Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
kā mana mamma teica par mums 4 - bērni ir lielākā vērtība dzīvē. to pašu saka arī vīra vecāki, lai gan viņiem tik 2 bērni..
atceros bērnībā gāja visādi, bet tas ir atkarīgs arī no mums pašām.. kā plānosim, cik ļoti to gibēsim utt. man bija daudz drēbes no māsām, kad māsas strādāja ārzemēs, man sūtīja drēbes, tā teikt palīdzēja vecākiem.. bija savs dārzs un lopi tajā laikā...
man pat šķiet, ka dzīvojot daudzbērnu ģimenē, ja paši vecāki ir aktīvi, tad arī tas bērns kad izaug saprot to vērtību, ka ir savs dārzs, māja.. savi kompoti utt, vismaz tagad, kad esmu pieaugusi arī es pati cenšos visu ko gardu konservēt uz ziemu utt. nevaru teikt, ka bērnībā nebiju laimīga.. biju!
arī man pašai gribētos vismaz 3 bērnus.. tagad gaidu pirmo, redzēs kā iet.. bet ja veselība ļaus, noteikti varu teikt, ka esmu gatava tam visam iet cauri vēl un vēl... abi ar vīru strādājam labos darbos.. izglītības ir.. gan jau kaut kā...
29.03.2017 17:57 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Neons
Pirmskolas vecumā bērniem varbūt vienalga, kas mugurā, bet ne jau pusaudžiem. Mūsdienās bērni jau sākumskolā atpazīst brendus un ja visiem ir Nike, tad arī viņam to vajag. Un tas pats ar viedtālruņiem- ja klasē visiem ir, bērnam ir grūti, ja viņam vienīgajam nav. Bērni ir bērni, viņiem nav personības dziļums ar ko izcelties. Izcelšanās vai būšana līdzvērtīgam ir ļoti materiāla un ticiet man, vienaudži tādu apdalīto bērnu dvēseles skaistumu nesaskatīs.
Nevienu nemācu, nenosou-tikai informēju, ka laiks iet, pasaule mainās un tas kas bija forši mūsu bērnībā ir pilnīgi garām mūsdienu bērniem.
29.03.2017 18:12 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ok, varbūt pusaudžu gados būs savādāk, man vēl īsti pieredzes ar to nav. Tad jau redzēs... Tikai skatoties no malas, es tos kurots pusaudžus brendu drēbēs, ar krutiem telefoniem uncitiem gadžetiem kaut kā neredzu (ārzemēs). Te pat vecāki īsti nevīžo normāli saģērbties, kur nu vēl viņu bērni... Toties, kad šovasar viesojos LV gan biju pārsteigta, cik daudziem sīčiem ir IPhoni, krutas drēbes, tehnika un ļooooti daudziem e-bordi (Kanādā ko tādu esmu tikai veikala plauktā redzējusi, nevis uz ielas)! Nemaz neizskatās, ka Latvijā tik slikti ar naudām... :-P Te ir atšķirība domāšanā. Cilvēkiem, kuriem naudas pietiekoši, necenšas skriet pakaļ krutumam, bet dzīvo, lai būtu ērti un komfortabli. Tiem, kuriem naudas maz, tie par katru varīti cenšas kaut ko apkārtējiem pierādīt.
29.03.2017 18:19 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Godīgi sakot, es arī esmu pamanījusi ka sīkie no skolas nāk, tik daudziem iphone, arī visi brendos, ka jābrīnās par to ko stāsta, ka Latvijā slikti dzīvo. Man viena paziņa kas dikti sūdzējās par savu pusaudzi, ka pieprasa to un šito un ka tikko nopirka jaunu iphone, ka tāpat drīz būs sasists :-D, esot jāpērk, citādi citi apceļot.:-/
29.03.2017 18:38 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Neons, neapvainojies uz Viedo Minku, viņai nesaprast, ka ārzemēs (arī te, Norvēģijā) tādas problēmas nav, jo visiem ir diezgan vienalga, ko citi nēsā. Jau, kad izlasīju - brends nike - nedaudz pasmējos. Patiesībā Norvēģijā pat miljonāri neizceļās ar baigajiem brendiem, ja nu vienīgi kaut kādi blogeri.
...
Ja tā padomā, ja veltīsi laiku saviem bērniem, viņiem pusaudzi vecumā nebūs mezvērtības kompleksu, ko piesegt ar brendu apģērbiem un jaunākajiem gadžetiem ;-)
Cilvēkiem, kuriem naudas pietiekoši, necenšas skriet pakaļ krutumam, bet dzīvo, lai būtu ērti un komfortabli. Tiem, kuriem naudas maz, tie par katru varīti cenšas kaut ko apkārtējiem pierādīt.

Vai ne, dzīvo vienistabas dzīvoklī, bet kredītā ņem jaunāko auto :-D
29.03.2017 18:47 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Man viena paziņa kas dikti sūdzējās par savu pusaudzi, ka pieprasa to un šito un ka tikko nopirka jaunu iphone, ka tāpat drīz būs sasists , esot jāpērk, citādi citi apceļot.

Es laikam nekad nesapratīšu to trakošanu par dai-founiem :-D
29.03.2017 18:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
raven, es jau neapvainojos... Diskutējam vnk. Es to atšķirību materiālās lietās nebiju tiešām agrāk pamanījusi. Sanāca tā, ka nebiju LV apmēram 5 gadus un nu bija ko brīnīties un salīdzināt.
29.03.2017 18:53 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Es domāju, ka nevis apceļ, bet vērtē pēc tā kādas mantas tev ir, jo labākās mantās esi ieaudzis, jo krutāks skaities klasē. Tada vērtību skala jau nav tikai skolā, arī pieaugušas sievietes un vīrieši zīmējas, izrādas, re man ir tas un šitais.
29.03.2017 19:12 |
 
Reitings 14
Reģ: 17.02.2017
Viedā Minka, redzi vīrs nopelna 4000-5000 EUR mēnesī, un dzīvojam bez kredītiem, jo bija iespēja nomaksāt ātrāk māju. Un zini - neiztērējam mēs to visu, ko viņš nopelna - jo nav vajadzības :-) Un par nekādu bagātību es šo summu neuzskatu - tur tomēr tiek darbs ielikts un par skaistām acīm neviens nemaksā. Arguments, ka pat prezidents tik daudz nepelna arī neko nenozīmē - man apkārt ir pietiekami daudz vīriešu, kas strādājot starptautiskos uzņēmumos nopelna tikpat - visi jauni un gudri. Kad bērniem vajadzēs mācībām vai kam - varēsim atbalstīt. 100% es nemaz neplānoju nevienam neko nomaksāt, jo patstāvība arī jāiemācās un bērni jau tagad saprot, ka dārzeņi izaug dārzā un uzsitot knipi nekas nenotiek - ir jāiegulda laiks un darbs.
29.03.2017 19:53 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Ok, ar tādiem brīvajiem līdzekļiem var uzturēt kaut vai 10 :-D Es domāju, ka tā galīgi nav situācija "parastā" Latvijā. Manā ģimenes/paziņu lokā nav neviena ar tik augstiem ienākumiem. Anyway, man šķiet, ka ir maz tik racionālu cilvēku, kas baigi iepriekš domātu, kur atstās bērnus, kad ies uz kino vai dosies ceļojumā. Vienkārši gribas to bērniņu un viss. Bet es piekrītu klaviatūrai, ka ar vairāk bērniem tā menedžēšana kļūst sarežģītāka. Neons, esi teikusi, ka jūs Kanādā esat vieni, bez ģimenes atbalsta. Vai izejat kaut kur divatā ar vīru, kurš pieskata bērnus tikmēr? Mani biedē, ka atkal jutīšos izkritusi no aprites, nekur netikšu - uz koncertiem, kafejnīcu, veikaliem (viena!), jo zīdaini neviens no radu loka nevēlas auklēt. Pirms bērna nezināju, ka tā būs tā lieta, kas man tiešām pietrūks.
29.03.2017 21:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
virdzinija, abi kopā bez bērniem mēs nekur neejam. Vai nu viens, vai otrs pieskata bērnus, kamēr otrs kaut kur iziet, vai arī visi kopā tad kaut kur ejam. Kad bija tikai viens bērns un biju tikko kā atbraukusi uz svešu valsti, es bišku jūdzos nost... Bet tagad jau kaut kā pierasts un pat patīk, ka mēs tā visi turamies kopā un esam viens otram. Vīram gan nekad nav bijušas problēmas palikt ar zīdaini vienam un palaist mani kaut kur...
Vēl viens fakts, ka vīram darba grafiks tāds nenormēts, var nedēļu būt mājās, nedēļu prom. Tad nu kaut kā visam pietiek laika, gan kopā pabût, gan saskumt. Un vēl jau arī jāņem fakts vērā, ka nedzīvojam pilsētas centrā. Klubi, bāri, teātri, kino, kafejnîcas - nav īsti mums aktuāli te. Te vairāk tā kā pikniki, pastaigas dabā, sliditavas, baseini, hokeja spēles, spēļu laukumi kā atvērtie tā slegtie, un tāda veida dzīvesstils aktuālāks...
29.03.2017 21:46 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Mēs arī pa ārzemēm (nu viņš ir vietējais, bet viņa ģimene ir 800km no mums), 1 bērnu būtu kam atstāt, ir draugi šajā pilsētā, bet 2.. nu diez vai. Var jau būt, ka man pēc pirmā bērniņa saslēgsies kaut kādi mātišķie hormoni un man vajadzēs otru, bet šobrīd tomēr racionālais prāts pieslēdzas. Gribas turpināt mierīgu un komfortablu dzīvi daudz maz ierastajā režīmā, respektīvi, gan ceļot, gan braukt uz Latviju ciemos utt. Protams, viens ir kā es esmu tagad izdomājusi un otrs kā būs realitātē :D Bet par to tad varēšu runāt pēc kāda gada.
29.03.2017 22:01 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Klaviatūra, bet Tu jau neesi tik veca lai ar steigu domātu par otru, ja nu tā saku, jo ir draugu lokā sievietes kurām 1 piedzimst 35! Bet ir kuri vienkārši vēlas 2...3 nedomājot par finansiālo aspektu, vienkārši gribas un citiem nav jāgrib.
Es ar otru ne, man gribas atgūt sevi un savu laiku sev, ilgstoši ar nevaru tā, ka visa esmu tikai bērnam, ne aci neaizvērt bez viņas "akcepta", viena ar nekur neesmu bijusi :-D, kad gāju pie manikīres agrāk tik :-D, aukļu mums nav, esmu laikam slinka lai meklētu to īsto, vienīgi kādu kurai ir tāds pats knipucis.
30.03.2017 08:23 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Čau! (l)
Pēc šīs nedēļas nogales pavasaris tik prātā! (l) Cerams,ka laikapstākļi krasi nemainīsies uz sliktu.
Vakar bijām izstādē, nedaudz vīlāmies,jo nekas baigi acīs neiekrita. Apskatījām internetā noskatītās Troll mēbeles un kaut kā neiepatikās. Joprojām esam gultiņas un kumodes meklējumos! :-/ Vismaz par ratiņiem ir skaidrība,šonedēļ vajadzētu jau piegādāt.:-)
Remonts mājās arī rit pilnā sparā. Ļoti darbīgs pavasaris, un nedēļas palido garām! Nespēju noticēt,ka jau 33.!
Kā jums pavasarī iet? :-) Kā ar miegiem? Es pa nakti pagulēt nevaru. Nevaru atslēgt domas un apziņu (tā bija arī pirms grūtniecības),bet uz rīta pusi ieslīgstu tik dziļā miegā,ka noguļu vismaz līdz 11iem. (s) Nez,kā lai pamaina to režīmu...
03.04.2017 13:09 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Es arii slikti gulju, bet arii pirms gruutnieciibas guleeju slikti. :/ Muuziigi neziguleejusies. :D
Itkaa no riita uznaak lielaaks miegs, bet es nevaru guleet vai vaartiities pa gultu, man ir jaaceljas un jaaved beerns uz skolu.
Pa dienu vispaar neesmu radusi guleet, jo ja pagulju, tad juutos veel drausmiigaak- kaa zombijs. :D
.
Man sodien 34n+5d. (l)
Es aatraak gribu ,lai laiks paskrien.. Ir sasodiits gruuti. Mazaa jau liela tur puncii un aktiiva, loooti biezi izspiezas pa dienu, kas rada diskomforta sajuutu. Paijaa un paijaa tad punci, kameer vinja iekaartojas atpakalj dziljaak veederaa.
.
Man rati beidzot ir nopirkti, nu veel auto seedekliitis nav, bet to nopirksim sho piektdien. :-)
03.04.2017 13:18 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
model, bet nu galvenais jau laikam ir spēt izvelties no gultas, un tad jau diena var sākties! :-D Kopš nestrādāju,nevaru rast sevī motivāciju un turpinu gulšņāt! :-D Aj,laikam jābauda,kamēr vēl var. Tik cerams pēc tam nebūs ļoti grūti!
Man mazā arī reizēm izspiežas tā,ka nevar saprast,kas tie par trikiem tur vēderā. Šad tad vakaros viena vēdera puse pilnīgi plakana,bet otra divtik izspiežas! :-D
Vakar piedzima mūsu draudzene! :-) Būs jābrauc kaut kad raudzībās. Un žēl,ka tagad vienai sportot būs jāiet :-D
03.04.2017 15:39 |
 
Reitings 24
Reģ: 25.10.2016
sveikas!
pievienojos grūtniecēm :) esmu 10.nedēļā, un varbūt te ir vēl kāda māmiņa ar tādu mazu laiciņu? :)
dāmas..kas jau pieredzējušas..tā ka man šī ir pirmā grūtniecība.. 8.ned. dzirdēju sirsniņu. nākamā vizīte tikai uz 1.skrīningu. esmu mazliet satraukusies..jo brīvdienās sāku justies labāk( ar to domāts, ka vēders mazāk pūtās, un arī krūtis mazāk jūtīgas, vai vajadzētu uztraukties? lai gan atkal pēdējos divus rītus no rīta visu kuņģa saturu izsūtiju laukā, ņemot vērā, ka pirmstam tajā pašā 8.n ed. tikai vienu reizi vēmu, jo nepaēdu. viss jauns...tad nezinu kas un kā
04.04.2017 11:29 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
laa4ukinjsh, uztraukties noteikti nevajag, tas ir normāli, ka dažas dienas jutīsies labāk, bet citās būs vairāk nelabi. Visdrīzāk organisms sāk aprast ar jauno situāciju un Tu jūties labāk, jo daudzām grūtniecēm lielie nelabumi pāriet pēc pirmajiem 3 mēnešiem, kas Tev jau ir pavisam tuvu :-)
04.04.2017 12:09 |
 
Reitings 12
Reģ: 04.10.2013
Sveikas!
Es arī varu beidzot pievienoties grūtniecēm. Esmu 11. nedēļā iesoļojusi, jūtos laimīga un priecīga, kā arī mazais uztraukums pirmā grūtniecība, bet zinu ka viss būs labi. :) Sava bērna sirsniņu dzirdēju 6. nedēļā, bija patīkams brīdis un daudz jaunas emocijas mums ar draugu. :) Rīta nelabumi mani moka, bet kaut kā esmu pieradusi, bet liela cerība ka tas viss beigsies un beidzot jutīšos kā cilvēks. :D
04.04.2017 12:24 |
 
Reitings 113
Reģ: 02.08.2013
Meitenes vai kādai ir bijis ka otrajā sonogrāfijā pasaka ka vēderā pamaz vietas,tāpec mazais nevarēja tā pagriesties lai redzetu dzimumu..Vienā vēdera pusē galva,otrā pusē kājiņas(t)
04.04.2017 12:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits