Darbs bērnudārzā

 
Reitings 98
Reģ: 13.02.2015
Es te čīkstu, ka man patīk vientulība, bet tas manuprāt ir labāk, nekā mana brāļa dēļa sieva, kura strādā par audzīti bērnudārzā, bet saka, ka nervi beigti un NEVAROT CIEST tos izlutinātos sīkos. Knapi varot saņemties, lai neiekrāmētu.
Aizdomājos, kā justos visi bērnu vecāki, kuri ko tādu dzirdētu no sava bērna audzītes?
18.02.2015 11:56 |
 
Reitings 225
Reģ: 25.04.2012
Par to, ka kāda auklīte vai audzinātāja izsaka tādu frāzi, tas nebūt nenozīmē, ka kāds tagad ies un sitīs tavu bērnu. Mēs visi esam cilvēki un 90% no mums sūdzas par savu darbu, auklītes un audzinātājas nav izņēmums, jo darbs ir tiešām nogurdinošs un paņem ļoti daudz enerģijas un protams, gadās dienas, kad tu esi novesta tik tālu, ka šādas frāzes izsprūk runājot ar kolēģēm.
Bet vai TU savā darbā nekad neesi nodomājusi vai tā starp kolēģiem runājusi, ka gribētu iepļaukāt to dumjo sekretāri, kas neko nekad nejēdz izdarīt laikā??

Neviens nevienu nekad nav sitis un visbiežāk ar pāris dziļām ieelpām un izelpām tās dusmas ir prom.
Nesaprotu, par ko īsti tiek celta jezga?!
18.02.2015 20:17 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Runqa nav par teikšanu. Piemeram berni negul audzinataj nav blakus,auklei besi un vina soda bernus ! Ra izaug paaaudzes domajot ka tas ir ok. Vecaki par ko tadu uzzina dauz velak.
18.02.2015 20:25 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Es šodien sajutos vainīga.Mans bērns pagājušo nedēļu sāka palikt uz diendusu, bet noguļ tikai stundu 2 vietā un pamodina citus :(:( to es šodien uzzināju un tagad ikr
18.02.2015 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
oops.
ikreiz jutīšos neērti savācot viņu no dārziņa.Bet šis laikam ne pa tēmu.Atvainojos.
18.02.2015 20:45 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es šodien sajutos vainīga.Mans bērns pagājušo nedēļu sāka palikt uz diendusu, bet noguļ tikai stundu 2 vietā un pamodina citus


Kapēc jūties vainīga? Ko tad tu tur vari iesākt? Miega zāles kefīrā iemaisīt? :-D
18.02.2015 20:47 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
nevienā vietā neteicu, ka necienu bērnu. šajā gadījumā bērns mēģina pievērt uzmanību tikai sev, grib, lai viņu visu laiku izklaidē, jo māte visu laiku ar viņu darbojas, visu atļauj, nekas netiek aizliegts, visu atliek tikai , lai bērnu izklaidētu. bērns pats nemāk paspēlēties savā nodabā, nemāk gulēt diendusu, viņu vajag kausēt 2 stundas. ja neaiziet gulēt diendusu, tad gulēt iet 7 vakarā un augšā mostoties agri ap 5 citreiz pirms, protams, tad tiek sataisīts trādirīdis, jo mamma vēlas vēl nedaudz pagulēt, bet nevar. ir jāizklaidē bērns. nebija ne viena, ne divas dienas pavadītas ar konkrēto bērnu, bet diezgan ilgs laika periods. tāpēc zinu, ka auklīte nevar pārmācīt bērnu, ja māte atļauj visu. katram savs viedoklis, citu arī jāpieņem. tomēr uzskatu, ka ir izlaisti bērni, kā arī ir nekompetentas auklītes bd.
18.02.2015 20:53 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Audzinātājai jāciena bērns,audzinātājai jāaudzina bērns,audzinātājai jādara tas un šitais. Bērnam nav jādara nekas,vecākiem arī nav jādara nekas. Bērnam audzinātāja jāciena nav ne? Viņš var uzvesties kā grib. Un nevajag stāstīt pekstiņus,ka viņš ir mazs un muļķis,un nesaprot,ko dara,ļoti labi viņi visu saprot, a tie,kuri nesaprot,tie ir jāaudzina mājās nevis jāvaino audzinātājas,kurām nervi jau beigti.
Tāpat nevajag stāstīt,ka redz nav jāiet strādāt,ja nevar to pavilkt. Iespējams meitene iet ar domu,ka viņa bērniem palīdzēs,izaudzinās niķus un stiķus,kā arī noteikti domā,ka mazais jau tikai sākumā izrādās,bet tas saskaras ar sūro realitāti. Ko tad? Iet prom no darba? Ok,aizies,bet kas būs,kad visas sāks iet prom? Kurš jūsu bērnus vāks?m?
Sviests vnk.....
18.02.2015 21:03 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Bet zuze, bērns nav puķpods, ko var nolikt plauktā un bērnam nevar pasūtīt gulēt līdz deviņiem! Nemāk gulēt diendusu, grib pieaugušo uzmanību? Ak tu šausmas, izlaists bērns! Ja pēc miega ir nepieciešamība, tad guļ, ja nav, tad neguļ, to ar pavēli nevar panākt... Un labi, ka vecāki pievērš bērnam uzmanību, auklēm un audzinātājiem arī vajadzētu. Bērnam pieaugušo uzmanība ir nepieciešama, pēc mūsu reakcijas uz savām darbībām viņi mācās par to kāda ir apkārtējā pasaule. Un ja tu esi berna auklīte un sūdzies, ka tev ar viņu jāspēlējas, tad sorry...
18.02.2015 21:08 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Zinot, kādas audzinātājas strādā privātajos bērnudārzos, gan jau ka ne visos, es savu bērnu nekad nelaidīšu privātajā dārziņā. Murgs vienkārši. Nekāda iejūtība vai mīļums. Pilnīga tēlošana vecāku priekšā par to, ka bērns ir tik mīļš un jauks un viss ir super, bet tiklīdz durvis aizveras, tā sākās nenormāla bļaušana, apsmiešana un izņirgāšanās bērnam burtiski sejā. Protams, audzinātājām jau plus, jo tie bērni, kur es agrāk piestrādāju, nebija tik lieli, lai varētu vecākiem pateikt, kas notiek un kā pret viņiem izturās.
Attieksme vienkārši pretīga, ja pret manu bērnu tā izturētos un es uzzinātu, visas acis tām maitām tiktu izskrāpētas un aiz matiem pa zemi izvazātas. (e)
18.02.2015 21:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Darbā ir prasības, kas ir jāpilda, audzinātājām maksā naudu par pakalpojumu pieskatīt bērnus un tas viņām ir jāpilda. Ja nemāki tikt ar šādām situācijām, tad jāizvērtē sava darba atbilstība.

Arii pret beerniem ir prasiibas beernudaarzaa un pastaav noteikumi, kurus jaaieveero. Ja beernam ir smagas probleemas ieveerot noteikumus, tad maatei ir jaaizveertee beerna atbilstiiba beernudaarzam. Var jau protams, nemitiigi runaat par beerna it kaa neatliekamajaam vajadziibaam peec nepaartrauktas pieaugusho uzmaniibas, bet tas praksee iisti nav pielietojams, ja vien maate neseezj pati visu laiku maajaas ar beernu vai nealgo aukli. Nevar beernu ielikt beernudaarzaa un cereet, ka nu vinjsh buus tas iipashais, kura deelj audzinaataaja pametiis novaartaa paareejos, lai tik siicim tiktu nedaliita uzmaniiba. Beernus ir laiciigi jaapieradina pie fakta, ka nebuus taa, ka visu laiku vinjsh buus visu apkaarteejo uzmaniibas centraa.
18.02.2015 21:18 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
NordicBelle - taviem apgalvojumiem var piekrist, jā bērniem, kurus ir grūti savaldīt ir vajadzības - viņiem vajag uzmanību, bet tur ir liels BET , audzinātāja nevar veltīt visu uzmanību vienam īpašam bērnam, jo redz viņam vajag to uzmanību, bet pārējie jau diezgan labi paši tiek galā.
Un ar to, ka ar visiem bērniem var tikt galā, tikai jāmāk, nepiekrītu, piemēram, situācijas, kur ir redzams, ka bērnam mājās tiek atļauts viss, viņš vienkārši sēž pusdienlaikā gultā, vai kaut kur citur un pilnā balsī bļauj, pilnīgi bez iemesla, tu mēģini ar viņu runāt pa labam, aizrādīt, aizliegt nu vienalga kā, bet viņš turpina bļaut un skatīties uz audzinatāju, kā uz pēdējo idioti.
Vai arī bērns, kas ir no nelabvēlīgas ģimenes atļaujas sist, žņaugt, kost un lamāties gan uz audzinātāju, gan pārejiem bērniem. Labi saprotams, tur vainojama sliktā vide, bet arī šādam bērnam neko nav iespējams ieskaidrot, ja atļaujies viņam kaut ko pateikt, drīzāk sagaidāmi vārdi 3stāvu mājas augstumā vai sitieni...
18.02.2015 21:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Bet nu to laikam nesaprast taam, kuras 3 dienas dushaa neiet un churaa ar beernu uz rokaam, lai tik kaut kaadu zinaatniski nepieraadiitu traumu neradiitu. :-D
18.02.2015 21:20 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Canis Lupus - jā, audzinātājiem jādara A,B,C un D un vecākiem arī ir daudz kas jādara. Bērniem ir jāaug un jāmācās - bet bērni mācās no piemēra. Laipniem un pacietīgiem cilvēkiem, kas runā ar savu bērnu, neizaug bērns, kam nav citu līdzekļu kā dabūt uzmanību kā vien ar histēriju un kaušanos (košana un spiegšana ir vecumposma īpatnības, ko ļoti vienkārši novērst).
18.02.2015 21:24 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
nordicbelle
Nu jā, neko jau es nevaru izdarīt, bet nesaprotu tad jēgu man to stāstīt, vēl arī sīdzējās, ka bail no ūdens, nepatīk, ka dupsi mazgā.Man brīnumi, mājās nav tādu problēmu.Cerams, ka tādēļ mans bērns netiks ielikts "melnajā sarakstā" :DEs izkratu sirdi.(s)
18.02.2015 21:25 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Audzinātājai jāciena bērns,audzinātājai jāaudzina bērns,audzinātājai jādara tas un šitais. Bērnam nav jādara nekas,vecākiem arī nav jādara nekas. Bērnam audzinātāja jāciena nav ne? Viņš var uzvesties kā grib. Un nevajag stāstīt pekstiņus,ka viņš ir mazs un muļķis,un nesaprot,ko dara,ļoti labi viņi visu saprot, a tie,kuri nesaprot,tie ir jāaudzina mājās nevis jāvaino audzinātājas,kurām nervi jau beigti.


Piekrītu šim. Un ir arī tādi sīkie, kuri b/d vai skolā piedraud, ka, ja nedos to un to vai nedaris to un to, mājās pateiks, ka ir viņam darīts pāri, vai pat speciāli sakausies ar kādu bērnu, bet mājās pateiks, ka auklīte vai audzinātāja iesitusi. Pati zinu dažus šādus riebeklēnus, un šausminos par to, ar kuru galu vecāki sākuši domāt, jo tai pat laikā ģimenē ir arī citi bērni, kuri agrāk ir tikuši audzināti, un ir kārtīgi, bet jaunākais lūk izlaists un izlutināts, ka var visu un pret visiem.
18.02.2015 21:25 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Pievērst bērnam uzmanību, kad ir bērnu grupa = runāt ar bērnu grupu, nevis pa telefonu vai klačoties ar kolēģiem :-D
18.02.2015 21:28 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
NordicBelle Nu,bet pagaidi,audzināšana sākas mājās nevis bērnudārzā. Un,ja uz bērnu dārzu jau atved neaudzinātu sīko,tad audzinātāja var ieskrieties,viņa neko neizdarīs,ja vēl atnāk mamma,kurai viņas sīkais taču ir eņģelis,un audzinātāja maita,tad var uzreiz rakstīt atlūgumu vai apmeklēt psihiatru.

Un vispār bērniem,kuri nespēj iekļauties vidē,ir speciālas mācību iestādes,un nav tādi kaušļi,kuri lamājas jālaiž kopā ar normāliem bērniem un jāmaitā viņi.
18.02.2015 21:29 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
BetijaB - nu mums tak tevi jāinformē kā pa dienu gājis. Tai nekādā gadījumā nevajadzētu būt domātai kā kritikai. Un "melnajiem sarakstiem" dārziņā vienkārši nav vietas!
18.02.2015 21:31 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Jus dažas par berniem la par ienaidnikiem runajat! Vini ir feini un maiziņi. Nu reti kurš ir briesmīgs. Te jau par tautas ienaidniekiem pataisa. Morgā ejat strādāt ibio.
18.02.2015 21:32 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Canis Lupus, es saprotu, ka mans padoms šeit beidzas - es neesmu strādājusi dārziņā LV un nespēju iedomāties šādu vecāku attieksmi pret personālu. Mēs vienmēr liekam uzsvaru uz to cik svarīgi ir dārziņam un vecākiem sadarboties...
18.02.2015 21:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits