Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
supatrupa, man pirmajā grūtniecībā nevajadzēja poti un dēls piedzima arī ar rēzus negatīvo asins grupu. Bet, otrā grūtniecība esot jāuzmana vairāk un tāpēc nolēmām par labu potei.
Par matracīšiem, kaut kur lasīju, ka lateksa esot vislabākie, neiesakot griķu... Nezinu, būs jādomā, ko ņemt! Starp citu, arī ar atsperēm neiesaka. Bet nu, tas pēc katra paša uzskatiem! :-)
08.02.2017 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Klaviatūra, mēs uz ' līdzīga toņa' ratiņu izvēlē :)
Es izvēlējos par labu ABC Design Salsa 4

No lielajiem pirkumiem nācās pirkt arī auto krēsliņu, kuru var likt uz ratu rāmja. (Rati un krēsliņi tiks apiegādti tikai aprīļa sākumā) . Paņēmām šoreiz ar visu bāzi. Vēlākam laikam mums būs veseli 2 auto krēsliņi, kas derēs līdz vismaz 3 gadu vecumam un būs vēl 1, kas derēs ari pēc 3 gadu vecuma, jo vecākajai meitai tad jau būs vismaz 7 gadi.
Viss pārējais mums ir saglabāts no meitas- gultiņa un tās piederumi, pārtinamais galdiņš, vanniņa, daudzas drēbītes, kuras pat netika ne reizi meitai uzvilktas kā arī daudzas citas drēbītes perfektā stāvoklī (pārējās atdevu Sarkanajam Krustam). Ir pudeļu sterilizātors, piena sildītājs, kaudze ar mantiņām un vēl visādiem štruntiņiem.
Āaaaa, un vēl pirksim jaunu ceļojuma gultiņu, ko var likt divos augstumos. Liksim viesistabā, derēs vēlāk arī kā manēžiņa :)
08.02.2017 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
runājot par autokrēsliņiem - kā ir labāk? ar bāzi jeb bez? ir vērts iegādāties arī pašu bāzi?
08.02.2017 14:54 |
 
10 gadi
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Ar bāzi ir drošāk. Pirms pērk bāzi, ir jāpārliecinās vai auto tam ir piemērots.
Mums drošības aspekts ir ļoti svarīgs, jo ļoti daudz un bieži braucam ar auto lielus attālumus pa bāņiem u.c. veidā ceļiem.
08.02.2017 15:11 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Meitenes, cik Jums liels bebis bij 28 gruutnieciibas nedeeljaas?
( Kad aarste meera ar meerlenti punci).
16.02.2017 17:20 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Cik forši palasīt (l)
16.02.2017 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Dāmas, kā Jums klājas? kā pašsajūta? :) cik tālu esat ar nepieciešamā sagādi? :)
20.02.2017 13:47 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Kā diez iet Mademoiselle??? (l) Februāris jau uz otro pusi iet, varbūt auklē jau mazulīti! (l)
20.02.2017 13:49 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Gruutniecu bezteema galiigi pieklususi. :-/
.
Rit buus 29 nedeeljas. Juutos liela . :D :D Gruuti uzvilkt zekes, zaabakus nu taa liekties.
Jau kaa nedeelju saap galva, pieres daljaa, visvairaak vakaros. :/
.
Vakar bebiite bija loti aktiiva, sodien pa punci dziivojas jau klusaak. Vinjai loti nepatiik,kad apguljos uz kreisaa saana, tad vinja saak man spert un bakstiit , kameer nepagriezos citaadi. :-P
.
Pagaasnedeelj biju pie aarsta,pirmo reizi meeriija veederu un pateica, ka 31cm ir pa lielu, veel salidzinaaja ar pirmaa beerna augsanas skalu, atskiriiba 4cm..(t)
Taa nonjeema asins analiizes 4 taas ampulas nokaasa. Redzes veelak analiizu rezultaatus.
Kaa arii so ceturtdien jaaiet uz USG, sakaraa ar to, ka bebis pa lielu. ( kaut iemesli var buut dazaadi, varbuut augluudens daudz, vienkaarsi veeders liels... ne bebis).
Bet taapat stresinjs ir, ceru, ka viss bebiitei kaartiibaa. :-)
.
Dreebiites bebiitei ir sapirktas, darbaa arii koleegi sadaavinaaja dreebites un sedzinju, feini. (l)
Jaanopeerk veel matraciitis un ratinji.
Kaa arii jaasapeerk veelaak viss somai prieks slimniicas, jo man nav taadu naktskreklu un tt. Bet prieks taa veel laika pietiek, kaut dienas, nedeeljas taa vien palido ! :-O
21.02.2017 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
model - mums laikam abas vienādas, arī nepatīk, kad apguļos uz kreisā sāna, uzreiz dod iekšā :)
kad Tev sākas dekrēts? vai jau ir?
man dekrēts sākās vakar.. bet mēnesi jau dzīvojos pa māju, izmantoju iekrāto atvaļinājumu :)
es Tavā vietā par to izmēru daudz nesatrauktos, jo neuzskatu, ka tas ir noteicošs.. tā kā pēc pirmā skrīningā es biju riska grupā uz 21, hromosomu.. veica pārrēķinu - zems... lieks stress, kuram arī neļāvos, jo zinu, ka visam ir jābūt kārtībā. Pēc smagas toksikozes ko tur daudz varēja redzēt kā ir patiesībā..
man USG ir tikai pēc 2 nedēļām. ceru, ka nepateiks, ka kļūdījušies ar dzimumu :D paziņai šādi bija, pateica meitiņa, bet 3, skrīningā pateica ka tomēr būs dēls :)
21.02.2017 13:24 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Esmu 27. nedēļā un baudu savas pirmās atvaļinājuma dienas! :-) Līdz dekrēta atvaļinājumam vēl pāris nedēļas, bet būtiskākais, ka darbā vairs nav jāatgriežas. :-D
Jūtos ļoti labi, daudz enerģijas, puncis mazs un netraucē. (l)
Esmu sastādījusi sarakstu ar visām grūtnieču nodarbībām pilsētā, katru dienu kaut kur, kaut kas notiek. Neesmu bijusi divas nedēļas uz vingrošanu, gribas ar pilnu sparu atsākt. :-)
Šķiet, ka esmu pieņēmusi lēmumu par dzemdību vietu, nākamnedēļ būs jāaizbrauc apskatīt un tad arī jāpiesakas kursiem.
No drēbītēm un citām lietiņām bērniņam nekā vēl nav, ķeršos klāt pie saraksta sastādīšanas.
Pagaidām grūtākais uzdevums ir pediatra izvēle. Nesaprotu, kā lai pieņem lēmumu, jo informācijas par pediatriem nemaz tik daudz nav, pagaidām zinu, kurus noteikti negribu. (t)
21.02.2017 13:29 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
supatrupa
Oficiaali dekreets saakaas sveetdien-19. februaarii. :)
Bet peedeejaa darba diena bij 13.
.
USG vairs vispaar nebuutu jaabut, jo sheit tikai 2 obligaatie screeningi. Bet tagad buus tresais sakaraa ar to bebiisa lielumu.
Es jau censos nesatraukties, bet taapat uzdod pa nerviem..(t)
.
ceru, ka nepateiks, ka kļūdījušies ar dzimumu paziņai šādi bija, pateica meitiņa, bet 3, skrīningā pateica ka tomēr būs dēls

Par shito es arii domaaju. :D :D Ja man pateiks ceturtdien ,ka buus deels -nu vellos! Kur es baaztu visas dreebites! Viss buutu jaaperk no gala!
No, no, no.. man ir meitinja un viss. :-D:-D
21.02.2017 13:56 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Man sāķusies 38. nedēļa un ar nelielu satraukumu gaidu, vai tik bēbe neizdomās dzimt ātrāk. Naktīs pēc tualetes apmeklējuma mēdz vilkt vēderu kā pirms mēnešreizēm - tad nu katru nakti domāju - viltus kontrakcijas vai nu tik sāksies. :D
Pirms pāris dienām sakrāmēju mantas koferī (pirms tam bija tikai saliktas vienuviet), bet vēl daži sīkumi jāsaliek.
Mazā diezgan aktīvi dzīvojas man pa punci, spiež kājeles pret manu sānu, spārda ribas - reizēm tas pat paliek nepatīkami. Bet tomēr tik jauki. :D (l)
Man gan abās sonogrāfijās teica, ka būs meitiņa, bet ja nu tomēr izrādīsies puika - nekas. Neesam sapirkuši visu baigi meitenīgu, vārdiņi izdomāti abiem dzimumiem - esmu gatava visam :D
21.02.2017 14:36 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Cik feini, apsveicu lullaby, model, cacao ar došanos dekrētā! (l) Man vēl līdz aprīļa vidum jāgaida. Bet no otras puses priecājos, jo tieši tad varēs pavasari pilnībā izbaudīt atvaļinājumā. :-) Apsveicu arī ar dzimuma uzzināšananu! (l) Man personīgi laikam nav tā, ka vēlos tikai meitiņu vai tikai dēliņu. Vīrs gan grib puiku. Tik jocīgi būs, ārste teica, ka jau nākmajā usg (pēc nedēļas) varētu skaidri pateikt... Šķiet, tas būs tik sirreāli. Jēziņ, NEVARU sagaidīt!!! (l)(l)(l) Bet par to, ka var kļūdīties ar noteikšanu - jā, tas gan nebūtu forši. Pagaidām man ir vienalga par dzimumu, bet tiklīdz pateiks, tā 100% uz to noskaņošos. :-D
21.02.2017 17:00 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
apsveicu madmoiselle! ar meitiņu:-P(l)
21.02.2017 17:03 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Sveikas! Esmu jau otro nedēļu dekrētā! (l) Riktīgi forši, man patīk!! (l) Rīt 30 nedēļas! Bēbītei drēbītes sapirktas! Pat vienu pampera paku jau esmu nopirkusi :-) Dzemdību somai gan nekā vēl nav, nezinu par tiem naktskrekliem...es tādus pēc tam nenēsāšu, tāpēc nezinu, vai pirkt. Man lielais jautājums - ko vilkt uz pašām dzemdībām!?Kādu garāku T-kreklu?
Biju 13.02. uz vizīti pie savas dakteres, uzzināju, ka esot kkādi jauni likumi un USG vairs ap 32 vai, kuru tur nedēļu, vairs netaisa, ja vien nav kādu problēmu. Tikai analīzes, sirdstoņi un mērīšanās.
21.02.2017 17:24 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Es tos naktskreklus jau arii neneesaashu peec tam, bet vajag uz slimniicu vinjus.
1 dzemdeet ( jo plika dzemdeet netaisos :-D) , otru paarvilkt peec tam un vajag man taadu ,kuram prieksaa pogas, lai barot bebi vieglaak.
.
Pirmo beernu piedzemdeeju tajaa pashaa apgeerbaa kuraa atbraucu uz slimniicu- svaarkos un maikaa. :D :D
21.02.2017 17:34 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Mūsu meitiņa savu dzimumu skaidri parādīja usg, kad bija dibenu atstutējusi tieši pret vēderu. (l) Tāpēc šaubu nav! :-D
Tos naktskreklus varat apskatīties etsy.com; tur vispār ļoti daudz kā smuka, vienīgi cenas augstas.
21.02.2017 19:36 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Mums mazā arī sevi diezgan skaidri parādīja :-)
21.02.2017 19:49 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Mierīgi var iztikt bez naktskrekliem! Uz dzemdībām biju uzvilkusi vīra T-kreklu. Nosedza dibenu+ bija droša un forša sajūta. Grūti pat izskaidrot.
Lai gan man viss beidzās ar ķeizaru, bet, tā pat pēc tam vari pārvilkt tīru nevis naktskreklu, bet, es, piemēram, nēsāju sporta bikses + barošanas krekliņu. Vai, kādu kokvilnas kleitiņu utt.
21.02.2017 19:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits