Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 33
Reģ: 06.12.2016
RainyDay : vel nezinu bet gaidu kad uzzinasu :)
santam : Paldies liels! :) Izskiros gan bet tas nekas, bebiti viena pati finansiali varu pavilkt, tevs zina ka esmu stavokli tad nu redzes ka bus!
23.01.2017 15:11 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
matrikula, Tu tak esi super!!!!! (l) pareizi vien dari, ka tā. Un bēbīts ar Tev būs super!
23.01.2017 15:16 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.05.2011
Sveiciens!
Enerģiju, mieru, pacietību un labas domas visām( gan tām,kas gaida, gan tām, kas jau savus mazos brīnumus sagaidījušas)!
Man oficiālais datums ir 26.februāris, bet sajūtas saka,ka būs ātrāk mazliet( gribētos tā cerēt)!
Uz 34.nedēļām svars bija tieši + 10kg ( bet nu nebrīnos pie tādas apetītes,kàda man ir). Pašai liekas,ka esmu kā valis jau,bet vīrs mierina,ka neesot nu gan tā un tāpat taču pēc tam būs atpakaļ iepriekšējais svars! Tad nu ticu viņam un turpinu resnēt! :-D
23.01.2017 15:36 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Par svara pieaugumu - man 31. nedēļā bija +12 kg, nākamnedēļ iešu pie dakteres, redzēs, cik vēl būs pienācis klāt.
Man svars diezgan labi nāca klāt - pirms grūtniecības svars bija nedaudz pazemināts, kā arī aktīvi dejoju. Paliku stāvoklī un pārtraucu dejot, bet ēšanas paradusmus īsti nemainīju (ēdu kā parasti - ko un cik gribās). Kad no 19.-23. nedēļai pieņēmos svarā par 3 kg (uz to brīdi kopsummā jau bija +10 kg) daktere teica, ka tas tomēr ir drusku par strauju un lika ievērot "diētu" - iespēju robežās atturēties no saldumiem, ēst mazākas porcijas utt. Pirmo reizi dzīvē piedomāju pie tā, ko ēdu un tas bija ārkārtīgi smagi, vairāk gan emocionāli.
Jocīgākais gan ir tas, ka visi saka, ka man nekas cits bez vēdera nav ķermenī mainījies. Labi, pati gan es zinu, ka krūtis ir palielinājušās par izmēru un ciskas neeedaudz apaļīgākas palikušas. Bet citādi neizjūtu, ka man būtu baigais svara pieaugums - jā, pa trepēm ir grūtāk uzkāpt, bet kā baigais valis es nejūtos :-)
23.01.2017 15:54 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014

Keita 17. janvāris (meitene) - Mazā klāt 18.01.2017.
Persephon 21. janvāris (puika) - Kā iet? Vai nav jau klāt? :)
Enija9 2. februāris (puika/meitene/pārsteigums?)
be_you_ 26. februāris (puika/meitene/pārsteigums?)
RainyDay 1. marts (meitene)
lullaby 9. vai 10. marts (meitene)
supatrupa 4. maijs (meitene)
Keita13 6. maijs (meitene)
model 11. maijs (meitene)
cacaõ 18. maijs (meitene)
MsMad 1. jūnijs (meitene)
Clémence Poésy 13. jūnijs (puika/meitene)
San 26. jūnijs (puika/meitene)
Reina. jūlija vidus (vēlas tikt pārsteigta)
matrikula 20. augusts (puika/meitene)
santa_m Septembris (puika/meitene) - Gaidām precīzāk :)
23.01.2017 17:16 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.05.2011
Es vairāk jūtos kā valis nevis tieši svara dēļ,bet laikam tā neveikluma, smaguma un lielā vēdera dēļ! Jo gribas skriet,iet un lēkt, bet nav jau varēšana! Pat izvelties no gultas liekas grūti.. un tad tā vaļa sajūta rodas! :-D
Jā, protams, ir man gan dupsis, gan ciskas uzaugušas , bet nu ne tā,ka liktos,ka briesmīgi apvēlusies ( tāds grūtnieču apaļumiņš :-D )! Es gan arī neievēroju nekādas diētas, ēdu daudz un to,kas kārojas, tāpēc ļoti sūdzēties arī būtu netaisnīgi! Gan jau lielajai apetītei ir savi iemesli ( jo ķermenim vienkārši vajag to enerģiju,kur ņemt),jo nav tā,ka ēdu vienkārši ēšanas pēc, bet tàpēc,ka tiešām gribas!
Iepriekšējās grūtniecībās arī pieņēmos par 12-15kg par visu laiku, bet pēc tam arī lēnām atgriezos iepriekšējā svarā, tàpēc pagaidām vēl svars liekas pilnīgā normā ( vismaz man pašai priekš sevis)!
:-)
Ak jā, gaidām puiku! (l) Uzzinājām tikai pēdējā usg (pirmajās nevarēja redzēt),tāpēc ceru,ka daktere nebūs kļūdījusies! Meita gan priecīga par šo ziņu nebija :-D ,bet nu neko- galvenais, lai vesels! :-)
23.01.2017 19:00 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2017
Keita, apsveicu! :-)
Par sarakstiem, pagajušajā gadā izveidoju sarakstiņu bēbīšiem, kas ap vasaras laiku dzima. Tagad skatos, ka metode vēl tiek pielietota. Es gan nezinu, varbūt jau agrāk šādi sarakstiņi tapuši. :-D
Pirmajā trimestrī, šķiet, satraucos visvairāk, jo jutos ļoti ievainojama un situācija bija nepierasta. Jo tālāk, jo vairāk pieradu. Ja runājam par svara pieaugumu, brīnos, ka lullaby ārste 3kg mēneša laikā uzskata par daudz. Tās ārstes kaut kādas paranoiķes. :-D Man tajā laikā mēneša laikā pienāca vismaz 9kg, nu neko, bēbītis piedzima normālā svarā 3,3kg un pati arī esmu smalka kā agrāk.
23.01.2017 19:04 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.01.2017
matrikula, tieši tā, tiksi galā viena. Es arī audzinu viena bēbīti.
23.01.2017 19:08 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Keita, apsveicu ar gaidīto notikumu! (l)
.
Man sākās 2.trimestris, bet drusku neomulīgi, ka svara pieauguma pagaidām nav VISPĀR. Apetīte varbūt drusciņ lielāka paliek, bet arī ne diži. Bet gan jau viss notiks pats no sevis. :-)
23.01.2017 19:21 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man bija svara pieaugums +21kg. Un nebija tā, ka ēstu visu pēc kārtas, pat ļoti piedomāju pie tā, ko lieku mutē, īpaši pēdējos mēnešos, bet tad svars auga griezdamies, šķiet, ka no pasmaržošanas vien :) Veselības problēmu nebija. Nezinu no kurienes tas svars tā auga. Daktere gan neko neteica, uz diētas nesēdināja, tik, cik es pati izslēdzu dažādus produktus. Bet nu pusi svara atstāju slimnīcā un otra puse nogāja nepilna mēneša laikā. Varbūt kāds kg ir palicis, sen neesmu svērusies, bet es gribēju, lai daži kg paliek, jo pa dzīvi esmu "caurbira" un tagad pēc dzemdībām izskatos sievišķīgāka un veselīgāka. Puika man piedzima liels - 3.900kg. Bet man jau kādā 20. nedēļā izteica varbūtību, ka bēbis būs paliels un tad svars vēl tik ļoti nenāca klāt.
23.01.2017 19:35 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Hey (l)
Mūsu dēliņš nāca pasaulē 20. janvāra agrā rītā Siguldas slimnīcā :) 3,590 kg smags un 55 cm garšs puika vārdā Dominiks :-)
Tad nu īsumā par to, kā mums gāja - jau 19. janvārī jutu sāpītes visu dienu, bija aizdomas, ka varētu tās būt pirmās kontrakcijas, bet tā kā nekad nebiju tādas jutusi, tad domāju, ka diez vai, jo sāpītes bija dikti neregulāras un viegli pārciešamas, periodiski pārgāja pavisam :-) Vakarpusē dikti sāka vilkt muguru un ap pusnakti sāpītes jau palika stiprākas, bet joprojām ne tādas, kas liktu aizdomāties, ka pēc pāris stundām jau satikšu savu brīnumiņu .. domāju iet pagulēt, bet draugs juta, ka nevaru aizmigt, teica, ka brauksim .. es spītējos pretī un gribēju sagaidīt rītu, bet tā kā aizmigt tiešām nebija iespējams, ap plkst. 3 naktī piekritu doties ceļā :) Mašīnā šķita, ka viss pāriet un ierodoties nodaļā ar sāpes bija palikušas mazākas, domāju, ka noteikti tiksim sūtīti mājās, bet nekā - atvērums bija jau 5 cm, uzlika uz tonīšiem un tā kā viss jau strauji notikās, pēc tonīšu pieraksta paliku arī dzemdību zālē, nevis devos uz palātu .. sākās diezgan nepatīkamas un grūti pārciešamas, ļooooti ilgas apmēram divas - trīs stundas, līdz pirmo reizi ieraudzīju mūsu dēliņu (l) Es biju iedomājusies, ka noteikti raudāšu, bet biju tik apjukusi, ka nesapratu, kas notiek |-) bet, protams, biju ļoooti, ļoti laimīga (l)
Satikšanās stāstu biju iedomājusies pavisam citādu, ir mazliet sajūta, ka tas būtu paskrējis pārāk ātri garām, tagad ar tāda mazliet dīvaina sajūta, ka puncī vairs neviena nav, bet mūsu dēliņš kopš vakardienas čuč jau mājās (l) Iztiku bez EA un šuvīte ar tik viena pavisam maza, par ko pašai liels prieks :)
Par Siguldu varu teikt visu to labāko - bez nekādiem līgumiem attieksme bija lieliska, lai gan to dažu stundu laikā piedzima vairāki bērniņi, vecmāte vispār ļoti, ļoti palīdzēja un atbalstīja, bet arī viss pārējais personāls abas dienas bija laipns un pretimnākošs :-)
23.01.2017 19:43 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
Oii, lielie sveicieni, Persephon! (l)
Cik jauki, ka viss tik veiksmīgi! Un pāris stundas - tas tomēr samērā ātri! :-) Tagad tikai atpūtu un iepazīties ar mazo dēliņu! :-)
.
Lasot domāju, ka nav aiz kalniem arī man tās sajūtas, dikti jocīgi palika. :-)
23.01.2017 19:50 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Persophon,sveicieni Tev! Lai mazajam laba veselība,bet vecākuem izturība un pacietība! (l)
23.01.2017 19:52 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Persephon, jau no paša sākuma sekoju līdzi, kā Tev sokas (l) vismīļākie sveicieni Tev un mazajai sirsniņai (l) Lai labi aug, un galvenais vesels!! Super!! (l)(l)
p.s. Vārdiņš mazajam arī ļoti jauks. :-)
23.01.2017 20:53 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
Persephon- vismīļākie sveicieniņi arī no manis! Audziet lieli, stipri un veseli (l)
23.01.2017 22:06 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Sirsnīgi sveicieni jaunajām māmiņām, kas tikko sagaidijušas savus brīnumiņus! :)
24.01.2017 09:55 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Reina., man gan pirmais trimestris, bet apetīte arī neaug un svars arī ne. Tikai vēderu vairs nevaru ievilkt, tāda maza bumbiņa priekšā parādījusies. :-D Domāju par ēšanu nevajag satraukties, jo pie grūtniecības beigām vajag tikai papildus 300 kcal vairāk kā parasti. Man galīgi vairāk ēst negribas, bet ēdienkarte gan ļoti veselīga palikusi. Organisms pilnīgi prasa augļus un dārzeņus.
24.01.2017 12:10 |
 
Reitings 44
Reģ: 16.01.2017
Sveikas! Izdomāju ar padalīties, kādu laiciņu jau lasu kā Jums visām iet. Man sākumā vispār svars nokritās un tikai vēlāk sāka pa kādam kg nākt klāt un nebija pat biežās vemšanas, bet nu bik slikta dūša pamocīja gan.. Redzēs cik būs pa šo mēnesi uzēsti, jo pagāšmēnes vispār nekas nepienāca klāt, bet punčuks aug, līdz ar to ārsts ar neko par to nevar piesieties, tik nobrīnās. :-D Man jau 34. nedēļa būs tūlīt. It kā dzemdības paredzētas tik martā, bet sajūta, ka mazais jau tagad labprāt nāktu ārā :-D Man tāds ļoti aktīvs punča iemītnieks. Kā jums šajā pēdējā trimestrī? Arī uznāk velkošas sajūtas punča lejasdaļā un vēl visādas blakus sajūtas (t.s. muguras vilkšana, galvas sāpes, bezmiegs utt.)? Visu laiku jutos samērā ok, bet pie kādas 31. nedēļas parādījās visādas vilkšanas.. Un kā ar sapņiem jums? Gaidu puiku, bet sapnī visu laiku meitene dzimst :-D Šonakt pat bija tā, ka ar ķeizaru izņēma puiku un palika vēl meitene iekšā, kuru bija jādodas dažas nedēļas vēlāk dzemdēt.. Jau sāk likties, ka ārste pārskatījusies :-D
24.01.2017 12:51 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
ar ķeizaru izņēma puiku un palika vēl meitene iekšā, kuru bija jādodas dažas nedēļas vēlāk dzemdēt..

Labs :-D:-D:-D
Es, pagaidām, aprobežojos ar vēdera vilkšanu un nelabumu. Ir 2 reizes gadījies, ka gandrīz noģībstu. Bet nelabums tāds samērīgs, vemt nevajag. Tikai tas, ka naktīs vairs sevišķi labi neguļu, jo vēders velk un nelabums (jā, jā, naktī). Bet nu, tikai pirmais trimestris, saprotu, ka vēlāk paliks vieglāk .
24.01.2017 13:56 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.01.2009
santa m, mani nemierīgu darīja citu mammu vizuāli ļoti redzamās pārmaiņas 1.trim. beigās. Zinu, ka nevajag salīdzināt, bet kad paskatos uz manu gandrīz plakano vēdero un tiem apaļajiem, tad liekas, ka nekas īsti neaug. Ptu, ptu, ptu, bet tā noteikti nav! Svars tāds pats joprojām. Tāpēc NESPĒJU vien sagaidīt nākamo vizīti, kas nomierinās sirdi un pateiks, ka viss. ir. kārtībā. :-) ;-) Par veselīgo ēšanu apsveicu! :-) Es ēdu visādi, bet kopumā man arī prasās arvien vairāk augļu un vārītu nevis ceptu produktu. Par to prieks. Bet, ja kaut ko prasās, tad sev neatsaku - arī kādu mazāk veselīgu našķi. :-)
24.01.2017 14:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits