailes ir pārspīlētas, es nezinu.....
05.10.2015 11:36 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Tiina2, pirmkārt, beidz lasīt šausmu stāstus. Otrkārt, katras dzemdības ir individuālas un atšķirīgas. Treškārt, ķeizargrieziens nav nekāda skabargas izvilkšana, bet gan nopietna operācija. Ceturtkārt, tev par šo visu vajag parunāt ar dakteri. Viņa vislabāk zina tavu grūtniecības norisi un fizisko stāvokli. Nav slikta doma meklēt arī kādu psiholoģisku palīdzību, tajā pašā dzemdību namā tā ir pieejama.
Man arī bail dzemdēt, bet neslēgšu nekādus līgumus, jo tas negarantē saulainas un pūkainas dzemdības.
05.10.2015 11:50 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Yap, man arī vēders ir gāzes kamera. doks teica, ka tas piederas pie lietas un Espumisan var iedzert, ja ļoti traucē, bet vislabāk ļaut visam notikt dabīgi.
Tiina2 Ķeizargrieziens nav nekas labāks par dabīgām dzemdībām, es labāk pamocītos sākumā un tad varētu mierīgi ņemties ar mazuli,nevis uztrauktos par rētu. Pēc ķeizara ir krietni ilgāks atlabšanas ceļš un daudz ierobežojumu pirmajos mēnešos, jo smagāku par bēbi neko celt nedrīkst un ar mazuli ar tā prātīgi. Par sevi vēl nezinu, bet visdrīzāk būs plānots ķeizars kādā 38. nedēļā. Ceru ka ne Stradiņos (slikta pieredze), bet kā doks teiks, tā būs!
05.10.2015 11:55 |
 
Reitings 30
Reģ: 03.01.2014
To es saprotu, ka līgums neko negarantē, bet nu tomēr... kaut kāda garantija... baidos. kādreiz dakterei biju ieminējusies, ka bail no dzemdībām, viņa ar ieteica aiziet pie psihiloga :D bet nu gribas, lai bērns būtu vesels, lai ar vinū viss būtu ok, tāpēc arī aizdomājos par tādu variantu kā ķeizargrieziens - aizej uz plānveidaoperāciju noteiktā laikā un viss ir kārtībā. Bērns nemokās. Varbūt kļūdos, nezinu...
05.10.2015 11:56 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Es arī esmu salasījusies visādus dzemdību stāstus un visādas pataloģijas, riskus un slimības, jo man vienkārši ir zinātkāre, mani tas negatīvi neietekmē. Pagaidām no dzemdībām nav bail nemaz, pieņemu, ka tuvosies tas mirklis tad var atnākt tā šausma, jo man īpaši nepatīk slimnīcas, tāpēc es domāju, ka no sākuma apbraukšu tuvākās un novērtēšu kā ir, lai nav šoks ierodoties, nekad neesmu gulējusi slimnīcā, tikai ciemojoties.
Es neslēgšu līgumus ar dakteriem vai vecmāti, šobrīd neredzu tam vajadzību.
Tiešām, ja ir tik traki bail, tad jāatrod palīdzība un jārunā par šo tēmu.
05.10.2015 11:56 |
 
Reitings 30
Reģ: 03.01.2014
lindsky -> ar Stŗadiņiem slikta pieredze? Es tur arī biju domājusi sākumā slēgt līgumu ar vecmāti.... hmmm.... par dzemdību namu ar daudz kas dzirdēts... Bulduri ir labi, bet ja nu kas notiek, tur nekas uz vietas nav... es nezinu.
05.10.2015 11:57 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Man tieši pirms grūtniecības bija problemātiska āda, ar kuru cīnījos gadiem. Kā grūtniecība, tā vispār 2 pumpas pa 7 mēnešiem tikai bijušas. Super āda palikusi (l)

Uz vēdera es gulēju līdz pat kādai 20.nedēļai. Pašlaik guļu uz sāniem un arī uz muguras. Zinu, ka uz muguras nav pārāk labi, bet man tā ir ērti un nekas pašlaik no tā nesāp. Bieži vien naktī pamostoties pieķeru sevi uz muguras, tad pārveļu sevi uz sāniem.

No dzemdībām man pārāk lielu baiļu nav. Es vispār visu grūtniecību sevi noskaņoju nestresot un nebaidīties. Ja es par katru vilkšanu vai sāpīti baiļotos, diez vai visus 9 mēnešus pie skaidra saprāta paliktu. Zinu, ka process nebūs patīkams, bet kas jādara, jādara, nav jau nekādu izvēļu. Tam jātiek pāri un viss, lai tur vai kas. Pagaidām ir doma ņemt vecmāti, bet tad jau redzēs ko vēl līdz beigām izlemšu. EA apsveru, ja būs traki grūti, varoni netēlošu. Bet es vēl nezinu vai dēļ tetovējuma es maz to varēšu dabūt. Ķeizaru kā izvēli nepieļauju, tikai, ja tā lems ārsts. Un vispār, palasot dažas grāmatas par gaidībām un dzemdībām, tur vairākkārt uzsvērts, ka viss ir mūsu galvās. Ar kādām domām būsim visus šos mēnešus un dzemdību laikā, tā arī viss būs. Stresosim, satrauksimies, ņemsimies par visiem sīkumiem, tad pašas vainīgas. Man jau šķiet, ka šis laiks ir jādzīvo ar domu - es varu, es spēšu un tad arī viss izdosies. Cerams! Var vismaz mēģināt sevi pozitīvi noskaņot, tas ir labākais ko var iesākt. Un, ja nu gadījumā kaut kas būs slikti, tad vismaz sevi var mierināt ar domu, ka es kā topošā māte darīju visu, kas bija manos spēkos, lai būtu bijis labi, jo tomēr ne visu varu ietekmēt.
Tiina2, palasi meiteņu dzemdību reportāžas. Lai vai kā viņām gājis, visas tikušas galā, visas bijušas stipras un varonīgas. Gan jau, ka arī Tu to spēj. Bet, ja tomēr nav pārliecība par savām spējām, tad neklausies citu (arī manā) muldēšanā un izvēlos to, kas ir vislabākais tieši tev, kaut vai maksas ķeizars.
05.10.2015 11:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits