Tieksme stalkot cilvēkus...

 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
Labvakar, dāmas!

Man te tāda problēma. Man patīk stalkot cilvēkus, tas ir, aplūkot viņu sociālos profilus. Teiksiet tas jau normāli paskatīties tīri intereses pēc, bet mana aizraušanās paliek maniakāla. Un pati vairs ar to netieku galā. Patīk, man viens vīrietis, tad nu lūk, man katru dienu jāpārbauda viņa profili, twitter, instagram. Tas ir slimi, zinu, bet es nevaru neapskatīties, pat ja zināšu, ka viņš tur neko bieži neievieto. :(

Gados 12-14 tas vēl bija normāli, kad fanojām par "zvaigznēm" - līmēt plakātus, skatīties attēlus, klausīties dziesmas, bet šitais, ko es daru nav normāli.

Kā ar to cīnīties? :'-( Pēc dabas pilnīgi normāls cilvēks esmu, bet te kaut kādu stulbumu daru. Arghhh. :(
23.02.2015 20:51 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Tev tā "stalkošana" palīdz? :D Vai nu saņemies un raksti, vai met mieru - reāli, priekš kam Tev to vajag? Pāries ātrāk.
23.02.2015 22:31 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Stalkošana var dzīvē izrādīties noderīga. Detaļās situāciju nevaru aprakstīt, bet īsumā atklāju krāpniecību, pec tam ari reālajā dzivē par šiem cilvēkiem meklēju un atradu informāciju. Bija kaut kada iekšēja intuīcija ko vajag stalkot.
Šiem cilvēkiem dzīvē labi neies, par to es parūpēšos.
23.02.2015 22:48 |
 
Reitings 426
Reģ: 13.09.2012
Varbūt no sākuma jāatrod "sava dzīve", jāaizpilda tā ar dažādām nodarbēm, jātiekās ar cilvēkiem.
23.02.2015 22:49 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Piekrītu Quince

Ne vienmēr stalkošana ir nelietderīga. Ko tik es neesmu uzrakusi... Diemžēl, visbiežāk sanācis atklāt to, ka esmu smuki di*sināta... Jā, kas nezin, tam nesāp, bet cik ilgi es būtu mānīta, ja nebūtu pastalkojusi un pielikusi tam treknu, rūgtuma pilnu punktu. :-/
23.02.2015 23:05 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
@ColloSal Ja būtu tik vnk. atbildēt, kāpēc man to vajag? :D Uzdevu sev šo jautajumu vairākkārt, atbilde ir nezinu, jau ieradums?

@Vinila jau minēju, man ir piesātināta dzīve, tiešām, bet šī stulbā nodarbe neaizņem daudz laika. Tā ir kā ikrīta kafijas krūze, cosmo deva. :D
23.02.2015 23:08 |
 
Reitings 426
Reģ: 13.09.2012
nobledancer, ja neesi kontaktējusies ar viņu, tad ieteiktu to izdarīt, parunāties..
23.02.2015 23:11 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Pašai tā ir bijis. Manuprāt, nekas traks, ja kāds cilvēks ļoti simpatizē, tad saprotams, ka rodas vēlme kaut katru dienu ieskatīties vai nav kāda jauna fotogrāfija publicēta vai ziņa ierakstīta. Ja konkrēto cilvēku jau sāktu izsekot reālajā dzīvē, speciāli apmeklētu vietas, kurās viņš uzturās vai mēģinātu iegūt kaut kādu informāciju par to, kur viņš būs sastopams, tad gan vajadzētu uztraukties, taču sociālo tīklu iečekošana neliekas nekas šausmīgs, kamēr tas nepāriet apsēstībā ar otru personu.
23.02.2015 23:12 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Slimīgi un regulāri stalkot nav normāli, bet reizi pa reizei pārbaudīt, kā iet sen neredzētiem paziņām vai skolasbiedriem..nu, nav ne vainas.
Uzrakt, protams, var visvisādas lietas. Tīšām kādu laiciņu "stalkoju" pazīstamu meiteni, kura ir gadiem ilgi mani aprunājusi un izplatījusi nepatiesas nejaucības par mani, gribējās izprast viņas funktieri. Speciāli piereģistrējos slēgtā forumā, kur viņa uzturējās un uzzināju, ka šī persona par sevi tā melo, tā piepušķo un sagroza savu dzīvi, ka palika viņas žēl - vairs pat neturu ļaunu prātu par aprunāšanu, nožēlojams un kompleksu mākts cilvēks.
23.02.2015 23:18 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
@delusion Nu lūk, piekrītu Tev, ka tas ir slimīgi un nav normāli. :'-( Nespēju neko padarīt, es tā neuztrauktos, ja tas neilgtu jau labu laiciņu, bet kādi 5 mēneši jau būs. Šausmas.
23.02.2015 23:31 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Mans minējums - Tev vienkārši ir garlaicīgi un trūkst sabiedrības :) Vai arī iekšēji gribas saņemt apstiprinājumu tam, ka citi dzīvo labāk / sliktāk par Tevi. Kaut kur nesen bija publicēts raksts par šo fenomenu, ļoti daudzi stalko citus sociālajos tīklos.
23.02.2015 23:43 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Nestalkoju citus, interesē tikai tuvāko radu/draugu dzīve.
Pati par sevi reti kaut ko publicēju, vairāk savu zvēru lieku bildēs.
23.02.2015 23:45 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Tām, kuras uztraucas, ka kāds par viņām varētu pārāk daudz uzzināt - ir pieņemts likums, ka var aizrakstīt vēstuli, lai google noņem meklēšanas rezultātus, kas parādās meklējot jūsu vārdu un uzvārdu. Tur jāaizpilda anketa, jānorāda iemesls..
23.02.2015 23:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
- ir pieņemts likums, ka var aizrakstīt vēstuli, lai google noņem meklēšanas rezultātus, kas parādās meklējot jūsu vārdu un uzvārdu. Tur jāaizpilda anketa, jānorāda iemesls..


Un kādi ir rezultāti meklējot facebook, twitter utt. ? Google nav vienīgā vieta kur atrast info, bieži vien paši cilvēki savu informāciju izpauž atklāti savos publiskajos profilos.
24.02.2015 00:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pašai tā ir bijis. Manuprāt, nekas traks, ja kāds cilvēks ļoti simpatizē, tad saprotams, ka rodas vēlme kaut katru dienu ieskatīties vai nav kāda jauna fotogrāfija publicēta vai ziņa ierakstīta. Ja konkrēto cilvēku jau sāktu izsekot reālajā dzīvē, speciāli apmeklētu vietas, kurās viņš uzturās vai mēģinātu iegūt kaut kādu informāciju par to, kur viņš būs sastopams, tad gan vajadzētu uztraukties, taču sociālo tīklu iečekošana neliekas nekas šausmīgs, kamēr tas nepāriet apsēstībā ar otru personu.

+
Vispār šajā sakarā neredzu nekādu problēmu. Ja gribās ieskatīties soc. tīklos un čekot kādu personu - nu tad dari tā! Sevišķi, ja vēl tajos nav statistika pieejama un viņš par to neuzzinās... Es vispār uz to neiespringtu un tik turpinātu! :D Tāds maziņs prieciņš un absolūti nevainīga izklaide. Neviens no tā necieš, nevienam netiek nodarīts nekāds ļaunums. Gan jau gadiem ilgi neko tādu nedarīsi. Parādīsies jauna aizraušanās, šo aizmirsīsi. ;-)
24.02.2015 02:16 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
@Neons Savā ziņā neviens no tā necieš, bet man paliek kauns, kad to personu satieku, jo vienmēr iezogas galvā doma: a, ja nu viņš zin. :D
24.02.2015 07:43 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Man arī liekas, ka nelielās devās stalkošana nav nekas slikts, drīzāk ļauj vieglāk atrast noderīgu informāciju, labāk uzzināt kaut ko par cilvēku, ja tas ir nepieciešams, utt. Kad stalkošana pārvēršas par apsēstību...hmm... cilvēkam sava dzīve neliekas pietiekami interesanta/trūkst pašpietiekamības.
Drauga bijusī vienā nedēļā kādas 15-17 reizes (nepārspīlējot) bija skatījusies manu profilu, beigās vēl uzaicināja draudzēties (pieļauju, ka tāpēc, lai redzētu, kādas bildes es rādu tikai savam draugu lokam) :D
24.02.2015 16:17 |
 
Reitings 342
Reģ: 21.08.2012
I feel you. :-D manuprāt, no vienas puses tas pat ir labi, jo tad tu vari izštukot un uzzināt vairāk kaut ko par interesējošo personu.. bet ja pēc laika tev ir jāsatiekas ar to objektu, tad nu ir dīvaini, ka viņš kaut ko stāsta, bet tu jau visu zini :-D8-)
24.02.2015 16:19 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Nu a ko var uzzinat? ja bilde sjaunas neliek, vai rada tikai draugiem. Nekādu info neliek par sevi. Es apskatoes tikai profila foto, albumu ja redzams , bet lielakoties pilnigi vienveidigi. un butiskakais kas ir draugi, kur dzivo. Bet nu, man pa vienu ausi ieksā, pa ptru ārā. Jo bārmeņiem tādu zili brinumu jadzird un tads info daudzums un netīrās veļss kalni jaatklausas ka esmu pret to imūna.Ticu tikai savām acīm un ja parliecinos dzivē. Netā nereti ir ļoti daudz melīga info.
24.02.2015 16:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu a ko var uzzinat?

Manuprāt, ne jau par uzzināšanu ir runa, bet par to, ka gribās uz cilvēku paskatīties... Nu atver profilu un pēti to pašu bildi atkal un atkal... Kad cilvēks iemīlās, viņam taču gribās uz savu kaisles objektu nonstopā blenzt un šķiet, ka skaistāka cilvēka uz pasaules nav... :-D Normāli. Nekas traks tajā nav!

Arī, kad esi greizsirdīgs, nez kāpēc "pirskti niez" uzmeklēt profilu un pablenzt... Un tad atkal. Jo domās visu laiku maļās tāpat, tad nu arī visuālais stimuls vajadzīgs. :-/

Tikai mēģini noskaidrot, vai viņš var uzzināt statistiku vai nē. :-P
24.02.2015 16:32 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
@Neons BINGO....aprakstīji precīzi. :D
24.02.2015 16:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits