Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Tādā situācijā, kad tu jau esi vienreiz atvainojusies un teikusi, ka jums ir zīdainis, kuru nevar tā vienkārši apklusināt, un kaimiņiene atnāktu ar cigareti zobos, man vīrs to cigareti būtu iebāzis viņai ar degošo galu pa priekšu. Lai nu kādas neērtības rastos, ir tomēr jābūt kādai pieklājībai, ko viņi acīmredzot nesaprot.
Mums arī bija incidents ar kaimiņieni aiz blakus sienas. Diemžēl pati uzsāka un mēs atbildējām. Kā viņai bija vienalga, ka mums aiz sienas guļ mazs bērns, tā mums bija vienalga par viņas izjūtām. Zinu, ka izklausās kā mazu bērnu intrigas, bet tur savādāk nesaprata. Nezinu, vai pat tad saprata, bet situācija ir uzlabojusies :-D Savukārt, apakšējā kaimiņiene laikam ir ar dzelzs nerviem vai neaprakstāmi saprotoša. Lai kā es censtos pieklusināt meitu, tāpat lēkā, skrien, metā mantas pret grīdu, stumda krēslu, apgāž savu koka galdu utt, troksnis ir liels, bet kaimiņiene nekad nav nākusi sūdzēties. Kāpņutelpā sveicinās un smaida, nekad nevienu sliktu vārdu nav teikusi, ka bērns būtu par skaļu vai vēl nez kas, atšķirībā no otrās.
Ieteikums - vai nu stingri ignorē viņu, vai nu nolieciet pie vietas, jo tas ka viņa nāks un 2vos naktī dauzīsies pie durvīm, bērnu ātrāk neiemidzinās.
10.03.2017 13:15 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
RainyDay, protams, kaimiņi neijūtīgi pret to, ka tev ir jaundzimušais, bet nu es tomēr zinu, tā kā man vāji nervi un patīk izgulēties, tad man arī droši vien traucētu! bet nu darīt, tu droši vien tāpat neko nevari, un nāksies tev samierināties ar pīpojošās tantes apmeklējumiem :(
10.03.2017 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 982
Reģ: 29.01.2009
RainyDay,man ir mazs beerninjsh,tachu vinja netroksno tik loti kaa 3 staavus zemaak dziivojoshs 4 gadiigs puika.Vinjsh 20 stundas dienaa vienkarshi bauro,kliedz,raud.Un ko mums tagad dariit?Visa kaapnutelpa vnk ir ekstaazee,kad vinju aizved pie vecvecaakiem.:-DUn pa visu laiku,tikai vienreiz ir uzsists pa bateriju,jo 3 naktii tomeer gruuti iztureet to bauroshanu.Bet tev tie kaimini vnk naaks taapat nervus bojaat,jo taadi nu vinji ir.Ja naktii gulj,tad nevar tik labi dzirdeet ka augshaa raud mazs beernins,pie tam tik mazs raud ne tik skalji.Ja nu vieniigi jums ir tik plaanas sienas,ka dzird kaa vispaar staigaa.
10.03.2017 13:19 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
helena4
Otrs USG man bij pilnaas 19 nedeeljaas.
Pateica ,ka meitinja un viss. Es nezinu, uzticeejos aarstei. :D
Nesen bij tresais USG, tad pajautaaju dakteriitei, lai paarbauda veelreiz vai tieshaam meiteneiite, pateica jaa. :D(l)
.
Pirmajaa gruutnieciibaa dzimumu pateica jau pashaa pirmajaa usg un otraa usg apstiprinaaja, ka puika. :)
.
Var bebiitis puncii vispaar sleepties un dzimumu neraadiit. :-P:-D
10.03.2017 13:20 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Es vispār nesaprotu kā var dzirdēt mazu zīdainīti, ja dzīvo apakšā.. Mums dzīvo blakus dzīvoklī, māmiņa sākotnēji atvainojās, ja būs trokšņi, bet bērna esamību līdz pusotra gada vecumam nemanījām vispār, tagad tikai iemācījies kliegt skaļāk. :D
10.03.2017 15:03 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Ir mums te plānas sienas vai grīda..
Mēs citreiz dzirdam viņu strīdus no apakšas.
Paldies meitenes par atbalstu! (l)
10.03.2017 17:34 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Ceturtdien biju pie vecmaates, viss ok, analiiizes ok, bet reaali truukst dzelzs. Taapec izrakstiija dzert dzelzi saturosas tabletes( ferrous gluconate) 3x dienaa. Katra tablete satur 300mg dzelzs..sanaak dienaa 900mg.. (t)
Liekas baigi daudz. :/
13.03.2017 20:48 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Model, ja Tev ļoti trūkst dzelzs, tad gan jau deva ir ok! Man arī trūka, bet ne katastrofāli, lika dzert Ferretab kapsulas, pa 2 divas reizes dienā un ir krietni uzlabojies!
Šodien tiku pie neplānota USG, jo daktere nevarēja sataustīt kā mazā guļ, izlēma, lai sirds mierīga, nosūtīt. USG viss kārtībā, guļ pareizi. Bet uzrādījās, ka placenta sāk novecot. Prasīju, vai man jābaidās, teica, ka pārstaigāt grūtniecību nevar. Par laimi, barības vielas mazajai piegādājas un ir ok, bet vienalga neomulīgi palika. Kaut gan mana daktere teica, lai guļu mierīgi.
13.03.2017 21:55 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Esam ieplānojuši nelielu fotosesiju pie mūsu kāzu fotogrāfa,lai iemūžinātu fantastisko gaidīšanas laiku. Fotosesija pēc nedaudz mazāk kā mēneša. Ko jūs vilktu, kā gribētu izskatīties?
Meklēju iedvesmu Pinterest, bet neko,kas ļoti iepatiktos,neatradu. Jāpiebilst,ka fotosesija būs ārā, tāpēc gluži vasarīgi arī nesanāks.
Padalieties! :-)
14.03.2017 19:34 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Vakar arī biju pie ārsta, visas analīzes ok, meita arī atbilst visiem parametriem. Dzelzs vēl ir ok,bet uz zemākās robežas. Jācenšas uzņemt ar uzturu, jāprasa vīram,lai izcep kādu gardu steiku un klāt spinātu salātus :-)
14.03.2017 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Oi viņa man dabūtu, ja man šitā atnāktu un sūdzētos ar savu cīgu.:-D
Un vispār, tā it kā tas ir tā kā ar lelli, kurai ir podziņa. Aaaa jums traucē?! Ok, es pateikšu bērniņam, lai beidz raudāt, nav problēmu, vienkārši mums likās, ka visiem patīk, tādēļ neko mazajam neteicām,:-D(e)
18.03.2017 11:50 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Man te mazs uztraukums-
Es vakar no riita pamaniiju, ka uriins ir duljkains .. saakumaa kaut kaa neaizdomaajos, sodien atkal no riita gaaaju curaat un uriins nav dzidrs, bet nu reaali kaa ar pienu atskaidiits..( atvainojos par detaljaam.) Kad jau eju curaat otru reizi, tad kraasa ir ok, nav vairs nekaada duljkainuma. :/
Tagad nezinu,ko domaat, ir kaut kaada infekcija vai, kas cits.
Vienmer uriina analiizes ir bijusas ideaalas.( Pie aarsta pedeejo reiz biju pims pusotras nedeeljas). Uudeni es uzskatu, ka dzeru pietiekamaa daudzumaa.
Pie aarsta man naakamnedeelj, tagad domaaju vai zvaniit vecmaatei, vai gaidiit viziiti.(t)
20.03.2017 15:44 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Model, niezes vai diskomforta nav nekāda? Varbūt piena sēne un, tad saistībā ar to? Bet, jebkurā gadījumā, drošības labad, es uzzvanītu vecmātei. Vismaz konsultāciju pa telefonu.
21.03.2017 12:46 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Model, man daktere teica, ka tas var būt no nepietiekama ūdens daudzuma. Varbūt tiešām esi pēdējās dienās dzērusi mazāk ūdeni?
21.03.2017 13:04 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Keita13 Nee, nekaadas niezes man nav, ne dedzinosas sajuutas, viss ir kaartiiba, tik tas uriins bij taads duljkains.
Vakar nopirku dzeervenju sulu, citronu un tad nu dzeeru to sulu, citronuudeni un soriit jau uriins bija dzidrs. :-)
Sodien veel turpinu dzert citronuudeni un vispaar dzert vairaak skidruma.
21.03.2017 13:12 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
model, es vērotu situāciju... ja kas, droši zvani vecmātei! šinī jomā dumju jautājumu nav!
kā Jums vispār klājas? man vizīti pie dakteres parīt..
biju apslimusi, iesnas, kakls ciet un liels klepus. vakar sava miera labad aizbraucu pie ģimenes ārsta, lai paklausās, bija aizdoma man pašai uz trokšņiem.. ar dabīgiem līdzekļiem būšu tikusi atpakaļ uz kājām, šodien jau daudz labāk..
kā Jums pašsajūta? kā uzvedās punča iemītnieki? :)
21.03.2017 17:41 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Man arī baigās iesnas, jau kādu laiciņu, deguns pilns. Arī lietoju par maz šķidrumu, tad nu urīna analīzēs uzrādījās kkādi ketoni, daktere lika vēlreiz uztaisīt. Sāku daudz dzert + vēl tagad riktīgi bērzu sulu dzeru, analīzes uzreiz labas! :-)
Punčbēbītei jauns ritms, izskatās - tagad pa dienu lielākoties guļ, ņurcīties sāk vakaros. Bet tā spēcīgi! Brīžiem tā spiež uz apakšdaļu, ka liekas tūlīt būs ārā ;-) Jums nav tādas spiedošas sajūtas, ik pa laikam?
21.03.2017 17:49 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Es ar nejuutos diezko forsi, iesnas kaut kaadas, tek kaa uudens un vispaar tizla passajuuta. Sodien itkaa labaak, bet nu..
Mazaa mana sodien dejo laikam pa punci :D.
Keita13
Spiedosha sajuuta ir dienaa vairaakas reizes, mazaa pilniigi izstuteejas man, veeders labajaa pusee paliek kaa akmens, jo mazaa taa gulj ka mugurinja- rumpiitis ir labajaa pusee, kaajeles un rokas kreisajaa.
Un taa izspiezas vinja loti biezi pa dienu, staipaas laikam. :D Maz vietas nabadziitei. Un , kad eju aatraakaa solii, tad arii vinja spiezas.
Nesen saaku just, kad mazajai zagas un patiesiiibaa gandriiz katru dienu vienaa un tajaa pashaa laikaa. :)
21.03.2017 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
man arī ir spiedoša sajūta.. pēdējās divas dienas laikam tā iegriezusies, ka ļoti spiež uz tā saucamo simfīzes jeb kaunuma kaulu.. grūti kājas kustināt un celt...
man ļoti bieži uzdod uz urīnpūsli tā, ka visa apakša iesāpas :)
man mazā pa dienu diez gan aktīva, pēdējā laikā esmu piefiskējusi, ka viņa jūt, kad pati esmu nomodā.. piem., nakti kad atmostos.. uzreiz sāk kūņāties :)
žagojās arī :) Tas gan ļoti izteikti dienas pirmajā un vakarpusē :)
mēs rīt pie daktera :)
22.03.2017 09:48 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Model, mana arī izspiežas labajā sānā, smieklīgi izskatās tad, jo parādās vienā pusē tāds ciets kalniņš (l) Un jā, žagas!! Tās mums ir katru dienu, reizēm pat pa divām reizēm. :-)
22.03.2017 16:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits