Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Minkalinka, nu tak ieguglē....mātes pasē ir pie katra skrīninga tie saīsinājumi ;-)
http://www.baby2see.com/medical/charts.html vnk pirmais links, ko google izmeta.
02.06.2015 20:00 |
 
Reitings 365
Reģ: 24.09.2012
CelestialWolf, kad Tev termiņš? :-)
02.06.2015 20:11 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Minkalinka, Tev skrīninga laikā nestasta ārste, ko viņa dara? Mana vienmēr padkaidro, ko skatās, ko mēra, uzreiz pasaka, ka tas/tas ir normā, tur/tur viss ok, pastāsta kāpēc to skatās, un man viss ir skaidrs. Sīkāk papīrus nepētu, jo man liekas, ka tad var visu ko izdomāt vairāk nekā vajag :) Pajautā nākamreiz ārstei, lai pastāsta, ko viņa Tev tur dara? Vai dzimumu jau uzzināji? :)
02.06.2015 21:24 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Takā man nav dzīves :-P :D jāpadalās šeit ar kādām bildēm, un ir pāris jautājumi :)
Es jau varu strīpot kalendārā dienas, līdz bebim, un tieši tagad vīram daudz darbu :/
Kāda var ieteikt, kur aizbraukt atpūsties kopā? Nu es jau meklēju kaut ko SPA tipa, ar ūdeni, gribas atslābināties kopā ar vīru, kamēr varam :)

Nopirkām smuku gultu, kuru brīvdienās jau liksim kopā jaunajā mājvietā.

Kur pirkāt kumodi bebim, ja vispār pirkāt, varbūt varat padalīties ar bildi :)

Es šodien 3h ņemos, kārtoju to nelaimīgo dzemdību somu :D , rekur rezultāts:
smuki liku komplektiņus kopā, un bāc, man reāli vajag lielāku koferi, jo pēc dzemdībām lietas man nelien visas iekšā. Domāju salikšu pirmsdzemdību somā, bet māsa saka, ka būs bardaks, un bieži no pirmsdzemdību somas ņem ārā vecmāte kaut ko, jo pati nevari, tad labāk, lai tur nav nekā lieka.. nu nezinu , ņemt moš lielāku koferi, bet es tiešām nemaz ar pusmàju neesmu savākusi līdzi... (t)
02.06.2015 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 755
Reģ: 29.01.2009
Khkh - varbūt vari padalīties, kur pirki gultiņu? :-)
02.06.2015 21:49 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
blank, BabyCity veikalā, rekur links:http://www.4baby.lv/?dir=view&id=52520&page=8 Tas ir tas pats Babycity, viņiem 2 mājaslapas sanāk ir.
02.06.2015 21:51 |
 
Reitings 1233
Reģ: 10.12.2014
khkh, tur jau taa lieta, ka pirmajaa skriiningaa visu smuki izstaastiija un paraadiija, tachu otrajaaa viss bija tik aatri, turklaat cita daktere bija, neko nepateica, neko nepaskaidroja. Draugs arii shokaa, neko televiizooraa arii nesaaprataam, beigaas pateica, ka janaak atkaartoti peec 2ned., jo nevarot redzeet daudz lietas, piemeeram, uriinpuusli. Diivaini. Jutos kaa ar uudeni aplieta, jo tik ljoti gaidiiju otro skriiningu,lai uzzinaatu, kaa mazajam tur klaajas un, kas tad mums iisti buus.. bet nekaa. Shoreiz, uz atkaartoto 2skriiningu nomainiiju dakteri, kurai diezgan labas atsauksmes un straadaa privaatkliinikaa nevis slimniicaa. Ljoti ceru uz labu un pretiimnaakoshu attieksmi kaa arii beidzot uzzinaat, kas par dzimumu :) Ticu, ka ceturtdien to uzzinaashu, tad jau arii padaliishos ar prieciigo zinju! :)
02.06.2015 22:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
minkalinka, pieņemu, ka tā nebija daktera vaina. Vnk mazulis bija sagriezies tā, ka neko lāga redzēt nevarēja. Man bija kaut kas līdzīgs, kad visu apskatīja, bet seju nevarēja normāli saredzēt un izmērīt. Nācās nākt atkārtoti... Tā vnk mēdz notikt.
02.06.2015 22:59 |
 
Reitings 1233
Reģ: 10.12.2014
Neons, var jau buut. Pienjemu, ka tev taisniiba, bet tas, ka man neko nepasaka, nepastaasta- skumji, jo nejau es pati varu saprast,ko, kas noziimee utt. Saprotu,ka vinjaam daudz taas gruutnieces, bet nu pirmajaa reizee, kad naacu pie citas dakteres, taa njeemaas ap mani, kaadas 20min, meegjinaaja pamodinaat mazo ar shokolaadi un kustinaaja veederu kaa rezuultaataa visu vareeja i izmeeriit , i paraadiit. Var jau buut, ka tas taadeelj, ka taa bija taa gjeneetiskaa sonograafija, kas ir diezko svariiga, bet tomeer.. pilniigi cita atdeve un attieksme, jo shii daktere, kas bija otrajaaa reizee, tieshaam nevienu vaardu man nepateica, nepaskaidroja, neparaadija - neko. Tik vien, cik ar savu asistenti runaaja, saucot visus tos cm mazulim, ko vareeja sameeriit. Bet nu, dakteres dazhaadas, to nu gan var just.
02.06.2015 23:06 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Nu skaidrs, izklausās, ka tev arī ir tā, ka usg aparāta ārstei nav un taisa cita, vai es pārpratu tavu rakstīto?
Manējam mazulim arī urīnpūslis bija pilns, nevarēja redzēt dēļ tā nieres un ko tur vēl, neko.. nolika mani gulēt uz sāna uz 10min, un gaidīja, kad mazā pačurās :D bija smieklīgi, vīrs bija tieši bija līdzi. Vēl, mani grozīja uz visām malām, lai visu pārbaudītu un izmērītu, kam
tad tas skrīnings ir domāts, lai 5min pačakarētos, nesanāk, un sūta, lai nāk citu dienu? Stulbi... (t)
02.06.2015 23:22 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Nu, kad ar pirmo bērnu gāju uz otro skrīningu, arī bija tā, ka uzreiz visu nevarēja saredzēt. Tad man lika iet ārā pastaigāt, tikmēr pieņēma nākamo grūtnieci, un pēc tam es gāju iekšā otro reizi.
02.06.2015 23:29 |
 
Reitings 1233
Reģ: 10.12.2014
khkh, tur jau taa lieta.. stuulbums, ka ljoti,ljoti gaidi, tad ieej iekshaa un tev liek naakt peec divaam nedeeljaam, jo esot atnaakusi pa aatru, mazais tur negulj kaa vajadzeetu un nevar neko redzeet. Mana daktere smaidot taaa interesanti iemineejaas- kas tad peec divaam nedeeljaam mainiisies, ja vinjsh gulees taapat, tad atkal liks naakt peec divaam nedeeljaam? Nu murgs.. :D Bet nu es ljaunu neturu, kaa ir taa ir, taadeelj arii iemineejos dakterei, ka gribu nomainiit dakteri, kura man beebi skatiisies atkaartoti. :)
02.06.2015 23:50 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man toreiz nekas nelīdzēja - ne gulēšana uz sāna, ne gurnu grozīšana, ne pastaigāšana. Bērns kā negriezās, tā negriezās... Nu neko - nācu citu reizi. Taču piekrītu, ka attieksme varēja būt laipnāka...
03.06.2015 00:36 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
khkh, paldies (l) es gan neesmu tipiskā sieviete ar mātes instinktu, bet tā USG man tiešām uzjundīja negaidītas emocionālās sajūtas (s)


crazyzuze, nē, vēl nevar pateikt neko droši, ginekoloģe tikai minēja, jo reizēm puikas mēdz būt mazliet lielāki iesākumā, nekā it kā uz to brīdi vajadzētu būt. Bet tas jau tāds viņas personīgās pieredzes minējums, tāpat jau 50:50 iespējamība :-D Rādīju vakar vīram USG bildes, šis jau ķiķināja, ka redzot "puikas mantību", bet nu gan jau, ka sajauca ar nabas saiti vai kādu citu ķermeņa daļu :-D

Par OB viņai tāds uzskats, ka no 2.trimestra jāēd daudz OB, lai mazulim attīstoties to būtu pietiekami daudz, jo kā zināms OB ir šūnu galvenā sastāvdaļa. Bet nu tie 130 g dienā ir daudz, man bez maz vai jāapēd 13 olas vai jāizdzer 5 Piena spēki (t) Nu labi, var jau protams, vēl liesos sierus un biezpienus. Bet nu vienalga daudz. Tad jau vairs vieta dārzeņiem un augļiem nepaliek, tāpēc noteikti, ka tik daudz OB nestūķēšu sevī.

Visādus vitamīnus gan man aizliedza, veselai grūtniecei tādi neesot jālieto :-O
03.06.2015 08:09 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
khkh
Kas ir tas rozā zaķis dzemdību somā?

Nevaru jau sagaidīt, kad varēšu sākt lielo iepirkšanos (l)
03.06.2015 08:16 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Khkh, zeķītes pati adīji? Man ar segu lēni iet, jo būs 1mx1m, pusē esmu (t) protams, būs citas sedziņas, bet pašas uzcakota tomēr cita lieta. Zeķītes un plāna cepurīte+cimdiņi arī plānā. Tā kā man ir teorētiski laiks līdz jūlija beigām, jāsarauj :-P

Es arī nedzeru vitamīnus, nu izņemot magniju.
03.06.2015 08:33 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Daydreamer, tas zaķis, kad atpakojas ir dvielis, kuri var atpakaļ atkal par zaķi sapakot :)

Madonna, jap, es bišķiņ atsvaidzināju mājturības zināšanas, vairāk par 2 pāriem neadīju, jo man ir šausmīga atkarība no tādā lietām, es tev segu pa dienu noadītu, tikai padod šurp :D un, principā, man šitā ir ar daudz ko, ka baigi aizdegos uz visādām lietām :D 8-)
03.06.2015 08:45 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Khkh, man sedziņa mežģīņadījumā :-D:-D kad pabeigšu, parādīšu! Vēl būs jāaptamborē-nekad nav patikusi tamborēšana, bet nu puķītes māku.
Tev gultiņa koka? Cik mēs pa veikaliem blandījāmies, tas materiāls lielākoties kkāds mikslis.
03.06.2015 09:12 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Madonna, es iedomājos jau, cik smuuuuka sedziņa būs sanākusi :)
Tai manai gultai rakstīts, ka ir no dižskābarža, nu es, ja godīgi vēl neesmu attaisījusi kasti vaļā :D
03.06.2015 10:02 |
 
Reitings 10099
Reģ: 19.11.2014
Visādus vitamīnus gan man aizliedza, veselai grūtniecei tādi neesot jālieto

Tas tiesa. Domāju, ka katrai veselai grūtniecei to vajadzētu saprast pašai, nevis nesties uz aptieku pēc jauniem pregnacare vitamīniem.
03.06.2015 11:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits