Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Priekšādiņa

 
Reitings 20
Reģ: 20.01.2015
Sveiki. Man ir 18. Lieta tāda, ka, ik dienu atvilku priekšādiņu, lai varētu notīrīt smegmu ( parasti diez gan daudz sakrājās ), bet tagad velkot priekšādiņu es viņu pārvilkt varu, tā teikt, līdz galviņai pāri (līdz ar nagiem), bet smegma sakrājas parasti tur kur galviņa beidzas un ir tāda kā iedobīte.. Nu lūk, tagad es velkot vēl uz leju, nevaru dabūt nost priekšādiņu un rodas sāpes šeit:


Lieta tāda, ka pirms tam tādu problēmu nebija, bet šobrīd, ir tāda kā mazliet nieze (kad nav sacēlies) uz gala/priekšādas šad/tad.
Lasīju kkad/kkur, ka tas varot būt iekaisums dēļ smegmas (ja nav laicīgi iztīrīts) un tādējādi varot būt problēma ar priekšādiņas atvilkšanu..
Kā to labot? Kādi ieteikumi? Protams, cenšos tīrīt smegmu tagad, bet ir uz robežas - sāpes ir spēcīgas ja gribās/netīšam sanākt pavilkt pa daudz to ādiņu. Suggestions?
20.02.2015 00:20 |
 
Reitings 451
Reģ: 29.09.2013
Jā sievietes jau noteikti zinās:-D tak ej pie ārsta nu
20.02.2015 00:22 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
ko, pie velna, nozīmē "notīrīt smegmu"??! Tā nav jātīra/jāberž, bet gan jāmazgā/jānomazgā! Ar pliku ūdeni, cik zināms, gana grūti, tāpēc izmanto ziepes, kas domātas intīmajām vietām (bez smaržām, krāsām, garšām, utt.)
20.02.2015 00:25 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
un vispār, jā, tu sajauci forumus - šī ir veceņu vistu kūts, nevis veču :D
20.02.2015 00:26 |
 
Reitings 179
Reģ: 16.10.2014
Jopcik :D

Iespējams, ka tādā vecumā dēļ hormoniem tur tev kaut kas baigi krājas. Es ceru, ka tu ikdienā mazgājies, nevis tikai tur gar čibriku gramsties un meklē vai tev tur kaut kas sakrājies. Manuprāt, ja tev tās sāpes rodas pat tad, kad tev viņš ir miera stāvoklī, tad ir jāiet pie urologa un varbūt ka tev vienkārši pārāk cieši tur saaudzis, jo tādām problēmām miera stāvoklī nevajadzētu būt, biežāk gan ar to varētu būt problēma, kad loceklis ir erekcijas stāvoklī, bet tas arī ar laiku var mainīties, ja tiek pikopta seksuālā dzīve un priekšādiņa reizi pa reizie tiek atvilkta. Jebkurā gadījumā urologs!
20.02.2015 00:30 |
 
Reitings 129
Reģ: 04.11.2014
Ej taču pie urologa .. ten tāpat nesaņemsi atbildi par viriešu līniju ... ar vien trakāk šeit paliek !!!
ĀĀĀ .. netā pamekle kur onlainā kādam ārstam var pajautāt to!!
20.02.2015 00:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits