Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Ā, un vemšanas + gandrīz ģīboņi arī samazinājušies. :) Ap 14.ned. vairs vēderu vispār nevelk, nesāp, nogurums un miegainība arī mazinājies. Sajūtas arvien normālākas , izņemot miegu. :-) Vien to vēdera augšanu gaidu. :-D
24.01.2017 14:13 |
 
Reitings 33
Reģ: 06.12.2016
Santa_m : Paldies liels! (l)
AG : Paldies! Tiksu gan :)
Kas jums meitenes palidzeja pret rita nelabumiem?
24.01.2017 14:23 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
matrikula - parasti iesaka kādu sausu maltīti - pārslas, krekerus utt. Un var nedaudz ieēst vēl esot gultā un tikai tad pēc kādām 10-15 min celties augšā. Vēl var dzert ingvera tējas. Es personīgi darīju laikam vissliktāk - līdz kādiem vieniem, diviem vispār neko neēdu, jo pat ūdens glāzes dēļ bija jāvemj, bet tas savukārt diezgan apgrūtināja darbu. :-)
24.01.2017 14:34 |
 
Reitings 44
Reģ: 16.01.2017
Reina. Man vēders vēlu parādījās, tik ap kādu 5./6. mēnesi un tā, ka pēkšņi vienu dienu likās bums un ir puncis :-D
matrikula Es darīju, kā citur meitenes ieteica, kā pamodos tā kādu cepumiņu vēl gultā apēdu un tad lēnām cēlos augšā, man palīdzēja un ik pa kādām 2h kaut kas bija jāpagrauž, man patika tādas sausās maizītes bez nekā un ūdens..
24.01.2017 14:36 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Reina.,
Tāpēc NESPĒJU vien sagaidīt nākamo vizīti, kas nomierinās sirdi un pateiks, ka viss. ir. kārtībā.

Man liekas, ka šobrīd visa mana dzīve ir pakārtota ārsta vizīšu gaidīšanai. :-D Visu laiku gribas pierakstīties par pāris dienām ātrāk, nu tikai mazliet ātrāk. Bet cenšos tikt ar sevi galā un neietekmēties ar visādām domām. Visādos forumos salasīts un tagad satraucos par neko.
Matrikula, man palīdz visādas sausmaizītes. Esmu lasījusi, ka citrona šķēle vai ūdens ar citronu arī palīdz.
24.01.2017 14:40 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Reda, o, jess, tas arī nomierina!
Man pret slikto dūšu nekas īsti nepalīdzēja. Ja no rīta bija, tad bija. Zinu tikai, kas pastiprināja - ūdens dzeršana. Parasti patīk no rīta sadzerties ūdeni, bet šajā gadījumā tas viss pēc brīža nāca ārā. Man ārste ieteica apēst ko uzgraužamu no rīta, saturīgu, piemēram, sausiņus vai rīsa galetes. Neko šķidru. Tas varot palīdzēt.
24.01.2017 14:42 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
santa m, es arī tā cenšos neko nemainīt, gaidīt goda savu noteikto vizīti. |-)
Cenšos valdīties un kādu brīdi nelasīt citus populāros grūtnieču forumus, kā ārste ieteica, jo tur tāāadu stresu izraisa, ka dāmas rindiņā pašas sev analīzes visu laiku taisa, prasa citām analizēt, tagad arī pašas mēģina sirdspukstus mērīt un tad satraucas, ka neko nedzird, skrien pie ārsta ik pa brīdim un, jā. Nu, mani tas viss tikai stresina, bet nu pilnībā saproti citu vēlmi zināt kas un kā utt. :-)
24.01.2017 14:48 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Reina., es arī cenšos nelasīt. Mazliet palasīju cālī grupiņu, kurām viens laiks ar mani. Mī un žē.. es esmu bezatbildīga un vispār... tiešām stresu norāvu. Bet man arī ārste teica, lai nemaz nelienu forumos un nelasu tās muļķības. :-D un es cenšos klausīt, jo savādāk sāk likties, ka man citplanētietis vēderā. Šis ir vienīgais forums, ko lasu, jo te visas tādas pozitīvas un bez īpašām histērijām. (l) Es vēl piefiksēju, ka viena otrai tajos forumos vitamīnus izraksta un kaut kādus papildus medikamentus. Jā, un tā analīžu taisīšana ik pa 2 dienām.:-O
24.01.2017 15:01 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Santa m, haha, mazs, jauks citplanēties! (l):-D Nu cālim ir savi plusi un pieredzējušas mammas, kādreiz jauki palasīt viņu pieredzi vai pajautāt padomu. :-) Manā mēnesī šķiet jaukas meitenes, bet nepatīk tā pašdarbība un, jā, pagaidām mazliet histērija, kā tu saki. Lai arī šķiet, ka man katru reizi tā mazliet pielīp, kad tur ielienu. Vainoju pati sevi. :-D Varbūt vēlāk aktīvāk iesaistīšos tajā grupiņā, bet tikai tad, kad būs jau kaut kāds miers noķerts. |-) Pagaidām mēģināšu mierīgi dzīvoties, jo katru reizi, kad izlasu ka atkal kādai SA, tā liekas, ka pašai būs panika. :'-( (s) Bet, nē, nē, viss ir labi, jādomā tik skaistas domas un jālasa pozitīvas pieredzes. (l)
24.01.2017 15:16 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Jā, man arī stresiņš par tiem SA. Man kolēģei tikko bija, tapēc man pat nav jāiet forumos, lai ši stresu norautu. Bet es tā pat kā Tu, Reina, cenšos domāt labas domas un gaidīt to skaisto satikšanās brīdi (l) Un es tieši par to pašu domāju, ka tad kad būs viss nostabilizējies un droši, tad pievienošos viņām cālī. Savādāk tagad skatoties kā visām PG krīt un vēl sazin kas, nevaru pagulēt.
24.01.2017 16:07 |
 
Reitings 138
Reģ: 25.07.2013
Parsephon sveicu ar dēliņa piedzimšanu! Lai jums viss jauki un labi! (l)
Meitenes, kas ir grūtniecības sākumā - nelasiet tās šausmīgās diskusijas, pasargājiet sevi no liekiem stresiem un satraukumiem! Uzticieties labāk savam ārstam, esat mierīgas un viss būs labi! :-)
24.01.2017 16:16 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Keita13, zelta padoms!:-)
24.01.2017 16:26 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Persephon
Lielie sveicieni mazajam dēliņam un ņiprajai mammai, kura nejūt sāpes :)
Lasu Tavu dzemdbu stāstu un iedvesmojos :) Man noliktais datums ir rīt - 25.01.2016, nav ne jausmas kā būs, kas būs. Es negribu, lai mazā dikti kavējas, ir jau vairākas dienas (jau vairākas nedēļas vr teikt) viltus kontrakcijas, visādas sāpītes... Vakar no rīta rakstīju vecmātei, ka sāp tā kā uz mēnešreizēm jau 2 stundas, bet jau zināju, ka tas nav nekāds radītājs. Runāju ar meitiņu vakar un cerēju, ka viņa mani paklausīs un ieradīsies laicīgi :)
Gribu, lai mazais brīnums ierodas jau pēc iespējas ātrāk :)
P.S. Tavs vīrietis ir malacis!
24.01.2017 19:24 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Mīļi sveicieni meitenēm,kuras nesen sagaidījušas savus bērniņus! (l) Lai bērniņiem laba veselība un māmiņām ātra pielāgošanās jaunajai lomai! :-)
Es gaidu savu dekrētu,darbā vēl 3 nedēļas jāiztur. :-D
Tāpat kā daudzas no jums,es arī ar nepacietību gaidu katru ārsta vizīti, un vienmēr ir manāms satraukums. Bet nu, kopš mazā par sevi regulāri puncī atgādina, esmu palikusi daudz mierīgāka. :-)
Citus forumus nelasu un cenšos neiespaidoties no citu grūtniecības norises/dzemdību pieredzes. Tik vien kā šad tad palasu sev interesējošus rakstus par mazuļu kopšanu, kolikām utt.
24.01.2017 19:47 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Pirmais trimestris bija no sākuma satraucoš, jo baidies no visa kā, kas varētu notikt (pilns inets ar visādiem stāstiem) .
Tad sākās sliktumi, grūti kaut ko ieēst, pat vīram ēst nevarēju uztaisīt.
Tagad jau jūtos labi :) bet lielā apetīte vēl nav.
24.01.2017 20:10 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Apsveicu, Persephon. Ļoti līdzīgs stāsts manējam, tikai Tev viss raitāk gājis uz priekšu. Malacis, lai mazais aug sveiks un vesels :)
25.01.2017 02:11 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Es gan lasu cāli, publisko sadaļu gan ne, tur tikai šausmu stāsti. Bet man laikam paveicies ar grupiņu, visas meitenes viena otru atbalsta, daudz labi ieteikumi (daudzām šis nav pirmais bērniņš) un arī nomierina. Nu tas tā, gribējās kaut ko labu arī par cāli pateikt :D
Pret rīta nelabumiem palīdzēja.. laiks :D man gan bija slikti visu dienu, ne tikai no rīta. Pārgāja gan vienā jaukā dienā un viss, pēkšņi atkal visu ēdu, tas bija kādā 11.-13.nedēļā, neatceros precīzi. Puncis izsprāga ap 22 nedēļām un tagad katru dienu arvien lielāks un lielāks, veļos kā tāds kamoliņš :) izbaudat meitenes, kamēr puncis nav liels, viegli (burtiski :D ) nav!
25.01.2017 07:36 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Laikam jau to lielāko satraukumu rada tas, ka nespēj īsti definēt, kas ar tevi notiek. Vienu dienu nelabi, vēders velk uz visām pusēm. Otru dienu neviena pazīme, ka esi stāvokli. Un tad jau tur galvā iemetās mazais aizdomu rūķītis. Nu vismaz man. Ja vēders pasāp mazliet ne tā kā parasti, atkal satraukums. Bet tas tikai tāpēc, ka sajūtas ir jaunas un nepazīstamas. Bet nevar jau arī katru dienu pie ārsta skriet. Tapēc jācenšās vienkārši dzīvoties un priecāties par visu kas notiks, tad jau viss būs labi.
Man, pagaidām, grūtākai ir pārvietoties sabiedriskajā transportā - nu tās smakas, kas tur ir :-D
25.01.2017 08:49 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.05.2016
Man tā pat kā Klaviatūrai, pret nelabumiem un vemšanu palīdzēja laiks, rīt 18w, vēl ik pa laikam ir slikti un ir jāvemj. Nekādi krekeri un citas lietas nelīdzēja, kā tikai laks, ap 14w jau palika vieglāk, slikta dūša vairs nebija 24h diennaktī. Vienīgi, vēl joprojām ir diez gan liela nepatika pret daudziem pārtikas produktiem.
25.01.2017 10:30 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Apsveicu taas ,kuras jau sagaidiijusas savus mazos kiparinjus!! (l)(l)
.
Man sodien ir pilnas 25 nedeljas, kaareiz tikko atvilkos no aarsta.
Viss ir labi, paklausiijas bebiites sirdspukstus, pateica looti labi.:-P
.
Uzkaapu arii uz svariem , nosokeejos gan.. Sveru 68.5kg!:-O Peedeejo reiz ,kad sveeros pie vinjas,( 2 menesus atpakalj) bij 61.5kg.. :D
Nesaprotu,kur tad tas svars man ir, cik biju tieva, tik esmu.. (t):-D:-D
.
Draugs atbrauks no darba un laidiisim uz ToysRus, ceru , ka atradiisim ratinjus.
26.01.2017 16:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits