Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko man darīt??

 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Sveikas! Parasti nemēdzu prasīt padomus/viedokļus interneta vietnēs, bet vienmēr pienāk pirmā reize. Situācija tāda - ar draugu esam kopā gadu, viss, protams, iesākās ļoti, ļoti skaisti, pusis no labas ģimenes, gudrs, mērķtiecīgs un sakarīgs cilvēks. Laikam ejot, protams, kā jau katrās attiecībās, parādījās dažādas domstarpības, bet tas viss ir nonācis līdz tam, ka ir kāds kašķis teju katru otro dienu. Abi esam vien 18 gadus veci (jauni), dažas lietas var norakstīt uz pusaudžu sindromu. Mēs abi ļoti mīlam viens otru, pavadam laiku kopā ļoti daudz, jo dzīvojam blakus, varētu pat apgalvot, ka biežās būšanas kopā varētu nosaukt pat par kopdzīvi, jo katru nakti esam kopā, esam pie tā pieraduši, vecāki to uztver pilnīgi normāli, bet tas jau cits stāsts. Lieta tāda - par tiem strīdiem. Lielākoties tā iniciatore esmu es savu scēnu dēļ par sīkumiem. Šobrīd esam nonākuši līdz tam, ka man ir būtiski jāmainās, jo šī gada laikā esmu kļuvusi īgnāka, piekasīgāka, biežāk sliktā garastāvoklī. Tam, protams, arī ir daudz dažādi iemesli, bet galvenais - ko darīt? Mani aizkaitina it viss, pat viņa saruna ar kādu bijušo draudzeni drauga dzimšanas dienā, tas, ka viņš nereti ir ļoti valdonīgs (lauva pēc horoskopa), asās un riebīgās reakcijas uz kādu manu sliktāku darbību. Puisis ļoti bieži pat necenšas mani saprast, tik uzstāj, ka viņam vienmēr taisnība un es pie visa esmu vienmēr vainīga. Gandrīz katrā lielākā strīdā viņš bļauj, sit pa kādu spilvenu, sienu un ir pamatīgi uzvilcies, lamājas. Ļoti bieži viss nonāk līdz asarām, runām par to, ka mums varbūt nesaskan, bet nespējam viens otru atlaist. Es cešos mainīties, bet viņš uzskata, ka es to nedaru. Vai varbūt pavadīt vairāk laiku atsevišķi? Varbūt ja jau pat pēc gada kopā būšanas tādi strīdi, varbūt vienkārši nesaskan? Vai kādai ir bijusi līdzīga situācija?
20.02.2015 00:23 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Gandrīz katrā lielākā strīdā viņš bļauj, sit pa kādu spilvenu, sienu un ir pamatīgi uzvilcies, lamājas.
Pagaidām tie ir spilveni un sienas..
20.02.2015 00:27 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Cik sen jums jau tā ir? Es sliecos piekrist tam, ka vajag pamēģināt laiku pavadīt atsevišķi. Atvelciet elpu viens no otra, sailgojaties un tas arī dos iespēju vienam uz otru paskatīties nedaudz savādāk.
20.02.2015 00:27 |
 
10 gadi
Reitings 1032
Reģ: 06.04.2011
Negribu iedomāties, kāda varētu būt kopdzīve ar tādu vīrieti nākotnē, ja viņš jau 18 gadu vecumā nespēj savaldīties (sit sienu, spilvenu utt.), ieteikums tikt ātrāk prom no tāda!
20.02.2015 00:28 |
 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
/bez garumzimem, atvainojos, bet citadi nevaru/ :-)

Ja, tadas situacijas ir bijusas, un ko lai saka, tik jauni cilveki, emocijas iet arpus ramjiem, un tas ir tikai sakums. Ja puisis uzvedas agresivi tas ari neko labu neliecina.

Man sobrid ir 26, un kad atceros sevi savas attiecibas, kad man bija 18, s tagad sevi labprat ieplaukatu un izlamatu. Cik bezjedzigu stridu, cik sausmigu greizsirdibas scenu nesarikoju, jo nemaceju nedz novertet situacju, nedz ari savaldities.

Vienigais, kas man sakams, viss nak ar laiku. /izklausos pec omes, bet lai jau/, ies laiks, pati sapratisi kas un ka un par ko verts strideties, par ko ne.

Piespiest sevi tagad but mierigai, ja ieksa viss varas, tas ari nebus labi, jo kaut kad tas tomer naks ara..un tad, protams, dubulta deva...:-D
20.02.2015 00:30 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Care, par to sišanu un dusmu izlādēšanu - es pat nedaudz viņu saprotu, viņš ir ļoti uzstājīgs, raksturā īpatnējs, valdonīgs cilvēks, bet esmu pārliecināta, ka sievietei nespētu iesist, bet tas ir cilvēks, kam tiešām dusmas vajag izlādēt, jo ir ļoti viegli nokaitināms. Nevaru spriest, cik pareizi, vai nepareizi tas ir, jo pie tā esmu savā ziņā pieradusi.
20.02.2015 00:31 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Mani vairāk uztrauc tas, ka tiešām manas nepārdomātās, emocionālās rīcības vienreiz beigsies pavisam slikti (pftu, pftu, pftu). Es raksturā esmu ļoti emocionāla, bieži nesavaldīga, bet kā tad to mainīt? Kā savu raksturu nedaudz paaudzināt?
20.02.2015 00:33 |
 
Reitings 256
Reģ: 16.12.2009
Care , RainyDay , sava zina piekritu, bet ja meitene saka, ka pati velk uz kaski, es pec sevis zinu, ka virieti izvest no pacietibas nav nemaz tik gruti... izprovocet ar nenozimigiem kaskiem un stridiem, uij, tas iet atri. Tas tagad izklausisies, ka esmu jukusi, bet pati esmu savu reizi dabujusi pa seju, toreiz raudaju, ciksteju utt, bet tagad apinos, ka mana vaina taja bija milziga. Butu pieturejusi muti, apdomajusi, neprovocejusi, viss butu savadak...
20.02.2015 00:33 |
 
Reitings 129
Reģ: 04.11.2014
nu cik zinu 18 gados jau vairs neskaitas pusaudzis .. ten jau sak likties pec psihopatisma .. kas nav reali .. atliks tik dzekam ko stingraku kadreiz iedzert, tad sitis netikai spilvenu, bet ari tevi .. Varbut psihologs ten var palidzet ..
20.02.2015 00:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Valdonīgs, agresīvs un nesavaldīgs jau 18 gados? OMG, kas būs vēlāk, nemaz negribu iztēloties... Jums reāli ir jāizaug un jāsaprot, kas ir cieņa pret otru cilvēku kā personību un indivīdu.
20.02.2015 00:36 |
 
Reitings 126
Reģ: 27.07.2014
Varbūt pati reizēm centies piekāpties, bet tas ka viņš psiho arī nav normāli, ja nekas nemainās ieteiktu attiecības ar tādu puisi pārtrauk, sazin kas būs vēlāk.
20.02.2015 00:38 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
anndele, bet kāpēc tev tikai ir sevi jāpāraudzina? Attiecībās ir divi cilvēki un tavs draugs jau nu tiešām nav nekāds eņģelis, kuram savā uzvedībā neko nevajag mainīt. Jāmainās ir abiem, jāiziet uz kompromisiem un daudz jārunā par to, ko vajag uzlabot. Varbūt viņš tevi apzināti vai neapzināti izprovicē uz tādām situācijām, kas tev liek dusmoties, lai varētu parādīt, cik varens viņš ir un vēl tev pārmest, ka tikai Tu esi vainīga pie strīdiem.
20.02.2015 00:39 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Dusmām, agresijai un ikdienas īgnumam vislabāk palīdz regulāri treniņi. Kas tieši, jāskatās pašiem un vai kopā vai katram atsevišķi (kopā visu arī nevar darīt, jāatpūšas vienam no otra ikdienā kaut pa pāris stundiņām). Man palīdz skriešana - visi stresi pēc vakara skrējiena pa pieskari un ikdiena arī iekšā miers un līdzcilvekiem piesieties negribās :)
20.02.2015 00:40 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
mistalee , bieži vien runa ir tikai par to, kas man jāmaina. Ja saku, ka viņam jāmaina savas asās reakcijas, nenormālās dusmas, tad atbilde ir ''tu man esi sačakarējusi nervus''.

Tur ir tā dīvainība - ja nestrīdamies, tad esam kā cimds ar roku, ļoti, ļoti viss saista, viss ir labi, jūtamies lieliski un nav pat ko piebilst, bet ja ir strīds, tad pēc pilnas programmas.
20.02.2015 00:44 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Par ko tieši jūs strīdaties? Apraksti mums kādu reālu situāciju, lai varam saprast
20.02.2015 00:54 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
NordicBelle , daudz un dažādi, pat grūti uzrakstīt tādu vienu, lai saprastu to domu. Ir bijuši strīdi par to, ka viņš runāja ar savu bijušo draudzeni kādā ballītē ilgu laiku, lai gan es ļoti lūdzu, lai tas ir vienīgais, ko cenšas nedarīt, jo toreiz jau biju pietiekami par visu citu sastresojusies. Ir bijuši strīdi par to, ka es kādu dienu esmu bijusi nedaudz nelaipnāka, īdzīgāka, jo bijusi slikta diena. Ir bijuši arī pavisam absurdi strīdi (kas pēc desmit minūtēm manā galvā tomēr pielec) par uzmanības nepievēršanu, esmu arī dažkārt prasījusi, kādēļ tādas vienaldzīgas atbildes, kas ir aizgājis tālāk līdz strīdam. Tagad tā visu rakstot, es saprotu, cik maz es atceros, tikai esmu piefiksējusi, ka strīdi ir nenormāli daudz. Vairs pat nav iespējams atcerēties ko konkrētu. Katrā ziņā - lielākoties par manu īdzīgumu, sliktu garastāvokli pēc kādas grūtākas dienas.
20.02.2015 01:01 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.08.2011
Izklausās skumji, bet vienīgais veids kā šo problēmu risināt ir komunicēt vienam ar otru. Gads attiecībās pagājis, varbūt rozā brilles nokritušas un katra personība sāk vairāk lauzties uz āru. Galvenais runāt un rast kompromisu. Nav viegli, bet tas ir jāmācās, vienā dienā tas protams nenotiks. Izvērtējat, vai esat gatavi strādāt pie attiecībām, ja nē, ja vieglāk ir kliegt un sist pa sienām, tad jau iznākums skaidrs.
20.02.2015 01:02 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Tur jau tā lieta, ka esmu bieži uzsvērusi, ka mums jāmācās izrunāties, bet ar viņu strīdos nav iespējams izrunāties. Tiešām nekādīgi. Vai nu man ir jāatvainojas un jālien klāt samīļot un desmit minūtes jāklusē, lai pats nomierinās vai arī jāiet prom.
20.02.2015 01:04 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
nu vai arī strīds turpinās un ne pie kāda kopsaucēja nenonākam
20.02.2015 01:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu dod viņam to laiku nomierināties un tad runā, ja viņš savādāk nespēj. Tas nebūtu tas trakākais...
20.02.2015 01:06 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.08.2011
Nu tādā gadījumā mēģini viņu iedrošināt, pasaki, ka saproti viņa viedokli, un mēģinat kaut kā rast risinājumu, varbūt vienkārši tu uzreiz uzvelcies nemaz nepadomājot par to, ko otrs pateicis.
Un par runāšanu ar bijušajām, principā jau puisim būtu jāapzinas, ka tev būs nepatīkami, ja viņš kontaktēsies ar bijušajām meitenēm, kaut gan galu galā, viņš taču ir kopā ar tevi.
20.02.2015 01:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits