Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Morālais atbalsts - vai svarīgi?

 
Reitings 257
Reģ: 11.10.2010
Cik svarīgs jums ir un bija morālais atbalsts no savas, puiša ģimenes taisot bērniņu?
Vai jūs apzināti taisītu, ja zinātu, ka jūs abus šajā lēmumā neatbalstītu neviens no ģimenes locekļiem? It kā jau tas ir pāra lēmums, bet vai jūs ietekmē arī apkārtējo viedoklis? ;-)
25.02.2015 17:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tā kā par bērniem sākām runāt tikai pāris gadus pēc kāzām, tad skaidra lieta, ka neviens neiebilda. Lai gan, paziņojām par grūtniecību ne pārāk labā brīdī un vecāki diži priecīgi par šo faktu nebija. Pareizāk sakot - bija, bet vairāk izrādīja satraukumu par to, kas mūs sagaidīs nākotnē utt. Lai nu kā - tas bīja mūsu lēmums. Pārdomāts. Apkārtējo viedoklis maz ko ietekmēja.

Taču, ja man būtu vnk draugs, kurš pat i neplāno ar mani saistīties uz mūžu - bērnus ar tādu cilvēku nekad neplānotu un saprastu arī apkārtējo cilvēku iebildumus.
25.02.2015 17:07 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu tam, ka tas ir ne vien tikai pāra lēmums, bet arī tikai pāra atbildība. Proti,ja esat gatavi un spējīgi iztikt paši, nelūdzot pārējiem nekādu palīdzību, droši plānojiet bērniņu. Tāpat, arī būtu jārēķinās, ka neviens nevēlēsies nākt raudzībās vai saņemt zvanus ar jautājumiem par bēbi.
25.02.2015 17:08 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Morālais atbalsts ir ļoti svarīgs, protams! Ja neatbalstītu, tas neietekmētu MŪSU ģimenes lēmumus, jo tas attiecas tikai uz mums abiem. Tomēr es par laimi nezinu, kā tas ir - kad neviena no ģimenēm neatbalsta.
25.02.2015 17:09 |
 
Reitings 126
Reģ: 16.02.2015
Morālais atbalsts ir ļoti svarīgs un tas ir tikai patīkami, ja tuvinieki atbalsta un priecājas līdz ar pāri šajā sakarā. Bet, ja vēlētos bērniņu, tad noteikti lēmumu neietekmētu tas, ka nebūtu atbalsts. Vienkārši būtu grūtāk tieši emocionāli. Man ir svarīgi dalīties savā priekā un laimē ar mīļajiem, es atbalstu viņus, viņi mani.
25.02.2015 18:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits