Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Chau meitenes! Kaa Jums sokas? :)
.
Draugs jau briivdienaas saskruuveeja gultinju bebiitei. :D Zinu, ka agri, bet nu ko. :D
Deelinjs prieciigs paliidzeeja skruuvet gultu kopaa un nelika mieru kameer arii nesaklaaju to gultinju ar visaam mantinjaam un tt.
Vinjs katru riitu pamostas, uzreiz ker manu mobilo un paarbauda manaa gruutniecu aplikaacijaa , cik dienas palikusas liidz maasinja naaks pasaulee. Nju taads miiluminjs.(l)
.
Ahh, nedeeljas beigaas arii beidzot tiksu pie visaam ratinju daljaam. :D Lol
.
Juus kravaajat jau somas uz slimniicu..?
Es esmu pusi jau salikusi, bebiites somaa truukst tik pamperi un vatiites. Pashai tik veel taa soma patuksa.. jaanopeerk veel shis tas.(t)
27.03.2017 13:50 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Čau! tieši šodien domāju, ka liels klusums mums šeit iestājies..
es šodien biju uz glikozes slodzes testu, nav nemaz tik traks :) Laiks ātri pagāja :) nekas tik riebīgs nešķita, kā bija dzirdēts.
praktiski viss jau mazajai būs sagādāts, biju nopirkt audumus gultas veļām, vīra mamma šodien nodarbojas ar šūšanu... man ir milzīgs prieks, ka viss jau iet uz to, ka drīz satikšu mazo punča iemītnieci :) Ar vīru esam sākuši iet garās pastaigās.. vidēji dienā nooej vismaz 2km. Sestdien sanāca pat 6km. lēnu garu, arī pašsajūta uzreiz labāka pašai..
atliek vien sapirkt higiēnas lietas pašai un mazajai.
kādus pamperus plānojat izmantot? un kādas firmas dušas želeju, eļļiņu utt?
27.03.2017 14:07 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Te tieshaam riktiigs klusums.. :-/
.
Man jau liidz skolai ar beernu jaaiet 1 km.. Tad atkal velkos atpakalj un tad atkal uz skolu iznjemt deelu un atkal maajas. :D Sanaak visi 4km, kur nu veel ja eju uz centru vai pie aarsta. (t)
Briivdienaas ja feins laiks ejam veel garakaas pastaigaas.
Piemeeram, vakar nogaajos un arii pie upes seedeeju uz betona pakaapiena 1h, nu moins, man sodien dibens taa saap, pat diivaans liekas ciets. :D
Vakar naacaas vanna pazvilneet,lai mugura ar paarstaatu saapeet. Vispaar neesmu vannas cieniitaaja, jo man muuziigi paliek slikti ar sirdi, kaut uudeni neleju nemaz tik karstu. :/
.
Pamperus pirksim firmas Pampers, nekaadas ellinjas nepirksu..vismaz pagaidaam. Pie uudens mazgaajoties varbuut pieliesu kaadu Johnsons baby liidzekliiti.. :/
27.03.2017 15:56 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Vispaar man ir bailes atkal no dzemdiibaam.. Bailes ,ka var noiet ,kas greizi.. Bet maajaas tak gaidiis muus deelinjs, gribees muus redzeet sveikas un veselas. :'-((t)
Saak piebesiit shiis manas tizlaas domas. (e)
27.03.2017 16:00 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Model, centies domāt labas domas! Man šodien nedaudz uzsita dusmu māsas.. kāpēc neņemot ķeizaru utt... mēs visas esam tik krasi atšķirīgas gan dzīvesveidā, gan kā uztveram visas lietas.. cenšos neņemt galvā un neklausīties tajā visā...
Mēs esam stipras un mums viss izdosies!
27.03.2017 16:41 |
 
Reitings 70
Reģ: 14.12.2010
Sveikas meitenes:-) šī tēma galīgi noklususi.Pirms kāda gada cītīgi lasīju šo doskusiju,kaut nebiju grūtniece un domāju cik forši būs parunāt,kad beidzot pati gaidīšu mazulīti.Man ir pats pats sākumiņš.Varbūt te meitenes sasparosies un tēma atkal būs aktuāla (t)
28.03.2017 08:41 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka tik es , supatrupa un keita13 te vairaak uztur bezteeminju. :-D:-D
elenas
Apsveicu! (l)
Kuraa nedeeljinjaa esi? :-)
Un Tu raksti te pati biezaak un meitenes arii tad ienaaks biezaak un atbildees. Jo ja neviens teemu nepacelj augsaa, tad arii klusums. :-/
.
supatrupa
Tev maasas iesaka taisiit keizaru? :-O
28.03.2017 11:30 |
 
Reitings 14
Reģ: 17.02.2017
elenas apsveicu :-)
man šobrīd 12 nedēļas, bet nav gan pirmā grūtniecība (l) gaidu savu ceturto (l)
28.03.2017 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
meitenes, apsveicu! :) Man arī ir sajūta, ka tikai vakar viss sākās :D nu jau iet 34. nedēļa un maija sākums strauji tuvojas...
model - jā.. man kopumā ir trīs māsas, no kurām viena dzemdēja pati.. tā neko, bet pārējās divas tik uzstājīgas.. ka jāslēdz līgums utt utt... es negribu ķeizaru, to pietaupīšu tikai ekstra gadījumam, ja nu gadījumā kaut kas neies kā vajag un nāksies taisīt, bet tā es gribu pati...
vakar sēdēju dzemdību namā, jaunās māmiņas staigāja ar saviem mazulīšiem, gāja bez problēmām .. man vakar bija nedaudz pārdomas, ka ja ir ķeizars, diez vai tā droši maz ies pirmās dienas.. kam tās mokas es nesaprotu...
28.03.2017 12:17 |
 
Reitings 8
Reģ: 27.03.2017
Pievienojos meitenēm kuras savus mazuļus gaida maija sākumā. Visu laiku bija tāds lielais miers, bet jo tā diena tuvāk nāk, jo vairāk jautājumu... :-| Bet zinu, ka viss būs kārtībā (l)
Meitenes, kā Jums sokas ar pūriņa gādāšanu mazulim? Pati lieku cerības uz "Bērnu pasauli 2017" izstādi šajās brīvdienās, lai varu iegādāties pēdējās nepieciešamās lietiņas. :)
28.03.2017 16:19 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Man iet 39.nedēļa, sēžu un gaidu jau :)
Par tiem ķeizariem, nu tā tomēr ir operācija, brīvprātīgi ne par ko neizvēlētos. Pirmkārt, nevar zināt, kāda būs atkopšanās, otrkārt, ja ir iespēja, ka gribēsies otro bērniņu, tad arī tur jāskatās kā rētai iet un tā.
28.03.2017 17:14 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
O, beidzot šeit dzīvība parādījusies!:-P
Man rīt 35 nedēļas, sāksies 36.! Arī jau domās esmu dzemdībās. Un, tāpat kā Model, domas visādas pa galvu šaudās, bet nedrīkst! Arī man mājās mīļais dēliņš, kurš gaida māsiņu (l) Dzemdību somu esmu jau sakrāmējusi, nezinu kā dabūšu ciet (t) vēl tik jānopērk mazajai dušas želeju, man ieteica Bubcen firmas, kā arī pašai kāda eco dušas želeja, bez liekiem aromātiem. Gultiņa jau 3 nedēļas kā saskrūvēta, dēls nevarēja sagaidīt un abi ar tēti salika (l) Atliks tik uzklāt paladziņu un sedziņu. Esmu nopirkusi arī vidējo pamperu paku jaundzimušajiem, tieši Pampers firmas, jo arī ieteica. Ā, un vēl laikam jānopērk krūštura ieliktņus un tos uzgaļus krūtīm, kad pirmajās dienās sāpēs.
28.03.2017 18:56 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Un sveiciens jaunpienācējām!! Labprāt palasīšu kā jums iet un, varbūt kādreiz, varēs kādu padomu ar dot :)
28.03.2017 18:58 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Keita13 - Iesaku somai uzreiz nopirkt arī multimam kompreses. :) Sākumā tiešām ļoti sāpēja krūšgali un šīs kompreses bija kā no debesīm :D
Uzgaļi vispār nenoderēja, bēbe saprata, ka tur kaut kas nav, un neņēma krūti ar uzgali.
28.03.2017 19:25 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
4ozolini
Atvainojos par netaktisku jautājumu, bet kādu apsvērumu dēļ izlēmāt par tik daudz (4gab.) bērniem? Bērni, protams, ir liela laime, bet vai mūsdienās pietiek laika un naudas katram?
28.03.2017 19:36 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Viedā Minka, man protams nav 4 bērnu, bet tā visa ņemšanās gar naudu liekas par daudz pārspīlēta... Kaut kā pēc viena bērna, ar otro - baigie tēriņi nav parādījušies, lai tas būtu kaut kāds baigais arguments. Iespējams arī trešo bērnu plānosim drīzumā... Katrā ziņā, drīzāk ne finanses, bet laika sadalījums mani uztrauktu visvairāk.
Nezinu kā būs, kad bērni būs krietni paaugušies, bet finansiālais jautājums dzīves laikā var krietni mainīties, līdz ar to, tam īsti arī nav iespējams sagatavoties laicīgi...
28.03.2017 19:56 |
 
Reitings 14
Reģ: 17.02.2017
Viedā Minka šo jautājumu dzirdu ļoti bieži un tas mani it nemaz neuztrauc :-) Abi ar vīru nākam no lielām ģimenēm (pietiekami labi nodrošinātām un bērnībā nekā netrūka) un tas šķiet tikai loģiski un dabīgi. Finansiāli esam labi nodrošināti un es varu atļauties nestrādāt (kaut gan uz nepilnu slodzi to tomēr daru sevis dēļ). Darbas man aizņem 2-3 stundas dienā, tā kā laika bērniem pietiek atliektiem galiem. Man tiešām dzīvē ir paveicies, ka varu veltīt bērniem gandrīz visu savu laiku. Šaubos vai man kādreiz būs vairāk kā 4 bērni, bet šis skaitlis pat nešķiet tik liels un tā tiešām ir liela laime.
28.03.2017 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Tāds savāds jautājums... dzīvojam taču brīvā valstī.. nu kaut 6 bērni! Ja normāla ģimene,bērni taču tiek izaudzināti un uzaug kaut kā.
Es arī nopirku Pampers autiņbikses.. arī draugi ieteica,ka labas.
Keita1:, vai vadījies pēc kaut kāda saraksta somas saturam?
28.03.2017 21:18 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Normāls jautājums par bērnu skaitu - es arī pie sevis pabrīnos par 3 un vairāk bērniem. Izdevumi ir gan, un ja ar vienu bērnu daudz nepaliek pāri, tad gribas būt drošam, ka tam otram arī sanāks kaut vai pamperiem. Ja nemaldos, bija mēneši, kad pamperiem tērējām 60 eur mēnesī, bet varbūt es nepareizi atceros. Atceros, ka maisījumam tērēju 100 eur mēnesī. Tagad dārziņam tērējam 150 eur mēnesī. Drēbītes, apavi - viss maksā naudu, un ja negribi pirkt visu lietotu un meklēt andelēs, tad ir jābūt pārliecībai, ka līdzekļu pietiks.
Tagad gribam pirkt nākamo gultu bērnam - no redeļu gultas izaudzis, vēl matracis, vēl istaba galu galā jāiekārto, ja grib likt atsevišķā istabā - savi pāris simti vienā piegājienā aiziet.
Man cita bēda - gribētu drīzumā otru bērniņu (pirmajam 2,5), bet vīrs negrib :-/ Ne jau finansiālu iemeslu dēļ, bet vienkārši negrib. Ar pirmo gāja grūti, man bija depresija, attiecību atsalums, bet kaut kā tikām pāri. Tagad jūtos gatava vēl vienam bērniņam, bet vīrs negrib vēlreiz piedzīvot to visu, kā es mainījos, kāds bija pirmais gads, kad es diendienā raudāju un vispār nebiju savā ādā. Es it kā viņu saprotu, bet man ieslēdzas tas egoistiskais "gribu" un "vajag"...
28.03.2017 21:38 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
RainyDay, super, paldies par ieteikumu!! Nemaz nebiju par tādām dzirdējusi...
Supatrupa - izprintēju no dzemdību nama mājas lapas, tur saraksts, ko vajag mammai, bēbim un personai, kas piedalīsies dzemdībās, ja būs tāda.
Virdzinija - ar varu nevienu nepiespiedīsi. Varbūt ir vajadzīgs laiks, varbūt vīrs arī jūtas piekusis, jo mazs bērns paņem ļoti daudz spēka un pacietības un tāpēc otram vēl nav gatavs! Protams bērni prieku sniedz nesalīdzināmi lielāku par visām grūtībām, bet nu... Man, piemēram, starpība bērniem būs 12 gadi! Jā, pauze liela, taču es pati nebiju gatava ātrāk! Pirms pāris gadiem jutu, ka nu varētu, pirms gada jau nopietni sapratu - jā, vēlos un esmu gatava vēl vienam bēbim! Bet vīrs kaut ko buksēja (t) baidījās, kas un kā būs, par finansēm arī, protams, uzreiz bija domas utt. Taču tad, viņa čomiem uzreiz 2 ģimenēs pa trešajiem bērniem jau pieteicās un tas, savā ziņā, lika viņam saprast, ka nav jau tik traki :-D Tā nu mēs gaidām savu otro bērniņu un viņš ļoti rūpējas par mani, gaida mazo ļoti, ļoti. Varbūt aprunājies ar savu vīru, uzzini, ko viņš vispār domā un, vai negrib tieši šobrīd, vai kas cits.
28.03.2017 22:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits