Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

briesmīgi pasākumi

 
Reitings 86
Reģ: 25.01.2015
briesmīgāko kāzu diskusijā lasīju dažādus stāstus no kāzām, tāpēc nolēmu uztaisīt šo diskusiju - pastāstiet par briesmīgākajiem vai amizantākajiem pasākumiem, kuros esat bijušas vai kuros vienkārši ir noticis kaut kas izstāstīšanas vērts.
vienalga vai tās ir izgāzušās kāzas, bēres, jaunā gada sagaidīšana, jāņi vai dzimšanas dienas ballītes vai vienkārši neveikli, apkaunojoši vai kādā citādā ziņā jocīgi atgadījumi kādā pasākumā :)
21.02.2015 21:32 |
 
Reitings 86
Reģ: 25.01.2015
pati varu padalīties ar stāstu no radinieces 50. dzimšanas dienas, kuru viņa svinēja viesu namā. nez kāpēc viņai likās, ka viņas dzimšanas diena varētu būt īstais pasākums, kur uzaicināt radus, kas savā starpā vienkārši nevar sadzīvot, jo senos laikos nesadalīja mantojumu, un pēc pāris glāzēm viss beidzās ar to, viens otram bija sasituši seju un visvairāk cieta mans tēvs, kas centās abus kaušļus izšķirt, jo abi metās virsū viņam.
21.02.2015 21:37 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Pirms pāris gadiem jauno gadu svinēju nelielā radu lokā - jau ap 22 sākās strīdi, kas gandrīz beidzās ar svinību pārtraukšanu un izklīšanu pa mājām. Pēc pusnakts mana krustmāte bija tik piedzērusies, ka neatcerējās, ka uz jumta sagaidījām gadumiju un visu laiku jautāja, kad beidzot būs tie 00:00:-D Tagad atceroties smiekli nāk, bet tad gan garīgais bija galīgi sabojāts
21.02.2015 21:50 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
sākās strīdi, kas gandrīz beidzās ar svinību pārtraukšanu un izklīšanu pa mājām.

Izklausās pēc manas ģimenes. Mums ir trio ar nosaukumu ''Viens par otru gudrāks'' :D
21.02.2015 21:56 |
 
Reitings 29
Reģ: 23.07.2014
Biju uz draudzenes dzimšanas dienu, kuru svinēja viesu namā. Tā kā cilvēku bija padaudz, tika uzklāti vairāki galdi. Tā daļa, kas mani šokēja - galdi bija pamatīgi nodalīti. Viens, kur sēdēja jubilāre ar tuvākajiem draugiem, kolēģiem un ģimeni, otrs, kur sēdēja cita radu porcija, kā arī trešais - kurš tika nolikts vistālāk - kur sēdēja "draugi no rajona". Ja uz pārējiem galdiem bija atrodams vīns un šampānietis, tad uz "rajončika" galda virsroku ņēma šņabis dažādās variācijās. Tā skaidri meitene lika visiem apzināties savu vietu.
21.02.2015 21:58 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Svinējām draudzenes dzimšanas dienu un pre-party viņa tā sadzērās, ka tikām līdz klubam, iekšā negājām, jo viņa blakus parkā vēma, tad vedām atpakaļ uz viesnīcu. Kad viņa aizmiga, tad aizbraucām tomēr līdz klubam uz pāris stundām :D Slikts sākums, bet beigās viss nokārtojās! :D
21.02.2015 21:59 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
BĒRES! Viss pārēajis ir jauks vai feins vai ari normāls.

anatomikums pat nelikās briesmigs.
21.02.2015 22:04 |
 
Reitings 86
Reģ: 25.01.2015
šis laikam ir apkaunojošākais pasākums, kurā ir nācies piedalīties - vienam klasesbiedram vecāki augusta pēdējā nedēļā aizbrauca uz ārzemēm atpūsties un atstāja viņu divatā ar vecāko brāli uz to laiku. toreiz mums bija kādi 13-14 gadi, 8.klase. viņš izdomāja, ka jātaisa ballīte par godu vasaras beigām. tā arī bija pirmā reize, kad sastapos ar alkoholu. vecākais brālis mums sagādāja labi daudz alkohola, nu uz kādiem 8 cilvēkiem bija pieci litri šņabis un vēl ūdenspīpe. sākām ar ūdenspīpi, pirmā reize man un nereāli iedeva galvā, tā ka tirpiņas skrēja pa visu ķermeni, bet tas ātri pāriet, tad sākās šoti.. atceros gan diegzan ļoti pa miglu to visu, bet beidzās ar to, ka viens puisis nokrita pa trepēm un salauza potīti, nācās zvanīt viņa vecākiem un darīt kaut ko lietas labā. toreiz atbrauca mūsu visu vecāki, nakts vidū, turklāt tā bija kaut kāda trešdiena, katrā ziņā vecākiem bija jāiet uz darbu nākamajā dienā. tas bija šausmīgi, man bija briesmīgs kauns, bet toties sava veida mācība. kur vispār mums bija prāts? :D
21.02.2015 22:07 |
 
Reitings 86
Reģ: 25.01.2015
Svinējām draudzenes dzimšanas dienu un pre-party viņa tā sadzērās


draudzenei bija līdzīgi, viņai dzimšanas diena bija 5dienā, bet ballēt gājām jau 4dienas vakarā ar mērķi, ka 00:00 viņu kārtīgi sasveiksim. mhm, kā tad. ap 23 viņu iznesa no bāra un ielika taksī. tā nu pavadījām viņas dzimšanas dienas pirmās stundas viņas dzīvoklī trijatā ar dzīvokļa biedreni, turot viņas matus, kamēr šī apskāva podu :D
21.02.2015 22:11 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.07.2014
Mana dzimšanas diena. Ieradās draudzenes no skolas laikiem, visu uzsaucu, kā jau jubilāre, ēdieni, dzērieni. Viss notika Vecrīgā. Tikai viena draudzene man pievērsa uzmanību. Otra atnāca caurpsīdīgā krekliņā, tik pat labi vispār varēja neko nevilkt, visu vakaru nāca kaut kādi nepazīstami čaļi klāt viņai, tad trešā visu laiku ar kādu debatēja, ceturtai nekas neptika un beigās pasauca, man nezinot, savu draugu metālistu. Vakars/nakts bija drausmīga, vairs ar viņām nekotaktējos. :D
21.02.2015 22:15 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Tā....vēl atcerējos. Vienreiz bijām ballītē dzīvoklī un tā puiša, kas tur dzīvoja, brālis aizbrauca kaut kur prom un aizslēdza durvis no āras. Pēc pāris stundām, kad visi jau bijām silti, izdomājām saukt taksi un braukt uz Centru, tikai nevarējām atrast atslēgas... beigās izrādījās, ka tas brālis nejauši paņēma abas atslēgas un no iekšas nevarēja atvērt bez atslēgas... palikām visu nakti dzīvoklī, jo tas brālis necēla telefonu - pats bija aiztusējies. Ārā tikām tikai nākamajā dienā ap 12 dienā :D
21.02.2015 22:17 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Nav gluži pa tēmu, bet

Man nenormāli kaitina tie pasākumi - dzimšanas dienas, vārda dienas, arī kāzas (bija no sērijas), kad atsūta ielūgumu uz pirti un norāda, ka jāņem līdzi paika/alkohols + jāmaksā pa pirti (sadala uz purniem) + vēl dāvana.

Nu vai nu taisi tusiņu un uzsauc vai netaisi neko!
21.02.2015 22:18 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Es atceros tos "Rīkoju dzimšanas dienas pirti - atnes alkoholu un 5 lati ieejas maksa" :D Tallinas ielā bija tāda, vēl Ķekavā bija tās regulārās pirtis.... ar saukļiem : "FACE.LV NIKS" dzimšanas dienas ballīte Ķekavas pirtī"! Ehhh, kur tie laiki :D
21.02.2015 22:24 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Izlasot liarliar pirmspēdējo komentāru, atcerējos vēl vienu.
Bija 9.klases pēdējais zvans, izdomājām to svinēt pie vienas klasesbiedrenes privātmājā. Viņa teica, ka viņas ģimene aizbraukusi pie radiem un neviena nav mājās. Tad nu tur tusējāmies gan mājā, gan tās pagalmā, tad vienai citai klasesbiedrenei izcēlās strīds ar kaimiņmājas meiteni (kura, protams, ballītē nebija, bet gāja garām). Un kāds izsauca policiju - vēl tagad atceros, ka mēs vesels bars bēgām pa pļavu aiz mājas un slēpāmies krūmos. Policja iegāja mājā un pēkšņi no 2.stāva nonāca tās meitenes mamma, kura patiesībā bija mājās, bet meitene pavēlējusi viņai palikt 2.stāvā un nerādīties lejā, melojot, ka neviena nav. Bet šajā gadījumā bija labi, ka māte tomēr bija, jo viņa policijai pateica, ka redzamais alkohols pieder viņai un ka pie meitenes atnākuši tikai daži draugi (jo viss lielais bars slēpāmies aiz pļavas krūmos :D) , tad nu nevienu neaizturēja un tālākais tusiņš izvērtās ļoti labs ;D
21.02.2015 22:26 |
 
Reitings 86
Reģ: 25.01.2015
es vēl saprotu, ja alkohols pašiem jāgādā, jo uz to var baigās summas aiziet, ja pērk kvalitatīvu alkoholu, bet pārtika un telpu īre jau nu gan man liekas mazliet jocīgi. nu varbūt, ja vēl dāvana nav jādāvina, bet pārtika+īre+dzērieni+dāvana ir kaut kā par daudz :D
21.02.2015 22:27 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Pjanku stāsti iz rajpnčka dzīves?:-D
21.02.2015 22:30 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Visi kas beidzas ar gimenes kaskiem..
21.02.2015 22:31 |
 
Reitings 98
Reģ: 13.02.2015
Kādu laiku atpakaļ biju bērēs, kur radi sāka strīdēties par mantojumu.
21.02.2015 22:32 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
tpakaļ biju bērēs, kur radi sāka strīdēties par mantojumu.
O jāāā, tas lūk ir izcili pretigi. Vai kad jau morga sāk stridu kurs mazak naudu teres un ka letak.
21.02.2015 22:34 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
par taam bereem nu aarpraats vispaar.....kauna nav siem cilveekiem !! Liels fuj!
21.02.2015 22:39 |
 
Reitings 86
Reģ: 25.01.2015
vecvectēva bērēs mana vecvecmamma, kura bija viņa bijusī sieva un attiecības viņiem nebija tās labākās, parādīja savu raksturiņu un nodemostrēja vecuma vājprāta izpausmes, proti, pirmkārt, jau uzstāja, ka vilks gaišu tērpu, otrkārt, brīdī, kad zārku laida bedrē, viņa uz soliņa aizsnaudās, un treškārt, pats trakākais bija tad, kad viņa piecēlās pie bēru mielasta galda un, sakot tostu, nosauca vecvectēvu par rajona kuili. es gan biju riktīgi sīka, bet šo dienu atceros ļoti labi.
21.02.2015 22:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!