Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

HAIR TAG

 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
Par cik, man un domāju daudzām interesē dažādi jaunumi,ieteikumi matu kopšanā nolēmu izveidot diskusiju par dažādiem interesējošiem jautājumiem. Liekam arī bildes. :)

1)Kā jūs vērtētu savu matus stāvokli?(labs, slikts/sausi/taukaini utt)
2)Cik bieži griežat matus?
3)Labākais šampūns, kondicionieris un maska no mēģinātajām?
4)Lielākā vilšanās nopērkot matu produktu? (produkti, kurus nevienam neieteiktu pirkt)
5)Jūsu atklājumi? (te nu var izplūst, shine srejii, termo aizsargi, matu eļļas, sausie šampūni uttt.)
:-)
22.02.2015 13:47 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.01.2015
tad nu taa mani mati nav looti taukaini, mazgaaju tos reizi nedeellaa. man mati ir diezgan gari( kaadi 8 cm liidz dimenam) un galinni ir saskeelushies jo jau gadu neesmu griezusi...parasti matus griezzu pati jo bail frizieriem uzticeeties...peec dabas mati ir galos skrullaini bet pa vidu sameeraa taisni....

vai kaada var ieteikt drogaas nopeerkamu serumu kas paliidz matu galiem un smarzo loooooti labi?
22.02.2015 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
1) Man ir gari, vidēji biezi, smalki mati, bet matu stāvoklis ir labs, jo nav krāsoti, mehāniski bojāti,.
2) 3x gadā tikai. :-D
3)Biosilk Silk Theraphy shampoo, condicionier, bet tieši jaunajos iepakojumos, vecajiem laikam bija cita formula. Pēc šo abu lietošana jūtos kā pēc salona, nav ne pūku ne kā, +nav jātaisno, vai jāfēno, kā arī nepadara manu smalkos matus smagus.

4)Šos man uzdāvināja, tās bija šausmas, mati kā salmi.Izlidināju uzreiz miskastē.

Tad vēl, ja ne vilšanās, bet biju gaidījusi kko vairāk no John Frieda līnijām.
5)Atklājumi mainās, no sākuma daudzas preces izraisas WOW, bet pēctam paliek tādas nekādas, tad nu šis paliek nemainīgs:
22.02.2015 14:01 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
1)Kā jūs vērtētu savu matus stāvokli?(labs, slikts/sausi/taukaini utt)
Taukaini saknē, sausi galos.
2)Cik bieži griežat matus?
Reizi 3 mēnešos.
3)Labākais šampūns, kondicionieris un maska no mēģinātajām?
Siberika produkcija, Kefīra šampūns, alus+raugs maska un kondicionieris
4)Lielākā vilšanās nopērkot matu produktu? (produkti, kurus nevienam neieteiktu pirkt)
Esmu vīlusies dārgaos zīmolos, kas pasliktināja galvas ādas stāvokli.
5)Jūsu atklājumi? (te nu var izplūst, shine srejii, termo aizsargi, matu eļļas, sausie šampūni uttt.)
Garnier Miracle eļļa un Scwarzkopf blond serijas sos serums ļoti bojātiem gaišiem matiem.
22.02.2015 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
Awkward-Esmu dzirdējusi, ka meitenēm patīk Lee Staford un Rich, bet nemācēšu teikt par cenām un smaržu.
Bet vispār ieteiktu tev aiziet uz kādu frizieru veikaliņu, tie serumi nemz nemaksā daudz vairāk kā drogu varianti. ;-)
22.02.2015 14:04 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
1) matu stavoklis normals, mazliet pasausi pie galiem, bet nav tik traki.
2)griezu videji 2-3 reizes gadaa - pielidzinu galinjus.
3)loti patik Madaras shampuni.
4) lielakaa vilshanaas ir visi tie Loreal shampuni, ko piedavaa Drogas, visi viens par otru sliktaki.
5) lielakais atklajums ir Salon line piedavaataa medical linija.

22.02.2015 14:04 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.01.2015
gabriella

kur tu peec Biosilk Silk Theraphy shampoo, condicionier?
22.02.2015 14:05 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Bilde bija ilustrativi lidzigakais, ko vareju atrast par saviem matiem :D
22.02.2015 14:06 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
1)Kā jūs vērtētu savu matus stāvokli?(labs, slikts/sausi/taukaini utt)
Sausi.
2)Cik bieži griežat matus?
2-3 reizes gadā
3)Labākais šampūns, kondicionieris un maska no mēģinātajām?
Siberikas šampūns + Macadamia matu maska + Davines Melu kondicionieris + CHI silk infusion
4)Lielākā vilšanās nopērkot matu produktu? (produkti, kurus nevienam neieteiktu pirkt)
ooh, bija daudz. Pat neatceros visus. Jau 2 gadus lietoju savu "ideālo kombināciju". Laikām, pa šo laiku lielāka vilšanas bija Macadamia krēmā sprogainiem matiem.
22.02.2015 14:13 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Biosilk mazajiem iepakojumiem tagad perkamkopa.lv izdevigs piedāvājums
22.02.2015 14:13 |
 
Reitings 208
Reģ: 03.01.2015
bribeeju arii pajautaat, vai kaada ir matus griezusi ar karstajaam skeereem?
22.02.2015 14:20 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
1)Kā jūs vērtētu savu matus stāvokli?(labs, slikts/sausi/taukaini utt)
Labs, veselīgi, gali minimāli sāk šķelties, jo mati tomēr nav īsi, bet ātri taukojas arī tāpēc, ka tik veselīgi :(
2)Cik bieži griežat matus?
3 - 4 reizes gadā
3)Labākais šampūns, kondicionieris un maska no mēģinātajām?
Šampūns šobrīd man iecienītākais ir šis - http://www.iherb.com/mane-n-tail-and-body-shampoo-32-fl-oz-946-ml/41581#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-us&w=man%20n%20tail%20body&rc=13&sr=null&ic=2?rcode=tib189
maska nu ļoooti patīk šī - http://www.iherb.com/earth-science-deep-conditioning-masque-for-hair-olive-avocado-6-oz-170-g/16737#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-us&w=masque&rc=33&sr=null&ic=3?rcode=tib189 mati paliek super mīksti, mirdzoši.
Balzamus mainu.

4)Lielākā vilšanās nopērkot matu produktu? (produkti, kurus nevienam neieteiktu pirkt)
Pat jau vairs neatceros, bet nekas briesmīgs nav bijis, parasti lasu daudz atsauksmju utt., pirms pērku.
5)Jūsu atklājumi? (te nu var izplūst, shine srejii, termo aizsargi, matu eļļas, sausie šampūni uttt.)
Man ir gan Maroccanoil matu eļļiņa, gan Chi serums. Pēdējo nopirku smiltsērkšķu Natura Siberica elļu matu galiem. patīk! smarža jo īpaši un vēl tas, ka sastāvs labāks.
Šī eļļa (ko pilina klāt pie bāzes eļļas) palīdz matu augšanai - http://www.iherb.com/aura-cacia-100-pure-essential-oil-bay-animating-5-fl-oz-15-ml/33900#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-us&w=bay%20oil&rc=96&sr=null&ic=1?rcode=tib189
matu augšanai vitamīni - http://www.iherb.com/country-life-gluten-free-maxi-hair-90-tablets/1714#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-us&w=maxi%20hair&rc=6&sr=null&ic=1?rcode=tib189
bet vispār matu stāvoklis uzlabojās pēc zivju - http://www.iherb.com/madre-labs-omega-3-premium-fish-oil-180-mg-epa-120-mg-dha-100-softgels/37790#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-us&w=fish%20oil&rc=1436&sr=null&ic=1?rcode=tib189 un
naktssveces eļļas - http://www.iherb.com/now-foods-super-primrose-evening-primrose-oil-120-softgels/851#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-us&w=primrose%20oil&rc=336&sr=null&ic=1?rcode=tib189
22.02.2015 14:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
2)Cik bieži griežat matus?
reizi gadā, ja ne retāk. Matu gali, kā par brīnumu, nešķeļas - griežu tad, kad sāk garums traucēt.
22.02.2015 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 333
Reģ: 14.08.2010
KAĶIS,Tu naktssveces un zivju eļļas lietoji reizē?
Vai arī vispirms vienu kursu un tad otru?
22.02.2015 15:07 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
1) Mati labi. Krāsoti, viļņaini, smalki. Bet spīdīgi un vijīgi.
2) Kā kuru reizi, atkarīgs no garastāvokļa un cik daudz traucē, garus neaudzēju. Reiz 2-3 mēnešos
3) Šampūns - Davines Naaturaltech Energizing Shampoo. Kondicionieris - Davines Love Curl Conditioner. Maskas laikam pagaidām nav, bet patīk L'oreal Fibralogy maska kopā ar to "koncentrātu". Tagad sāku lietot Nioxin produkciju (komplekts #4) un patīk, bet lietoju vien pāris reizes.
4) Biosilk matu "zīds". Nesaprotu par ko visas jūsmo. Spirts un silikoni. Matus sausina.
5) Atklājums Dove apjoma sprejs un Batiste sausie šampūni.
Ja ir interese par plašākām atsauksmēm:
Davines šampūns: http://www.sugarmakeup.eu/2014/07/davines-naturaltech-energizing-sampuns.html
Davines kondicionieries un L'oreal maska: http://www.sugarmakeup.eu/2014/09/matu-lidzekli-kas-pilda-solijumus.html
Dove matu sprejs: http://www.sugarmakeup.eu/2015/01/divi-forsi-matu-kopsanas-lidzekli-no.html
22.02.2015 15:19 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Rebeka,
sākumā atsevišķi tikai naktssveces eļļu kādus 2mēn, tad zivju un tad pamīšus :)
22.02.2015 15:21 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.08.2011
1) Mani mati ir viscaur šķipsnās balināti jau vairākus gadus, ar pareizajiem kopšanas līdzekļiem viņi ir veselīgi, un gari (pāri krūtīm). Nav izteiktas problēmas ar sausumu/taukainumu, šķeļas, protams, kā jau daudziem, bet nav pamanāmi. Kopumā biezi, gari un veselīgi mati,manuprāt.
2) Griežu kādas 2 reizes gadā
3) Labākie šampūni un kondicionieri -Loreal Ever Pure, Ever Sleek, Ever Strong un pārējie no šīs sērijas. Visi bez sulfātiem. Vienkārši izcili.

4) Lielākā vilšanās šī matu maska, nu pilnīgi nekāda efekta, man pat liekas, ka mati paliek tieši sausāki :-/

5) Pēdējā laika atklājumos varētu iekļaut dabīgo kokosriekstu eļļu, ko pāris reizes nedēļā smērēju matu galos pirms mazgāšanas.
22.02.2015 15:22 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
1) matu stāvoklis - priekš maniem kaprīzajiem matiem, šobrīd mati ir labā stāvoklī. Man ir jaukta tipa mati ar taukainām saknēm un pasausiem galiem. Mati ir smalki un paplāni, bet labi aug garumā.
2) 2-3x gadā
3) patlaban lietoju Matrix volume šampūnu + Matrix bambusa/matrix repair kondicionieri. Galiem - biosilk vai marocconoil. Reizi ~10 dienās ielieku uz nakti matos eļļu - DNC vai Vatika
4) nevaru uz sitiena atcerēties, bet ir bijuši arī slikti šampūni. RICH matu galu serums nepatika. Tāpat nepatika Biosilk, ko pirku LV pirms vairākiem gadiem, bet tagadējais, kas pirkts Amsterdamā ir super. Pieļauju, ka tur pie vainas vecā vs jaunā formula.
5) batiste sausie šampūni. Lietoju daudz, jo cenšos matus nemazgāt biežāk kā 2 reizes nedēļā. Matrix volume sprejs ir labs. Esmu Tangle teezer fans, man ļoti labi der, turklāt ar viņu ir ērti arī masēt galvas ādu. Vēl šobrīd ir ļoti labs pirmais iespaids par Marocconoil - mati tiešām smuki, eļļa iesūcas matā un netaukojas, nepadara matus smagus.
22.02.2015 15:28 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
1)Kā jūs vērtētu savu matus stāvokli?(labs, slikts/sausi/taukaini utt)
Sausi. Jebkuru masku apēd pāris min. laikā. Taču tajā pašā laikā nākošajā dienā pēc mazgāšanas, paliek taukaini.
2)Cik bieži griežat matus?
Cenšos reizi pusgadā.
3)Labākais šampūns, kondicionieris un maska no mēģinātajām?
Esmu izmēģinājusi dažādus šampūnus, arī Zirga šampūnu, bet pēdējā laikā uzticīga esmu tikai Macadamia matu kopšanas produktiem.
4)Lielākā vilšanās nopērkot matu produktu? (produkti, kurus nevienam neieteiktu pirkt)
Sausie šampūni.
5)Jūsu atklājumi? (te nu var izplūst, shine spreji, termo aizsargi, matu eļļas, sausie šampūni uttt.)
Pēdējā laikā neko ūber foršu neesmu atklājusi,kas patiktu maniem matiem. Bet gribu atrast ideālo matu spreju pret karstumu, jo katru dienu mati tiek fēnoti, taisnoti.
22.02.2015 15:37 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.08.2014
Mati ir beidzot kaut cik dzīvi, jo kopš vasaras vairs nebalinu un rudenī pārgāju uz savu dabīgo toni- pelēki blondo. Garums ir garais bobs, smalki un gali nedaudz sausi.
Griežu vienu reizi divos mēnešos un tikai galiņus 1-1.5cm.
Tagad izmantoju CHI keratin šampūnu un kondicionieri kā arī silk infusion un iron guard. Pagaidām ļoti apmierina visi šie produkti (l)


Neieteiktu Angel professional matu kopšanas līdzekļus, esmu izmēģinājusi visus viņu šampūtus, eļļas, sprejus utt. Nekas nepatika, nu vismaz man :-/
22.02.2015 15:39 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
1)Kā jūs vērtētu savu matus stāvokli?(labs, slikts/sausi/taukaini utt)

Galos ļoti sausi, bet pēc nogriešanas nesen palikuši labāki. Saknēs taukojas, tādēļ mazgāju gandrīz katru dienu (ar sportu nodarbojos katru dienu un pēc treniņa vienmēr slapja galva un ir jāmazgā).

2)Cik bieži griežat matus?

Sanāk laikam reizi pusgadā.

3)Labākais šampūns, kondicionieris un maska no mēģinātajām?

Patika Kerastase zaļā sērija. Masku lietoju joprojām! Ļoti patika arī Dove ar eļļu (baltā pudelē ar zeltainu), gan šampūns, gan kodicionieris. Vienmēr patikuši Loreal šampūni - gan drogu, gan salonu!

4)Lielākā vilšanās nopērkot matu produktu? (produkti, kurus nevienam neieteiktu pirkt)

Kaut kādi Timotei šampūni, tad visi tie lētie drogu šampūni, kas katrs ar savu smaržu...aveņu, zemeņu utt. Pilnīgākie mēsli!

5)Jūsu atklājumi? (te nu var izplūst, shine spreji, termo aizsargi, matu eļļas, sausie šampūni uttt.)

Sausie šampūni ir labs sabiedrotais jau vairākus gadus. Ļoti patīk kerastase eļļina matu galiem. Lush sausie šampūni/ziepes!
22.02.2015 15:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits